Menu Forum

Červen 2009 II.

(Zamčená)
16. dub 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
markia
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Region Nymburk.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Benátkách nad Jizerou, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
markia
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Region Nymburk.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Benátkách nad Jizerou, Region Nymburk
 adri diik emoticon Hlavne jsem mela moc sikovnou kadernici, to jsem vubec necekala ze to bude takhle krasny emoticon
7. čer 2009 v 16:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 12. června 2009
    Vpraze na zámku Chvalská tvrz, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
Registrovala se 2. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Jo to já budu omdlívat taky.My to máme na Chvalský tvrzi tj obřad a oběd na jednom místě takže ráno pojedu ke kadeřnici pak do hotelu tam mě svědkyně pomůže obléct.Svatebčané zatím přijedou k hotelu kde bude občerstvení a potom půjdeme společně k zámku který je asi 20metrů.svědkyně dostala úkol mě opečovávat emoticon
7. čer 2009 v 17:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 26. června 2009
    V Hostivicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
 Ahojky holčiny emoticon jdu se na vás taky juknout emoticon

Gratuluji novomanželům,moc vám to slušelo marki emoticon emoticon

Tak už se nám to blíží,co?začíná mi to pomalu docházet emoticon

Scheli:Ty jsi zaůkolovala svědkyni a já bráchu emoticon emoticon oznámila jsem mu,že ráno mě veze ke kadeřnici,pak ženicha pro kytky,pak zas pro mě atd.měl z toho ohromnou radost emoticon emoticon emoticon

Jak jsem se té svatby bála,tak ted se začínám těšit emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 v 18:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
 Sorbon: Ty to máš den před námi emoticon takže já tady z Vás nejdéle!! emoticon chjoooo emoticon emoticon

Já byla dnes na kávě s mou svědkyní, tak jsme pokecaly emoticon Ráno mi s jejím přítelem přivezou kadeřnici, obě nás pak učeše, svědkyně mi pomůže se obléknout a nalíčit... a pojede se emoticon To bude hororový stres!! emoticon

markia: je vidět, že byla kadeřnice šikovná emoticon moc Ti to slušelo emoticon
7. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Adriene:Mám to dřív jen o jeden den,to vydržíš emoticon emoticon emoticon emoticon

No já se nejvíc obávám toho dne předem emoticon musim toho tolik zařídit,že bych potřebovala aby ten den měl 48 hodin emoticon emoticon emoticon
Ale my jsme holky šikovný a určitě vše zvládnem na 1* emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 v 19:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 sorbon a co všechno v ten den musíš zařídit?? emoticon
O jeden den ale přece!!! Já tu budu chudák tvrdnout a závidět Vám, že už máte klid emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Adrien ani se raději neptej emoticon emoticon

Takže:Ráno jedeme vyzvednout přítele bráchu,pak jedeme do cukrárny vyzvednout dort,zákusky a koláčky a musíme to zavézt do restaurace,kam to dají do chladáku emoticon
Z restaurace jedeme do práce zavézt výslužku,pak jedeme domu,vysadim kluky a jedu na nehty emoticon Mamina mi naštěstí vyzvedne svatební šaty (takže mi odpadne jedna starost) emoticon až se vrátim z nehtů,tak začnu dělat vývazky (přišiju k myrtě) no a tak v 18h.jedeme zase do restaurace,dělat výzdobu emoticon
Pak večer ještě poklidim a "nazdobim" byt na druhý den,páč se u nás budou scházet svatební hosté emoticon

No a pak asi padnu na hubu emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 20:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Sorbon: tak to máme docela podobné emoticon
My jedeme ráno pro dort, medovníky, koláčky a zákusky (vše až v Praze, což je hodina tam a hodina zpět), odvezeme to do restaurace. Pak vyzvedneme šaty. Naplním doma výslužkové krabice, udělají se myrty, pak jedu na nehty a nakonec jedu s kamarádkou vyzdobit místo v restauraci, to už bude k večeru. Takže celodenní práce dostatek emoticon
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 No,na přípravu výslužek jsem zapoměla emoticon emoticon emoticon my taky jedeme dvakrát do restaurace,která je 20km. od nás a na nehty jedu 25km.
Takže to vypadá,že strávim celý den za volantem emoticon emoticon emoticon emoticon

