Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
jj, mirca má pravdu, celkově je ta moc různých druhů.. nějak to sjednitit :)
kauculacku: K té košili - chci mu koupit vínovu, budeme mít vínovo - smetanovou svatbu. Vínovou barvu má partner rád a jednu košili vínovou už má, jenom chci trošičku jiný odstín. Chce se ženit ve vínové a přes to vlak nejede :-D :-D
Profilova fotka
Tak jasný :) Musíme se přizpůsobit a hlavně diplomaticky, žéééé 8-)
Profilova fotka
A teď???Udělala jsem úplně jiné písmo :-)
Jsem mistr v oboru diplomacie - hned by mi mohli dát titul :-D :-D
Profilova fotka
Nik, ty poslední 2 jsou celkově přeplácané podle mě, něco uber :)
Profilova fotka
Sem pořád pro první :) A mohla bys tam vašeho broučka dát vpravo nahoru :)
Profilova fotka
Nik:Na těch dvou posledních je písmo dobré,fotky dobré,ale ty čáry pod těma fotka ma se mi tam nelíbí =-) nemáš jiné kytky?
Profilova fotka
Teda na tom poslednim se mi líbí písmo ;-)
Niki: Už se mi líbí text toho poseldního, co se týče čitelnosti. Ještě možná zkus u toho posledního dát všechno kurzívou, aby byl stejný sklon písmenek. Estetisky se mi líbí první a možná bych tam broučinka nedávala.
Profilova fotka
Já bych něco ubrala ;-) je tam moc čar, písma, fotek, kytek..
Na tom finálku je toho moc, kauculacek má pravdu. Ale, je to věc vkusu a pokud se vám to tak líbí, nechte si to. My vám tady můžeme radit a také kritizovat a přitom můžeme mít absolutně jiné názory než vy. My máme úplně jednoduché, pouze text - tak se to líbí nám :-) . Jiný by řekl: Cože, takhle obyčejně?
Článek se načítá
Profilova fotka
mirca:jenže, už to není jen o nás dvou, ale jsme tři ;-) :-)
Profilova fotka
->mirca: souhl ;-)
Profilova fotka
Ubrala bych tu kytku a naopak prcka obtáhla taky růžovou, jako tu vaší fotku :)
Niki: Chápu, že jste tři ;-) . Přesto.... Jak píši, je to můj názor, vůbec si tím nežatěžuj hlavu :-) . Pokud ho tam chcete mít, udělejte to tak. Hlavně, ať jste vy dva spokojení. Brouček si to ještě neuvědomuje :-)
Profilova fotka
Jaký si to uděláš, takový, to máš :) To byla písnička, nééé? :) Mirca - a ty pracuješ ve školství? Teda, jestli sem to správně pochopila :)
Kauculacku: Ano, učím puboše na střední škole ;-)
Profilova fotka
Jej, tak to seš obdařená maximální klidností a trpělivostí a máš můj obdiv - veliký. Bych ty šmejdy puberťácký zabila :-D a co vyučuješ?
Profilova fotka
Zeptám se, neobjednává tady někdo z Ebay? Potřebovala bych někoho zneužít, jen na Organzu :-N
Profilova fotka
Díky za názory, vážím si jich :-)
Já bych zabíjela děti na druhém stupni základní školy :-D . Na střední je to už pohodička 8-) . Učím stavařinu. Z Ebay neobjednávám, s tím Ti nepomůžu. Ale nejdřív jsem v rychlosti přečetla, že chceš někoho zneužít na orgazmus =-) =-) =-) :-D :-D :-D . Už neumím ani číst :-D :-D
Profilova fotka
Tjn, stavařinu, jo? wow :) Takže převaha mužského pohlaví? Nebo už i holčiny?? No, tak s tím by mě i pomohl někdo jinej :D, ale tohle sháním po čr a nevyplatí se to :(
Pouze mužské pohlaví, za 7 let na této škole jsem měla jenom jednu jedinou holčinu. Ovšem, hravě stčila všechny kluky do kapsy jak ve škole, tak na praxi :-) . Copa děláš Ty? Pokud nechceš, nemusíš ani naznačovat, pochopím to ;-)
Profilova fotka
Wow, tyhle holčiny obdivuju, hlavně jak si s těma klukama poradí ;-) Já sem sekretářka u vojáků (civil sice, ale stejní magoři :-D), někdy bych raději ty puboše :-D :-p
Chlapi jsou v pubertě pořád :-D :-D :-D :-D . Člověk čeká, kdy dospějí, ale....možná se některá generace dočká :-D . Dělám si legraci, někteří mají alespoň určité části těla dospělé :-D :-D :-D . Ale né, jsou i dospělí sakumprdum od hlavy až k patě ;-) .
Profilova fotka
Tak jasný, hlavně si myslím, že je to taky o partách, ne? Sice je dospělý, ale aby si nepřipadal blbě, tak se přidá "k támhle těm týpkům". Asi různě... Btw: alespoň určité části těla dospělé??? Teď přemýšlím, co si pod tím představit 8-) :-o :-D
Některý chlap myslí hlavou, některý....... :-D . U každého převažuje v různých chvílích něco jiného 8-) . Jdu si sednout na rotoped, můj večerní rituál ;-) . Pa paaa
Profilova fotka
Ok, mějse, já jdu ohřívat večeři, přítel se vrátil z fotbalového tréninku :-p
Profilova fotka
Ahoj holky!! teda tady se to dnes rozběhlo!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?