Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
smardik: my dáváme předvýslužkové koláčky. Do košíčku jich dávám 15. Ale mýme je sice v průměru malé, zato vysoké. Budeme je dávat sousedům a do práce = těm, co nejdou na svatbu. Ostatní co jdou, dostanou koláčky a sladké po svatbě. mirča: my máme svatbu už v létě ;-) jinak jsem o víkendu a dnes vázala vinici, takže jsem provětraná více než dost. Zítra zas do práce :-)
Profilova fotka
mirca18:koukám,že máme stejné datum :-D :-D :-D :-D a i barvičku svatby?! :-p
Ahoj ajanko, tak to jsem ráda, že je tady někdo se steným datem x-) . Barvička svatby je nejlepšejší :-) :-D . Jak daleko jsi s přípravami? Adri: Jo, vy už v létě, my ještě na jaře a v létě pojedeme na svatební cestu :-)
Profilova fotka
no už máme vše hotové a zařízené :-D začali jsme už v lednu jelikož je to na zámku a tam se musí zamlouvat termín dříve......minulý týden nám dorazily prstýnky a dnes závoj a to je vše na co jsem čekali :-D takže už si užíváme pěkného počasíčka a jen čekáme no a co ty?jsem ráda,že jsem našla někoho se stejným datem.....supeeeeer Iva
Ivo, já jsem všera udělala na zkoušku svatební dort - budu si ho péct sama, stejně jako cukroví a zákusky - mě to moc baví :-) . Na a v květnu si budu šít šaty. Jinak máme vše připravené a zařízené, akorát na začátku května jdeme upřesnit menu. Prstýnky máme dom auž asi měsíc - to mi připomnělo, že jsem se na ně dlouho nekoukala :-D :-D . Jo jo, moc nevěst s naším datem tu není, tak jsem ráda, že se s někým můžu vytěšovat společně :-)
Profilova fotka
No to jsi ale šikulka :-D opravdu to smekám :-p dorta nám bude dělat kamarádka je mocinky šikovná no a šatičky mám tedy půjčené ze salonu včetně obleku a drůžiček.No s těma prstýnkama mi nemluv pořád jsem se na ně koukala,až jednoho dne přišla mamča a vzala je k sobě :-| aby mě to prý nelákalo a to jsem si myslela,že mě ta svatba nějak brát nebude.....po těch letech...... :-D no a tak je to ze vším vše co je doma musím minimálně jednou vidět jako by to měl někdo vzít :-D přijdu si jak blázen......a vy to máte také v bordo nebo?jestli jsem to teda dobře pochopila z tvých šatiček co máš v albíku
Tak naštěstí je moje maminka dostatečně daleko na to, aby mi je vzala :-D :-D :-D . Ano máme to ve vínovočervené a lehounce smetanové (skoro bílé). V takových barvách máme teď zařízený i obývák a je to supr - nám tyhle barvy sedí jako zadek na hrnec :-D . Já nějak nemám čas okukovat věci, které máme už doma - pořád něco dělám =-) . Vidíš, ani teď jsem se nekoukla na ty prstýnky :-) . Oblek má partner vlastní, takže jsme jenom dokoupili novou košili a kravatu a je hotov. Já doma už jedny šaty mám - jsou vínovo-červené a partner řekl, že se v nich klidně můžu vdávat, tak když se mi nebude chtít šít, mám je v záloze :-) .
Profilova fotka
No ono je to také tím,že Matynka pořád chodí.......a mamčo vyndej mi tu čelenku a ukaž tamto a půjčíš mi to na chvilku....... :-D :-D :-D a v kolik hodin to máte?ty jsi z prahy viď?
No jo, děti :-) . Z Prahy nejsem, partner ano a teď tu i bydlíme. Svatba bude v Praze ve Viničním altánu v 15:00 hod. Vy to budete mít někde na zámku přímo v Karlových Varech nebo někde v okolí?
