22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Kat- tak to jsi šikula, že už si tak vše chystáš:-). to já ěla ráda, jak jsem to tak vše přebírala a vymýšela co do porodnice :-)
Profilova fotka
Lun to já taky ale už jsem mrtvá nohy bolí, záda loupou a bříško jako balvan, včera večer kolem 19 hod. mě začaly zase křeče a bolesti, ale přešlo to a v noci jsem kupodivu nic neměla, ale i tak se mi špatně spalo.
Profilova fotka
Kat- tqak to já jsem mrtvá taky tak, noh bolí, záda taky, jen to břicho nemám. jsem pořád unavená. no ale těhotná nejsem, to se nebojte :-D Včera jsem byla na aerobic a dneska jse z toho nějak polámaná, se včera moc ani nechtělo a byla jsem dost unavená z předešlé noci,tak se to asi nějak podepsalo.
Profilova fotka
Lun: je to i jarní únavou, včera jsem o tom sledovala pořad, Dneska pojedeme k tchýni tak zkusím nezapomenout foťák a vyfotím kočárek - ale nevím jaká bude kvalita je tam dost šero a světlo tam moc není.
Profilova fotka
ahoj holky, katy: to Tě lituju, že se teď moc nevyspíš, teď bys právě měla pořádně naspat na bezesné noci až se malá narodí, snad už to bude dneska lepší lun: ani se nedivím, že Tě všechno bolí to mě po cvičení taky a teď mě štve že se mi moc ani nedaří si na cvičení zajít, zítra to asi taky nestihnu, musíme totiž odvést auto k bráchům, protože u nás bude čištění ulic tak aby nám ho neodtáhli, ale zpátky chcem jet na kolech, tak třeba se alespoň pořádně projedem já se dneska chystám na velké žehlení, teda původně jsem ho plánovala už včera, ale jaksi po návštěvě katastru a komunikace s úřednicí jsem už teda neměla na nic chuť :-p
Lun :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to se nedivím že ti nic nepřišlo :-D 8-) ;-) :-D 8-) ;-) :-D 8-) ;-) :-D 8-) ;-) tak já to jdu napravit
Tááákže, jelikož jsou všechny problémy vyřešeny ... prosím všechny na MK 8-) ;-)
Profilova fotka
Ahojky, javascript:addEmoticon(':-D','vBody') Kat- tak jo, jarní únavou to taky asi bue. dneska mě děsně bolí záda, asi jsem nějak blbě spala. au. Tak co,podařilo se vyfotit kočík?? x-) x-) Jija- no mě až tak většinou moc nic nebolí,ale teď jsem byla dost nějak unavená,tak asi proto. na kolech, no jo, už pomalu začnete jezdit,že? začíná být hezky. No dneska to na hezky nevypadá:-( Ivi- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D . mi nějak nedošlo, že jsem se tam registrovala jinak :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak už máme doma kola, cesta byla v pohodě, akorát mohlo být o něco tepleji ;- zítra vyrážíme na cestu do čech za rodinou, tak přeju už teď všem krásné Velikonoce x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dostala jsme se na net až dneska, byla jsme na poradně, pak jsm ebyli v Globusu a pak se stavili k našim. Je to o něčem jiném jet autem než MHD. Odpo jsme si šla nechat namíchat masážní olej v porodu a aromaterapiii k porodu tak snad mi to pomůže. Lun: něco jsem vyfotila tak juknu co z toho se povedlo, ale žádná sláva to nebude. Jijo: taky přeji krásné Velikonoce hlavně aby tě chlapi moc nezmidlili a nepřiutopili jak tě budou házet do vany. :-)
Profilova fotka
Lun: moc hezká fotka to není, ale jde z toho něco vidět pošlu raději na maila, na MK bych se za takovou fotku styděla |-| :-N
Profilova fotka
ahoj holky, katy: já chci taky vidět kočárek ;-) neboj na mě už nikdo na velikonoce nechodí, tak mě snad ani nikdo nezmydlí a H. jaksi od nich házení do vany nezná tak to jsem v bezpečí a navíc H. ani moc Velikonoce nemusí, tak dostanu jen tak abych se neurazila že na mě zapomněl ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Malá ukázka: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kat...
