Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
charmed... netušila jsem,že když sem to tady psávala před svatbou o té betce,že to půjde až tak rychle.... nejhorší bylo,že sme ju museli nechat uspat a pak spálit a mám ju doma -bude to znít blbě,ale v urničce ve vytrýnce.. mamka furt,že ju dáme na zahrádku knim an barák,ale to prostě nejde!já jsem spokojená,že je tady a hotovo.takto se kolikrát i do vytrýnky podívám a jsem vklidu,než aby byla někde třicet km ode mě ,-) terjar... víš,tři a půl roku mě neznala a najednou jsem její švagrová.Teď jsem ta zlá já,že mám averzi vůči ní,ale já prostě nezapomínám a přeji ji,aby se lidi kní chovali ještě dlouhou chvilku tak ošklivě a zle,jak se chová a chovala ona ke všem.
Profilova fotka
tak jsem včera byla u zlatníka, aby nám přeleštil prstýnky. vypadají, jako když jsme si je přinesli loni domů. hlavně Járův byl hodně "namáhán" :-D . nemůžu se na ně vynadívat. brnanda, to je jako u nás. hodně mi to připomíná. lidi holt nepředěláš. ale na všechny jednou dojde... holky, já jak přestala brát HA, tak jsem jak utržená z řetězu. mohla bych sex pořád. :-D Manža je samo rád, ten si to užívá. a poprvé jsem poznala, že mám ovulaci. :-o .
ach jo ,ani nevíš,jak mě to mrzí a hrozně se tím trápím,ale kdyby byla trošku vstřícnější a zapracovala na tom vzájemné vztahu -pokud teda chce - tak by to bylo možná i jiné.. Já za to nemůžu,prostě to nejde ani vysvětlit... a stopro vím,že to tady stejně zase sleduje ,třeba ju to trkne. dokonce jsem si myslela v jednu chvíli,že se vážně dokáže změnit, že vážně myslí vše, co říkala a to nejen mě...ale odstupem času,já nevím cítím zlobu vtom všem něno není tak,jak by mělo. Jsem vtomto hrozně blbá,třeba se vnoci vzbudím a myslím na ňu a nemůžu spát,furt mi to v hlavě šrotuje :-D :-D Prosím tě a jak si přišla na to sama,že máš ovulaci? víš co mi stejně řekla doktorka?že všechny děti stejně vzniknou před MS ;-)
škoda,že se čas nedá vrátit ,-) a to se vším vi´dte holky ,-) my máme dneska 8-mi měsíční maličkaté výročíčko od naší svatby.. toto letí to je šílené.. nedávno jsem tu sedělla u pc a šla na stránky zpět a četla si,jak sme si zkoušeli kadeřníky, malování šaty a pod :-D a pak si přečetla dny -svatební dny a ukápla mi slzička, že to tak rychle letí ten časík ..
Profilova fotka
Byla jsem se ptát, jako debil. Bolelo mě v podbřišku, takové píchání semtam. No a prý se takto projevuje ovulace, u někoho. Jsem tak nějak uprostřed cyklu. Teda měla bych být, ale nevím, kdy teď dostanu MS. Byla jsem vystrašená, jestli se se mnou zase něco neděje po tom, co jsem přestala brát HA, a asi před 2 lety jsem měla cystu a taky mě pobolíval podbřišek, ale to jsem i krvácela a bolest byla velká. Tak jsem ze sebe udělala debila, ale co. Aspoň vím, že jsem OK. Teď jen budu čekat na MS. No jo utíká to neskutečně rychle, my budeme mít 9 měsíců od svatby. brnanda, ale vím, jak tě to mrzí, vážně. Já byla taky celá špatná ze svědkyně-švagrové, co jsem se nabulila a pořád přemýšlela, co jsem já udělala špatně, nespala atd.. Snažila jsem se o komunikaci s ní a pak to i chvíli bylo v poho, ale najednou po její svatbě prohlásila, že s námi ruší Vánoce. Pak jsem se dozvěděla, že prý jsem se chovala na její svatbě otřesně, že ona se mnou byla celý den a já s ní ne. ale ona taky byla moje svědkyně, kdežto mě za svojí nechtěla. a není pravda, že jsem s ní nebyla. byla, ale měla tam 100 dalších lidí a tak jsem si bláhově myslela, že chce být i s nima. a navíc jsem měla šílenou virózu. a pokud po mě tolik "toužila", tak mi to mohla říct. Já jí jen nechtěla překážet, protože jsem si svatební den sama prožila a když už mi do pokoje vlezl stý člověk a přišel mi gratulovat, tak jsem jich měla plné zuby. Teď už si jí nevšímám, po tom, co o mně povídala (lži), už vím, že je to falešná osoba. Jen mě mrzí, že jsem na to přišla až po svatbě, měla jsem si vzít za svědka ségru. Je to moje nejbližší osoba a zná mě celý život a má ráda. No tak jsem se trošku rozepsala. Takže, brnanda, držím pěsti, ať ti to dobře dopadne a můžu tě ujistit, že v tom nejsi sama.
