Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
dobre :-) ahoj holky
Profilova fotka
jak se máme? :-)
Profilova fotka
no ja dobre :-) akorat se cpu snidani :-)
Profilova fotka
no ja si asi taky neco snim...mam tady strudl..mnam.. :-)
Sorboni : Ahojky holky.. asi si to natočím všechno sama celou tu svatbu jak to vidim :-D Já mám profiky co jak točí i fotí, za 20.000 kč..slovenských a zdá se mi to hodně. :-| Viděla jsem teda jejich práci, je to krásné ale ty penízky fakt nes... :-)
Profilova fotka
všem: Teď jsem dosnídala (od půl osmé) celozrnný rohlík se sýrem, rajčetem a okurkou. A už mně zase honí mlsná. :-( sorboni: Koukám, že píšeš sama sobě. :-D Tolik peněz za video? To se zbláznili, ne? Já jsem měla možnost za 7.000,- Kč, ale raději se obejdeme bez videa. Však bratránek něco natočí. ;-)
Profilova fotka
ahoj jdu na vás kuknout, není ted moc času
smradi.ahojky,jak se máte s majinkým broučínkem?
Profilova fotka
anieli ahoj máme se dobře, brouček zrovna spinká a já čekám až se vyspí, že ho přebalím,nakojím a půjdem ven když je tam tak krásně
smradik:tak to jo,tak to si to pěkně spolu užijte,je fakt,že te´d je doba akorát,ani teplo,ani zima..prostě pohodička...
Profilova fotka
anieli jen dítě tvrdě spí :-D
Profilova fotka
Mňááám!!! http://www.youtube.com/watch?v=IsrgS9...
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak tohle je dokonalé! Mám chuť utéct z práce a něco upéct. http://www.youtube.com/watch?v=iIJHps...
wtipna : no máš asi pravdu, píšu si sama pro sebe..ale nemůžu za to že tady na mě každej prdí :-(
Profilova fotka
wtipna,to vypada uzasne vypada to tak jednoduse ale jabych to asi nikdy neudelala.... :-D jinak holky co noveho???jak jste pokrocily z pripravami smardik:moc ti gratuluji k miminku,kdy presne se narodil???
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Smardik jéé ahoj,tak co malý Tomášek x-) už tolik času neni,vid? Sorboni:Tak za 20000,-kameru,to je síla.To se raději bez ní obejdu 8-( :-D
Profilova fotka
ja se pred chvili domluvila s moji fotografkou na cene a tak....konecne.... ;-) :-) :-) :-)
Sorbon : no právě, je to moc peněz.. a umím si to udělat přesně stejně.. jen mě přijde že je blbé aby si nevěsta sama dělala dvd svatbu :-| Zkusim hledat někoho rozumného,ikdyž kámošky co maj za 7.000kč video tak se mi vůbec nelíbí... wtipna : ty by ses jen cpala :-D taky se chceš vdávat 13.6. ? musíš držet linii, žádný jídlo :-p roxy_1 : práě přemýšlím, jak udělat jmenovky a vývazky.. už sem vybrala barvu - červenou, jakou volíš ty?
Profilova fotka
sorboni: ja uz mam tak 40 vyvazku hotovych ale dosla mi jedna stuha musim koupit dalsi 3 metry,mam barvy cokolada-sampano-zlata...mam vyvazky v albu....na jmenovky se taky chystam na to si jeste poridim zlaty fix... jsem zvedava jak se ti bude darit.... ;-)
Profilova fotka
sorboni : daji se ve Zline nekde koupit metraze jako vizelin atak??
Profilova fotka
Sorboni a proč by to bylo blbé =-) v dnešní době se každý snaží ušetřit kdejakou kačku,tak na co by jste dávaly zbytečně 7000,- když jsi tak šikovná a můžeš si to udělat sama ;-) x-) Tak hodně pevných nervů do výroby jmenovek a vývazků (já málem přišla o nervy-hlavně u těch vývazků) :-N Roxi:Tak gratuluji k fotografce,my už to máme za sebou (už jsme ji našly) ;-)
Profilova fotka
sorbon diky,je z Brna takze jsem mela obavu a navic je ji 15 let,domluvily jsme se na cene 4000,- plus cesta,myslim ze se to da,bude me fotit naprosto vsechno a hlavne miluju jeji styl fotek....
Profilova fotka
ahooooj holkýýýý jdu říct jen achoooj a dobrou noc..... :-D ráno tady budu jako na koni x-)
Profilova fotka
Dobrééé ranko.... |-|
Dobré ráno, nevěsty :-) Já bych spala, až bych brečela!!! :-( Holky, představte si, jak jsem vám psala o tom, jak jsem hledala práci. Od pondělka jsem v nové práci a včera se mi ozvali z jednoho pohovoru, kde jsem byla (psala jsem vám, jak jsem tam skončila na druhém místě), prý jestli trvá můj zájem u nich pracovat. Tak jsem z toho taková všelijaká. :-S Už jednou jsem odešla z firmy, kde mi bylo fajn a jak jsem se pak mlátila do hlavy... Teď se zase bůh ví jak nemám, ale nechci udělat stejnou chybu... Nevím, co mám dělat... :-| Pořád si myslím, že tam bych se mohla mít lépe... =-)
Profilova fotka
sorboni: Když to jídlo je nejlepší věc na světěééé... :-D A vdávat se chci 6.6. ;-) roxy_1: Včera jsem byla opět ve svatebním obchůdku v Chuchli, abych špekulovala nad odstínem modré. :-( Šaty budu mít bílomodré, ale ubrousky v takovém odstínu neseženu. :-| Buď to bude do tmava (což je smutné) a ubrousky budou bílé nebo to bude do azurovotyrkysova, což jsem nechtěla. :-( A k tomu potřebuji bílosvětlemodrou kytku. Ach jo...to byl nápad. :-)
Profilova fotka
x_woman: ahojky... jj, to si pamatuju, jak jsi psala, ze jsi byla na druhém místě... to bylo pro tebe nejake vyhodne misto, ne? to jsi mela i blizko, ne? Tak si udelej tabulku pro a proti... A urcite dej na instinkt... jake z toho mas pocity? co te napadlo jako prvni? jinak dobre ranko vsem... :-)
roxy_ : koukala jsem do tvého albumu a nestačila jsem se divit :-) Máš tam přesně ten šperk, který jsem si koupila ;-) jsou to takové stříbrné lístky..je nádherný.. Ty vývazky musí dát práci, mě se líbí červeno-bílá barva, ale ty kvítečka nevim jak někde seženu :-| Ve Zlíně je hafo výběru..můj salon je Petra Svozílka ( je i na netu ) http://www.svatby-zlin.cz/ a maj tam neuvěřitelný výběr.. a ty holky jsou perfektní jak poradí.. Mám odtud vybrané šaty..koukni do katalogu kolekce 2008 šaty s názvem Barcares ;-) Taky mi radily že pokud chci různé ozdoby na svatbu, od mašlí po šerpy atd..je přes cestu naproti nějaký obchůdek který je speciálně dělaný na to.. musim tam zajít.. Jinak ty tvé šaty jsou kouzelné :-)
Profilova fotka
sorboni: ty tvé vybrané šatky jsou moc pěkné... :-)
Sorbon : no asi máš pravdu.. udělám si to sama.. jo a přemýšlela jsi o bryndáku? sem včera našla perfektní stránku, kde ti udělaj bryndáček vyšívaný se jménama, datumem a co si přeješ..to je taky docela důležitý, žejo ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?