Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Hm, možná jsi nechávala v troubě moc dlouho a vysušily se ;-) . Dobrou noc :-)
Profilova fotka
Holky ja mam tremu..strasnou tremu....
Profilova fotka
markia:tak to jsme dvě, nějak jsem to neřešila, bylo dost času a teď jsme na nervy :-(
Profilova fotka
nikita presne tak...porad dobry dobry, hafo casu..a ted je to za 11 dni a ja mam uz pomalu osypky.
Ahoj holky! Z čeho máte trému? Vždyť to má být veselý den :-) . Nikdo vás z ničeho nebude zkoušet, známkovat; nemusíte předvádět své dovednosti, ale jdete se bavit ;-) . Pohoda, klídek 8-)
Profilova fotka
mirca:tak možná u vás. U nás je to tak, že to musí být do puntíku vychytaný, vymyšlený program, který nikdo nemá, prostě celá svatba originál. :-|
niki: A proč až takhle =-) ? My chceme veselou svatbu plnou pohodičky, žádný stres. Program nebude žádný, nikoho do ničeho nechceme nutit. Pouze předvedeme taneček a večer bude tombola. Kdo bude chtít tančit, ať tančí... Kdo bude chtít sedět, ať sedí :-) . Pokud bude někdo otrávený, ať odejde a neobtěžuje nás svou otráveností, nenechame si skazit den - to jsem si s partnerem vyjasnili :-) . U nas si na dokonalost nehrajeme. Pravda, budeme originální, jelikož nebudeme mít žádné svatební tradice, dokonce nebude ani předkrm a polévka, ale rovnou hlavní chod, ale je to naše svatba a my to tak chceme :-D .
Profilova fotka
ja mam stres hlavne z toho jak se bude chovat muj nevlastni - strasny dite, rozmazleny, drzy a zly...nikdo ho tam nechce, jen pritel (tak chapu, je to jeho syn). Kdyby ho aspon trochu vychoval..
Profilova fotka
Ahoj. Holky červen máme za dveřmi tak už se nám to blíží. Dneska jsem nadepsala jmenovky a připravila kartičky k výslužkam. Nervozitu ani moc nepociťují jen mám divoký sny. Konečně jsme zařídily dort dle naší chutí. A byla jsem u druhé kadeřnice na zkoušce byla mnohem lepší.Zařízený už máme snad všechno. Teď jen dumam co vše si vzít ve svatební den. A co jak postupujete vy?
Ahojky Schelli: Jo jo, u nás je také téměř všechno hotové. Akorát já si všechno peču sama, tak mám o starost víc. Ale cukroví je upečené, akorát naplnit a slepit. Pak ještě zákusky a dort, ale na to je ještě čas :-) .
Profilova fotka
Ahoj holky :-) po dlouhé době se opět ozývám :-) co je u Vás nového??? :-)
Profilova fotka
Holky červnovky, vždyť já o vás nic nevím!! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Adriano. Nějak nám diskuze upadla v zapomnění. Já už mám vše připravené čeká mě to příští pátek. Do práce jen dva dny a pak zbytek příprav. Jen to počasí nic moc přemýšlím jestli si nemám půjčit nějaké bolerko abych nezmrzla. Ve středu se budu zkráslovat a čtvrtek bude koláčkový. Stále mi to moc nedochází jen mě občas začne zachvacovat vnitřní panika je to zvláštní pocit. A co ty? A zbytek červnovek :-)
Profilova fotka
Tak mě to čeká "až" za 21 dnů... ale přijde mi to jak za chvíli. Nepanikařím, také máme vše hotové. Už nám zbývá jen doladit průběh obřadu s farářem a je to vše. Tento týden jsme roznášeli koláčky, dělali jsme to teď, já na to totiž později nebudu mít čas. Mám do konce měsíce hodně práce v práci. Včera jsem byla na poslední zkoušce svatebních šatů, byl to hezký pocit mít je na sobě :-) Bolerko když bude zima? Tak se rozhodni až dle počasí, třeba se to ještě do příštího týdne vybere.. :-) Tak ty to máš tedy vážně už za pár.. ;-) Nedivím se, že tě občas zachvátí panika 8-)