Jsem zvědavá,jestli se vůbec stihnu do druhého dne vyspat emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 21:05  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 sorbon: to nevím, zda se Ty stihneš vyspat... ale já rozhodně vím, že jestli se ke spánku vůbec dostanu, tak rozhodně nebude kdoví jak kvalitní emoticon emoticon

No já napočítala, že najedeme takových 150 km ten den. To bude asi skvělý emoticon
7. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 No to mi Adrien povídej,to budou ráno pytle pod očima emoticon a to se ještě chystám dát si ráno frtana,jen abych nelezla na radnici po čtyřech emoticon emoticon emoticon

150km?to jde emoticon to bude luxusní výlet emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 21:16  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 budu se snažit ten den být superman emoticon
frťana jo?? Tak to bys ráno pak opravdu mohla lízt po čtyrech... tak si ho dej, ale radši ne na lačný žaludek emoticon
už teď mám normálně strach, až se na sebe v ten den "D" podívám do zrcadla emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Tak to já se raději ani nechci vidět emoticon četla jsem o pár řádků víš,že nejsi ráda středem pozornosti emoticon já taky néééé emoticon a nejhorší na tom je,že jako nevěsty středem pozornosti prostě budem emoticon emoticon emoticon

Takže s pytlama pod očima budu fááákt kočka a ještě k tomu lízlá emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 21:46  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 emoticon emoticon no to tedy vážně nejsem ráda středem pozornosti. Nebo někdy ano, ale rozhodně ne tak veliké a při tak důležitém aktu emoticon emoticon
Takže budu jistě unavená, nervózní a ještě na mě budou všichni koukat... no mě klepne!! emoticon
7. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Budu se soustředit na to,abych se tvářila alespon trochu přítomně,čerstvě,vyspale,střízlivě,vysmátě a hlavně abych se někde nenatáhla,páč já a podpatky to nejde k sobě emoticon emoticon emoticon

Mě by zajímalo,jestli jsou ti naši chlapi stejně vyklepaný jako my emoticon ten můj teda rozhodně nee,ten si tady mastí xbox a je nadmíru spokojený emoticon emoticon emoticon

Tak páááááá,já jdu do hajan emoticon emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 22:07  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 sorbon: dobroooou!! emoticon

neboj... ten můj si neláme hlavu s ničím. Třeba včera mi povídal, jak už se té svatby nemůže dočkat a jak to bude úžasný a skvělý emoticon emoticon takže já myslím, že na druhé straně vládne absolutní pohoda... to bude asi tím, že na přípravách svatby dosud ještě ani jednou nehráb emoticon emoticon emoticon
7. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Holky je vidět že máme podobné pocity a bojové úkoly den předem. Já to budu mít tenhle čtvrtek tak na mě myslete. Dobrou noc
7. čer 2009 ve 22:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 schelli: neboj, budu na Tebe myslet a držet palečky! Však do té doby dej ale ještě vědět emoticon brou emoticon
7. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Ahoj holky, tak dnes by nám mohla niki povyprávět, jaký byl ten její svatební den emoticon
8. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Ahoj. Tak se necháme překvapit jestli dá vědět. Já dneska dostala první před praničko ke svatbě od bývalé šéfové. V prací mi všichni zákazníci přeji tak mi vždycky dojde že se to blíží jinak si připadám že to snad není možný že už v pátek... emoticon dneska bylo celkem teplo tak snad v pátek bude úměrně. Zítra poslední den v prací jako slečna a v pondělí už mladá paní emoticon skoromanža dneska objednal na sobotu den pro dva v relax centrum sauna,masáž,koupel sami dva svíčky,víno emoticon tak se těším jak si odpočineme po náročném svatebnim dnu.
8. čer 2009 v 19:36  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Ahojky holky emoticon emoticon

