4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
@monyjon Doporučuji objednat si výzdobu v klidu přes internet, já na to v po krámech neměla nervy = sladit vše do barvy skoro nemožné ´přes net je to rychlé a spolehlivé.
...a jinak jsem na tom stejně jako vy a to mi ještě k tomu skoromanžel odjel na 14dní pracovně mimo tak je vše jen na mě :-(
Profilova fotka
Já pomalu zjišťuju, že je nejvyšší čas všechno potřebné dokoupit. Nemám ještě ani oblečení pro ženicha a našeho malého :-( No sama to nekoupím a s časem mého drhého je to katastrofa. Všechno zařizuju sama, spolu to konzultujem jenom po telefonech a nebo tak mezi jedenáctou a půlnocí 8-( Prostě jindy není čas. Ale věřím, že to všechno zmáknem a bude to super :-)
Profilova fotka
Koukala jsem na předpověď počasí a vypadá to celkem dobře 8-) A další pozitivní věc - mám oblečeného malého a z části i ženicha. Ještě musím sehnat champagne košili a kravatu a máme úplně všechno :-)
Ahoj holky, tak se nám to blíží. Taky jsem koukala na počasí a vypadá to dobře- žádný horka, žádný pařáky. Hlavně aby nepršelo celý den, a bude to ideál :-)
Ženský pršet nebude, má být polojasno cca 20-22 C ale je ještě brzo na kvalitní předpověď, vždyť to máme až příští týden = to je ještě dost času ne :-) ? Když nebude horko tak se nám alespoň nerozpustí make up a nepropotíme šaty.
Profilova fotka
No tak uvidíme co nám počasí přichystá v ten náš den D :) počítám špatně a nebo je to opravdu za 10 dní :-x :-N :-D
jj 10 dní. Letí to jak voda. Už máte všechno sehnaný a zařízený? Já teď plánuju zapíjení svobody :-)
Profilova fotka
já s holkama už zapíjela o víkendu :-) super jsme zapařili...teť máme v práci nejvyšší sezonu...tak nestíhám..ani to, co bych mohla...Taky věřím, že bude počásíčko tak akorát :-)
Profilova fotka
@pepina271 @rybitwi @monyjon @majadan @lennn Holky to bude Boziii :) nebojte a tesme se, bude to fajn...ja mam v patek rozlucku, nechci teda zadnou divocinu, ale zatancujem a dame dobrou vecu, proste pohoda vecer, bude nas asi 15, jsem zvedava...dam vedet a hodim nakou tu fotecku :) Jak se mate? Ja jeste delam noviny a musim domyslet knihu hostu. Budem delat otisky prstama a zatim se mi nedari prijit na to, cim budem delat otisky, polstarek na razitko zklamal, tak hledam dal a dal :)
Profilova fotka
Já už mám taky zapito :D byla jsem s holkama zapíjet v pátek a fakt se to povedlo... byla sranda :D no jinak já musim ještě o víkendu zajet koupit s miláčkem košili a kravatu :) a pak by to mělo být už tak nějak všechno .... snad :) už ani nevim co máme a co nemáme ... te'd už mám v hlavě jiný myšlenky :D
Profilova fotka
Ahoj holky, zajímavé to tu číst. My máme taky 4.6.11 ve Vleticích na statku a já teď, 10 dní před činem beru antibiotika a snažím se zahnat angínu. Je toho ještě tolik, co bych potřebovala dodělat, ale holt už to vše nestihnu. Budu ráda, když dodělám ty noviny, jak tady také některé píšete. Tak ať se Vám všem daří a bacilům nezdar! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
@veru1 neboj, z toho se vylížeš a na svatbu dudeš úplně fit ;-) A co nestihneš to neřeš, bude to i tak určitě super ;-) Já teda se dokupy dát nestihnu, tak se holt budu vdávat se sádrou :-) Přítel si mě prý vezme i tak, tak už to neřeším :-D
Profilova fotka
@lennn Děkuju Lennn, to je milé. Zatím o nic líp, ale mám na to ještě 9 dnů! Ty se budeš vdávat se sádrou? Tak to je mazec! To ji můžeš použít místo knihy přání, sice ti asi pak nezůstane, ale můžeš si to nafotit a schovat na památku ;-)
Profilova fotka
@lennn @veru1 tyyyjooo to s tou knihou hostu je hodne super napad :) ...no uprimne, kdo to ma takovou vzpominku? :-D paradni...
Profilova fotka
:-) ;-) :-D Budeš nejvíc originální :-)
Profilova fotka
@mihsulka @veru1 my už se doma o tom taky bavili :-D Hned ten večer, co se mi to stalo. Prostě je třeba to rát s humorem :-D
Profilova fotka
@lennn @veru1 @monyjon @rybitwi holky kde sledujete pocasi? Ja totiz vidim jen ze se to ma zhorsovat a vy tu pisete, ze to vypada dobre...ja nasla ze ma jit na 15 stupnu a pak misrne zlepseni, bylo to tam do 2.6. a to ma byt polojasno s destem a 19 stupnu...mame to venku, modlim se za pocasi jak drak..
Profilova fotka
@mihsulka Ahoj, já zatím počasí nesleduju a jen věřím, že bude hezké a taky se modlím. Máme to taky venku :-)
mishulka: http://www.meteoprog.cz/cs/catalog/ http://www.pocasicz.cz/# zatím dobrý, ale všichni dobře víme, jak to s tou předpovědí je - je to 50 na 50, že se trefí :-)
Profilova fotka
@rybitwi presne tak, nema cenu se tim trapit ( vim, ze to se lehce rekne - sama se tim uplne neridim). Ta predpoved je kazdej den jina :-) Ja jsem vcera volala s nasim fotografem a na otazku 'co kdyz bude prset' mi rekl, ze jelikoz to chceme reportazne tak za deste budou 'zajimavejsi' fotky.............ze kdyz jsou lidi mokri tak je to lepsi reportaz. Chtela bych mit jeho optimismus ;-)
@chrissy11 no nám fotograf řekl, že za deště venku fotit nebude, že nechce aby mu to zničilo foťák... což dost chápu, takže musíme vymyslet něco, kde se budeme za deště fotit...
Profilova fotka
@makiska1 Prset proste nebude a hotovo :-)
Profilova fotka
@mihsulka mrkni tady :) http://www.chmi.cz/portal/dt?portal_l...
Bude krásně :-)
Profilova fotka
@monyjon úúúplně, ale úúúplně ideální počasíčko :-)))) tak se mi to líbí :-)
Profilova fotka
no nevím ten občasný deštík tam....mně stačí když nám nebude pršet od 15 h na obřad...stany nemáme :)
Profilova fotka
@pepina271 nic není ještě stopro jisté ale vypadá to dooooost nadějně ;)
Profilova fotka
@carrynka taky máme obřad v 15.00 venku. Taky doufám, že pršet nebude :-))
nesmi pršet. musí být do 24 °C a jasno :-) no snad nám to všem vyjde.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?