Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
adri diik :-) Hlavne jsem mela moc sikovnou kadernici, to jsem vubec necekala ze to bude takhle krasny :-)
Profilova fotka
Jo to já budu omdlívat taky.My to máme na Chvalský tvrzi tj obřad a oběd na jednom místě takže ráno pojedu ke kadeřnici pak do hotelu tam mě svědkyně pomůže obléct.Svatebčané zatím přijedou k hotelu kde bude občerstvení a potom půjdeme společně k zámku který je asi 20metrů.svědkyně dostala úkol mě opečovávat :-)
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) jdu se na vás taky juknout :-N Gratuluji novomanželům,moc vám to slušelo marki :-) x-) Tak už se nám to blíží,co?začíná mi to pomalu docházet :-D Scheli:Ty jsi zaůkolovala svědkyni a já bráchu :-p :-D oznámila jsem mu,že ráno mě veze ke kadeřnici,pak ženicha pro kytky,pak zas pro mě atd.měl z toho ohromnou radost :-D :-D :-D Jak jsem se té svatby bála,tak ted se začínám těšit :-N :-N :-N
Profilova fotka
Sorbon: Ty to máš den před námi :) takže já tady z Vás nejdéle!! =-) chjoooo :-( :-D Já byla dnes na kávě s mou svědkyní, tak jsme pokecaly :-D Ráno mi s jejím přítelem přivezou kadeřnici, obě nás pak učeše, svědkyně mi pomůže se obléknout a nalíčit... a pojede se :-D To bude hororový stres!! :-S markia: je vidět, že byla kadeřnice šikovná :-) moc Ti to slušelo ;-)
Profilova fotka
Adriene:Mám to dřív jen o jeden den,to vydržíš :-p :-D :-D :-D No já se nejvíc obávám toho dne předem :-( musim toho tolik zařídit,že bych potřebovala aby ten den měl 48 hodin 8-( :-D :-D Ale my jsme holky šikovný a určitě vše zvládnem na 1* ;-) :-D :-D
Profilova fotka
sorbon a co všechno v ten den musíš zařídit?? :-) O jeden den ale přece!!! Já tu budu chudák tvrdnout a závidět Vám, že už máte klid :-S :-D
Profilova fotka
Adrien ani se raději neptej :-D :-D Takže:Ráno jedeme vyzvednout přítele bráchu,pak jedeme do cukrárny vyzvednout dort,zákusky a koláčky a musíme to zavézt do restaurace,kam to dají do chladáku 8-( Z restaurace jedeme do práce zavézt výslužku,pak jedeme domu,vysadim kluky a jedu na nehty :-( Mamina mi naštěstí vyzvedne svatební šaty (takže mi odpadne jedna starost) :-) až se vrátim z nehtů,tak začnu dělat vývazky (přišiju k myrtě) no a tak v 18h.jedeme zase do restaurace,dělat výzdobu 8-( Pak večer ještě poklidim a "nazdobim" byt na druhý den,páč se u nás budou scházet svatební hosté x-) No a pak asi padnu na hubu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Sorbon: tak to máme docela podobné ;-) My jedeme ráno pro dort, medovníky, koláčky a zákusky (vše až v Praze, což je hodina tam a hodina zpět), odvezeme to do restaurace. Pak vyzvedneme šaty. Naplním doma výslužkové krabice, udělají se myrty, pak jedu na nehty a nakonec jedu s kamarádkou vyzdobit místo v restauraci, to už bude k večeru. Takže celodenní práce dostatek :-D
Profilova fotka
No,na přípravu výslužek jsem zapoměla :-( :-D :-D my taky jedeme dvakrát do restaurace,která je 20km. od nás a na nehty jedu 25km. Takže to vypadá,že strávim celý den za volantem :-( 8-( 8-( :-D Jsem zvědavá,jestli se vůbec stihnu do druhého dne vyspat =-) :-D :-D
Profilova fotka
sorbon: to nevím, zda se Ty stihneš vyspat... ale já rozhodně vím, že jestli se ke spánku vůbec dostanu, tak rozhodně nebude kdoví jak kvalitní :-D :-D No já napočítala, že najedeme takových 150 km ten den. To bude asi skvělý :-D
Profilova fotka
No to mi Adrien povídej,to budou ráno pytle pod očima :-D a to se ještě chystám dát si ráno frtana,jen abych nelezla na radnici po čtyřech :-D :-D :-D 150km?to jde ;-) to bude luxusní výlet :-D :-D :-D
Profilova fotka
budu se snažit ten den být superman :-D frťana jo?? Tak to bys ráno pak opravdu mohla lízt po čtyrech... tak si ho dej, ale radši ne na lačný žaludek :-D už teď mám normálně strach, až se na sebe v ten den "D" podívám do zrcadla :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to já se raději ani nechci vidět ]-( četla jsem o pár řádků víš,že nejsi ráda středem pozornosti =-) já taky néééé :-( a nejhorší na tom je,že jako nevěsty středem pozornosti prostě budem :-( :-D :-D Takže s pytlama pod očima budu fááákt kočka a ještě k tomu lízlá :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D no to tedy vážně nejsem ráda středem pozornosti. Nebo někdy ano, ale rozhodně ne tak veliké a při tak důležitém aktu :-D :-D Takže budu jistě unavená, nervózní a ještě na mě budou všichni koukat... no mě klepne!! :-D
Profilova fotka
Budu se soustředit na to,abych se tvářila alespon trochu přítomně,čerstvě,vyspale,střízlivě,vysmátě a hlavně abych se někde nenatáhla,páč já a podpatky to nejde k sobě :-D :-D :-D Mě by zajímalo,jestli jsou ti naši chlapi stejně vyklepaný jako my =-) ten můj teda rozhodně nee,ten si tady mastí xbox a je nadmíru spokojený :-D :-D :-D Tak páááááá,já jdu do hajan |-| |-| ;-) x-)
Profilova fotka
sorbon: dobroooou!! :-D neboj... ten můj si neláme hlavu s ničím. Třeba včera mi povídal, jak už se té svatby nemůže dočkat a jak to bude úžasný a skvělý :-D :-D takže já myslím, že na druhé straně vládne absolutní pohoda... to bude asi tím, že na přípravách svatby dosud ještě ani jednou nehráb :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky je vidět že máme podobné pocity a bojové úkoly den předem. Já to budu mít tenhle čtvrtek tak na mě myslete. Dobrou noc
Profilova fotka
schelli: neboj, budu na Tebe myslet a držet palečky! Však do té doby dej ale ještě vědět ;-) brou :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes by nám mohla niki povyprávět, jaký byl ten její svatební den ;-)
Profilova fotka
Ahoj. Tak se necháme překvapit jestli dá vědět. Já dneska dostala první před praničko ke svatbě od bývalé šéfové. V prací mi všichni zákazníci přeji tak mi vždycky dojde že se to blíží jinak si připadám že to snad není možný že už v pátek... :-) dneska bylo celkem teplo tak snad v pátek bude úměrně. Zítra poslední den v prací jako slečna a v pondělí už mladá paní :-) skoromanža dneska objednal na sobotu den pro dva v relax centrum sauna,masáž,koupel sami dva svíčky,víno :-) tak se těším jak si odpočineme po náročném svatebnim dnu.
