4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Efe neznáš někoho kdo restauruje olejomalby?
Profilova fotka
Ahoj holky, za dvě hodinky jdu zkoušet šatky... :-) tak jsem zvědavá.... třeba mi konečně dojde, že se vdávám... :-)
Profilova fotka
reni: Tak pak napiš jak bylo a přihoď nějaké fota. Jdeš tam na Úvoz v Brně jak jsi říkala?
Profilova fotka
Taky jsem zvědavá na fotky v šatičkách :) Přihodila jsem do alba vývazky...co na to říkáte?
Profilova fotka
Nany: vývazky jsou naprosto úžasné... velice nápadité, jiné a přitom krásné.. alespoň mně se moc líbí... :-) Jinak šatky... moc jsem si to užívala, byla jsem v Oriele v Krpoli, Carry.. příjemné prostředí, můžeš si však vyfotit jen jedny šaty... zkoušela jsem, myslím 4 šatičky... ty první, po kterých jsem sáhla, byly mé favorizované, krásně padly.. v nich jsem i vyfocená a jsou v albu... :-) ještě oběhnu dva salóny a rozhodnu se, ale asi jsem se zamilovala... :-) co na ně říkáte?!?!
Profilova fotka
Renisaty vypadaji moc hezky, takze blahopreju k vyberu:) A kam jeste pujdes?
Profilova fotka
Díky moc, Carry.... asi do Shilluette Fashion a k paní damborké...
Profilova fotka
a jak to vidis ty? uz se chystas?
Profilova fotka
Ja porad nevim, jeste jsem chtela neco shodit nez pujdu zkouset :) ale ja v brne pujdu do naive a do belly, jinak tady asi ee. Jinak na hybesove je novy salon kde jsou saty Maggie Sottero :) otviraji ted nekdy.
Profilova fotka
Super, tak to jsou presne tve vysnene, ze? v Maggie Sottero.... Držím moc pěsti.... :-)
Profilova fotka
akorat jsem koukala ze tam zrovna ty co se mi libi nemaji...maji tam vsechny takovy princeznovsky styl, ktery ja moc nemusim..takze pro mne zase nic. Jeste jsem koukala ze v Bratislave maji taky super vyber, lepsi nez v Praze, takze kdyztak zajedu tam. Ale tam budou asi saty jeste drazsi..
Profilova fotka
Carry je fakt, že v Blavě je to asi dost dražší :(...tak hodně úspěchů...reni, tobě gratuluji k favoritkám :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky moc, Nany... v úterý jdu druhé kolo... :-) Pokud se Vám na mně líbí, jsem jedině ráda... :-)
Profilova fotka
Nany: prikoupila sis botky? Krasne. Odkud jsou? Zitra se jedem s pritelem podivat na nove auto co jsme si vyhlidli, tak jsem zvedava jestli koupime :)
Profilova fotka
Taky jsem okukovala botky... jsou překrásné.. :-)
Profilova fotka
Botky jsem koupila taky v 7th heaven...zaroveň se šatama a závojem. Ale ten ještě budou upravovat (byla na něm výšivka), tak ještě není doma... Carry tak pak dej vědět jestli je o člena rodiny víc :) Dneska má efe focení ne? Carry kdy to čeká vás?
Profilova fotka
Tak jsme auticko koupili:) Mame noveho milacka, teda jeste ne, az ve stredu :P Takže jsi v 7th heaven byla? Takže šaty už nastopro vybrané? Dej sem fotečku, chci vidět !!! :) I závoje. No doufám, že Efe přihodí nějaké postřehy z focení. Já doufám, že my to pořešíme někdy příští týden nebo víkend, i když to mám zase školu tak fakt nevím...jsme brzdy :(
Profilova fotka
Carry, šaty už mám doma :)...jsou to ty co mám v 1.albu, pořád ty samé :-D . Nevím jestli se v nich mám fotit... :-D ...možná až je za nějakou dobu budu u mamky zkoušet :). No musíte se do toho vrhnout ;) Gratuluji ke koupi! Co jste pořídili ;)?
Profilova fotka
Vyfoť a pošli :) Já je chci na tobě vidět :) Koupili jsme si nový FORD Mondeo :) Přítel je happy jak malej :)
Profilova fotka
A nemáš fotku jak vypadají zepředu? Asp nějakou na modelce? Ale na obrázku vypadají bomba! :-P Na kolik Tě přišly?
Profilova fotka
Carry mám je u mamky, takže až někdy příště :). Ale dám ti vědět :-N . Zepředu jsou úplně jednoduché. Stály 25tis. Je to dost, ale půjčovné tam je min 16tis. Takže doufám, že je pak prodám a nevyjde to tak draho. Jsou hedvábné a je to znát. Lehoučké a krásný materiál. Nějak nemám pocit, že jsou pro mě :-N Jo tak Mondeo je dobré auto :), takvé akorát :)
Profilova fotka
No asp mas o starost min :) Ja ma ze satu nejvetsi strach, bojim se ze na sebe ty co se mi libi nenasoukam :( POtrebovala bych jeste neco shodit. Ale mam vybrane i dvoje v Kosicich a mely by je mit v me velikosti, asp co mi pani psala. Tak snad za dva tydny kdyz tam pojedem je taky zkusim.
Profilova fotka
Reni: Koukám, že místo hostiny už je taky vybrané ;-)
Profilova fotka
ahoooj holky :) nanyska:ja jsem pro ty mensi "vyvazky" :-) my dneska absolvovali foceni a z Lucky fotografky sme oba nadseni, snad ty fotky aspon trochu budou stat za to,kdyz sem takova jezibaba :) Uvidime, jak umi kouzlit. Jinak zatazeno,prselo jen drobounce, takze sme spokojeny :)
Profilova fotka
Efe: No tak doufam ze se tu pak neco objevi, aspon na ukazku :D Nas to snad ceka pristi tyden.
Profilova fotka
uz mam prvni fotky :) hned sem jednu lupnu!!!!
Profilova fotka
Tak ta je nádhernáááá :) Moc Vám to sluší... Eště eště :)
Profilova fotka
tak jeste jednu :))
Profilova fotka
Fakt nádherné...závidím...už abychom měli aji my to focení za sebou :)
Profilova fotka
jeste mi jich pribude tak 40 :D aspon doufám... bylo to skvele, byla sem hrozne nervozni a stydliva ale Lucka je uplny kouzelnik. Moc se na svatbu tesim i diky ni a jejimu manzelovi Jindrovi :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?