Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Recepční v aerolinkách. Já byla na obědě, snědla jsem půlku a půlku přinesu domů Michalovi. Trdlo celý den nejí a pak sežere lednici i s kabelem. Ale zase se mi nechce vstávat dřív a mazat mu chleba. My jsme oba spáčorádi :-D Tak už jsem si založila speciální šanon na svatbu, kde mám vytištěné co chci, jak bych to ráda a co a jak má vypadat. Je, jak jinak, modrý a jsem na něj pyšná. Heč, jsem teď hrdá matka šanoňátka :-D P.S. - už mi to tu zase šibe....
Tak to máš pěknou práci.... :-) Taky jsem spáčorád....jsem noční pták, takže ráno pak ráda vyspávám. :-)
Profilova fotka
teď mě tak napadlo. charmed nepracuješ náhodou v Asianě? Evi, kdybys mě zabila, tak si nevzpomenu, ale až na to narazím, tak ti hned napíšu. ještě mít pozemek a hned bychom do toho šli.
terjar, ne-e. Máme takové barvy jako národní vlajka ;-) Já chodím spát brzo jen když jsem unavená, ale jinak tak okolo 22. nejdřív, poslední dobou spíš o půlnoci.
Profilova fotka
to mě jen tak napadlo, když pracuješ na té šestce. já tam totiž jednou za 2 měsíce jezdím s klientským časopisem a oni taky prodávají letenky. ale to bych si tě snad na recepci všimla. tak to já bych ráno nevstala. já už jsem v 9 v posteli. v pátek asi vyrazíme do kina an Asterixe
Momentálně jsem v Dejvicích, ale jinak pracuji přímo na letišti. Na 6 nepracuji, snad jen Praha 6, ale ne v Šestce. Asterix a olympiáda je prý nejhorší z těch filmů - bylo to v Premiere. Ale já mám takovéhle filmy celkem ráda. Ještě by ale mohli udělat Čtyřlístek, Šmouly a Toma a Jerryho - to bych byla v kině pečená vařená uzená.
Profilova fotka
tak jsem to myslela, Praha 6. ale zkrátila jsem si to.změna plánu, možná půjdeme na Václava. to zrovna vidět nemusím.
Profilova fotka
Čaukyyyyyyyyyyyyy!! Jeeee holky, vy jste ale hodný že jste si vzpomněly!! Mám to, takže to pomohlo!! Hurá zase na svatební přípravy, i když to už jsou spíš jen takové kraviny navíc, co zbývají. Jééé já jsem tak šťastná že to je zas na chvíli z krku. Strašně se mi ulevilo. Já vím že v práci to není žádný med, ale prostě ten pocit přijít domů a nemuset do čtvrt hodiny sedat nad učebnice.... Aji už Vláďa toho musí mít po krk, protože když jsme spolu doma, tak na mě nesmí mluvit ani nic. Ale teď mu to vynahradím ;-) Aspoň než zas začne škola... Jinak my s bydlením problém nemáme, teď bydlíme v pronájmu, takový správný studentský byteček za skoro nic. Ale u Vládi v rodině je pomalu bytů víc než lidí, i když bychom dali nevím co za to, kdyby tu jeho brácha eště byl :-( . Ale čas hojí.... Já chci jít teďka na to Atonement, myslím že to přeložili jako Pokání, už v UK jsem na to četla dobrý věci. A eště na Občana Havla. No nic, holky já se jdu vyvalit do postele, pak tady na mě čeká kupa žehlení a všeho ale to už se nezblázní. Tak zatím pa.. A díky moc za podporu 8-)
Kajsa, gratuluji!!! Musím sklízet a jdu domů. Tak ahoj zítra.
super, gratuluju k zvládnuté zkoušce.