Profilova fotka
jéééé tak já budu o 4 hoďky dříve.....no je to od nás asi tak 40 km spadá to pod Žlutice ale stojí to za to :-D je to tam moc krásné a máme tam odtud vzpomínky :-p :-p :-p Závidím ti ten odpolední obřad to já budu muset vstávat hooooodně brzo už jen proto,že pojedeme dál achjo.....to nevím nevím jak budu pařit
Profilova fotka
Ještě se tě zeptám ty děláš svatební noviny jiným svatebčanům nebo jen pro vás?
Právě, my jsme se chtěli ráno krásně vyspat, polenošit si v posteli jako svobodní a pak se pozvolna rozjet... Viniční altán je od nás asi 25 minut, takže to není nic tragického. Vizážistka přijede k nám, nebudu muset nikam trajdat a kytky asi vyzvedneme den předem, ať v pátek ráno nemusíme opravdu nikam :-) . Žlutice - tam jezdí vláček z Rakovníka. Nebo se pletu?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooooj holky tak se na vás jdu po hooooodně dlouhý době podívat ;-) jak se máte :-D
Profilova fotka
jj je to z druhé strany od nás x-) fakt ti toto závidím ale u nás jiné možnosti nebyli a na úřadě......ble.....to fak neee to je jak na běžícím páse 8-( kadeřnice a vizážista také přijde k nám dáme ranní kavičku cigárko a nechám se zkrášlovat .................zdravím teru :-D
Ahojky teri, máme se suprově, to je snad jasné :-D . Na úřad by mě nikdo nedostal ani párem volů, radeji bych byla pořád svobodná =-) :-D . Ranní kafíčko i cigárko si nedáme, jelikož tyhle věci u nás doma ani nejsou - ušetříme čas :-D :-D :-D
Profilova fotka
Nojo kávička mě ráno assi tak už 5 let staví na nohy také jsem jí dříve nepila a cigárko je u mě vyjímečně jenom když někam jdu.....takže budu muset na balkon....... :-D no já jsem moc zvědavá jak se ti povede cukroví a dortík....dáš své pokusy do alba?
Profilova fotka
jééé my se ještě neznáme ajanko :-D tak já jsem Tera a byla jsem už v 1. diskuzi a ted v druhý jen malilino prootože neni časík.......
Dortík jsem teď dělala, jenom abych vychytala náplň a výšku dortu - zatím to na album není :-) . Ale cukroví peču takových 17 let každé Vánoce - asi 30 druhů, takže pohodička :-) . Znám ty recepty naspamět, nic mě nemůže překvapit ;-) .
Profilova fotka
no tak to já peču také dokonce i dcerka ale,fakt tě teda obdivuji toto bych si já netroufla ne že bych neuměla =-) ale asi o ty starosti aby toho bylo dost a zrovna by se to třeba nepovedlo......a taky asi pohodlnost.....se ti teda přiznám :-D :-D :-D .......no každopadně dej vědět mě bude kamarádka dělat zkušební a já budu jen chutnat mňamňam :-p
Profilova fotka
Ajj já jsem Ivana jsem tady též poprvé našla jsem první nevěstu která má stejné datum :-D taky jsi z prahy?
Tak tomu příspěvku z 20:00 trochu nerozumím =-) :-D . Určitě se mi to povede, jinak to nejde :-D . Jinak mám ještě tetu v záloze, ale já si stejně myslím, že to v pohodě zvládnu :-) . U toho budu také ochutnávat :-D :-D :-D .
