Menu Forum

Červen 2009 II.

(Zamčená)
16. dub 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Sorbonko, ahoooooj!

Psala jsem včera, že pokud chce někdo šatičky nebo prstýnky, tak jooooo. Ale jinak nic moc. Včera dopoledne to také bylo průchozí a vzhledem k tomu, že jsem byla jenom na čumendě, stačilo emoticon .Také mám nějaké kupónky na slevu šatiček, rozdávali to tam na každém kroku. Ale nevyužiju je emoticon .
15. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
adriene
Registrovala se 1. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 893 příspěvků. Má 66 přátel.
 Sorbon: takže jsi spokojená s inspirací?? emoticon a do kterého salónu zajdeš a jaké šaty se Ti líbily?? emoticon
15. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 26. června 2009
    V Hostivicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
Registrovala se 7. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1247 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
 No stánků s prstýnkama tam bylo hafo,ještě že už to máme za sebou emoticon prstýnky máme už od září emoticon

Adriene:No chtěla jsem se inspirovat výzdobou stolů,ale ty to měli tak nazdobený,že se mi to až nelíbilo emoticon já to chci mít úplně jednoduchý emoticon emoticon
Na šatky půjdeme mrknout do Adiny na P7 a do Bereniké na P5 emoticon emoticon jsem zvědavá co vyberem emoticon
Jinak šaty se mi tam líbily skoro všechny,ale se svou figurou si nemůžu moc vybírat emoticon emoticon ale jasnou představu mám emoticon
15. únor 2009 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 sorbon: a jak by měly vypadat ty nej?? emoticon
Já také nechci přehnanou výzdobu stolů. Mám také radši jednoduchost, ale součastně zachovat vkusnost emoticon
15. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Liblickém zámečku, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
nikita007
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 2 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Liblickém zámečku, Region Mělník
 Ahojky, jak jste se dneska měly???Něco nového?? emoticon
15. únor 2009 ve 20:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Adriene:Šatky chci nějaké jednoduché,nejlépe s lodičkovým výstřihem emoticon ty co mám uložené v albu (teda je jich tam víc),tak asi nějaký takový styl emoticon

Nikita,ahojky emoticon Nového nic,jen že si půjdu příští víkend vybírat šatky emoticon
Já už bych tu svatbu měla nejraději za sebou emoticon takových věcí na zařizování,mě trefí emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 20:18  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 u mě nic, já jsem zase na noční emoticon
právě ve chvílích volna stříhám a skládám ze čtvrtek košíčky na koláčky emoticon
myslela jsem, že to půjde líp. Ale já se s tím nějak poperu emoticon
15. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holkyyyy!!!

Nestíhám - vařím, peču.... emoticon . S partnerem jsme dnes rozhodli verzi prstýnků - uff. V týdnu se chci jít zeptat do jednoho zlatnictví, zda nám je vyrobí a pokud ano, naklušeme tam s partnerem a objednáme emoticon .

Mně se tam teda šatičky nelíbily, ale asi proto, že téměř všechny měly alespoň jednu vrstvu "záclonovou" s nějakou krajkou - nám se to nelíbí emoticon .

Sorbonko, přeji Ti aby sis vybrala ty nejhezčí šatičky, ať se partnerovi líbíš emoticon
15. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Adriene:Tak at ti službička rychle uteče emoticon

Já jsem si teda krabičky na výslužky koupila,páč kdybych je měla stříhat ze čtvrtek,tak nevim co by z toho vzniklo emoticon emoticon emoticon

