4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Taky jsem koukala jestli ho dala do alba :D
Profilova fotka
ten talirek pod prstynky vypada moc hezky :)
Profilova fotka
tak už ho tam mám..je obyč, ale byla jsem překvapená, že je ve skutečnosti mnohem hezčí
Profilova fotka
Takový podobný má moje mamka :)
Profilova fotka
sarpie..je krasnej!!!!
Profilova fotka
Sarpie mě přijdou ty sv.oznámení hrozně milé a vtipné :-D
Profilova fotka
efe díky..tak ještě sehnat dva a bude to.. nany: viď, mě se moc líbí..nějaké takové bychom chtěli, ale nevím kde mi něco takového vyrobí, zatím jsem po tom moc nepátrala a tak ani moc nevím jak to chodí, když si chceš udělat vlastní oznámení..a navíc jsem na tohle levá, tak snad někde ho podle našeho návrhu vyrobí, nevíte o něčem?
Profilova fotka
sarpie :D hah.. porad lituju ze nemam vic casu
Profilova fotka
efe: nj..četla jsem tu někdy, že děláš grafičku nebo něco takového viď..jé to je škoda..nikoho kdo by mi to uměl vyrobit neznám..a kdybych se o to snažila sama to by byl jistě výtvor :-D
Profilova fotka
To jste se zase dneska rozepsaly :) Ja trcela v Praze na skoleni. Sarpie: Ty oznamka jsou super. Jinak takovy podnos na dort mame taky, sebrala jsem ho mamce kdyz jsem se stehovala :D
Profilova fotka
Efe, i další 2 fotečky jsou super! Mě se líbí ty barvy! Carry tak jak bylo v Pze? :) asi nuda viď? Já budu pryč ode dneška večera až do neděle, takže se možná pak v diskusi budu ztrácet... Holky už máte kadeřnici co vás učeše?
Profilova fotka
nanyska: dekuju.. nakonec jich bude pry pres 70 tech vyberovejch, tak se moc tesim :)) Kadernici nemam, porad o tom premyslim.. asi si nejakou najdu presto ze chci uplne trivialni "uces"-viz album.. Ale namaluju se rozhodne sama, protoze sem zjistila ze vsechny z oboru maluji hrozne tvrde, a to me ani trochu neslusi a ani k svatbe co budem mit se to nehodi.. chci opravdu nudo.. a to zvladnu i sama :))
Článek se načítá
Profilova fotka
70? Tak to budou tak 2 alba ne? ;)..to je super...uvažuji, že bychom se třebas nechali s přítelem vyfotit jen tak ;)..ale chtěla bych až bude sníh :-D..každopádně z Litomyšle do Šumperka to je celkem kousek...nevím teda jak to má s termíny... Efe tak to chápu...máš krásné vlasy a s věnečkem to není třeba nijak česat. Líčení taky chápu...záleží na typu člověka a taky svatby :)...
Profilova fotka
Efe, koukala jsem, že jsi teda mladičká :)...kolik je vlastně Carry?
Profilova fotka
no ona ma prave hodne plno..ja predsvatebni foceni domlouvala od dubna-porad sme se mijely, bud ja nebo ona.. a ma ted cerstve dvoumesicni miminko :) Jinak cenove jsou to 3000. Nanyska a kolik je tobe?:) Me ted tech 23.. o svatbe mi bude vlastne taky 23-protoze mam narozeniny az v cervenci :D ale ja to beru jako ze brzkych 24
Profilova fotka
ale vrele a nevreleji ji doporucuju!!!! :) je uplne uzasna..i jako clovek.. Svatebni fotky budou senzacni..
