Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Holky, tak jsme psali na další byt. Cena je neuvěřitelná 1,6 mil za 3+1, ale taky je o něj velký zájem. Z realitky mi odepsali, že je v jednání s družstvem, zda stihnout převést do OV a to je pro nás moc důležité kvůli hypo. Slíbil mi, že až se něco dozví, tak mi zavolá. Jediná chybička, má vytápění na tuhá paliva, ale lze předělat na elektrokotel za 60 tis. Ale všude je něco. Jen nevím,jak by se postupovalo pak, když je tolik zájemců, to to dostane asi tne, kdo nabídne nejvíc. Tak držte pěsi!! ;-)
Profilova fotka
beru zpět, stojí 1,4 mil Kč
teri: držím pěstičky, dej vědět jak to dopadlo ;-)
Profilova fotka
ahojky berušky, tak první termín jsme nějak propásli, Ondráškovi se nějak pořád nechce. takže zatím jsme stále 2v1, dnes má zakázáno vylézt tak snad se do konce týdne zadaří. přeji vám at máte krásné těhotenství jako já, krom prvních 4 měsíců si nemůžu stěžovat ;-) a jen 2kg nad svou váhou, to je prostě super, se člověk bude lépe dostávat do formy tery přeji hodně štěstí ve výběru bytečku, my už cca 14 -3 týdny bydlíme ve svém zařízeném a nemůžeme si to vynachválit, ta pohoda, že máme obývák a ložnici každé zvlášt, ta radost, že hned vedle postele mám sice zatím prázdnou postýlku, je to fakt paráda být ve svým a počkej až zjistíš, že čekáš potomka, to se svět hned rozzáří :-D , my u spíše očekáváme jak bude vypadat a těšíme se jak nás nenechá vyspat ]-( ,
Profilova fotka
album jak jsme celých 9 měsíců rostli : http://www.modrykonik.cz/album/album.... x-)
Profilova fotka
album byteček od malování po zabydlení : http://www.modrastrecha.cz/album/albu... x-)
ertepla: tak ať se Ondrášek brzy dostaví na svět. A hlavně ať porod proběhne v pořádku ;-)
Profilova fotka
Ertepla, já taky přeji, aby vám všechno dobře dopadlo, pak hned napiš, až budeš moct. Holky, já včera byla na trhání osmičky. Vypadám jak sysel. Vůbec nešla ven, Rval mi jí 2 hodiny. Ona mi tam divně ležela, takže mi rozřezal půl pusy a furt nic, vyzkoušel snad půl tuctu nástrojů a nic. Nakonec po bojí jí dostal ven asi na 5 kousků. Krev jsem měla i za podprsenkou. Jára byl naštěstí se mnou, protože mi nebylo dobře. Navíc jsem dostala antibiotika, které jsem večer hned vyblila. Celý den jsem nic nejedla a pak snědla hodně polívky, tak doufám, že to bylo po tom a ne po ATB. To uvidím dnes, až si je vezmu. Zítra jdu na kontrolu. Dneska bych si měla vyndat nějakou drenáž, ale vůbec neotevřu pusu. Já čekala, že budou komplikace, ale přiznám se, že jsem myslela, že to bude snazší. A to mám ještě jednu, která mi roste úplně stejně, ale na tu teď teda opravdu nemám. Dnesk jsem šla do práce, ale půjdu domu. Naštvali mě hned, jak jsem přišla. A teď se jdu juknout na byteček a miminko
Profilova fotka
Máte moc pěknou postel. Můžu se zeptat, kde jste jí kupovali? Já si koupila o víkendu v Ikee celý balík záclon - 35 m, už mi je vyprodávali, tak jsem neváhala. Je krásná a metr za 15 Kč. Cenu, kterou jsem zaplatila za celých 35 metrů bych v normálním obchodě dala za 1 m. A pak jsme si vyhlídli komodu, police a stolek po tv, pokud by nám nešel ten, co máme na chalupě. chceme vše z břízy. A hlavně kuchyň, do té jsem zamilovaná, ta je zase prozměnu tmavá, řekla bych třešeň. Dál jsem si na aukru vyhlídla nádherný skleněný umyvadlu a baterii k němu. Já už se tak těším, až budeme zařizovat. Dneska chci psát makléři, jestli nemá nějaké nové info.
teri: tak to je pech, mně ta osmička šla naštěstí úplně v pohodě, trhání samotné trvalo tak dvě minuty ani ne. Tak to sis chudáku protrpěla a musí to teď bolet jako čert. S tímhle by ti rovnou měli napsat, aby jsi byla doma,do práce bych tě vůbec neposílala. Jsem zvědavá, co napíše ten makléř, už bych vám to tak přála.
