Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Evi, nám by to taky hrozně chybělo. prostě vypnout po náročném dni a jen se kochat pohledem na zahradu a co nejvíc miluju, vůni čerstvě posekané trávy. sice je M. alergik, ale já si ji klidně budu sekat sama. A on na to má prášky. Já chci taky vyhrát, stačil by mi mega a půl. Nebo ne raději pět, za 1,5 bych měla hezký baráček, pak bych si koupila auto a vlastně bych auto koupila všem v rodině. Pak investovat do nějakých fondů (na horší časy a pro děti) a zbytek bych utratila za cestování a pro útulky.
tery,to za ele.pripocti hodne.TEd to ctu zpatky s tim bytem,ci jsi nasla,to budete mit vysoke ucty.ALe zas pres leto se da setrit.My jak mame byt v porube-to netopime na elektriku,tak mame o 2000vic na uctu k bytu,plus jeste doplatek rocne a to neni elektrika.Je to fakt hodne drahee.A pokud jsou jeste spatne okna,tak vam bude teplo odchazet a bude to uplne na prd a nemluvne ze el.pujde porad hodne nahoru s cenani
Profilova fotka
no ona šla elektrika o 10 % od ledna nahoru. my doma máme ústřední topení z Mělníka, nemáme ani bojler, takže na elektrice jen vaříme a svítíme, platíme něco kolem 1200 Kč měsíčně. no právě, s děckem to nalítne nahoru, musíš prát, koupat ... jinak by se mi ten byt líbil. ale tohle je velká překážka. tahle obec je malinká a mají tam snad jen 4 tyhle domy o 4 bytech. snad všichni to prodávají, jsou toho plné realitky. to se mi zdá nějaké podezřelé. a ještě je to nějaký skeletový dům, nevím, co si pod tím mám představit. mně by taky stačilo jen tak ty 2 mil. :-D jsem skromá, co? hlavně, že ČEZ se má dobře a můžou si vyplácet dividendy
charmed: to mi povídej, vůně posekané trávy a ta volnost, to se nedá ničím nahradit. Lidi co jsou zvyklí v paneláku, tak si snadno zvyknou na jiný byt nebo i domek. Za to já si na byt nezvyknu nikdy. Měli jsme tu taky nabídku bytu, byla jsem machr dokud jsem tam nešla. Jak jsem do toho bytu přišla věděla jsem, že to není nic pro mě. Všechno na mě padalo, měla jsem takový hnusný ztísněný pocit....fuj, to radši tady u nás v jednom pokoji....A co vy? Co sháníte a jako máte představu o bydlení? :-)
mě by dva melouny taky stačily, stačil by mi i jeden.... :-D
Profilova fotka
holky, v pondělí mi odjíží šéf i šéfová na služebku. vrátí se až ve středu, jupí. a za chvíli jdou na oběd a na 15.30 jsem si domluvila schůzku mimo kancl, takže po třetí vyrážím. aspoň trochu zvednutá nálada.
Tery,no to bude asi ten duvod,proc to prodavaji a el.pujde zas nahoru,nam o 15% zvedli a jeste se ma zvedat a dam ti priklad na nasem placeni.Najem je 450liber a za el. pres zimu-litopad,prosinec,leden-cekame ucet okolo 400liber a to mame sporive topeni,ktere topi jen pres noc na levny proud a pres den se v nich teplo drzi,jinak by to bla pekna palka,takze ty topeni jedou jen tri hodky denne a je tu pekna kosa,takze stejne musime obcas topit krbem.elektrickym a to tady nejsou mrazy jak v cr.Plus mame dvojte okna,ze nam teplo neunika a nezehlim :-D ;-) Ja bych do toho radsi nesla,jeset kdyz to vsichni prodavaji. Jinak my ted mame vsazene na fotbal am uzem vyhrat moooc,ale nic nevyjde,takze vyhrajem moooooc prd :-| A mala mi konecne usla,mlela pul hodky apak to vzdala x-)
JO a k tem satum,Kajsa to neni vubec sranda,ja si je pres ebay koupit nemuzu,protoze jen nemam jak prevest a pres cele cr se 3kufry,kocarem a 15mesicnim deckem bych to nedela a k tomu to co bych dala za zavazadlo navic,tak by se mi to vuuubec nevyplatilo a pujceni se bojim,e uz nic na me nebude.Ale to pochopi asi jen RAduz,jake to je. Jiank raduz,nezapomen si saty vyfoti,jak pujdes na zkokuseni a hned to tu hodit.Urco budou krasneeeeeeee ;-) No a tu zalohu na saty,co prodava jedna nevesta,tak ji prodava o 2tis.levneji a saty si muzu vybrat jake chci v tom ssalonu,tak to je supr a salon je fakt dobry,maji moc krasne saty,takze snad to neda nikomu jinemu.
