Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Holky vítejte ;-) Vybrat místo svatební hostiny je teď pro nás kámen úrazu... :-S Ale už se to pomalu a jistě blíží ke konci :-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Musím se Vám pochlubit dneska jsme byly koupit snubní prstýnky. Šli jsme na palmovku do světa snubních prstenu měla jsem slevu z veletrhu 15 % byla tam moc milá slečna,věnovala se nám a ikdyž jsem měla představu naprosto mě uchvátily jiný. Kombinace mat lesk a bílí a žlutý zlato s jedním kamínkem. Cena skoro 13000,ale nakonec dala slevu 20% tak byly za deset tisíc+rytina zdarma takže super. Vřele doporučuji mají velký výběr
Profilova fotka
scheli, tak to je super!! :-) a budou fotky, ať se můžeme mrknout?? :-)
Profilova fotka
schell Tak to je bezvadny :-) My kupovali na Francouzske, tam je super obchudek taky. A kombinaci mame podobnou. Nas staly 10 500 taky s rytinou zdarma
Profilova fotka
Fotky budou určitě až dorazí tak je blejsknu. Fotila jsem ho na mobil ale bylo tam blbý světlo takže není nic vidět. Ale jsem unesena. Taky jsem už zvládla koupit botky u deichmana za 449 kč bakerinky posity satenovou stuhou využiju je pak v létě. Fotky dodám až je stáhnu do notase. Taky mám jeden problémek. Koupila jsem si šatky tady na bazarku ale nejsem úplně nadšená protože jsou sukně a vršek zvlášť a já v tom mám nějaký divný zadek. Ale když jsem to řekla drahému malém ho trefilo co snima budeme dělat. Tak nevím asi se půjdu kouknout a něco třeba vypůjčím tajně. Stejně neví jak vypadají tak nebude remcat ale budu muset utajit rozpočet
Ahoj holky!!! Vítám nově příchozí :-) . My jsem také včera domluvili prstýnky, měli by být nejdéle do 11.3. hotové ;-) . V podstatě máme všechno zařízené, pouze věci, které budu dělat já ještě "visí" ve vzduchu. Jo, a zítra si chci jít koupit svatební botičky a stojan na dortík ;-) . Místo, hostinu, fotografku, vizážistku jsme měli v průběhu tří dnů, od kdy jsme se rozhodly, že 19.6. bude svatba a zamluvili jsme matriku. Hodně info jsem sehnala tady na beremku 8-) . Schelli: Je trošku riziko kupovat nevyzkoušené šaty. Zkus se v nich někomu ukázat, zda nebude mít jiný názor ;-) . My holky, jsme k sobě kolikrát až přehnaně kritické ;-)
Ahoj holky, muzu se pridat? :-)
Terezkap: Jasně, že můžeš, vítám tě mezi námi ;-) .
Profilova fotka
Taky se přidám :) Jen nebudu asi dočítat, je toho moc ;-)
dekuju :-) tak zdravim vsechny :-)
Kauculacku, nedočítej, je to téměř nemožné ;-) . Jsem ráda, že zase někdo přibyl, chvilku to vypadalo, že si budeme povídat jenom se sorbon ;-) .
Profilova fotka
JAsný, se Sorbon máme dokonce stejné datum :-D to zasejc kecáme "vedle"..