Profilova fotka
ahoj teri, my krom sedačky a postýlky nakoupili všechno v ikea, prošli jsme hodně obchodů, ale jen ikea byla za rozumnou cenu i kvalita, postel nás vyšla i s madracema a roštama na 12 tisíc, je taky z ikea a musím říct, že se na ni spí nádherně, můj měl problémy se spaním a od té doby spí jak dřevo, je to možná i tím, že nemáme v ložnici telku jak popisuješ, co máš, kde vybrané a že už se těšíš, tak musím říct, že jak to slyším mi naskakuje husina, já jsem tak ráda, že to máme už všecko za sebou, ono je to možná i tím, že jsme se stěhovali, když jsem byla na začátku 9.měsíce, ale už chápu proč se říká radši vyhořet než se stěhovat. byla to fuška a těch krámů a než se vymalovalo uklidilo, brrr. díky bohu, že už můžu jen sedět a čekat kdy malej vyleze x-)
Profilova fotka
No musím chodit na kontroly každý den. Dávají mi tam pořád tu drenáž, protože se mi udělal váček, v tu středu odpo mi to šíleně oteklo, že se i Jára lekl, když přišel z práce. Byla jsem z toho na prášky. Taky se mi zvětšila uzlina, která bolí, ale prý by měla zmizet, když beru ATB. Na tu drenáž mi pořád dávají nějakou dezinfekci, která je tak hnusná. Přes víkend si to mám vyplachovat peroxidem a pokusit se tu drenáž vyndat, což asi neudělám, protože oni na to mají nástroje a i tak jim to snadno nejde. V pondělí opět na kontrolu a snad i vyndání stehů. Přes víkend mám být v klidu, hlavně žádná fyzická námaha a mám se nehcat rozmazlovat, o co se Jára dost stará, i jsem dostala pugét. A kdyby něco, tak mi sepsala na papír, co jsem podstoupila a jak se situaci má a mám když tak jet na pohotovost. Ale doufám, že to bude dobré. Už jsem hodně splaskla, enní to ani skoro poznat. Ale pořád nemůžu normálně jíst a bolí mě to, takže jsem "závislá" na ibalginu. My taky budeme mít spoustu věcí z IKEY. Vlastně skoro všechno krom sedačky, ty jejich se mi moc nelíbí. Ale ta poslet je fakt pěkná. A skříň máme vyhlídlou v Asku, krásnou a hodně velkou. Já už mám doma a u příbuzných takových věcí, že bychom potřebovali asi dodávku :-D . My se teď o mimčo snažit nemůžeme, mám ty ATB a do toho jiný léky, musím pak to tělo nechat chvíli bez té hnusné chemie. Já měla včera dovču, ve středu jsem tu byla na půl dne a dnes taky na půl dne. Bohužel tu mám práci...
Článek se načítá
Profilova fotka
Info o bytu, příští týden bude makléř jednat s družstvem o převodu do OV. Pak nám dá hned vědět. Prý jsme 3 vážní zájemci, takže bychom pak museli jednat rychle. Tak doufám, že to vyhrajeme. :-|
teri: tak to držím pěstičky ;-)
caute holky,my vcera meli prvni ultrazvuk a vse je v poradku,tak jsem moc rada. Veru se uz moc tesi,jeste genetika aby byla ok.. Uz jsem si koupila i hned dva oblecky po ceste domu :-)
simi: tak gratuluju. Já mám za sebou všechny krevní testy na vady a taky vše v pořádku. Teď mě čeká ještě genetický ultrazvuk za 14 dní (ve 20 týdnu) a pak začnu taky nakupovat, jsem na tohle hrozná, dokud nebudu mít výsledky ze všech testů,tak nic nekupuju.