terjar: takže dneska dobré vyhlídky. Ve 3 padla a od pondělka klídek.... :-)
Michal bydlel v paneláku. Vždycky když k nim přijdu, tak si připadám jako v kleci, malé stropy, že na ně dosáhnu v pohodě z podlahy, pokoje jako komůrky...Největší pokoj, obývák, mají tak velký jako my kuchyň! Brrr. Ale nic proti panelákům nebo tak, ale prostě můj sen je domeček, kde můžu vypustit děti aniž bych se bála, že šlápnou do ho...a, že mi je někdo snadno unese, že je pokouše cizí pes...prostě budu víc v pohodě. Okna máme dvojitý a stejně trochu táhne - prostě se o ten byt firma, co ho má na starosti nestará.
My co mame byt v Ove,tak tam oknem normalne fouka,je tam asi 1cm mezera,upne otriskane,linka je zrezivela a upladli dvirka,trouba nepece-taky se o ten byt ta firma co to ma nesteara a najmy maji pekne vysoke.Ale zas ej pravda,ze nas obyvak je obrovsky jak dva pokoje,v predsiny by mala mohla jezdit na trojkolce a celkove ten byt je desne velkyyy,neni to ale panelak,ale cihlovy dum,segry bydli v panelaku a maji komurky,ze se v predsiny neotocis.My co mame tady byt,tak je tak akorat pro nas 3 a fotbal ase tu v obyvaku taky da hrat ;-)
charmed: vystihla jsi to perfektně,takhle to vidím i já. Nezatracuju byty, někdo tam dokáže vést spokojenější život než ti co jsou v domě, takže taky nic proti....Ale jak říkáš, domeček je domeček.... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jo charmed tak to bys u nas umrela, nase garsonka ma rozlohu asi 35m2, tak to je v poho, ale do vysky tak 2,20m:-)))). No moc si vyskakovat nemuzeme :-) Simi, ja to myslim dobre, ty jsi proste sladka s tim jak to porad menis x-)
no protoze ty saty je hruza a uz je chci mit vybrane
Profilova fotka
Zato pak budes mit ty neeeeeejkrasnejsi ;-)
Profilova fotka
Jo jinak holky dneska jdu teda plavat, at mi neni tolik lito tech vyhozenych penez. Ale jelikoz plavani moc nemusim, tak doufam ze nevyplavu nazitri ve Vltave :-) . Kdy se teda chystate na ten veletrh? Ja se tam pujdu mrknout v patek, ale vidim to jen na chvilku, pac nesnasim davy lidi, ktere tam zarucene budou. Stejne uz skoro vsechno mame, tak bych pak jenom byla mrzuta, ze to mohlo byt hezci 8-)
Profilova fotka
simi, tak do toho bych šla, když si můžeš vybrat jaké chceš šaty. já budu mít šatičky za 4200 i se spodničkou. taky dobrá cena. teď mi volala ségra, jestli mi může koupit bílý podvazek s modrou mašličkou, že modrý nikde nemají. juchú, budu mít podvazek. my bydlíme v paneláku, asi 86 m2. jsem tak zvyklá celý život, tak mi to nepřijde. Jára se dokonce vyjádřil, že domek nechce, že je s tím moc starostí, ale chtěl by pejska a toho já do bytu nechci. no na barák stejně nemáme. šéfová mi teď říkala, že ten pronájem, co platí je hrůza a že by si šéf taky vzal hypo. oni spolu žijou. šéfovi je 45, tak nevím, zda by mu dali hypo v takové výši, jak si to oni představují. kamarádčin manžel (stjeně starý) dostal jen 1,5 mil. šéfová je ještě o 10 let starší. tak mi právě říkala, že ty ceny jsou hrůza. že na to včera koukala, jak puk. ale on má garsonku a to by mohl prodat. asi jako kajsa rozměrově. chtějí něco velkýho. teď mají asi 90 m2. pro 2 lidi podotýkám. dneska slušné vyhlídky. už je jedna, tak jen něco malinko přes 2 ho´dky a začalo mi to teď nějak utíkat.