Profilova fotka
Jj na ceny jsem koukala, musím to s drahým ještě probrat...a třeba to nakonec vyjde :-D Mě je 28 a o svatbě mi bude 29 :-D...takže už jsem stará baba :-D
Profilova fotka
ale ne ne :)
Profilova fotka
jj už je to skoro 30..musím říct, že fakt tak kolem toho 28roku (jsem květnová) se to dost změnilo...celkově...vůbec pohled na svět a hlavně mi začly tikat biol.hodiny :-N ..a to jsem nikdy k dětem moc vztah neměla :-D
Profilova fotka
nanyska :) na me jde materstvi uz ted.. na pritele taky.. kazdej to ma v sobe jinak nastaveny. Vy mate vyhodu v tom, ze uz mate aspon nejaky zazemi. My sme hola rit ! :-D Bydlime zatim v podnajmu,ale v ty Kutny chceme neco koupit, jestli me segra vyplati.. Takze deti musi pockat do 25 aspon
Profilova fotka
Jo vy máte se sestrou něco na půl? tak snad to bude ok a budete ve svém..
Profilova fotka
byt v praze po mame, ta se odstehovala :) Jenze ona si bude muset vzit hypo aby me vyplatila. Je ji 24 a ted konci prava v praze, takze nez si najde dobrou praci a pobude tam ten cas aby ji vubec neco dali..jeste to potrva. Zatim asi budem hledat podnajem v kutny.. U me je ale problem, ze nikam nez do toho hist. centra nechci :-D
Profilova fotka
Aha, no tak snad to brzy půjde. nevím jak se to pohybuje s cenami pronájmů v KH..ale když to bude něco menšího, tak to snad nebude taková hrůza. Spíš asi potrvá než najdete něco co vám bude vyhovovat... :-) .budu držet palce...já bych zas jednou ráda zahrádku, ale přítel chce rozšiřovat podnikání v Kolíně, tak to je ještě nejmíň na 5 let...ale nejvíc si přeju to mimi...snad to půjde...
Profilova fotka
je hrozny to cekani vid :)
Profilova fotka
Jj je...a člověk ani neví jak to vlastně půjde/dopadne, když to ještě nezkusil :-N
Profilova fotka
ahojky holky.. mě je 24 a bydlíme v podnájmu..měli jsme v plánu si kupovat byt, ale nakonec jsme si rozmysleli, představa hypotéky a mě poté na mateřské nás nějak vyděsila..Nemáme potřebu mít něco svého, protože já budu mít dům po rodičích tak děti budou mít co dostat :-) A plánujete mimi po svatbě? Já bych ráda
Profilova fotka
ja bych taky rada hned po svatbe, ale jak jsem psala, pritel akorad dostuduje a hned na to se bereme a nebudem mit praci ani kde bydlet :-D , takze by to asi neslo :((
Profilova fotka
ono to vypada, ze si stezuju..ale neni to tak. Cekali sme kuli skole se svatbou tri roky, dyl uz cekat nehodlame :-D Presto ze materialni podminky do spolecnyho zivota nebudou zas tak idealni
Profilova fotka
Efe nevypadá si to že si stěžuješ, konstatuješ..holt každý to má jinak a má jiné startovní podmínky. Já bych taky chtěla hned po svatbě, páč podle toho co kámošky říkají,tak doktořři berou matky nad 30 jako staré...
Profilova fotka
Ahoj holky, vy se vzdycka rozepisete kdyz tu nejsem :D Jinak Carry je 26 a nastesti o svatbe mi bude jeste porad 26 :D Mam narozky deset dnu po svatbe. Teda Efe ja myslela ze jsi starsi :P Nany je to hrozny kdyz si predstavim ze uz je to skoro 30 co :D Ale miminko uz taky planujeme, pritel by rad hned po svatbe, nebo jak mi objasnil nedavno ze by bylo "fajn" kdybych uz byla na svatbe chvilku tehotna :D To zas ja tak moc nespecham, ale taky s tim asi nebudeme otalet..nejsme uz nejmladsi :( Jinak holky v patek uz jsem objednana ve dvou salonech an zkousku satu :D Takze konecne neco :D A kadernici ani zadnou vizazistku nemam, taky bych asi mela zacit hledat no.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?