Brno,ja teda byla 3x tehu a ani jednou jsem neotehu pred MS,zmen doktora ;-) ja taky poznam ovulaci bez testu,podle hustoty sveho vytoku a bolesti v podbrisku,takze vim sve plodny dny,proto jsme taky byli vzdycky tehu hned :-D Nam umrel krecek,tak jsme ted koupili morcatko dneska,ma 7tydnu a je to mazlik,sice hlupy a vse kouse,ale tuli se a ma jedno oko cerne a druhe bile x-) Verunce se moc libi,morceti Verunka uz tak moc ne :-D Tery,kdyz mas ovulaci,tak by ti mela prijit menstruace zhruba do dvou tydnu a urco prijde. Ja brala Ha taky dlouho a nikdy mi to nepomichalo s menstruaci,ani segre a znam hodne holek,ze to meli ok. Jen mozna budes mit pri men.vetsi bolesti a mozna ne ;-) Jo a manzu povysili,tak snad se vymotame z tech debilnich penez,bo od ledna se nam financne nedari,spis naopak,ted by mel mit az o 40%vyssi plat,tak uvidime a snad tu pozici zvladne,protoze povede cely team a bude mit hooodne prace
Profilova fotka
Simi, super zpráva. Moc vám to přeju, ty prachy, škoda mluvit. Je to hrůza. Jára mi včera říkal, že bude mít v práci asi další práci, tak snad mu taky aspoň něco přidají. Je fakt, že mu přidávají celý rok, ale po troškách. No aspoň něco. Já bych měla dostat MS příští sobotu (tedy kdybych ještě brala HA), ale vychází to přesně za 14 dní. Ty bolesti jsem měla asi od minulého pátku do úterka, pondělka. No jo, děti a zvířátka. My si půjčujeme příští sobotu bratránky a jedeme do zoo. 2 a 4 let. Tak to bude naše první velká zkouška, zda bychom zvládli ty naše :-D . Jsou to pěkní raubíři, Járovi vstávají vlasy hrůzou už teď. Tak jen doufám, že nebudou nějaké scény, že nejde maminka. Hezky pošupajdí s námi a bez keců. :-D Rodiče se jich rádi zbaví, ti by je šoupali pořád k někomu.
terjar.. já si vzpomínám,jak ti všici říkalii já,aby sis vzala někoho jiného za svědkyni a vykašlala se na ní...vidíš,nikdy se nezavděčíš! Řekla jsem jednou manželovi, nikdo jinak otom neví,že jsem chtěla za svědka jeho sestru,než se projevila a začala dělat to všechno...byla jsme šťastná -byli jsme š´tastní a nevěřili,že vlastní rodina toto dokáže. Je to smutné,když se nad tím člověk zamyslí, i ty vánoce, to nějak nechápu jako proč řekla ruším vánoce ..? simicak..já právě změnila doktorku na výbornou !jsem právě u ní měsíc a mám plno testů za sebou a konečně někdo se stará...ale ono to je fakt,já taky znám hodně lidí, co právě si mysleli,že před MS můžou normálně sexovat a buch a měli děti :-D stane se,nebo´t můžeš mít OV hnedka po MS a spermie vtobě dokáží přežít i 5 dní ,-) jak jsem četla.. Jo tak toto píchání mám podle testovacích papírků nebo jak to mám nazvat Ov testů až mimo OV...a hlenů si nějak nedokáži všimnout :-D za dobu asi 2x jsem to zpozorovala...