Kajsa a nebo pujdu nahata,kdyz uz nic nebude :-N Tak si nezapomen vzit plavky at pak neplaves jen v gatkach :-D Ja jdu zitra na speening,tak zas budu dva dny lalpat po dechu :-p
Profilova fotka
Ty jo tak to se muzes vsadit ze by vase svatba byla nezapomenutelna!! No vidis, dik za pripominku, to bych docela mohla;-) Ter ta cena za saty je fakt super, vzdyt ertepla psala ze ty jeji budou za 12 000!! Ja cu taky podvazeeeeek.... :-|
hej,ted ctu na zprach,jak dva manzele znazilnovali 8letou postizenou dceru,dotali za to CELYCH 9let.To je k smichu,ja bych je vykastrovala,urezala jim prsty anechala je pozdechat nekde v dire.Ty tresty sjou fakt nekdy vtipne. Kajsa,doufam,ze budes treba nekdy soudce,pak pujdes do senatu a vsechno to zmenis ;-)
Máme strop skoro 4,20 a můj pokoj má cca 20 mčtver. takže jsem zvyklá na velké prostory. třeba by se mi líbilo i bydlet v loftu, ale to do budoucna s křiklounem a pak puberťákem moc neladí. Jinak bydlíme s našima v bytě cca 180m takže jsme :-D , já i brácha máme vlastní pokoj, velký obývák, kuchyň, špajz, koupelnu a wc zvlášť a dvě velké chodby. jenže, uklízejte to ;-) mně to trvá tak 5 hodin, ale zvykám si na barák 8-) Holky, taky je u vás tak zataženo jako tady? Včera bylo nádherně, teplo, sluníčko...a dneska je pošmourno a má dokonce pršet :-S Kajsa, hlavně pozor na vodníky :-)
Profilova fotka
Jako my meli ve skole cvicny soud a byl tam i ten soudce, ktery ten pripad ve skutecnosti soudil, a rikal treba ze ve skutecnosti jsou jejich hlavni starosti a) jak v lete nezhebnout v tom talaru, b) soustředit se na diktování do protokolu, c) při psaní rozsudku si vzupomenout, co to vůbec bylo za případ :-D Ale jinak souhlas, tedka chystaji novy trestni zakonik, jenze oni si tam navzajem delaji ustupky, aby prosadili to co jim vyhovuje, a na to hlavni kaslou. U nas kazdy ucitel jenom nadava, jak jejich pripominky v parlamentu nikdo nebere, pry no to je pekne, to ale stejne neprosadime... A pak z toho lezou takove paskvily, ze si fakt rikas, ze je to vtip... A my se to musime ucit :-p
Profilova fotka
ony šatičky stály jen 3 800, k tomu se připočetla ta spodnička. to by jaksi narušila náš rozpočet, já jsem měla horní strop 5 tis., a i na to jsem si vybrala spousty šatiček, hlavně Adině, asi patery. prý si podvazek nemůžeš koupit sama a ani přítel, tak jsem furt škemrala, že mi ho nikdo nekoupí a já budu 11.7. shánět podvazek. ségra už prolezla si osmero spodního prádla a všude mají jen bílé nebo šampaň, celé modré nemají. tak mi koupí bílej s modrou mašličkou. něco modrého tam je.
