4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
ja jsem z toho taky celkem dost nervozni, ale snad to bude fajn :)
Profilova fotka
urcite :) dej si pred tim panaka, ja to tak taky udelala a pak sme teda splhali na tu strechu,kam se "nemohlo" ale o to vetsi to byla sranda
Profilova fotka
efe: fotky jsou úžasný..moc Vám to spolu sluší..to pak budu svatební fotečky :-)
Profilova fotka
no to doufam :-D Moc děkujem..
Profilova fotka
Efe: nádherné fotky, nemohli jste si vybrat líp.... ;-) fakt krása.... :-) Moc gratuluju! Carry: jj, místo hostiny jsme včera konečně vybrali... je tam i dostatečný počet lůžek k ubytování, krásná zahrádka..., oddělený salonek pro tanec... je to v Olšanech, od Slavkova 15minut jízdy... ti, co nepůjdou na oběd, ale až na večerní párty, se budou moci projít na farmu Bolka Polívky, je to kousek.... tak snad!!! máme radost!!! :-) Grauluji ke koupi auta, ať vám dělá dobrou službu... :-) a s šatičkami taky držím pěsti... taky jsem šla s obavami, že se do žádných nevlezu, a které jsem na sebe vzala, tak mi byly...... uvidím zítra, vyrážím na druhé kolo.... :-)
Profilova fotka
Efe fotky jsou fakt super!!! Moc vám to sekne! :-D Carry neboj, ty pravé šaty poznáš :) a určo ti padnou...nějak mi furt nedorazily ty kamínky, tak jdu na ebay poptat se kde jsou...
Profilova fotka
Efe tak už na mně mrkly ty tvoje fotky i na Facebooku :D Je Vás všude plno :) Ale jsou krásné.
Profilova fotka
Holky písněte mi váš FB ať se taky pokochám :-D :-D
Profilova fotka
myslis u fotografky na strance? :-N no je to zatim jen ochutnavka
Profilova fotka
:-D jasně!Nějak jsem nepostřehla jak se ta fotografka jmenuje!
Profilova fotka
tyjooo ja to tady nechce tak verejne ventilovat :D napisu do zpravy..
Profilova fotka
už to mám!!paráda! :-N krásné barvy!
Článek se načítá
Profilova fotka
JJ, naskocily mi na plochu pres komment od Leose :)
Profilova fotka
:D je to holt provazany.. tesim se na zbytek, sme tam i s kytarama atd :-)
Profilova fotka
jen na par fotkach vypadam jak vorvan, na volny triko volny svetr a co to udela :D ale za to si muzu jen sama
Profilova fotka
Ani na jedne fotce tak nevypadas :P
Profilova fotka
i ty jeden politiku :D Lucka je proste uzasna.. uz se tesim na dalsi fotky s ni. Hlavne na ty svatebni :-D
Profilova fotka
Efe, vůbec se nepodceňuj, vypadáte tam oba báječně. No já mám Leoše taky na FB, ale vůbec se mi to nějako nezobrazuje :(
Profilova fotka
Tak uz jsem vas zkoukla obe:) Mne to vyhodilo ty fotky na plochu pres jeho komentar, objevi se ti to jen jestli mas v pratelich leose, ne jen primetimevideo. Jinak nevim.
Profilova fotka
no holky a co vy??? Carry kdy te to foceni ceka? jdete dotoho dokud je aspon trochu teplo :)
Profilova fotka
my zatim nemame predstavu, nekde u nejake stare zdi nebo tak neco...my chceme na to oznamko spis detaily na obliceje a profilovky, takze tam je pozadi celkem jedno.
Profilova fotka
:-D jj portréty jsou taky fajn :)..tak až bude zima tak s kulichem nebo nějakou hučkou :D
Profilova fotka
ja mam ten zavoj, ale ta cepka s velkou babmbuli by byla taky supr :P Uvidime :) Dik za napad :)
Profilova fotka
Můžete to udělat různě :)..k tomu pěkné palčáky :-D , ale to by zas nebyl vidět zásnubák ;))..uvidíte no, sranda musí být :D
Profilova fotka
Asi se začínám i těšit :) Holk yuž máte představu o nějaké bižu na svadbu? Zrovna hledám nějaké hezké náušničky a zatím nic moc...
Profilova fotka
carry..ja kdybych hledala nausnice na svatbu tak jedine zahranici nebo starozitnosti..ale to je proste o tom co se komu libi :) Ja ceskej sortiment videla a ne e
Profilova fotka
Ja jsem si prošla Fler a Ebay a jsou tam hezké, ale žádné takové co bych musela mít...:( Dneska musím jet odpoledne do Prahy, mám tam zítra školení...ach jo, to zas bude nuda :D
Profilova fotka
Naušnice asi ani mít nebudu, bude jen náhrdelník a náramek. A obojí mám..jen si říkám, když má být něco starého...co to znamená? Jako, že starožitné, nebo co už dlouho mám? Já spíš řeším rukavičky, chci jemné tylové jen k zápěstí v ivory barvě a ani na ebayi jsem nic nenašla :-|
Profilova fotka
no tak rukavičky to netuším...no já teda nemám ani nic modrýho ani starýho...asi se na tu tradici vykašlu.
Profilova fotka
ja na ni taky pecu :) je to amerika.. haloween taky neslavim tak co

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?