Brno,kazda zena ma ovulaci uplne jindy a nekdo nema hledn,nekoho nic neboli,tak jak menstruace,kazdy ma jine telo. A ja co cetla,tak spermie vydrzi dva dny,ale hadat se nebudu,protoze si myslim,ze opet zalezi jak ty spermie jsou silne a jaky ma vnitrek zena. Nektra baba zabije vsechny spermie jeste driv,nez nekde dojdou ;-) Tery,tak at manzovi taky pridaji,dneska je tech penez fakt malo a zvlast kdyz plnujete dite,kooupit byt a tak,taks e sikne kazda koruna Brno,ja mam spoluzacku co otehu pres antikoncepci a tady jsem videla jeden porad o sterilizaci a mluvila tam holka,co otehu pres anti. 3x a ma tri deti. :-) :-S
Profilova fotka
Sim, v to doufám, že mu přidají. Když pracujeme oba, tak by to bylo v poho, žádné vyskakování, ale dobrý. Ale jak bych šla na mateřskou, tak hrůza. počítáme, že manžův plat padne na hypo + další splátky a z mateřský bychom museli žít. dost hrozná představa. ale ono to nějak dopadne. Moje kamarádka má taky 3 děti a otěhotněla pokaždé i přes HA. Brnanda, no měla jsem poslechnout, ale tehdy jsem si ještě myslela, že je to kamarádka. Ale poučila jsem se. Manžova ségra se takhle s ní spálila už jednou a hodně dlouho spolu nemluvily a najednou loni zas velké kamarádky a bum splálila se podruhé, protože jí opět odkopla. tAk jen doufám, že už nebude tak naivní a taky se poučí. A kdyby jo, tak jí to vymlátim z hlavy :-D Žádné kamarádíčkování s nepřítelem :-D . No ona mi tvrdila, že ruší se všema Vánoce, ale samo jen s námi. My jim koupili dárky a co myslíš, ani bů. Járův brácha má doma peklo, pere, uklízí, skáče, jak ona píská. Když chce jít do hospody, tak se musí ptát. A když jsme tam my, tak on se s námi nesmí bavit. Nebo aspoň nebaví. Když je doma bez ní, tak aspoň pozdraví a něco prohodí. Je to škoda, vždyť jsou bráchové. Ale zná jí už 10 let a ví, co od ní může čekat. tAky si s ní prožil perné chvilky a to, co mu dělala, se divím, že se k ní chtěl vrátit. No, bude mít těžký život, ale má, co chtěl.
terjar.. máš recht má to,co chtěl,ačkoliv to nechápu jak někdo může říct,že ji miluje,když má takové peklo uf. simicak.. začala sem chodit na koníka aj a tam je diskuzí a diskuzí a každej píše i v odborným něco jiného ,ono je to těžké..ale je zajímavé, že holky otěh. i přes antikonc. :-D myslím,že sou pak dost v šoku,když jjim začne růst břicho :-D a berou Ha :-D
no musi to byt hrozne,si predstav,ze nemas kde byldet,mas uz dve deti,jsi proti potratum,chranis se a buch a jsi tehu. nechtela bych to zazit teda,fakt maso. No proto nic nectu,protoze kde neco napisou na druhe strane se to popre,kazdy doktor a kazdy vyzkum rika neco jineho.Ja z praxe vim,kdy jsem plodna a hotovo :-D
Článek se načítá
Holky,ted jsem mrkla k evi do alba na konika a oni cekaji kluka. Hlavne ze rikala,ze urco chcou prekvapeni :-D :-D evi,gratuluji x-) x-)
čus bus, tak to jdu potvrdit. Čekáme chlapečka a bude to Davídek. Je fakt, že jsem to vědět nechtěla, ale prostě se to stává a nevydržela jsem...
Evi,my se taky budem ptat na pohlavi :-D
simi: jen se zeptejte ;-) jsem zvědavá na výsledek
Profilova fotka
Ev, gratuluji k chlapečkovi. Teď je nějaká invaze Davídků. Já už taky začínám mít nějaký mateřský pudy, snad nás to taktéž brzy potká. Jména už máme promyšlené :-D Jára už si mě dobíral, protože od minulého týdne mám neskutečný chutě na slané - tyčinky, brambůrky atd. Můžu se po tom užrat. Ev, jak je v Sedlici? Chystáme se asi na Velikonoce, dnes dáváme autíko na prohlídku do servisu a pak ho chceme na chalupě pořádně vypulírovat a hlavně musíme pro pneu. Tak doufám, že tam nemáte moc zimu. Domeček bude po zimě asi pěkně vymrzlí.
