Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
1
55
56
Profilova fotka
mili: jak už jsem psala "vedle" , ještě jednou velká gratulace! Hlavně, že jste byli všichni zdraví a mohli jste to řádně oslavit!! Už se těším na fotečky!! mirca: tak jsem četla, že album asi zakládat nebudeš... proto se chci zeptat, zda budu moct kouknout alespoň na kousek?? to ale žadoním :-D
Profilova fotka
Já bych taky chtěla... prosim, prosim :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D
holky, vy mě bavíte :-D :-D :-D :-D . Ještě stejně fotečky nemáme, pouze amatérské ;-)
Profilova fotka
:-D :-D já myslím, že baví všichni ;-)
Profilova fotka
My po tvých fotkách prostě toužíme :-D :-D :-D
Profilova fotka
mirca: a maš to :-D :-D
A jéje, taková touha :-D :-D
Profilova fotka
Ba ne, mirčo, to je tvoje rozhodnutí. Chápu, že někdo ukazovat své fotky nechce, samozřejmě Tě přemlouvat nebudeme 8-)
Adri: Děkujiiiiiiiiii za pochopení ;-)
Profilova fotka
mirca: já to přece chápu, není zač ;-) Pro nás je nejdůležitější, že jste si to hezky užili ;-) :-)
Profilova fotka
Mirčo, přesně jak píše Adri. Přiznávám, že bych Vaš fotečky moc ráda viděla, alespoň jak vypadáš ty :-) ale je to fakt soukromá záležitost a už do tebe nebudeme rýpat :-)
Článek se načítá
Milado, a kde máš album Ty? Mělas ho vůbec tady a prošvihla jsem něco =-) ,nebo jsou fotečky jinde ;-) ? Myslela jsem, že bychom udělali "něco za něco" :-D
Profilova fotka
Tady už se kšeftuje :-D :-D
Adri, to se přece musíííííííííí :-)
Profilova fotka
Pardon, ženský, že sem lezu, chci jen popřád Miládce všechno nej na společné cestě životem. Doufám, že vše klaplo a užili jste si ten váš den "D". x-) Nemáš tu fotečky,jinak bych ti popřála do gratulací.:) Samozřejmě přeju všem nevěstám červnovým hodně štěsí ve svazku manželským. ;-)
Profilova fotka
Já se s Váma chci rozloučit. Zítra je "Den D". Co jsme nestihli doteď , už těžko zvládneme ;-) Snad bude pohoda :-) Chci všem poděkovat za cenné rady, kterých se mi tu od Vás všech dostalo, moc si toho vážím a musím říct, že jsem jich užila :-) Papa, já se pak ozvu :-) mirča: dnes jsme vezli z Prahy dort... bylo to tedy něco! Měla jsem strach že ho cestou převrátíme, odřeme... či co. Ale zvládli jsme to. Musím Ti říct, že je teda nádherný!! Úplně nad mé očekávání. Tak pak ukážu foto, až bude "po" ;-)
adri: Moc moc držím palečky, ať je zítra váš hezký den podle představ ;-)
Profilova fotka
Ahojda holky, já jsem albíčko dám hned jak to půjde. Teď jsme na svatební cestě na Šumavě (a i tady dostávám sprda, že jsem závislačka :-) ) a ještě nemám fotky od profi fotografa. Teda mám pár neupravených, ale i tak krásných, ale chci je sem dát, až budou hotový. On už je má hotový, takže jakmile je vyzvedne, udělám albíčko :-) Tay: Moooc díky! Všechno rozhodně neklaplo, chvíli to vypadalo docela průšvihově :-) ale zvládlo se to. V albíčku napíšu víc :-) Zatím pa pa!
Miládko, užívej si svatební cestu ;-)
Červnovky jsou téměř ve finále :-)
Profilova fotka
červnovky už jsou téměř na finální čáře... vdala jsem se!! A bylo to nádherné ;-) všem děkuji za podporu :-D
adri, tak to je supeeeeeeer :-) :-) :-) !!! Myslela jsem na tebe, sestřičko naše ;-)
Profilova fotka
:-D děkuju :-D Byl to opravdu nádherný emotivní zážitek, máme na co vzpomínat :-)
Profilova fotka
a červen už je fuč!! Já jsem jen chtěla všem červnovkám, co sem chodili "pokecat" ... poděkovat za "spolupráci" i "pokec" ... a vůbec za rady, vzájemnou podporu. Už máme všechny ty naše svatby zdárně za sebou a sem těžko již někdo přijde. Přesto vzkaz všem: Díky!!! :-) 8-)
Ahojky Adri a ostatní červnovky. Bohužel, tato diskuze docela upadá, každá z nás je ve své diskuzi dle data nebo místa obřadu. Připojuji se k Adri, také děkuji červnovkám, které sem chodily pokecat ;-) . Získala jsem inspiraci, aby se svatba povedla dle představ :-) . Všem červnovkám z této diskuze přeji v manželství nebe bez mráčku a nazapomeňte se svými manželi i nadále "randit", ať nesklouznete do víru manželského stereotypu ;-) .
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Obnovuji diskuzi..... Mladé paní za chvilku budeme slavit 1 rok manželství :-) Jak se vám vede a jaké plánujete oslavy ????
1
55
56

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?