4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
Profilova fotka
Carry, tak doufám, že až přijedu budou nějaké foto v šatech :)..
Profilova fotka
nevím jak to tam je s focením, snad budou :)
Profilova fotka
jo jo jo :-D tesim se
Profilova fotka
Tak píšu dojmy ze své první zkoušky šatů....jsem z toho celekm dost zklamaná. Nabídka šatů nic moc, a když už byly hezké tak pouze ve velikosti 36. Ve velikosti tak 38-40 mi ukázaly v salonech tak troje až čtvery šaty. Z toho byly tak jedny co se mi líbily :( A navíc v salonu Bella (renk bude vědět) mi ty šaty přišly jako kdyby tam visely už deset let na ramínku a vypadaly jako staré nevyprané záclony... Navíc v Belle měly všechny šaty na ramínkách nacpané jedny na druhých, takže se pořádně ani nedaly prohlédnout :( A v Naive byly šaty hezké, paní moc milá, ale v mojí velikosti bohužel skoro nic :( Přesto tam jedny favoritky mám, ale taky to není úplně ono. Ach jo. Tak začínám přemýšlet, že si šaty objednám z Číny a bude. Ale asp jsem zjistila, jaký typ šatů mi celkem sluší. To je tak jediné pozitivní z dnešního dne.
Profilova fotka
a jaky typ ti slusi? S tema velikosma si me prekvapila... tyjo.. nee neobjednavej si je z ciny :((
Profilova fotka
Nejvic se mi na mne libil typ co ma vetsi a nabiranou tylovou sukni, to by se podle mne hodilo i k tomu mistu a tak. Krajky a perličky nebo takový ten uplý střih se mi na mně vůbec nelíbil.
Profilova fotka
Tak já se chystám na zkoušení zrovna zítra..nejdříve do Adiny a poté také do Naive, na netu mají docela hezké šaty, ale ty ceny :-. No jsem zvědavá jak to na mě bude vypadat.. carry: kolik času ti zabralo zkoušení v jednom salonu?
Profilova fotka
Ahoj holky... po delsi dobe Vas zdravim... :-) Carry, obchodila jsem uz ctyri salony v Brne... pokud mohu doporucit, tak Evanie na Orli... dnes jsem tam byla, salon prekrasny, saty ciste, vonave, dle velikosti serazene... a vyber dostatecny!! ja sama mam 38 a vybrala jsem si troje, ktere mi sedely, pani mi je bez problemu do konce listopadu zarezervovala bez placeni.... uzasny pristup.. na internetu mozna ty saty tak nevypadaji... ale opravdu paráda!!! ;-) žádné fotečky, Carry, nemáš?
Profilova fotka
moc jsem se nefotila, protože mně nic moc nezaujalo. Jen jedny, ale to je zrovn takový ošklivá fotka. Ještě se mrknu do Prahy a uvidím, pak ještě možná do Bratislavy. Nebo si je objednám přes Ebay přesně ty co chci. A vyjde mně to tak na 3500,- sarpie: Byla jsem v kazdem tak hodinu, to jsem zkousela tak asi 4-5 satu.
Profilova fotka
Reni: satky ti moc slusi...ty druhe a treti ti moc hezky sedi :)
Profilova fotka
Dekuju moc... ty druhe by se musely vzadu trosku upravit... ale sedely moc hezky, ty treti byly fakt jako na mně ušité... tedy, nechci se chválit... jen jsem se v nich krásně lehce cítila.... a cena za půjčení není tak strašná... myslím, že mám asi vybráno, ale ještě uvidím... !!! ;-) S tou Bellou, byla jsem tam před půl rokem s kamarádkou a dopadly jsme stejně jako Ty... taky jsme nebyly moc nadšené.... Neboj, Carry, myslím, že 38-40 je pořád normální konfekční velikost... určitě pořídíš šatečky přesně takové, jaké si přeješ.... ;-)
Profilova fotka
ja ani tak nemam problek pres zadek nebo boky, spis mam vetsi prsa a sirsi ramena, takze nejvetsi problem byl, ze mi ty saty nedelaly pekny dekolt a nekdy mi delaly jeste sirsi ramena. Tak ja proste fakt nevim no.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, Carry... tak to Tě naprosto chápu... já mám také široká ramena a hlavně široká záda.... a ne vždy šněrování pomůže....když jsem zkoušela šaty, čistá velikost M mi byla právě přes záda malá, L naopak už velká... potřebovala bych asi nějaké Mplus nebo co..?! Je to stejně zvláštní, člověk vymyslí, připraví, objedná, udělá... vše pro svatbu, ale pak se mu myšlenky po návštěvách salonu upnou tak nějak právě na ty šaty..... Carry, ale myslím, že je dobře, že se ještě vypravíš do dalších salonů... uvidíš, jaké šatky a střih Ti nejvíce pasují... a pak si můžeš v připadě nouze takové nechat ušít, objednat atd... Držím pěsti....