Evi,jsteli se mimi ukaze,tak urco se hned pochlubim,jestli ne,tak cekame do porodu,tady to je posledni ultrazvuk ten velky ve 20tt.,takze drz palce a hlavne at je zdrave.
TEry neboj,chute v tehu jsou az tak ve 4mesici,to by jsi byla prvni co by byla tehu a mela hned chute kterou znam :-D ALe treba se vam brzo zadari. My jsme nemocni a ja to chytla od male tak umirame
evulebobule Moc gratuluji ;-) simicak a jaké jména máte vybraná? teda jeslti to není tajné ,-)
Tajne to neni,pro holky urcite Christine a pro kkuka zadne,nam se zadne nelibi. Ani ceske ani cizi
Profilova fotka
Sim, tak to taky držím pěsti
teri: to ani nevím, že je teď Davídek oblíbené jméno. No co, líbilo se nám od začátku oběma,tak ho dáme. Podpoříme invazi Davídků :-D V Sedlici je dneska pěkně. Už se určitě těšíte na chalupu co? simi: držím palce, ať to dobře dopadne. :-) brnanda: děkuju :-)
Ahoj holky,tak cekame druhou holcicku x-) x-) Manzel jeste v soku,samo je mu to lito,ja jsem spokojena. On si urco zvykne :-p Uz ted ma hruzu jak budou obe v puberte,ze pry bude menstruovat s nama. :-D
Evi, gratuluji k chlapovi ;-) Hlavně ať jsou všechna děťátka zdravá. Brno, já brečím už jen při myšlence, že ji půjdeme uspat a už nikdy nebude. Jen ta myšlenka mi stačí, abych měla zkažený celý den a brečím. Já chápu, že třeba pro ni je to to nejlepší, ale pořád si říkám, že když nemá bolesti, tak je to ok. Jenže ona kudy chodí tudy čůrá a kaká, motají se jí nohy, padá, když kýchá, tak se vždycky praští lavou o zem... Nechci to! Pořád koukám na katastr a zatím žádná změna :-( Ale už plánujeme co kde bude a tak. Je to super. A venku konečně taky hezky!
Tak uz mame vybrane jmeno a Verunka bude mit sestricku Vicktorku x-) Mala je celym Veronica Isabelle a segra bude Victoria Elizabeth ;-)
No tedá to zní krásně a vzněšeně ;-) simicak. Sem s emusela začít smát,jak si psala,že bud emenstruovat sváma :-D charmed.. bylo to hrozný a dlouho,na to s epřiprav! Nám Betka umřela v den našeho výročí ,takže každý rok,co budeme mít výročí ,budu jen plakat,ikdyž je tady snáma Jesska. Tak za tento víkend jsme toho tolik prošli a byli pořád venku! že manžel mi te´d usnul s já slyším,jak chrápe až do pokojíčka :-D a Jess je ztoho dusna taky hotová chrní na dlaždičkách v předsíni se chladí :-D
charmed: díky. ;-)
Profilova fotka
Kajsa ja tady!!!! Predne vsem gratuluju k prirustkum do rodiny, jak tem narozenym tak teprve tem ocekavanym a jsem moc rada, ze se vam vsem dari!! U me nic noveho, mimi zadne, stehovani zadne, skola momentalne ctvrtak a manzelsky svazek uuzasny:-). Mejte se vsichni moc krasne, ja se zase ukazu, s tim slunickem co je konecne tady mam hned lepsi naladu... Xxxxxxxxxxxx Ali
Profilova fotka
Ahoj Ali, to je super, že ses ozvala. Hlavně, že se daří. :-) Sluníčko je super, nálada o 100 % lepší. Holky, tak jsme včera dostali další tip na byt. Na Praze 9 prý dělají takové obálkové řízení. Každý měsíc je k "prodeji" několik bytů a kdo nabídne nejvíc, vyhrává. Je stanovená nějaká cena - teď myslím 200 tis. A pak je cena za metr čtvereční 71 Kč, kterou platíš jako nájem. Do 5 let by měly být všechny tyto byty privatizovány asi za 800 tis. Tak se na to podívám. Strýček tam má známou, přes kterou dostal oba tyto byty, tak mi zjistí podrobnosti. Bylo by to skoro v centru, ale teď je tam krásnej park pro děti a kolem teče potůček a hlavně strýček a bratránci bydlí ve vedlejší ulici. Jo a ještě bychom měli i parkovací stání ve dvoře. tak tak simi, fakt krásný jména, přesně jak píše brnanda - vznešené.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?