Menu Forum

Červen 2009 II.

(Zamčená)
16. dub 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
 No já měla teď přítele v Motole na operaci s kolenem, takže si pro něj dnes jedu. Dnes je to dva roky, co jsme spolu, takže symbolické emoticon
Také už mi kolem svatby docházejí nápady a je málo věcí, co bych měla dodělat.
Chystám se teď na schůzku s hudebním uskupením, které nám má hrát na obřadu, abychom doladili podrobnosti. Pak mi zbývá zkouška účesu, sehnat přítelovi boty a objednat koláčky. Ale tam to stačí pár dní před.
A ty jsis chtěla šít šaty, nebo ne? emoticon
8. kvě 2009 v 06:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Adri, ať se koleno parnterovi rychle zahojí, aby mohl na svatbě vesele tančit emoticon .
Příští týden jdu na zkoušku účesu a líčení. Šaty začnu šít příští víkend - nebudou nijak složité, času dost. Jinak máme všechno, protože jsem se rozhodla, že kytky nijak zvlášť řešit nebudu. Půjdu den předem do květinářství, něco vyberu a bude emoticon . Jo, ještě potřebuji dokoupit pár věcí do tomboly a pak začít pést koláčky, cukroví, dort.
8. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 mirča: už mám partnera doma, belhá o holích. Snad bude brzy fit, aby na svatbě příliš nekulhal emoticon
jinak na zkoušce líčení jsem byla včera a utvrdilo mě to v tom, že se v den D nalíčím sama. Byla jsem velmi nespokojená, když jsem se na sebe do zrcadla podívala, řekla jsem si: holka, tak to se dokážeš nalíčit zaručeně líp a ještě zadarmo. Kosmetička si za to řekla navíc hodně peněz. emoticon takže líčení bude ve vlastní režii. Účes ne, to bych nezvládla, to dám do rukou zkušenějších emoticon
8. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Určitě to parnter do svatby zvládně rozchodit, ještě má dostatek času emoticon .
Já se běžně vůbec nelíčím, takže se raději svěřím do zkušených rukou. Navíc, bude mě česat a líčit jedna slečna, bude to určitě v pohodě. No, uvidím v týdnu. Do svatby je ještě přes měsíc, tak pokud se netrefíme napoprvé, máme čas naplánovat další zkoušku. Já bych se spíš zvládla sama učesat, ale v den svatby se mi nechce hrát si s tím. Pak mě vždycky bolí ruce, chci se tomu vyhnout. Uvidím, jak budu spokojená s vizážistkou emoticon
8. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Liblickém zámečku, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
 Ahojky, tak koukám, že finišujete emoticon
My budeme rozvážet v PO koláčky a oznámka
Dneska budu připravovat košíčky, etikety na vína, truhličku na přání a další dny výzdobu na auta. Je toho nějak moc emoticon emoticon
8. kvě 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 12. června 2009
    Vpraze na zámku Chvalská tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky emoticon už se nám to krátí. Na zkoušce učesu a líčení už jsem byla taky. Oboje nic moc vlásky jdu zkusit jinam a nalicim se sama. Měly jsme s paní Podžornou předsvatebni foto aby jsme měly nějaké hezké společné fotky a já viděla jak je zdatná emoticon a moje líčení tam vypadá dobře tak to bude samorobo. I fotky jsou super. Jinak už je vše tak nějak připraveny jen příští týden kytky a dort. Šatky na svatbu už jsou taky upravený dle mých představ takže pohoda. Jen mě dneska rozčílil náš pes když mi sežral pár minci na svatební stůl. Vůbec nevím jak je vyhrabal tak musím doplnit do počtu emoticon
9. kvě 2009 v 16:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj schelli: Tak pejskovi se zachtělo pár micní emoticon emoticon emoticon . Naštěstí, my máme jenom plyšové pejsky a nemáme ani žádné čokoládové mince, takže nic takového nehrozí emoticon . To je fajn, že jsi spokojená s fotografkou emoticon . Ty máš svatbičku skoro za měsíc, já mám o týden víc času emoticon
9. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 26. června 2009
    V Hostivicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
 Ahojky holky emoticon

