22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Kat- jasně, prdím na vše,a spoň tady můžu s vámi trochu pokecat :-)
Profilova fotka
lun: oki ;) když tak bych ho koupila a přivezla jak pojedu do OV nebo bych po někom poslala ;-) no relativně už vše nachystáno, jeste semo tamo na něco přijdu, ale tak to jsou už takové věci, které nejsou zase až tak důležité ale hodí se, no znáš to. na koníkovi albíčko nemám, já na to nějak moc nejsem.. ale pak tam určo frknu fotky at víte :-) no možná že už to bude za chvilku co já vím :-)
Profilova fotka
Lun: já jsem taky moc nespala v noci, ale přes den ukázkově, mamka, ze mě byla na pokraji zhroucení a ségra zase spala pořád ve dne v noci, na jídlo ji mamka musela budit a chodila poslouchat zda vůbec dýchá :-D a ségře to zůstalo dodnes, šílený spáč! :-N
Profilova fotka
No mala dopoledne nekdy nespi vubec , nekdy pul hodky a odpoledne spinka jeste jednou a taky tak nekdy hodinku nekdy pul . Maly uz spinka jen jednou denne ?? No jsou to radosti ty nase deticky :-) A Pan kde se to prodava :-) Katy , vikend jeste nevim jestli nebudu u segry na baraku , ale pokud bych nebyla tak bych mohla urcite !!
Profilova fotka
katy: tak to já jsem prý byla děsně uřvaná... dva dudliky v ruce, jeden v puse a jak mi vypadl z pusy, tak řev.. a ted jsem spáč taky :-D tak nevím no :-D :-D :-D lin: a v kolik chodí spát večer? no ono se to prodává u jak já ji říkám porodní bába.. jak jsem chodila na psychoprofilaxi.. ale nevim zkusila bych mrknout na net, kde se to dá jeste jinde prodat... ale já ji přes bylinky hodně věřím.
Profilova fotka
Tak kukni kukni a dej mi vedet !! Pan : ona chodi spinkat kolem osmi pul devate nejpozdeji . Nekdy i drive .
Profilova fotka
lin: http://www.ekorodinka.cz/aromaterapie... ale byla mi doporučen výrobce Ellinor... ale tam nemají obrázek. http://www.ellinor.cz/ tak to chodí spát brzo, to máš pak dobré.. že ještě večer něco stihneš udělat nebo si udělat pěkný večer, nebo jen tak padnou do postele :-)
Profilova fotka
No chodim spat vetsinou kolem desqate az jedenacte podle unavy . A vecer uz nic nedelam , ja stiham vsechno udelat pres den . vecer uz jen sedim na netu nebo kukam na TV .
Profilova fotka
lin: tak to jsi šikulka, to tě obdivuji... jsem zvědavá na mě.
Profilova fotka
Holky mě je dneska zima brrm, jdu si uvařit další horký čaj a za chvíli si obleču asi i bundu a bude to :-N
Profilova fotka
co dnes vaříte a podnikáte? Já mám dnes kontrolu, tak pak jeste poběhám po obchodech jak budu venku.. uvidíme jak bude.. jestli bude šílený hic, tak zalezu domů a dám melouna
Profilova fotka
katy: něco na tebe leze nebo to je tou klimou?
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já si šla uvařit maliník - zkusmo... minule když jsem si ho vařila tak mi odpolko nebylo vůbec dobře, bolelo břicho, tak už jsem ho pak nepila.. a ted čtu znova návod a tam píšou do šálku jednu čaj.lžičku a já předtím dala polévkovou do velkého kotliku :-D a pak se nemůžu divit co? :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Teda Pan ty jsi pako :-) Treba cist navod, to se nedivim, ze to tak predtim zapusobilo . Ja jedu za chvili na navstevu za holkama z prace a pak odpoledne s mamkou nakupovat na malou a udelat nejaky nakup domu.
Profilova fotka
mě tu zase nejde psát :-(
Profilova fotka
Katy : to aSI BUDE NEJAKA NEMOC , CO SE NA TEBE SAPE , CO ?? Pan : Dneska ma byt sileny parak , teda aspon tady , tak uvidim .
Profilova fotka
tak už se mi to povedlo... lin: no to teda jsem :-D nevím jak jsem to četla hi hi .. a jsem netušila, že to takto působí... jsem myslela, že to usnadnuje porod a až pak mi někdo řekl, že maliník ten porod spouští.. no tak nic, při druhém už budu chytřejší :-D
Profilova fotka
Pand: já mám v kanclu klimu vypnutou, ale na chodbě je kosa, tam jdeš něco vytisknout, tam ofotit a pak příjdeš jak rampouch. A co já mám za plány? no budu pracovat pak si dám oběd - mám sebou hrachovou kaši a odpo možná půjdeme kouknout na auta, i když to o co jsme měli zájem už v nabídce není tak uvidíme. A co vy vaříte?
Profilova fotka
katy: a proč to tam mají tak blbě seřízené? Vzdyt to je o zdraví :-( .. s párkem? no já právě netuším... asi zajdu koupit brambory a vytáhnu z mrazáku karboše a mam hotovo.. nechce se mi dnes nic vytvářet. co čajík, už máš na stole?
Profilova fotka
Ja dneska nevarim , az vecer a to jeste fakt nevim co , to se rozmyslim az v obchode na nakupu ,
Profilova fotka
máš recht ;)
Profilova fotka
pand: párek doma nebyl tak jen light s chlebíkem, ale slyšela jsme že k luštěninám není vhodné dávat maso, párek, vvajíčko tak nevím. Čajík už je na stole a popíjím udělala jsme si jablečný z Turecka, ještě tam mám 1 várku.
Profilova fotka
katy: joo to netuším.. vajíčko možná jo.. no ale nevím jak s párkem či uzeninou.. ale chleba je k tomu docela důležitý. Jéé tak si pošmakuješ jo? A jak je jinak v práci?
Profilova fotka
No ja delam k cocce i vajicko a parek , jsem na to zvykla, takze neresim, jestl se to ma jist nebo nema, kdyz je to taaaak dobre :-)
Profilova fotka
pand: pošmáknu už se těším, jak žrádlo dovede člověku udělat radost co? :-D :-D :-D jak je v práci? no pracovně čekám 2 subky a pak hromadu smluv až dorazí od Sub podepsány, Sap jsme už nabouchala. Lin: máš pravdu opečený párečeka třeba i opečená cibulka na to mňam, mńam :-)
Profilova fotka
katy: no to mě teda nemusíš vykládat o jídle :-D nooo tak to jsi šikulka ;-) já mam rada čočku s vajcem na tvrdo
Profilova fotka
teda to je hodin jak na kostele, jdu něco dělat, mějte se zatím pěkně
ahoj holky, se mnou dnes nepočítejte .... práce jak nad hlavu + erupce na slunci. zítra snad pa pa
Profilova fotka
Ahoj holky!!!
Profilova fotka
Když už jsme u toho oběda, tak já mám v troubě americké brambory a budu dělat z vepřové panenky bifteky - na přání manži ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?