Ja jak mela praxi v det.domove,tak nam ukazovali fotky deti z pred.zarzeni-utyranych deti,mimca popalene od cigaret,i mrtve,ktere nezachranili kvuli nasim soudcum a zakonum a pritom vedeli,ze je dite v ohorozeni zivota a co nam rikala ta psychol.,tak fakt hruza. Nam za chvili prijede kamoska s dcerkou,tak zas bdu tyden uklizet bo to bude jak po vybuchu.To vzdycky zjistim,kolik ma mala hracek 8-( TAk nas byt nevim doma kolik ma m,ale mame taky spajz,koupelnu a zachod zvlast,velkou ctvrecovou predsin,loznici-kde jsme vyrustali tri,loznici nasich a velky obyvak-asi jako dva.A teda bych tak velky byt nechtela,protoze se to uklizet neda a hlavne jak uz vim,co to je mit dite,tak by jsme asi zhnili.Protoze sotva vysaju,tak uz mam zas zalspane neco jineho v koberci a kostky mame az na zachode a vykrajovatka na cukrovi pod posteli a vsechno je ulne nekde jinde nez ma byt a uklizet k tomu jeste barak,tak nevim. Ael taky chcem domek maly se zahradkou pro malou :-) Az ted vyhrajem,tak ja vam holky pak poslu nejaky ten tisic na uceet :-D ;-) Kajsa a to ty budes treba obhajovat vrahy?A nebo ceho budes pravnik?Ja bych nechtela byt statni zasutpitel ci co toje,kamosakk je taky pravnik a taky rikala,ze by to nemohla delat a dela pravnicku v nejake firme STejne ty pedofily a tak vetsinou v basach zabiji a nebo maji peklo.ja bych davaala dozivoti hned,jeset kdyz se priznaji,toci to na video apry jim hrozilo 12let,ale protoze byl tak moc hdoni a spolupracovali,tak dostali celych 9let a urco budou hodni i v base,tak za 4roky jsou venku a muzou pokracovat na nekom jinem
Tak ja mam na saty pro me i pro malou a i boty a tak 10 000kc.Proste se vsim vsudy co oblecu.Uz se tesim na malou jaka bude princeznicka,snad se to prase neskype jeset drvi,nez si pro nas tatka prijde :-D Chci aby mela fakt ty princeznovske saty.Jinak kdyz dostanu tu slevu o tech 2tiscie,tak si klidne muzu vybrat saty za 10tisi.protoze me vyjdou na osm,boty koupim tu levne a pro alou saty do 1 000se krasne vlezu,kdzy tak ji je koupim taky tady.TAk snad tu slevu dostanu do te holky,nabidla to jeste par holkam,jedna jde v patek,tak snad si tam nicnevybere,ale asi jo,takze nic :-|
Profilova fotka
Ty jo simi tak to by me taky zajimalo co ja budu :-D A to uz si ani nemuzu namlouvat ze se vdam za milionare :-p No nic, tak ja mastim ven, zatim se tu mejte, simi ty tu divou zver nejak zkrot a terjar at to rychle uz utece. Btw videly jste jak nam pribyvaji prispevky? Jsme nejak ukecane posledni dobou, a to je este 5 mesicu do svatby 8-)
Člověk si odskočí napsat mail a tady má zase román :-D Terjar, já myslela, že podvazek si můžeš koupit sama? Já ho teda půjdu hledat se svědkyní. ona bude moje pravá ruka na svatbě, tak může být i před svatbou ;-) Simicak, tak já souhlasím, bude to do začátku, viď? :-D
Tak to se máš, že máš podvazek.....já ho asi dostanu od sestřenic. Už mi ho chtěly koupit, ale dozvěděla jsem se z letáku, že v Andělském studiu ho dávají jak dárek, tak nevím, jestli to je pravda....abych jako nečekala na dárek a pak nebudu mít nic....to by mě tedy nasralo...... :-(
Já se dívala na Andělské studio na netu a ty šaty se mi moc nelíbí. Teda na netu toho moc nemají, ale stejně...nic co by se mi líbilo jsem nenašla. Tak snad jedině osobně. Jdu jíst a pak domů, tak se tu mějte hezky a zítra ráno pa.
Profilova fotka
tak mi to odpo zase nefungovalo. ale šla jsem z práce ještě dřív. ten nový kolega si domluvil schůzku s nějakým pánem na jeden PC program. on ještě nemá PC, tak to dělali u mě. no co, šla jsem už před třetí, u účetní jsem to zkrátila a šupky dupky domů. takhle by to mohlo být každý den. podvazek zatím doma nemám, nervozně očekávám ségru. pak ho nafotím a vložím.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?