Profilova fotka
jj právě jedna známá si ty svoje šaty taky objednala z číny a byly moc krásné. Mně se hrozně líbí ty co jsem teď dala do alba, ale ty tam nemají, zkoušela jsem le obdobné a ten střih mi sedí. Tak jsem psala do té číny a psali mi že by to stálo 160 USD, což je úplně zadarmo. Tak přemýšlím, že do toho půjdu, kdyžtak si myslím, že za ty peníze to tu vždycky prodám. A navíc to budou šaty přímo na mně na míru.
Profilova fotka
Jj, Carry.. uz jsem je okoukla.. jsou fakt krasne! a jak jsi psala, myslim, ze se hodi i k tomu prostredi, kde budete mit svatbu... :-) strasne moc se mi libi i ta tva ozdubka do vlasu....
Profilova fotka
tu jsem koupila na Ebay, ale je bila a premyslim ze saty budou Ivory, takze ji pak asi prodám.
Profilova fotka
jeee, tak ja se kdyztak hlasim, ju?! :-)
Profilova fotka
Budu na tebe myslet kdybych ji prodávala :-) A ty budeš za ty šaty na Orlí dávat kolik?
Profilova fotka
6.000 :-) což si myslím, že jde... viděla jsem takové šaty i za 15.000,- Nerada bych překročila 10.000, to byla a je moje hranice.... Jsi hodná, kdyby náhodou, vzpomeň.... já na takových ozdůbkách přímo ulítávám... ;-)
Profilova fotka
JJ určitě. V Belle chtěli za šaty 15, v Naive 14. Ale ta Bella mne fakt zklamala, cítila jsem se tam jako když se přehrabuješ v oblečení někde v sekáči :( A přitom z netu vypadají ty šaty všechny tak krásně.
Profilova fotka
Asi je to i o personalu, o prostredi.... taky jsem se tam necitila moc dobre... a saty, ktere se nam libily, tam nebyly, nebo uz byly prodane... nektere dost otrhane... nevim, nechci soudit, ale Tve rozpolozeni chapu... na to, jake ceny tam jsou, si clovek predstavuje ten salon trosku jinak... na mne dnes dychl ten Evanie...fakt velka spokojenost..... :-)
Profilova fotka
Efe fotky fakt úžasnééééé!
Profilova fotka
:DDD děkujeme..me se taky tuze libi. je to holka sikovna, mam ji moc rada.
Profilova fotka
uz sem myslela ze to nase tema ani nenajdu jak bylo daleko :-N
Profilova fotka
Myslim ze jmena mas vybrany bravurne a Ela (Sofie) Hořínková je taky dokonalý! Tvrdý příjmení a jemný jmeno. Tam by měla byt rovnováha nejvíc.. My potřebujem k Filip zase nějaky tvrdý jména.. jako Vojtěch Filip a podobně :)
Profilova fotka
Jaj holky, vy uz resite jmena??? :D Jsem neco zaspala :P
Profilova fotka
carry ja uz je mam vyreseny dlouho :D ale na mimi si jeste pockam :-D
Profilova fotka
No tak nějak si to čekání krátit musíme :D...a co Jakub? to se ti nelíbí? Nebo Robert?
Profilova fotka
My máme zatím tak ycelkem jasno, holka Ema a kluk Jakub, Filip nebo Matěj :D
Profilova fotka
Jakub je krasny,ale jelikoz se tak jmenuje pritel..tak bych to nedala :) skoda no

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?