Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Ahojky Adri ;-) Vid,já taky koukala jak blázen,jak se tady ta diskuze rozjela :-D A co košíčky,jak pokračuješ??? =-) =-) =-)
Profilova fotka
Košíčky momentálně ustaly na bodu mrazu :-D byla jsem teď stále v práci, dnes u kadeřnice, zítra a pozítří budou následovat dvě denní. Tak se budu těšit na víkend :-D Zítra mi má přijít ta svatební dekorace. Jediný, co mě vážně dnes rozladilo, byly šaty, co dnes přišly. Objednávala jsem si je, jsou moc krásné, ale mě bohužel velké. Tak jsem je tu hodila do bazaru, třeba se někomu budou hodit :-)
Profilova fotka
Na šatičky jsem jukla a jsou moooc pěkný ;-) škoda že ti jsou velký a škoda že já bych se do nich nevcucla :-D :-D :-D Na košíčky máš ještě spoustu času,tak můžeš přidělávat postupně ;-) Já jdu do hajan,pááááááááááá ;-) |-|
Profilova fotka
Ahoj, sorbon :) krásně se vyspinkej :-) Ty šaty chtěji větší prsa, sice docela mám, ale přece jen dostatek :-)
Profilova fotka
Holky taky nekdo planujete minizakusky misto kolacku?
Profilova fotka
markio, my planujeme i kolačky, i minizakusky. Ale ne moc... jen mini věnečky ;-)
Profilova fotka
adriene: My prave jen ty zakusky, asi vetrnicky, laskonky, kosicky s ovocem a puncaky...kolacky se nejak nesetkaly s nadsenim u meho nastavajiciho, ani nevim proc..holt uz jednou zenatej byl, buh vi co ma s cim spojene
Profilova fotka
adriene: Dneska prave jedeme do toho pekarstvi, k nam do Benatek k Merhautovi..uvidime jak pochodime :-)
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak koláčky a munizákusky jsem tu řešila před ani ne týdnem ;-) Chtěla jsem oboje,ale bojim se toho že když bude léto,tak se to rozteče (než to dám do krabiček na výslužky) =-) takže budou jen koláčky x-)
Profilova fotka
No my budeme mit svatbu malickou, ani s vysluzkou nepocitame..tak to snad ty zakusky vydrzi :-) Jinak uz to mame objednane :-) a docela me teda v pekarstvi vyrazili dech.
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My budeme mít taky koláčky a pár mini zákusků. Odvezeme je den před svatbou do hotelu mají tam velké lednice tak tam budou v chládku a rozdávat je budeme až večer tak budou snad v pohodě ;-) Marki a čím ti vyrazily dech? že by cena? kolik chtějí?
Profilova fotka
Já mám na ty koláčky takovou chuť a ještě když jsou teplé x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
schell presne..ty zakusky jeste celkem jdou..ale za dort (obyc podkova, nejaky maslovy krem, potazeny marcipanem a nejaky ty ruze na tom) chteji 1500....sok...
Profilova fotka
A byly jste se zeptat i jinde? Nejlepší je otukat víc cukráren a hlavně si nechat udělat ochutnávku koláčků jsou docela velký rozdíly v chuti tak aby byly dobrý. My budeme objednávat koláčky v praze cukrárna kamel a chtějí 250kč za kilo koláčků. Tady v tý mají dort za 1500 a má být na 25 porcí kolik se udělá z podkovy?
Profilova fotka
schell myslim ze zhruba stejne..jinak v tyhle pekarne si nechavali delat sousedi, takze jsme i ochutnavali, prave ze jsme byli spokojeni tak jsme tam sli rovnou..ono taky, jsme z takove riti zakopane, svatbu mame v Benatkach nad Jizerou, a vezt v cervnu jeste cukrovi treba z prahy..to jsme radsi objednali rovnou v tech benatkach
Profilova fotka
Tak to jo když jsou dobré :-) korunky se při svatbě sypou rychle. My už utratily 17000kč a moc toho nemáme. Hlavní položka z toho 10000kč prstýnky,3000 ženich oblek i s dopnkama,1150 oznámení,2500 blbůstky jako bublifuky,kniha hostů,krabičky,vývazky.vínečka a čoko ty se mi moc líbí a tak
Profilova fotka
schell my mame zatim 2340 dort a ty zakusky, 10500 prstynky, 1200 oznameni, zenich si oblek pujcovat nebude, ja jdu na saty pristi tyden, pak 4000 kapela, hostina nas bude stat do 5000...