To to letí co? emoticon

Schelii:Tak to je super,že focení dopadlo na výbornou emoticon už se na p.Podžornou taky moooc těšim emoticon jen jí ještě budu muset zavolat a ujistit se,že s námi počítá emoticon žádnou zálohu po nás nechtěla,ale má nás napsaný v diáři,tak snad vše bude o.k. emoticon
Teda ty máš ale šikovného psíka emoticon emoticon no hlavně že máš ještě čas je dokoupit emoticon emoticon

Mirčo:Ahojky,se ani neozveš emoticon emoticon emoticon
9. kvě 2009 ve 20:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj sorbonko,

no, nevím, která z nás se neozve emoticon emoticon ... Asi před dvěma měsíci jsi psala, že tady budeš pečená vařená a ty k nám ani nezavítáš!!!! emoticon
9. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Noo,to je pravda emoticon emoticon ale nějak to nestíhám emoticon
9. kvě 2009 ve 21:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Také sem chodím velice málo, protože tady většinou nikdo není. Mně stačí, že si pokecám s Biibou ve Viničním altánu emoticon .
9. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 hezký večer holky emoticon emoticon
zlaté mince a psi, to je ale dílo emoticon
já dnes po celodenní šichtě nemůžu skoro chodit, na WC jsem se poprvé dostala až v 15:30 a to jsem se ještě musela "utrhnout", fakt nemůžu dneska skoro došlápnout na paty... emoticon
tak to zítra budu muset řádně proflákat den emoticon emoticon
9. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
 Ahojky
adri:ty se udřeš. Jak jsi na tom s přípravama????KOlik budete mít lidí na hostině?? emoticon
9. kvě 2009 ve 21:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 niki: na hostině to je aktuálně 47, víc jistě nepřibude. Pak na rautu to bude asi 55. A jak vy? Já už mám objednané kytky, všechno zarezervované, v červnu jdu na zkoušku účesu... už je tak nějak hotovo. A jak ty?
Neboj, neudřu se, já pracuju jen 230 hodin měsíčně emoticon
9. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Adri, můj chlap dělal jeden měsíc 300 hodin, jinak dělá tak 240 emoticon .
Někdy to mám v práci podobné jako ty - odučím poslední hodinu a uvědomím si, že jsem se nestihla napít, najíst, vyčůrat... Ale nestěžuji si emoticon .

Zítra můžeš lenošit a v pondělí zase s úsměvem do práce emoticon
9. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
 adri:my máme 36 lidí+7 dětí
Ženich pořád nemá oblek, snad ho zítra někde koupíme. Jinak musíme doladit dorty, a jídlo. Jinak snad máme všechno. V PO budou koláčky. Jo a už mám doma ušitý šaty emoticon
9. kvě 2009 ve 22:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 sorbon: paní Podžorna nechce asi nikdy zálohu ani na tohle focení nechtěla zaplatila jsem ji až když mi je dala. A musím říct že je spolehlivá vždy byla na místě a v čas jak jsme se domluvili takže je fakt skvělá i focení bylo uvolněné tak se těším. Jinak už máme všechno takže předsvatebni nálada přijde až v týdnu před.
9. kvě 2009 ve 22:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 niky: tak to už toho máte také hodně!! A jaké jsou šaty?? emoticon
mirča: já si přece také nestěžuji, jen mi poslední dobou vylézají křečáky, to je jako blbé emoticon nojo, v práci to mám tak 230 a pak příprava doma na přednášky ještě zabere. Ale jde to, když se chce. Jako že ano emoticon
9. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Schelii:Nám přijde strašně milá emoticon my připadalo,jak když jí známe strašně dlouho emoticon stále bylo si o čem povídat emoticon Jak já nemám ráda když mě někdo fotí,tak na tohle focení se moooc těšim emoticon
9. kvě 2009 ve 22:36  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Adri: Přesně tak, když se chce, tak ani ty hodiny ve finále nevadí emoticon . Také dělám svou práci ráda. Někdy mám pocit, že nikdy nekončí... Hlavně, když jsem začínala učit, byla jsem první měsíc jako vyždímaný citrón, a kdybych si odpoledne na půl hoďku nelehla, druhý den bych už do práce nešla. Do toho také příprava na výuku, opravování písemek, nikdy nekončísí problémy se žáky a jejich rodiči... Postupem času jsem se naučila oddělovat své soukromí a dnes už si většinou práci domů neberu a nerada se s partnerem bavím o problémech v práci. Raději to proberu se skvělou kamarádkou - kolegyní u kafíčka a domů příjdu s klidnou hlavou, úsměvem na rtech a dobrou náladou emoticon
9. kvě 2009 ve 23:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 holky, píšu příspěvek, aby nám to tu neupadlo do propadliště dějin emoticon