Adrien:To s tebou souhlasím,ten můj se do příprav taky ještě nezapojil emoticon a to už přípravy finišují emoticon emoticon emoticon ale minule mě alespon před rodinou pochválil (poprvé) jak jsem šikovná,že jsem vše zařídila sama emoticon emoticon emoticon sem koukala jak blázen emoticon emoticon emoticon

Scheli:Taky ti budu moooc držet palečky,aby vám vyšlo vše,podle vašich představ emoticon emoticon

To je hezký,že skoromanža vybral takovou romantiku emoticon mě nic takového nečeká,já budu ráda,když do pondělka vystřízlivý emoticon emoticon emoticon
8. čer 2009 ve 20:03  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 sorbon třeba tě taky něčím překvapí. Já jsem to jen tak lehce nadnesla a dneska mi řekl že udělal rezervaci tak jsem ho pochválila. Já musím říct že docela pomáhá sám byl na matrice,objednal koláčky,zavezl zálohu do restaurace a vše spolu konzultujeme jestli se nám to tak líbí. Dneska šel koupit eura na dovolenou,přinesl mi oběd do práce a udělal večeři. Vybrala jsem si snad dobře emoticon
8. čer 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky!

Schelli má dnes poslední celý den jako slečna emoticon . Na zítřek přeji hodně štěstí a kráááááásnééééé počasí emoticon
11. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 schelli: budu Ti na zítra držet palečky! Ať máš nádhernou svatbu a klid. Nezapomeň se pak samozřejmě podělit o zážitky emoticon
11. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 schelli: jak Ti dopadla svatba?? Jsem netrpělivá na Tvé zážitky emoticon
13. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
fotoportrét
fotoportrét
schellongova
 Ahoj holky emoticon svatba byla nakonec nad očekávání úžasná. Nenastala žádná katastrofa jen před obřadem pršelo nebo spíš lilo,ale než jsme vyšli tak už jen poprchavalo do obřadky to bylo 15 metrů tak jsme ani nezmokli emoticon po obřadu už svítilo sluníčko. Pár foteček jsme udělali na zámku a zbytek po obědě alespoň se svatebčane nenudily. Měla jsem tam i nevlastního bráchu a byl úžasný. Nesl nám prstýnky,nosil mi vlečku a neunavně tančil až do půl jedenácté a to je mu teprve 12 let. Oběd všem moc chutnal jen že začátku obsluha trošku zmateně obsluhovala,ale pak už to bylo v pohodě. Odpoledne přišel dj bory a perfektně hrál. Všichni tancovali emoticon i zpívali. Sladké mámení,diskopřiběh nebo céčka všichni broukali. Po desátý jsme šli vypustit létající přání. Jedno neletělo ale dvě byly krásný nikdo to neznal tak koukali vykuleně. A do dvanácti všichni postupně odešli. Z raut docela dost zbylo tak jsme nadělali krabičky a rozdali domů. I my si vzali protože tam jsem nic neochutnala tak včera večer jsem to koštla. Ubytování v hotelu taky super i snídaně bylo fajn strávit svatební noc jinde než doma. Krásné se tam o nás starali a já si užila perfektní den emoticon a jako všem moc rychle utekl a byl krásný. Fotky budou snad ve středu. Fotografka Podžorna byla úžasná. Svědkyně dělala osvětlovačku. Takže budu mít určitě hezké fotky jsem zvědavá. A kytička byla taky krásná i pro maminky. Prostě krása na to jak jsem se bála to dopadlo super emoticon
14. čer 2009 v 05:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 schelli: teda... gratuluji!! A ty ses tak bála a taková nechuť z Tebe sálala. ¨No to mám radost, že máš nakonec jiný a daleko lepší zážitek. Že Vám to takhle dobře dopadlo a byli jste spokojení emoticon
Už se těším na fotečky!! emoticon
14. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Schelli: Gratuluji emoticon
14. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 mirča: tobě už se to také blíží, že? Těšíš se?? emoticon
14. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Adri: Jo jo, už svatba klepe na dveře emoticon . Vše je připraveno, cukroví hotové, teď pečeme zákusky emoticon . Tobě se to také blíží. Máš už svatební náladu?
14. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.