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) :-) Adrien:To s tebou souhlasím,ten můj se do příprav taky ještě nezapojil ]-( a to už přípravy finišují :-D :-D :-D ale minule mě alespon před rodinou pochválil (poprvé) jak jsem šikovná,že jsem vše zařídila sama ;-) x-) x-) sem koukala jak blázen :-D :-D :-D Scheli:Taky ti budu moooc držet palečky,aby vám vyšlo vše,podle vašich představ ;-) :-N To je hezký,že skoromanža vybral takovou romantiku :-) mě nic takového nečeká,já budu ráda,když do pondělka vystřízlivý :-D :-D :-D
Profilova fotka
sorbon třeba tě taky něčím překvapí. Já jsem to jen tak lehce nadnesla a dneska mi řekl že udělal rezervaci tak jsem ho pochválila. Já musím říct že docela pomáhá sám byl na matrice,objednal koláčky,zavezl zálohu do restaurace a vše spolu konzultujeme jestli se nám to tak líbí. Dneska šel koupit eura na dovolenou,přinesl mi oběd do práce a udělal večeři. Vybrala jsem si snad dobře :-)
Ahoj holky! Schelli má dnes poslední celý den jako slečna :-) . Na zítřek přeji hodně štěstí a kráááááásnééééé počasí ;-)
Profilova fotka
schelli: budu Ti na zítra držet palečky! Ať máš nádhernou svatbu a klid. Nezapomeň se pak samozřejmě podělit o zážitky ;-)
Profilova fotka
schelli: jak Ti dopadla svatba?? Jsem netrpělivá na Tvé zážitky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) svatba byla nakonec nad očekávání úžasná. Nenastala žádná katastrofa jen před obřadem pršelo nebo spíš lilo,ale než jsme vyšli tak už jen poprchavalo do obřadky to bylo 15 metrů tak jsme ani nezmokli :-) po obřadu už svítilo sluníčko. Pár foteček jsme udělali na zámku a zbytek po obědě alespoň se svatebčane nenudily. Měla jsem tam i nevlastního bráchu a byl úžasný. Nesl nám prstýnky,nosil mi vlečku a neunavně tančil až do půl jedenácté a to je mu teprve 12 let. Oběd všem moc chutnal jen že začátku obsluha trošku zmateně obsluhovala,ale pak už to bylo v pohodě. Odpoledne přišel dj bory a perfektně hrál. Všichni tancovali :-) i zpívali. Sladké mámení,diskopřiběh nebo céčka všichni broukali. Po desátý jsme šli vypustit létající přání. Jedno neletělo ale dvě byly krásný nikdo to neznal tak koukali vykuleně. A do dvanácti všichni postupně odešli. Z raut docela dost zbylo tak jsme nadělali krabičky a rozdali domů. I my si vzali protože tam jsem nic neochutnala tak včera večer jsem to koštla. Ubytování v hotelu taky super i snídaně bylo fajn strávit svatební noc jinde než doma. Krásné se tam o nás starali a já si užila perfektní den :-) a jako všem moc rychle utekl a byl krásný. Fotky budou snad ve středu. Fotografka Podžorna byla úžasná. Svědkyně dělala osvětlovačku. Takže budu mít určitě hezké fotky jsem zvědavá. A kytička byla taky krásná i pro maminky. Prostě krása na to jak jsem se bála to dopadlo super :-)
Profilova fotka
schelli: teda... gratuluji!! A ty ses tak bála a taková nechuť z Tebe sálala. ¨No to mám radost, že máš nakonec jiný a daleko lepší zážitek. Že Vám to takhle dobře dopadlo a byli jste spokojení :-) Už se těším na fotečky!! :-D
Schelli: Gratuluji ;-)
Profilova fotka
mirča: tobě už se to také blíží, že? Těšíš se?? :-)
Adri: Jo jo, už svatba klepe na dveře :-) . Vše je připraveno, cukroví hotové, teď pečeme zákusky :-) . Tobě se to také blíží. Máš už svatební náladu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?