já dnes koupila známky a rozešleme oznámení, pak jich pár zbyde na rozdání osobně a osobně s koláčky emoticon
včera nám přišly fotoknihy pro rodiče, povedly se parádně, tak se moc těšíme, až je budeme předávat emoticon
13. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoooooj,

Adri: jsi šikulka emoticon . My máme v plánu dávat fotoknihy rodičům až k Vánocům, aby tam byla zaznamenána i naše svatba a svatební cesta emoticon .
Už máme cenovou nabídku na jídlo - vyjde nás to necelých 1000kč na osobu se vším všudy. A dnes jsem zarezervovala ubytování pro rodiče, sestru a sestřenici. Joooo, červen tu máme za chvilku emoticon
13. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 mirca: tak to vás to jídlo vyjde jako u nás, také necelých 1000 kč na hlavu emoticon ale nás je 50 emoticon emoticon
ubytování jsme nikomu zatím zařizovat nemuseli, zřejmě každý buď odjede, nebo si zařídí sám. Máš pravdu, letí to jak voda!
13. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 My jsme také ubytování zařizovat nemuseli, ale chtěli emoticon . Rodiče to mají k nám 650 km, takže se jim nevyplatí přijet jenom "na otočku". Budou v Praze 5 nocí.
Nás je jenom +/- 30 emoticon .
13. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Tak jsem nás po několika dnech vytáhla ž ze čtvrté strany!!!! Mám pocit, že se v červnu nikdo nevdává emoticon emoticon . Já pomalu balím tombolu a ve středu jsem sepsala seznam, co je potřeba dodělat. Také jsem začala péct cukroví, aby se krásně rozleželo emoticon .
22. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Ahooojky Mirčo emoticon

Já se vdávám v červnu emoticon emoticon emoticon ale už bych se mohla vdávat z fleku hned,páč mám skoro všechno hotovo emoticon emoticon Už jsi začala péct? já jsem ty koláčky vzdala,páč druhý den byli tvrdé jak broky emoticon emoticon emoticon
22. kvě 2009 ve 22:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jo jo, peču cukroví.
400 koláčků už čeká hezky v mrazáku, pak je vyndám dva dny před svatbou, nechám rozmrazit, namočím do másla s rumem a budou jako čerstvě upečené emoticon . Už to mám vyzkoušené.

Upeču ještě jednu várku a bude to stačit, jelikož ještě bude cukroví a minizákusky a něco slaného emoticon .

Jak to, že byly jako broky????
22. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 No to já nevim emoticon emoticon emoticon protože neumim péct emoticon emoticon emoticon

Už se nám to blíží,vid?
22. kvě 2009 ve 22:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Blíží se to hodně rychle, ale jsem v klidu a myslím, že i v den svatby budu. Vždyť o nic nejde, chceme se bavit, ne stresovat. Partner se těší, tak se těším s nim emoticon .

Péct přece umíš, vždyť na fotce vypadaly nááádherně emoticon . Pekla jsem je podle receptu s videem, jak si je dělala i ty a byly božííííííí emoticon . Každý, komu jsme dali ochutnat, se olizoval až za ušima. Dokonce jsem zkoušela, že týden vydržely krásně měkkoučké, pak už nebyly emoticon emoticon emoticon
22. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Já jsem taky zatim v klidu,ale znám se emoticon určitě se budu stresovat jen z toho důvodu,aby vše klaplo tak jak má emoticon

Já jsem to taky dělala přesně podle toho receptu,ale nějak to nevyšlo emoticon emoticon tak jsme si je nakonec objednaly emoticon emoticon
Oni vypadaly krásně a taky dobře chutnaly,ale jen ten první den emoticon emoticon

Já jdu do hajan,tak papa emoticon emoticon emoticon
22. kvě 2009 ve 22:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.