Ted právě řešim,jestli dávat do výslužek i minizákusky a nebo jen koláčky emoticon emoticon bojim se toho,že když bude léto,tak aby se to nerozteklo emoticon emoticon ale asi zůstanem jen u koláčků,můžou bít rádi,že vůbec něco dostanou emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 20:25  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Sorbon, my budeme dávat takové ty "předvýslužky" ... hlavně sousedům, do práce, atd. Nebude se to týkat lidí, co pak budou zváni přímo na svatbu a k svatebnímu stolu. A budeme dávat jen koláčky. Co se týče výslužek po svatbě... tak to jim řeknu ať si rozeberou, co zbyde emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Já dám do výslužek i minizákusky emoticon . Já už se totiž těším, jak je budu péct emoticon . Nechtěla bych to řešit způsobem, ať si rozeberou, co zbyde. Jak to tak vidím, všichni by říkali, že nic nepotřebují a nehctějí... A také si neumím představit, jak po svatbě si hosté sami rozebírají jídlo emoticon .Takhle hezky dostanou krabičku do ruky a půjdou emoticon .
15. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Adriene:Já vůbec nevim,jaký je rozdíl v těch výslužkách.To pořád čtu "zvací koláčky,předvýslužky,výslužky a povýslužky"jsem z toho jelen emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
My máme v plánu den před svatbou donést koláčky do práce,sousedům atd.a den po svatbě je budeme dávat v penzionu (budeme tam všichni spát) hostům emoticon teda doufám že neztvrdnou,nebo tak nějak emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 20:42  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Já už zažila na svatbách ledasco, někde nedávali žádnou výslužku, jinde každý dostal dorty, maso... a všechno možné. Dnes už to nebývá tak často pravidlem, že se všude dávají výslužky. Pamatuju si, jak jsme byli v létě na svatbě, dostali jsme domů výslužku a pak to doma stejně nikdo nejedl. Takže budu benevolentní a dám jim na výběr emoticon
15. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Nio joooo Mirčo,kéž bych byla na to pečení natěšená jak ty emoticon emoticon emoticon to by to lítalo emoticon emoticon

Holky,když už jsme u těch výslužek,kolik se vůbec do té krabičky dává těch koláčků? emoticon

Mirčo,my by jsme měli mít stejné krabičky (teda jestli je máš z obchůdku za 9,-)tak máme stejné emoticon emoticon tak porad,kolikpak jich tam dáš???????? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 20:46  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Sorbonko, zvací koláčky, předvýslužky a věci podobné se u nás konat nebudou emoticon . Každý dostane výslužku po svatbě, víc se s tím párat nebudu emoticon . Ať si s tím pak dělají, co chtějí. Ale jak znám naše kamarády, výslužky zbaští jedna radost emoticon emoticon .
15. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Adriene:To je pravda emoticon já si třeba nepamatuju,že by se někdy dříve dávali minizákusky emoticon vždycky jsem na svatbě dostala krabičku s koláčkama a bylo to emoticon
V létě jsme byli na Slovensku na svatbě kamarádů a ty zase nedávají koláčky,ale jen ty minizákusky emoticon
Myslim že v dnešní době je úplně jedno co se dá emoticon
15. únor 2009 ve 20:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 Sorbon, já byla v létě na svatbě dvoum kamarádkám a Ti dávali do výslužky krabičky, kde sladké nebylo. Dostali jsme kus uzeného čuníka a řízky. Takže všude je to vážně různé... oni třeba kromě svatebního dortu žádné jiné sladkosti (ani koláčky) na svatbě neměli. A musím říct, že na to vážně stejně nebývá moc chuť. Každý si dá většinou kousek svatebního dortu, což bere jako povinnost k novomanželům a pak se někam "odvalí" emoticon možná se sem tam zakousne pak nějaký ten svatební koláček... ale spíš se později jedí řízečky, gulášek... v červnu bývá většinou teplo, sladké roztéká a není taková chuť emoticon
Takže u nás bude pouze velký svatební dort a koláčky emoticon
15. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Sorbonko, vůbec Ti neporadím, alespoň zatím ne. Máme stejné krabičky, to je jasné.
Chci tam dát kousek dortíku, nějaké dva - tři minizákusky a pak několik kousků cukroví a koláčků. Samozřejmě, pokud to bude početnější rodina dám tam toho víc. Obvykle máme doma také hodně bonboniér, jelikož maminka přítele je zubní asistentka, tak je vždycky dostane v práci a dává nám je, tak jsem přemýšlela, že bych mohla udělat nějaké celofánové balíčky, do kterých bych dala různé bonbónky a dala to také do výslužkových krabiček. Takhle si každý přijde na své. Nechci za každou cenu zaplnit krabičku, o to nejde. Hlavně, ať se to do ní pohodlně nandává a moc se to nemačká...
15. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Mirčo a jak dlouho vydrží ty koláčky "čerstvé" emoticon když si je vyzvedneme den před svatbou a budeme je dávat někomu až den po svatbě,myslíš že to bude v pohodě?mohli by jsme je dát do lednice emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Sorbonko: Koláčky myslíš ty kasické svatební koláčky s různými náplněmi? Tak ty vám vydrží podle druhu těsta - 3-21 dní. Kdybych si kupovala koláčky od nějaké firmy, určitě bych si koupila nějaké na zkoušku a otestovala bych si čerstvost. V lednici být nemusí. Podívej se kdekoli v obchoďáku nebo v pekařství - koláčky tam prodávají v těch umělohmotných průhledných krabičkách a vůbec nejsou v lednici, přesto krásně vydrží emoticon
15. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Mirčo,jojo emoticon takové ty tvarohové,povidlové,jablečné,makové a malinké emoticon