Profilova fotka
Marki: Takže jsi dnes sfoukla cukrárnu - pekařství. Teda na podkovu je to cena poměrně vysoká, a to to není ani v Praze! Kamarádka se vloni vdávala a našla si na netu fotku dortu, který se jí líbil, našla cukrárnu v Praze, která jí ho udělala za 1800, byl třípatrový, vážně moc krásný a dobrý. Proto se mi to zdá hodně. Ale ty prachy tak letěj... :-S Já minule počítala, že nás celá tahle akce vyjde asi na 100 000 :-| Je to šílený. Schelli: my byli shánět oblek pro přítele včera, zase jsme nesehnali správnou velikost. Přestává mě to bavit. Ale! Přišly mi dnes tři balíčky!! V jednom byly naušnice a sponky. V druhém svatební figurky na dort (ty jsou obzvlášť krásné! :-) ) a v třetím svatební dekorace, čokoládičky a cilindr na auto ženicha :-) Úspěšný den :-D
Profilova fotka
No jo no,svatba není vůbec nic levného :-( :-| x-) já jsem ještě ani nepočítala kolik jsme zatim utratily,asi se bojim výsledku :-( ale každopádně si musim udělat nějaký rozpočet,alespon pro představu =-) 8-( Scheli:A kde je ta cukrárna kamel? teda jestli to neni tajný :-N Já totiž zatim všude viděla kilo koláčků za cca 330,- ]-(
Profilova fotka
Adriene:A kolik figurek na dort jste objednávali? =-) Já měla za to,že je potřeba jen jedna :-. :-N
Profilova fotka
Sorbon, jsou dvě : nevěsta a ženich :-D (mám je v albu) ;-) Tak to my budeme mít koláčky (absolutněperfektní úžasné chuti) z Kralup za 230 Kč/kilo ;-)
Profilova fotka
Už jsem se mrkla,ty figurky nemají chybu ;-) Adrien a to budete mít z nějaké cukrárny?
Profilova fotka
Adri no prachy letej strasne...a to jeste zdaleka nemame vsechno, a snazime se to oskubat co to jde...
Profilova fotka
Marki: no pravě :-S já nejdříve pořádně všude všechno prohlížím a dlouho vybírám, než si něco objednám, abych pak někde nenašla něco jiného a nebyla zklamaná... a třeba neměla nutkání to koupit zbovu a tím rozpočet natahovat :-| Ale když jsme si řekli, že se vezmeme, zdaleka jsem netušila, že to bude takhle drahé :-N Sorbon: a co teď myslíš? Ty koláčky?? Jojo, to je cukrárna u Hrdinů v Kralupech. Dělají i minizákusky i koláčky. Koláčky jsme si nechávali dělat na zkoušku a tady neměly absolutně chybu. Dokonce nejsou příliš sladké, což mě oslovilo :-) Předtím jsme si je nechávali dělat v jednom pekařství na Mělníku (1kg = 130 kč) a tam mi tedy vůbec nechutnaly :-|
Profilova fotka
Adri no presne. Taky me to nenapadlo, kolik s tim bude vydaju. Ono holt jak je u neceho napsano svatebni, stoji to dvakrat tolik...
Profilova fotka
A viš co ještě?? Ono stačí, že něco stojí nějaké peníze, ale když se zmíníš, že to chceš na svatbu, tak Tio k tomu snad dají i přirážku!! My neříkej, že kdybys šla do té cukrárny a řekla, že chceš udělat velkou podkovu, že by stále 1500!! Ale že je to svatební podkova... tak je to hned dražší! Protože z toho hned udělali svatební dort. Jako tohle je hrůza!! ]-(
Profilova fotka
Adri:Tak koláčky za 130kč/kg je super cena,ale jestli byli hnusný,tak je určitě lepší si připlatit ;-)
Profilova fotka
Sorbon: Jojo, super cena to je rozhodně. Ale byly suchý a lehce připálený. Otázkou je, jestli se jim ta várka zrovna nepovedla a jindy jsou OK, nebo hold to neumějí ... protože předtím jsem na ně recenze slyšela dobré. Ale víš co, zkoušet náhodu?? To já asi nebudu :-)
Profilova fotka
adri no aspon tak kde budeme mit hostinu nebudeme platit za pronajem, coz me prevelice prekvapilo..a to nam udelaji i vyzdobu
Profilova fotka
a jidlo mate také od nich a nebo vlastní režie??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?