terjar: tak až to objevíš, tak písni. Zajímá mě to ;-)
Profilova fotka
kajsa, taky gratuluji. jsem věděly, že jsi šikovná a uděláš to. tak to teda s tím bydlením závidíme. evi, ono je to vždycky v časopisech jako reklama. až na to někde narazím, určo napíšu. čtu to vždycky u babi, ta si kupuje Blesk pro ženy, Rytmus života, Claudii... A tam to je. nám se líbil zrovna ten "nejlevnější" za 8500. teď ti ale nevím, zda je to s patrem nebo ne. já bych ani patro mít nemusela. já bych nejradši na Asterixe, ale Járův brácha chce na Václava. ono to taky asi bude sranda, ale u Asterixe bych se zasmála asi víc. I když na Roaming jsem jít nechtěla a byla to bomba. Polívka super. my jsme se před chvílí vrátili z pizzerie. Jára volal, zda mám chuť. no a tu já mám skoro pořád. dala jsem si bolognský špagety a malý pívo a jsem napucnutá. teď si dám sprchu, uklohním Járovi sváču do práce, pak se sem znova juknu a večer si budu číst a pak bude kriminálka, při které stejně usnu, takže se budu ráno ptát, jak to dopadlo. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, Kajsa taky se pridavam ke gratulaci (proste jsi sikulka) :-) Na ten Atonement jsem videla ukazky v TV a vypada to zajimave (mam rada takoveto filmy...) Ted jsem naposledy videla I am Legend (s Will Smithem) a libilo se mi to. A chystam se koupit si treti dil Resident evil a ten novy Alien versus Predator (proste si na takovych filmech ujizdim). ja jsem taky hrozny spac...uplne nejspokojenejsi jsem vecer, kdyz vlezu do perin, poradne se zabalim a muzu pekne spat :-) a samozrejme kdyz se divam na nejaky film v tv, pravidelne u neho v pulce usnu :-N
Profilova fotka
raduz, to mám úplně stejně. chci se na něco dívat a usnu. a spací tvor jsem taky. minimálně 8 hodin denně a i tak nejsem vyspalá a jsem otravná. o víkendu aspoň 12.
Kajsa taky gratuluji Tak to i am legen,se mi tay libilo a ten atonement uvdime asi dneska.TEda jestli to je to,na co ted bezi ty ukazky v telce,ze to jde do kin.RAdek vzdycky ti filmy stahne jeste driv nez v kine,tak na to budem dn es cumet,tak pak povim. JInak ja ted cumim na sv.saty po dlouhe dobe a asi si objednam pres net.Jako ze v salonu,ale saty si objednam ktere chci,protoze co pisi nevesty,tak jedna psala,ze uz jeji saty jsou zarezervovane na cely srpen a tak,tak abych pak v dubnu nebrecela.K tomu mam ted nabidku od jedne nevesty z ovy,ze mi proda zalohu na saty o dva tis. min,coz je supr. Ale bojim ze,ze mi pak ty saty nesednou,i kdzy ja mam postavu dobrou,tak snad mi sednou korzetove.Zatim cumim a mam dve favoritky,tak uvidim no. Jo a dnes byl radek s mlou na bazene a po hodinove vyprave,prisli vecer domu s tim,ze si radk.zapomnel plavky a nechtelo se mu jit zpatky,tak sel do bazenu v trenkach :-D Sliboval,ze ho pry nikdo nevidel,ze to mel promyslene.uchyl,jeste ze mel aspon normalni trenky bez dur x-) :-p
Profilova fotka
Jára má na trenkách falešný soby, to by byla sranda, kdyby s tímto napochodoval do bazénu. on jinak používá takové krátké šortky. tak jsem tady právě vyplnili sportku. křížky skoro podle pravítko. v trafikách na to nemám čas a není to tak pěkné. a to chodí plavat do nějakého zvláštního bazénu? naši malí chodili na plavání pro mimíska. to je dobrý, 2 tisíce se vždycky hodí. a to je jen na tyhlety konkrétní? máš jejich fotku? dneska dávají Mumii, tu mám tak ráda. můžu jí vidět pořád.