Já si taky myslim,že by to nějakou dobu mohlo vydržet a kdyby náhodou to ztvrdlo,tak jim to dáme na žužlání emoticon emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 21:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Sorbonko, zapomněla jsi na ořechovéééééé!!!!!!

Jasně, že vydrží a žužlání bude zajisté suprové emoticon emoticon emoticon emoticon . Živě si to umím představit emoticon
15. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 No brácha mi ted v týdnu donesl nějaké koláčky (jako vzorky) a ty ořechové mi ale vůůbec nechutnali emoticon
Ale je pravda,že některým by v těch výslužkách mohli chybět,takže taky budou emoticon emoticon
15. únor 2009 ve 21:45  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 my jsme si nechávali dělat nedávno na zkoušku koláčky z jednoho pekařství a z jednoho cukrářství-pekařství a musím říct, že to byla až neuvěřitelná rozdílnost kvality ! emoticon
Z toho prvního byly suché, bez chuti, lehce připeklé emoticon , z druhého výborné! Měkkounké ( vydržely měkké více než týden!), měly vysokou nádivku, sladké tak akorád, vzhledově nádherné a velikost supr malá. Takže už víme, kde budeme objednávat emoticon
15. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 No jo, málo firem umí udělat dobrou ořechovou náplň. Možná byly hořké ořechy emoticon . Partner také nemá rád ořechovou náplň z vlašských ořechů, tak kvůli němu dávám všude lískáče a to se pak olizuje až za ušima emoticon . Ale u objednaných koláčků to těžko ovlivníš emoticon
15. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sorbon (36 r.)
 Určitě je lěpší vyzkoušet z více pekařství,my to budeme dělat taky tak emoticon emoticon

Já už jdu do hajan,zítra zas do práce emoticon fůůůůůj emoticon emoticon

Tak dobrou noc emoticon
15. únor 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 dobrou noc emoticon
15. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Také jdu zítra do práce a za chvilku se valím do peřin emoticon .

Adri: Přeji klidnou noc a povedené krabičky emoticon

Pa zítra a sladce se vyspěte...
15. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
adriene
fotoportrét
fotoportrét
adriene
 děkuju, budu bdít za Vás obě emoticon
o krabičkách řeknu víc zítra emoticon , zatím to jde emoticon Hezky se vyspinkejte emoticon
15. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holkyyyy!!
Adri, doufám, že na oddelení byl klid emoticon . Podej nám hlášení o krabičkách emoticon

Sorbonko, úplně vidím ty nadýchané koláčky s bohatou náplní emoticon . Vidíš, vydržely víc než týden, tak se nemusíš bát dvou dnů emoticon .

Praha je celá pod sněhem, u nás na okraji to vypadá hezky, ale v centru to je fujky fujky emoticon .
16. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.