Profilova fotka
Holky vy teda jedete. Jinak všechny hezky večer zdravím ;-) Mirča jako vždy peče :-D :-D To je jak telenovela, žádné změny :-D :-D
Profilova fotka
ajanka jojo z Prahy :-D my měli mít původně 19. ale pak jsme to přendali na 26.6. :-D mirca: ale já tomu rozumim :-D :-D :-D
Profilova fotka
to byl vzkaz pro teru...........ten v těch 20.00 jinak tobě přeji dobré pořízení a zase někdy paaaaaaaaaaaa
Adri, já Ti dám telenovelu :-D :-D :-D :-D . Mám 452 ks svatebních koláčků - 400 půjde do mrazáku a 52 si zarezervoval partner ke snídani :-D :-D :-D . Holky, vy už asi dávno chrníte, ale mně zůstalo hodně bílků, tak asi jdu péct ještě laskonky :-D :-D :-D . Také poputují do mrazáku a vyndám je a naplním až před svatbou ;-) . Pa paaaaaa všem ;-)
Profilova fotka
mirča: to byl vtip ;-) já vím že ráda pečeš, všsk je to hezké :-) dneska byo nádherně a my si udělali výlet, vyšlápli si na jednu zříceninu hradu, grilovali jsme masíčko a teď večer jsme příjemně unavení :-)
Profilova fotka
Teda holky, sem nikdo normálně nechodí!! To nemáte žádné nové zážitky?? ;-)
Ahoj holky ;-) ! Pusto a prázdno =-) ??? Jak vám pokračují přípravy? U nás tento týden nic moc, ale koupila jsem barvu na skleničky, abych na ně napsala naše jména a také jsem koupila barvu na svatební trička. Ještě teda musím koupit trička, ale mě se nějak nechce chodit po obchodech. V práci byl tento týden záhul - klasifikační porada a třídní schůzky :-S . Ještě jsem koupila polystyrénové srdíčko jako dekoraci, ale nevím, co z něj vytvořím :-) . Jo, a úspěšně dělám na svatebních novinách, už jsou téměř hotové, pouze dopíši několik věcí a v květnu doplním menu a finální zasedací pořádek :-) . Jinak pohodička a klídeček, všichni zůčastnění o svatbe už vědí, akorát v práci nikdo nic netuší ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak aby to tu neupadalo, také sem hodím něco málo slov :-) my míříme zítra objednat květiny. Dneska si k tomu musím pořádně sednout a poznamenat si, co všechno tam nahlásím :) našla jsem nové květinářství u nás, kde paní je ze zahradnické školy a 15 let tam vázala. Nebude to tím pádem tak drahé a bude to profi :-) Dokonce udělá výzdobu přímo v kostele a sama, bez asistence. Jsme předběžně domluveni, tak to zítra upřesníme. Také už máme oznamka, vložila jsem nějaké náhledy do alba. Už jsem na většinu (45) uvázala mašličky... mirčo!! ta stuha nestačila!! a já musím jít koupit dálších min. 20 metrů.. ]-( takže to až otevřou krámky po neděli ;-) abych dovázala ten zbytek. Budu muset ještě i pro cca 20 obálek. Nějaké jsem při tisknutí zničila a pár jich nestačí celkově. Tak to dodělám příští týden. Také nám odpadly již 4 svatebčané, snad jich již více nebude 8-) Holky, budu ráda, když se o Vás zase něco dozvím :-) mirča: už vím hodinu obřadu: 11:30. Myslíš, že Tě budu moct požádat o doplnění té numerologie?? Děkuju :-)
Profilova fotka
Ahoj. Tak ať jsou kytičky hezké :-) my už tak nějak máme vše připravené tak už jen čekám. Příští týden chceme konečně poslat oznámení snad nám nikdo neodpadne. Tak uvidíme. Příští týden budeme mít předsvatebni foto chci z toho udělat poděkování rodičů a předběžné zhlédnout jak fotí slyšela jsem samou chválu i tady na a na schůzce byla fajn tak uvidíme. Objednala jsem svatební skleničky po hledání uměrné ceny nakonec od výrobce tak se do 500 vejdeme se vším piskovanim pro dva. Jen ještě nemáme objednány dort cukrarna je vybraná tak ho v květnu objedname. Mějte hezkou neděli :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?