Červen 2009 II.

Zobraz úvodní příspěvek
tak, holky ukecané, už tu máme i II. :-D
Profilova fotka
Ahojky Mirčo ;-) Tak už mi dorazilo svatební oznámení a pozvánky ke stolu a ve skutečnosti je to ještě hezčí než jsem si představovala :-N :-N :-N Ta zima už mě se......fakt už mě to nebaví,už je to moc dlouhý :-| ]-( já chci alespon jarooooo :-D
Sorbonkoooo, já chci také alespoň jarooooooo :-) !!!! Zima v Praze je hnus fialový a nemám ráda, když musím chodit nabalená jako cibule =-) . Gratuluji k oznámení a těším se s teboooooou!!!!!! ;-) Já jdu tisknout to naše, nějak se svatba blíží mílovými kroky!!!! =-)
Profilova fotka
Mirčo,no to ti povim,letí to jak blázeeeeeeeeeeeen :-D Tak hezky tiskni,at máme všechno pěkně připravené a před svatbou leháro :-D :-D :-D
Sorbonku, trošku si zapomněla, že JÁ budu před svatbou péct, to TY budeš mít lehárko :-D :-D :-D
Profilova fotka
No vidíš,na to bych ale úplně zapoměla :-) tak hlavně že budu mít leháro já :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Počkej, počkej, nebuď si tak jistá!!! Nebudu stíhat, tak půlka beremka přijde pomáhat :-D :-D :-D Už tisknuuuuuuuuuu.... a venku sněžííííííííííííííí......
Profilova fotka
Pomáhat a tajně uzobávat??? :-D :-D Tiskni,tiskni a pak ukaž výsledek,ju? ;-) :-)
Uzobávat můžeš, ale opravdu jenom TAJNĚ, abych tě neviděla!!!! :-D Výsledek do albíčka nedám, to bych neměla jedinečné a jenom NAŠE ;-) . Musela bych překrýt jména, text i motto, jelikož je všechno naše osobní, nikde jsem takové nenašla a to by pak na oznámku nezůstalo vůůůůůůůbec nic :-D :-D :-D :-D :-D .
Profilova fotka
No to je pravda,to já tam to naše taky nedám ;-) mám v albu uložené úplně stejné,ale s jinými jmény x-)
Jsem ráda, že jsem se shodly ;-) . A copak děláš Ty, že nic neděláš??? :-)
Profilova fotka
Sedim u PC a koutkem oka koukám na ulici (seriál na nově):-D
Tak to jsme na tom nastejno :-D :-D :-D :-D . Akorát já ještě vymýšlím pozvánky ke svatebnímu stolu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já ted dávám oznámení a pozvánky dohromady a uvidim jak se mi bude chtít,že bych nadepisovala adresy nebo jen jména na obálky =-) já mám z těch oznámení takovou radost :-N kráááásný jsem vybrala :-D
Jsem ráda, že jseš ráááááda 8-) . Už tisknu pozvánky a ještě musím vymyslet něco ve smyslu, že nechceme svatební dary a různé blbé zvyky - zatahování, koule, chomout, únos nevěsty...... :-)
Profilova fotka
Teda ty jsi se rozjela Mirčo ;-) už tiskneš pozvánky,ju? x-) No já chci do obálky k oznámení a k té pozvánce dát psaní (které tu hodně koluje) že nechceme dary,ale raději penízky :-) Jinak k těm zvykům,taky nechceme únos a nic takového :-| x-)
Profilova fotka
Ahoj holky. Počasí je vážně hrůza,už aby bylo jaro. Mirco jsi fakt sikula. Já nebudu tvořit asi nic moc manuálně zručná nejsem tak to raději přenechám šikovnějším. Oznamka už máme doma taky a jsem spokojena.
Sorbonko: To psaní znám, ale jelikož koluje velice hodně, chci něco jiného. Budu muset zapojit mozkové závity. Panečku, cože to je???? :-D :-D :-D Scheli: Tvořím ráda, ale vždycky mi to dlouho trvá, protože to chci mít hezkéééééé :-)
Profilova fotka
Mirčo,to psaní tu sice koluje hodně,ale z našich blízkých tu skoro na BRMS nikdo nechodí =-) takže to psaní ani neznají :-D No já bych taky mohla zapojit mozkové závity,kdybych nějaké měla :-D :-D :-D Ahojky Scheli ;-) Mě jen uklidnuje,že za nějakých cca 5 týdnů bude první jarní deeeeen :-N :-N :-N
Profilova fotka
Ahoooooj holky :-D Noční byla v pohodě :-) krabičky (ony jsou to teda spíš košíčky) jsem dělala chvíli, pak mě to nějak zmohlo. 8-) ale musím se pochválit, daří se mi to ;-) Mirčo, ty jsi všestraná umělkyně :-) Vaše oznámka budou jistě skvělá! Sorbon: to je dobře, že už máš doma ty pozvánky!! :-) docela Ti závidím, my ještě zatím nic. Včera nás byl kamarád na oznámka fotit, tak jsme se docela nasmály :-D Ale zas to bude originální ;-) Dnes jsem jela ráno z noční přes Prahu směr Mělník a teda bordelu z toho sněhu :-S vyplejtvala jsem všechnu vodu z odstřikovačů :-D
Adri, pak nám musíš košíčky zkázat ;-) . My košíčky nepotřebujeme, nebudeme rozdávat zvací koláčky 8-) . Nejsem umělkyně, nepřeháněj. Pouze si některé věci dělám sama. Je tu spousta takových holek :-) . Praha je zafujtajblíkovaná, ale nic neuděláme. Musíme vydržet, sníh tak brzo nezmizí :-S
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, my mám termín 19.6. Ale musím se přiznat, že jste mě docela vyděsily. Já totiž nemám zařízeného ani připraveného vůbec nic. Snad jen ta matrika a penzionek vyjdou. O víkendu jsem byla načerpat něco málo inspirace na svatebním veletrhu, tak jsem tam objevila krásný šaty, ale jinak nemám představu vůbec o ničem :-( To bych se měla stydět a začít se otáčet :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, muzu se pridat ? :-) Mame termin 6.6., v Benatkach nad Jizerou
Profilova fotka
pavca26:to ti nezávidim, schánět fotografa, vizážistku atd. bude peklo ;-)
Profilova fotka
pavca26: Ja mam zarizeny teda oznameni, hostinu, fotografa, prstynky a matriku...taky nam toho zbyva jeste docela dost..
Profilova fotka
Hlavní je:termín+místo, hostina, fotograf, kapela, kadeřnice,popř.vizážistka,mají našláplé termíny už rok dopředu, tamto se dá sehnat v pohodě :-) :-)
Profilova fotka
nikita007: Tak kadernici mam nastesti v baraku, uz to mam prislibeny :-) Koukam ze to mas taky 6. :-)
Profilova fotka
jojo, pojistila jsem si to už rok dopředu, protože to máme na zámku a tam jsou hned termíny narvaný ;-)
Profilova fotka
My to zamlouvali zacatkem ledna. Sice taky na zamku, ale neni tak frekventovanej :-) dokonce i hodinu co jsme chteli meli volnou
Profilova fotka
markia:tak to je fajn :-)
Profilova fotka
nikita007: No a ted hledame prostory pro nejakou tu vecerni veselici..abychom se tam vesli prave i s kapelou, tam kde budeme mit hostinu je to maly..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?