4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
modrý mám podvazek...jinak u šperků bych asi nešla do bižu...mám radši kvalitní věci i když dražší..pak to člověk může nosit i později. Záleží taky k jakým šatům. to bych volila až budeš mít šaty..
Profilova fotka
JJ taky si říkám až budu mít šaty. Já zase mám bižu ráda, na nějaké drahé šperky si nepotrpím, tak uvidím no :)
Profilova fotka
praveze ta kvalitni bizu,taky nebyva nejlevnejsi :((
Profilova fotka
Tak s tím souhlasím :-N
Profilova fotka
Stejně všechno zákeží podle šatů, který zatím nemám :D Tak ještě uvidím :)
Profilova fotka
:-N jj přesně tak.
Profilova fotka
jé já chci taky vidět více fotek..efe pošleš mi také prosím odkaz? :-)
Profilova fotka
ted jich je jen par, ja vam je chci ukazat az vsechny :-N Tak prosim jeste o trpelivost
Profilova fotka
hrozne rychle to utika co :) ja se taky desim, ze jeste nemam saty protoze proste neni cas zajet v tydnu do prahy na krajky.. :(
Profilova fotka
sarpie jak si vyresila ty ty saticky? :)
Profilova fotka
Efe a do kdy děláš v té galerii? Budeš to pak zkoušet v KH? Já koukala na ten GASK tak tam by možná mohli mít místo pro šikovnou grafičku...jen mě to napadlo ;), mám je na FB víš... Jo holky, po vánocích to bude už jen 5 měsíců...
Profilova fotka
No prave :) chtela bych to pak zkusit v kutny hore..tam sou diky bohu i mensi galerie, tak snad prilezitosti dostatek..je jich tam asi 14 :D pripadne bych sla i delat neco jine, v hezkem prostredi...
Článek se načítá
Profilova fotka
do kutny hory budu delat nalety tak brezen duben :) Kdybych mohla v cervenci nekam nastoupit, bylo by to supeer
Profilova fotka
Tak budu držet palce! :-) určitě to vyjde...a těším se na další fotky. Moc vám to sluší :), ukazovala jsem vás včera i příteli,taky se mu ty fotky líbily :-N
Profilova fotka
no tak kdyz uz i chlapovi..tak to je neco :)
Profilova fotka
Efe, to je výšivka co máš v albu? nebo vzor na oznamko? krásná kombinace barev...
Profilova fotka
omlouvám se holky , že se vměšuju do vaší diskuze, ale ohledně tradic pro nevěstu, to že by měla mít něco starého nového půjčeného a modrého, tak to určitě není z ameriky;)))))) Oblečení nevěsty Tradice velí, aby nevěsta měla ve svůj svatební den něco: nového, půjčeného, starého a modrého. Nové – jako symbol nového počátku, půjčené – od šťastného a veselého člověka proto, aby byla zrovna taková. Staré – jako symbol zachování rodinné tradice. A proč modré? To má kořeny v křesťanství – modrá jako barva panny Marie.
Profilova fotka
:-N
Profilova fotka
a odkud to teda je, ze se to dodrzuje pomalu jen za morem? :-) Nase babicky nic takovyho nemely
Profilova fotka
No myslím, že ani mamka nic takového neměla...ale tak nebyl internet. Třeba se to dodržuje i někde v Evropě, ale s tím nemám zkušenost...
Profilova fotka
jen pro info;) Něco starého, něco nového, … "Něco starého, něco nového, něco půjčeného, něco modrého a stříbrňák ve střevíčku". Rčení přinášející štěstí pochází původně z viktoriánské Anglie. Něco starého symbolizuje pouto k rodině nevěsty a minulosti. Nevěsty často nosí starý rodinný šperk. Něco nového znamená štěstí a úspěch v novém životě nevěsty. Něco půjčeného představuje lásku a podporu rodiny a přátel v případě potřeby. Něčím půjčeným může být i drobný suvenýr od šťastně vdané přítelkyně jako například krajkovaný kapesníček. Něco modrého by měl být předmět, který symbolizuje věrnost a loajálnost. Nevěsty si často vybírají modrý podvazek nebo stuhu. Stříbrná mince ve střevíčku je požehnáním hojnosti.
Profilova fotka
tak se omlouvam americe a priste to budu smerovat do anglie :D Ne, ja to nemyslim spatne, jen me tahle tradice uplne obesla. Nekde v arabskych zemich(ted si ale nevzpomenu) si novomanzele myji vzajemne nohy a to taky delat nebudeme :))
Profilova fotka
ani já jsem to nemyslela špatně, jen je škoda to anglii odepřít...;) nicméně mi přijde rozhodně sympatičtější, než zmíněné mytí nohou.....;)
Profilova fotka
:D to rozhodne!
Profilova fotka
:-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky, dneska jste se docela rozepsaly :-) efe: na šaty jsem zatím ještě nijak nevyřešila, chystám se na jukačku do salonu i když pochybuju, že najdu něco co by se zaujalo tak jako mé vyvolené šaty, ale koukala jsem, že v Naive mají docela zajímavé šaty, taky takové jinčí..tak tam to zkusím..ale asi vyhrají ty mé a pak si je budu muset nechat ušít, ještě ale nevím kde přesně. Taky jsem musela tomu svému ty Vaše fotečky ukázat a taky se mu moc líbí no tak my nebudeme dodržovat snad vůbec žádné tradice, jen si to představím co všechno se běžně na svatbách má a dělá tak mám pomalu vyrážku.. :-) nic proti tomu, ale já na to prostě nejsem
Profilova fotka
Sarpie, tvoje vysněné jsou taky moc pěkné..jde tam hlavně o materiál, myslím, že střih nebude moc složitý :-N ...líbí se mi..
Profilova fotka
nany: jé moc děkuji..většině holek tady na bermeku se líbí a ostatním v mém okolí moc ne..ale to mě nijak nevadí :-)
Profilova fotka
tajnustkarko sarpie .) jakej podnos si sehnala?:) sem zvedava jak opice
Profilova fotka
chtěla jsem ti to napsat..sice není zdaleka tak krásný jako tvůj, ale stál jen 40 Kč ;-) je z aukra, ale je skleněný, ale tak třeba budu mít štěstí a seženu ještě jiný, chtěla bych mít tak tři na koláče teďka jsem dala do alba fotku s talířek pod prstýnky..něco takovýho si myslím, že by taky nemuselo vypadat špatně, ale nevím kde to sehnat..jinak jsem koukala na ty odkazy na misky a moc hezký, děkuji

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?