terjar: v pohodě, až na to narazíš, tak napiš. Žádný spěch. Holky vy jste akční - takhle sportovat. I když já sport taky miluju. Ale jenom kolo. Jezdíme se setřenicí 50 km za den. Jednou se nám povedlo i 100. Hrozně mě to baví, už se těším až bude tepleji. Alespoň jezdím na kole do práce. Kolo je dobrý, když si chci vybít vztek ze školy. To vždycky funguje. simicak: tak ukaž fotky,pomůžeme ti vybrat :-)
Profilova fotka
Simi pak dej vedet jaky ten film je(my to taky delame podobne s filmama,ale ne vzdy se mi podari stahnout vsechny...a hlavne ty co mam rada moc si kupuju -vzdy kdyz je nejaka akce slevova) a taky i proto pro nas musi prijet Pavluv bracha s kamosem autem...bo uz tady toho mame tolik, ze letadlem by jsme to neodvezli ani omylem....spousta hader, botu, knizek, dvd a her na pocitace....no a pak pocitac, notebook, tiskarnu...no proste v dubnu zacnu balit a uvidim kolik toho bude...(to bude dilo-ale balit mne hrozne bavi, tak uz se tesim) :-D Simi, ja uz zase pomalu trnu, jak ty saty budou vypadat (za tyden bude prvni zkouska)... jo a jsi mne pobavila (teda spis Tvuj Radek mne pobavil) -tak hlavne ze nenosi slipy (to by pak bylo horsi :-N ) -taky nemate rady slipy na chlapech ?? ja je primo nesnasim (kdyz jsme zacli s Pavlem chodit, tak nosil-bylo nam 17 a pradlo mu samozrejme kupovala maminka :-N takze pri prvni prilezitosti dostal trenyrky :-D ) Segrin byvaly pritel nosil slipy a vzdycky se v nich promenadoval po baraku- no hruuuuuzaaaaaaaaaa (jsem nevedela kam s ocima) :-p
Profilova fotka
Ty jo to uplne nesnasim takove ty chlapy jak pise raduz... Ale nahodou je Radek machr, nic ho nerozhodi :-D U nas jsme na tom podobne, co se vyspravovani veci tyce, oba jsem jeden levejsi nez ten druhy a hlavne si rikam ze za ty nervy mi to nestoji :-p Ted jenom skodolibe cekam, az bude tchyne neco rikat, ze se jako o Vladika nestaram nebo tak.. Ja jsem v tomhle jako moje mamka, ta jednou vyhlasila stop zehleni a proste nezehlila, tak to ji potom i sprdla babicka (jako jeji mamka), ze chodime jak drbani... U nas se totiz pisou knihy 8-) - pro vysvetleni, oba rodice jsou ucitele.... tak doufam ze Evu neskonci podobne ;-) Taky se strasne rada koukam na filmy, akorat ze ty nejlepsi zacinaji az po vsech tech serialech, tudiz vydrzim tak do pulky.. No jo no, clovek nemuze mit vsechno. Ja taky tedka docela sportim, ale co se musim priznat, tak mam permici na plavani, v pondeli mi vyprsi a byla jsem tam dvakrat ]-( Fitko mame tady dole kousek od baraku, tak to este sebehnu, ale dokopat se autobusem do bazenu se mi nejak nepodarilo... A Vladik mel rymicku, tak se nechtel nastydnout (mel ji v prosinci ;-) ) Simi a saty - faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt? :-D
kajsa: doufejme, že ne :-D
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak jsem vydržela včera koukat přesně 10 minut, do první reklamy. to je taky dávat, dávat to až v půl desátý. to už mívám půlnoc. včera volal pán z kapely, jestli to toho 12.7. platí, že má další objednávku. tak jsme mu to potvrdili. aby nám to náhodou nezrušil jako s tím bowlingem. tak slipy na chlapech taky nesnáším. vůbec se mi to nelíbí a musí to být pro ně i nepohodlné. aspoň Jarouš by to na sebe nevzal, ani plavky si neoblíkne, musí mít šortky. to zase bude dneska dlouhý pracovní den. žádná práce na obzoru, ale zato šéf na obzoru celý den. :-S
Raduz, to bude tak na dvě auta ;-) Stejně jako Raduz, když jsem se seznámila s Michalem, tak neměl jediné trenky - maminka nakupovala. tak hned k narozkám za měsíc dostal trenky a ve slipech se přede mnou nesmí ukázat. A koupila jsem mu trenkoplavky, protože, světe div se, měl plavky ty slipy. No fuj, mně se to hnusí. Připadá mi, že se slipama chce chlap chlubit, když je má narvaný...Ble. Já žehlení miluju, ale nesnáším žehlit košile! Takže jsem M. koupila styl a la zmačkanec, ale tu mi taky nenosí. on je naštěstí bere na sebe jen když je to nutný. Uf. Já mám permici do fitka, bavilo mně to, ale bohužel jsem pak přestala chodit - vyřízli mi pihu a než se kůže zahojila utekl měsíc, předtím jsme byli na dovče...a teď se tam chci dokopat až přestanu hárat. Tak mi držte palce. přece musím být hezká nevěsta :-) Já se ráda dívám na všechny ty kriminálky a tak. A včera jsem vytuhla hned po zprávách i s Michalem. takže jestli jste ji někdo viděl, tak poreferujte! Prosím.