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky všem nově příchozím ;-) Mirčo,nás tady ale je :-N Kauculko:Ahoooojky ;-) Já jsem teda věci ohledně svatby začala zařizovat už někdy v září a každý mi řikal že jsem cvok a proč to zařizuju tak brzo :-| no a ted jsem za to ráda,že už většinu mám za sebou :-N
Ahoj Sorbonko :-) . V září???? My v prosinci a jsem stejně vklidu a v pohodě 8-) . Dá se to zvládnout mnohem dřív a rychleji, ale jsem líná jako prase, tak musím postupně :-D :-D :-D . Spoustu toho už máme, spousta ještě čeká, ale máme ještě 4 měsíce, tak proč posíchat, že? Kdysi to šlo zvládnout i za 14 dní :-D
Profilova fotka
No, já když tak koumu, tak toho moc nemám, ale ještě sem se nedostala do takovýho stresu - ono to přijde :-D To hlavní je, boty, šaty, prstýnky (zatím jen objednané). Ale co mě nejvíc asi bere je přítelův oblek. Nikam ho nedostanu, na všechno je času dost, no, to bude oříšek.. :-S
My máme také hlavní věci, od včerejška i objednané prstýnky. Ale je pravda, že nemám šaty, jelikož ty si budu šít sama až někdy v květnu. Partnerovi koupím košili sama, stejně se nemůžou zkoušet :-) . Jinak všechno důležité máme ;-)
Profilova fotka
Jáák nemůžou zkoušet? - jo jako co se hodí a co ne? :)
Kauculacku: Košile se NESMÍ zkoušet :-( . Běžně Ti je v obchodě nerozdělají a nedají vyzkoušet. Kupuje se na obvod krku a šmitec. Vše ostatní můžeš zkoušet, i spoďáry, ale košile neeee =-)
Profilova fotka
Mirčo,určitě se dá svatba připravit za kratší dobu,ale já raději takhle postupně ;-) x-) Kauculko:No jo no ty chlapi :-) bych chtěla videt,jak by dokázali zařídit svatbu oni,to by nás bylo svobodných :-D :-D :-D Dnes jsem "udala" naše svatební oznámení (první) mému dědulovi a moooc se mu líbilo ;-) :-N
Profilova fotka
Vidíš, o tom sem nikdy pořádně nepřemýšlela.. Asi sme kupovali vždy košile, co vysely a mohly se zkoušet :-) A stejnak, máme to všechno v oku, tak to není tak těžký vybrat..
Jasně, postupně je to lepší, člověk si to vklidu může přemyslet :-) . Já vím číslo košile, zajímat mě bude jenom barva, tak mi nevadí, že nemůže zkoušet. On by stejně měl spoustu řečí, že chci aby měl novou, když už jednu doma má :-D :-D Naše oznámení mají pouze moji rodiče :-)
Profilova fotka
No s tou košilí to bude Kauculko pravda :-| loni jsem chtěla koupit příteli košily na svatbu kamarádky a vzala jsem jí od oka s tim že mu určitě bude =-) a když si jí zkusil,tak jsem se smíchy neudržela :-D Vypadal jak v pytli od brambor :-D a vážně byli zabalené a nedovolily mi to rozbalit ]-(
Kdyby mi někdo řekl rozumný důvod, proč se košile nesmí zkoušet, pochopila bych to. Ale v době, kdy můžeme zkoušet i spodní prádlo a plavky????? No, třeba to pak neumí zpátky složit do úhledného obdélníčku a nacpat do pytlíku :-D
Profilova fotka
Jo, to já koupila jednou takovou super barvičku, fakt mu slušela. Hodil mi to na hlavu se slovy, že by v tom ani nemaloval :-D
Profilova fotka
Ahojky,jak je???Mrkněte ke mě do albíčka ,,Scháním" na oznámka, který se vám líbí víc, nebo poraďte změnu. Kritizujte a chvalte.Dííky :-)
Profilova fotka
Mě osobně se líbí první, ale asi bych zvážila fotku, možná bych tam dala jinou :) Jo a ty botičky - sháněla jsem je, vyjdou cenově tak přes tisícovku :(
Profilova fotka
Mě se zas líbí to druhé s vašim krásnym chlapečkem ;-)
Profilova fotka
Co hlava, to jiný názor, je to se vším ;-)
Profilova fotka
Ještě jsem tam dala jiné ;-)
Ahojky niki: Fotečky jsou na všech oznámkách hezká, akorát ta čitelnost textu u toho prvního je těžší a u toho posledního je zbytečně moc druhů písem. Ale nic ve zlém, pouze říkám svůj názor :-) . Jak jsou tam ty šílené obloučky nahoru a dolu, tak se v tom ztrácím a to bez problémů přelouskám různé druhy písem každý den, když opravuji písemky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?