Profilova fotka
Kdyžtak bych si ho půjčila ve středu blízko máme svat.salón tak bych tam skakla. Když bude 20 tak to půjde nohy jsou přikryté budu mít punčochy jen ty ruce. No uvidím. Přítel má každý ráno žaludeční bolení už od úterý doufám že nebude moc nervoznit. Za 21 dní začnu balit na dovču :-) stačilo by mi hezké počasí na fotky pak v restauraci je to jedno. No nechám se překvapit člověk počasí neovlivní. Jen si furt nedovedu představit jaký to bude být hlavní osoba dne :-)
Profilova fotka
No to já právě nenávidím... být středem pozornosti. Cítím se hloupě a nervózní. Na to jediné se snad netěším :-( Tak přítel už má bolení teď jo?? :-) hlavně aby se to nezhoršovalo!! :-D A kam jedete an dovolenou? :-)
Profilova fotka
Já právě taky nejsem ráda středem pozornosti cítím se nesva. Jedeme do bulharska :-) jsem zvědavá a ještě na víkend u Nachoda v zámeckým hotelu ten bude dřív. Taky doufám že se mu to nebude zhoršovat :-) naštěstí se nehadame tak je to v klidu :-)
Profilova fotka
Hádky stranou, to je jasný!! :-D Já se teď vrátila z Turecka, takže k moři letos nepojedeme. Ale čeká nás víkend v Českém Krumlově a pak pojedeme na týden na dovolenou do Jižních Čech do Rožmberku. Vždycky tam bydlíme an zámku, je to skvělé :-)
Profilova fotka
A mam to za sebou, bylo to nadherny :-)
Profilova fotka
markia: teeeda, fakt?? No povídej a přeháněj!!! :-)
Profilova fotka
Markia gratuluji :-) a až se prospíte nezapomeň informovat jaké to bylo :-)
Profilova fotka
adri Sice jsem rano pred obradem mela straslivou tremu, ale ta ze me spadla uz pri obradu a bylo to uzansy :-) i pocasi vylo pekne na foceni (pridam fotecky :-)) v restauraci nas velice mile prekvapili, jidlo bylo uzasny, vyzdoba co nam delali taky, a cenove? Neprekonatelne :-) Vecerni party byla tamtez a taky skvela :-) proste to byl opravdu nejhezci den meho zivota :-) tak jak to ma byt :-)
Profilova fotka
schell diky :-) Bylo to bajecne, pridam fotky, z ech bude videt vic :-)
Profilova fotka
je..jen nevim jak se ty fotky zmensuji :-(
Profilova fotka
a jsou tam :-)
Profilova fotka
Hezké vypadáš tam spokojeně :-) a ani ti nebyla moc zima vid :-) v kolik jste končily? mě to čeká v pátek a těšení na mě zatím nepřišlo.
Profilova fotka
schell diky :-) zima ani nebyla, a kdyz, tak jsem mela ten sal pres sebe, ten docela hral i kdyz to tak nevypada :-) No ja tak tyden pred se snad ani netesila, jen jsem mela strasny nervy :-)
Profilova fotka
Ty já zatím taky nemám jen mě občas popadne panika. Jak se bude chovat můj otec,jak se s mami budou bavit -jsou rozvedení,co bude dělat budoucí tchýně je moc fajn,ale někdy má pubertální nápady a tak. Nemám ráda když na mě kouká moc lidí a tam se tomu asi nevyhnu. Do uterka jsem ještě v práci tak to nebudu moc řešit,ale už se vidím jak od středy padám do nervových kolapsů :-)
Profilova fotka
:-) ja taky nejsem rada stredem pozornosti, ale dalo se to zvladnout :-) Ale rano jeste nez jsme odjizdeli na obrad tak jsem myslela ze snad omdlim :-D
Profilova fotka
markia: tak už jsem Ti zkoukla fotečky, moc Ti to slušelo, máš nádherné vlasy... úplně září :-) Taky už bych to chtěla mít za sebou, bude to pro mě v ten den stres 8-( Nedivím se Ti, že jsi chtěla ráno omdlít :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?