Profilova fotka
vidím,že tady nikdo ještě není,tak já to tu napíšu jako první "Jmenuji se Adélka,narodila jsem se dnes v 6.25h,mám 49cm,3200g a jsem krásná princezna s vlásky. Máme se s maminko dobře. Přejeme pěkné Velikonoce" K. Ze srdíčka moc moc gratuujeme a přejeme jen zdravíčko a Adélka ať je na své rodiče hodná:-) x-)
Profilova fotka
tak jsem se tu taky urvala na chvilu, je to s malou náročné, je to hrozný divoch a jak je krásně, tak jsme furt venku.. teda když nemarodíme :-| jak jsme odjížděli z Kroměříže tak už s horečkama a to měla furt přes 39C, druhý den jsme měly jít na očkování, ale to bylo přesunuto pak o 14dní protože nám zjistili 6tou nemoc... že dítě má 3dny horečky a jak horečky poleví, tak se malá osype. Je to virová nemoc, nevím kde jsme to chytly, ale asi někde venku, ted to prý řádí. Ke všemu se prý ted objevily průjmy... tak zatím teda klepu. Takže jsem musela být s malou doma a s horečkama to bylo teda na palici. A pak ještě jak se osypala o víkendu.. vyrazily jsme do ulic až v PO. No a pak pro změnu mě otekly z alergie oči.. i když beru zyrtec celoročně.. tak sladit oční s manžou kdy dorazí z práce.. malou jsem tam nechtěla brát, protože jsem byla upozorněna, že je po nemoci oslabená a mohla by dříve něco chytit.. takže tak. katy: taktéééž velká GRATULUACE :-) už jsem psala i sms-ku. Martin na to řekl, že jsi mohla den počkat a pak by malá slavila s ním :-D co je vám do Martina, že? :-D :-D :-D Tak snad se tu někdy ukážeš abys poreferovala co a jak, jak to probíhalo, zda jsi byla či nebyla šitá a jak se cítíš, jak jde kojení apod. A těším se na fotečky :-)
Profilova fotka
Kači , moc, moc, moc ještě jednou velká gratulace !!!! :-)
Profilova fotka
ahoj holky, katy: ještě jednou gratuluju k Adélce, takže teď jsou tady holky ve většině ;-)
Profilova fotka
No a ted je to na tobe , jak to rozdelis :-)
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem dneska nějaká uběhaná a to jsem akorát umyla nádobí (ale teda pořádná porce toho byla), vybalila tašky z víkendu a dala prát, snad je to všechno a teď už jenom budu moct hodit nohy nahoru :-) lin: tak to si budete muset ještě chvilku na mě počkat nebo jedině že by někde chtěl posunout skóre druhým dítkem :-)
Pro ty, které na MK ještě nejsou ... http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema... a musíte být přihlášené!!!! Pod svým nickem co máte tady na brms, jiný totiž neznám 8-)
Profilova fotka
ivi: díky, máš v IP :-)
Profilova fotka
nevíte něco o Katy že neodepisuje? Kdy ji pustí domů apod?
Profilova fotka
haloo kde jste kdo? To jste všichni na MK v tom uzavřeném tématu?
Profilova fotka
ahoojky teda Jija- ty nás napínáš s tím mateřstvím, nevím nevím, kdo první tady bude mít druhé miminko,aby to rozsekl :-D . jak jste se měli? Pand-já nevím jak Katy, nechci ji moc otravovat, víš sama jaké to je v porodce,tak nechcu moc prudit. však se dočkáme, už se moc těším na fotečky Adélky :-) a vypadá to,že asi fakt tady to moc nepojede a všechny budou spíš na Mk,však ty tam určo taky jsi víc jak tady,ne? ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, pan: neboj až bude Katy doma a až se s malou trochu sžije tak se určitě ozve lun: nevím, ale třeba to bude nakonec na Tobě ;-) dlouho jsem se sem nedostala, ve středu jsme byli s H. v divadle, dala jsem mu k výročí lístky do Bezruče, když to tak moc chtěl, já teda na avantgardu nejsem, ale jemu se to hrozně líbilo, tak se budu muset asi jednou za pár let obětovat a zajít tam s ním ;-)
Profilova fotka
čau holky, co říkáte na počasí nic moc co? :-( no jedinou výhodu to má v tom, že jsme včera dodělali drbky co nám chyběly v koupelně jako závěs na sprchu, šňůry a napojení odpadu z pračky do odpadu z umyvadla, ale jinak mě tohle počasí teda značně uspává
Profilova fotka
lun: no máš recht :-N jo a taky vím jaké to je v porodce, proto otravuji tady :-N tak tu ted budem tři co nejsou v té IP skupině na MK? jija: a jak je to s tebou a malým?
Profilova fotka
pan: se mnou a malý je to tak, že máme morče :-D ;-) co Petruška, dává ti pořádně zabrat nebo je to hodná holčička, která maminku moc netrápí? a už asi určitě leze co? normálně dneska je teda venku pěkně hnusně, jsem byla ráda, že jsem jela do práce autem a pak sranda na parkovišti před barákem, jsem chtěla udělat H. radost a zaparkovat mu auto jak to má rád na couvačku (akorát že to mi moc nejde) tak jsem tam šašila asi 10 minut než se mi to povede, pak vystoupím, kouknu nahoru a H. se na mě zubí z auta :-D :-D :-D :-D :-D celé moje snažení celou dobu pozoroval :-D
Profilova fotka
ahojky, no tak koukám, že Jija tady za chvíli bude trpět samomluvou :-D . néé, dělám si srandu. přijď taky na MK ;-) a teda ses vytáhla s tím autem, tož to já bych nedala a ni za nic :-( , ale musím začít trénovat:-) No s tím druhým mimčem, jako začínáme se bavit,že teda fakt štěpiho nechceme nechat samotného,ale na jednu stranu bysme do toho šli a na druhou ne. tak ještě se rozhodujem. dneska jsem ale říkala, že pokud teda druhé,tak brzy,dokud jsem tak fááájně pořád nevyspaná. ať si nezvyknu na vyspanost(pochybuju teda,že se Štěpi někdy zlepší :-D ) a pak bych to druhé nechtěla vůbec. ale když já se pořád bojím bojím toho porodu,no |-| a Štěpi chodí čím dál více, máme z něho radost. tyjo, stejným lidem psát dvakrát to samé,tak nebudem všechny na MK? co Jija?? a co Lin a malá? jak se mají?
Profilova fotka
Ahoj holky, jsme už doma, ale nějak se mi ani nechce zapínat PC. Pořád koukáme na Adélku, nebo kojíme, přebalujeme. Na procházce jsme ještě nebyli počasí tedy pěkně škaredé, ale hlavně, že jsm euž dma. Taky dost chodí babičky tak není čas na PC. JInak malá je hodná, zatím hezky papá co cca 3-4 hod. v noci trochu déle vydrží tak zatím i pospíme. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží. Ze začátku jsou všechny děti hodné. Stáhnu pár fotek z porodky tak jukněte na MK. Adélka kňourá jdu k ní.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?