4.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, ještě někdo kdo máte svatbu tento den? Kde ji máte a jak jste daleko s přípravami? :)
1
77
78
holky já myslím, že to bude dobrý!! :-D nezmoknem, nebojte!! :)
Vypadá to, že dneska se vyprší na týden dopředu a v sobotu bude suprově.
Ahoj budoucí manželky... :-)) taky se přidávám .. 4.6 dofuám, ze nám to vyjde a bude krásně.. z jakých jste měst? omlouvám se, jestli jste to ady už probíraly.. :-)
Profilova fotka
@moniulik Dobřany :) (u Plzně)
Profilova fotka
Dneska jdu na melír a vyzkoušet tak cvičně účes. Jsem zvědavá 8-) A zítra naše první svatba, ta oficiální, jen se dvěmi svědky. V sobotu přede všema sehrajem tak trošku divadýlko, ale jinak to prostě nešlo :-D
le¨nnn: wau, tak gratuluju a přeji všen nejlepší do dalšího společného života :-) moniulik: já bydlím kosek od Brna
Profilova fotka
@rybitwi taky jsem z Brna, kde to máte a koho máš za dodavtaele? Pokud máš teda nějaké místní....
Obřad mám v Blučině na úřadě a hostinu v Těšanech u Brna. Dodavatele: Květiny- Markéta Petláková- Chrlice Cukroví- Kaňová a Hladůvková Morkůvky (dort Alena Kalábková Koválovice) Prstýnky- j.Klanica Šaty- Oriela Líčení- Veronika Musilová- salón Estetique Kadeřnice- Jana Lízalová, Nesvačilka
Profilova fotka
@rybitwi aha, tak to z nich neznám nikoho :)
@carrynka no jo, jsou to spíš malododavatelé a výrobci (většinou známí ) z vesnic v okolí brna :-)
Profilova fotka
halooo, hlásí se vdaná paní :-D Dneska to byla rychlovka, jenom formalita. Už máme i oddací list, dostali jsme ho hned. V sobotu to bude sice trošku divadlo, ale užijem si to se vším všudy 8-)
nějak rychle se to blíží:-)
Článek se načítá
Přeji všem nevěstám, které mají 4.6. svatbu stejně jako já, ať jim ten D vyjde podle svých představ, hodně štěstí!!!!
Ahoj holky,tak jste to všechny úspěšně zvládly jako my a jsou z vás vdané paní? Nám se to v pátek moc podařilo,počasí super,zábava super,všichni chválili,takže jsme nadšení.Dneska si jedeme pro oddací list a fotky od fotografa,tak už se nemůžu dočkat a za týden na svatební cestu ;-) Jinak všem přeju hodně štěstíčka a lásky do manželského života!
4.6.2011 úžasné počasí = až moc :-). Úplně ze mě lilo v 11.30hod ,když jsem už potřetí lezla z auta. 3x nás zatahovali a vždy na místě kde pražilo slunce a nebylo se kde schovat. Při samotném obřadu docela sranda neboť mi paní oddávající zaměnila jméno s tchýniným za svobodna = takže výbuch smíchu pro celý kostelík. Spetla se o řádek :-) Ale povím Vám, že ve mě dost hrklo !!!! protože jsem nevěděla, že to jméno bylo její a čekala jsem nějakou druhou nastávající, která by od někud vykoukla :-) naštěstí po byl opravdu jem přebrept = ale za to pořádný.
Profilova fotka
Taky vám všem přeju šťastné manželství...my se fotili asi 4-5 hodin (před a po obřadu) tak se ženich kvůli horku musel několikrát sprchovat a mně se z toho horka a potu narovnaly vlasty, takže dvouhodinová práce kadeřnice byla na nic, ale to je jedno :) Svatba byla krásná a počasí super, lepší než kdyby pršelo ne? :)
1
77
78

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?