Profilova fotka
já taky žehlím ráda, ani košile mi neva. Jára je taky ale nosí jen tu a tam. na ples a když jdeme k někomu na oběd, tak ho navleču do košile. oni snad vyprodali všechny nemovitosti v okolí Prahy za slušnou cenu. zůstaly jen ty drahé. asi je nějaký útlum, žádné novinky nevkládají. začínám mít z toho depku. bohužel jsem kriminálku včera neviděla. chtěla jsem se dívat na Mumii, ale ani to neklaplo.
My jsme hledali bydlení už před 3 lety, pozemek okolo Prahy. No byl to děs, všechno drahé nebo když došlo na obhlídku, tak buď stožár elektriky vedl přes pozemek, nebo tam byl potok na pozemku (to by nevadilo, ale byla to spíš smrdutá strouha)...nebo nějaký jiný problém. Takže vám Terjar držím palce ať najdete něco hezkého.
Profilova fotka
našla jsem celkem pěkný byt, ale vytápění elektr. přímotopy, to vymyslel nějaký debil. to bychom se nedoplatili. jinak cena je slušná. píšou, že nájem je 3200 Kč, ale voda a elektrika se platí zvlášť. raději nenapsali kolik. teplá voda z bojleru a topení el., takže asi nic. charmed a vy už máte ten pozemek koupený?
bohužel ne. My jsme měli dohodnuto dědění od prarodičů, ale v té lokalitě je dané, že se nesmí stavět, dokud se majitelé té chatové osady nedohoudnou s městem. Prostě nikdo nechce ustoupit a trpí všichni. Majitelé nemůžou stavět, bourat, přestavovat, natíra...nic a městu je to jedno. A Michal říkal, že pokud se tam nesmí stavěšt, tak to nechce. Jenže já bych to chtěla stále, aspoň třeba na léto - to se tam bydlet dá. Koupelnu by nám povolili. Je to sice jen dřevěná chata, ale zateplit se může zevnitř a nikdo nic nepozná. A nikdo neví, jestli ta uzávě bude na měsíc nebo na 10 let. A prodat se to dá vždycky. Ach jo. Ale do bytu nejdu. To bych musela někam jako máme teď, stará zástavba, vysoké stropy, zahrada a dvůr na auta, v centru...
Ahoj holky, tak jak jste se vyspaly? To shánění bydlení mi strašně ubírá energii, půl roku sháníme a nic pořádnýho. terjar: půjdete se na ten byt podívat? charmed: taky si nedovedu představit život v bytě. Vyrůstali jsme oba v domě, takže ta představa je děsivá. Hlavně asi kvůli to mu, že nemůžeme vyjít na zahrádku a posedět si tam. To by nám moc chybělo. ;-)
Profilova fotka
řeknu to Járovi a ten mi řekne, ať tam napíšu. už ho znám. bychom nesměli topit, on by stačil jen ten bojler, když se nahřejvá. máte někdo topení na elektriku? kolik se tak může platit? třeba dneska vyhrajem v té sportce, když jsem včera tak pečlivě vyplňovala.
To jo, to je fakt blbý....na elektriku topení nemáme. Takže v tomhle ti neporadím Třeba to sportka vyjde a budete mít tu největší vilu v okolí :-)
My mame topeni na elekrtiku a vsechno na elektriku a musime i na elektriku nahrivat vodu a ted nam prijde ucet,chodi ctvrletne a jak prijde vysoky,tak nejedem na dovcu.Je to pekne drahe Tery,zvlast jak mas dite,tak porad sterilizujes,koupes,musis hodne topit,takze sestrit nemuzem ani na topeni,takze mame fakt velke palky.BAbi ma taky topeni na elektriku na baraku,ale topi i uhlim. Nasi cenu za ele.ti psat nebudu,protoze to je vUK,tak to bude jine,rozhodne velke.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?