Profilova fotka
Víte, co jsem dostala k Valentýnovi? Jára mi koupil dudlíka a dupačky :-D . Dobírám poslední plato HA, tak jsem si šla koupit i tu listovku a ještě bkomplex. Mám úplně zničené rty od toho zubaře a pořád to nemám dobrý. Furt se mi tam bude hrabat. Dneska mi tam dal nějakou hmotu. Nemůžu s ní kousat a šišlám. A to jí tam mám mít asi do čtvrtka a pak se uvidí. Prostě radosti. Simi, nezaložíš si taky album na koníkovi? Na Evču a Maicky jsem už koukala ;-)
Ja jsem dostala puget rudych tulipanu. Tery i bych si zalozila,ale mi tu nikde nejdou vkladat fotky,mame to v inem formatu a velikosti a ja to proste neumim,ani svatebni album nemam dodelane. Ale tady mame fotky ze svatby a ze spanelska,kde jde videt VErunka,tak budu asi fotky si davat tam kossovi.com Tery a nebojis se,ze pak budete mit nejaky problem otehu nebo neco a ty uz budes mit doma celou vybavu a treba vam to ani ne pujde???Ja bych se asi bala.NO ale ja jsem poverciva.SE zubama drzim palce,my mame ted Veru nemocnou,tak sjme doma
Profilova fotka
To se vám tam půjdu mrknout. A doufám, že malá bude brzy zdravá. Teď ale ty nemoci řádí. Simi, nebojím se, nejsem vůbec pověrčivá. Vím, že to nemusí jít hned, ale určitě to půjde. Mám jen strach z té HA, že už jí beru tak dlouho. Vím, že některé holky pak měly problém s ustálením MS, tak doufám, že mě to mine. To mi ještě švagrové o víkendu koupily koupací osušku s kapuckou. No jo, musím je krotit. A hlavně to nechat na přírodě.
Profilova fotka
ahojky berušky, chtěla sem vám jen sdělit že v pondělí 16.2. v 14:46 přišel ondrášek na svět :-N měl 3040g a 51cm, porod byl náročný kontrakce mi začly v něděli po 17h a porod byl až v pondělí, ale zvládli jsme to, ted už jsme doma a užíváme si. mohu vřele doporučit není na světě nic hezčího než si toho drobečka držet v náručí x-)
ertepla: ahojky, tak to moc gratuluju, super zpráva. ;-) A jaký byl porod?
Profilova fotka
no nevím jestli ho mám popisovat, když ho máte před sebou :-N , musím říct, že byl těžký, hodně těžký, první kontrakce začly v něděli po 17h a porod byl až v pondělí 14:46 takže hodně dlouhý a to mi ho ještě urychlovali kontrakce až do samého konce se vydržet daly, někdy fakt hodně bolely, že jsem řvala nahlas, ale jak mi dali urychlovaák tak to bylo peklo, 2 hodiny šílených bolestí, talčit do břicha mi nešlo furt jsem vydýchávala pusou, no 3x jsem u tlačení omdlela, 2x lapala po dechu a dávali mi kyslík, ale zvládli jsme to x-) a hlavně ten pocit když ho máte v ruce je nádhera, a něco příjemnýho, do porodnice jsem jela s 97kg a vrátila se s 84kg :-D , kdybych věděla, že se těhotenstvím tak hubne a to jsem před otěhotněním měla 95kg baculka, ale ted to pude krásně dolů a zpevnit abych byla krásná maminka :-D
erteple tak to mooooooc gratuluji a a porod klidne popis,ja uz rodila a vim co to je za peklo :-D :-D Ja mezi kontrakcema nestihala ani dychat a hlavu tlacila hodinu bo nesla ven mala. Ale maly je nejaky malinkaty,ne? jeste kdyz jsi ho prenasela a ma jen tri kila? mas fotky na koniku? MOc gratuluji a uzivej si mimuska,protoze vyroste fakt hrozne rychle ;-)
Profilova fotka
ahojky mimísek je malinký, taky jsem hleděla, když mi všici říkali že budu mít 5ti kylové mimi, fotky už jsem dala na : http://www.modrykonik.cz/album/album.... x-)
Profilova fotka
ertepla, taky stráááááááááááááááášně moc gratuluji. Teď už si můžete jen užívat. Přeji hlavně hodně zdraví
ertepla: jé to je miláček. Moc krásnej, povedl se vám :-)
ertepla,je moc krasny maly x-) x-) Holky,ja jsem 15tt. a uz citim mimi jak se hybe x-) prvni mi manzel neveril a jeste neveri,ale ted jsem cetla,ze to je mozna a jelikoz to je druhe a vim jak to vypada,tak vim,ze to je proste mimi. Necitim samozrejme ze kope,tal ctim,jak si tamplave :-D
simi: já necítím skoro nic, asi mám líný mimčo :-(
Evi ja jsem druhorodicka,jde to citit driv a plus jsem hubenour uz mam ale tehu pupek pekny,uz to zacina jit na me poznat. Malou jsem citila v 18tt.,tak prvorodicku taky brzo. Jinak manza se rozhod vedet pohlavi,tak byla hadka vcera,takze jestli se mimi natoci,tak ho bude vedet on a ja ne. Doufam,ze se nenatoci,protoze mame jen u jeden ultrazvuk,takze kdyz se nenatoci,tak to je vyresene. TEd uz nas ceka jen ve 20tt.velky
Profilova fotka
Ahojky holky :-) ertepla: Mooooooooc gratuluju :-) Malej je krásnej :-) Tak ať krásně roste a má se čile k světu ;-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?