22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
saly: tak to jo... asi máš pravdu.
Profilova fotka
Holky já př. týden 100% dorazím dám vědět Vashe jestli taky dorazí :-)
Profilova fotka
Jijo: super že se taky přidáš :-)
Profilova fotka
Jo holky dozvěděla jsem se že zítzra do 11. hod. nepůjde brms tak to se zase ráno bude tedy snídat ]-( ;-(
Profilova fotka
Dobré ranko :-) to je kosa jak z nosa... tu je sněhuuuu :-D co u vás? Tam to musí být po kolena ne? :-D :-D a -5C
Profilova fotka
zkouška ... ještě to jde :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem překvapena, že to ještě nebo už funguje. Jinak tady taky zima -5°C, ale nějak chladněji než včera asi fučí větřisko :-( a sněhu nevím kolem 10 cm? Vesměs je odhrnutý a posypáno solí tak nelze přesně říci.
Profilova fotka
jj taky pociťuji, že je větší zima brrrr budeš stavět huhuláka?
Profilova fotka
Dej pokoj s huhulákem, stačí že včera než jsem došla domů jsem byla jako huhulák, sypalo jak blázen, čepice nenosím no paráda fakt!
Profilova fotka
jéé tak to si dovedu představit :-D tak to já jsem si přehodila kapuci od kožíšku
Profilova fotka
dobré ránko, taky jsem slyšela,že to nemá fungovat, ale jede to. U nás je -8stupňů. no kosa jak sviňa, půjdu do obchodu,tak si vezmu pod kalhoty štrample:-) Pand: jinak dýchání, no na kurzu jsem to zvládala v pohodě, ale realita bude asi jiná. tak snad se mi to bude hodit. jednou byl se mnou i L.,tak tzaky ví,jak mám dýchat
Profilova fotka
Dobré ráno :-) jdu jen na minutku, přijde mi a návštěvu babča, tak se ohlásím pak.. Já nosím štrample pořád v takové kose,ta s těmi dvěmi čárkami na zadku :-) jinak bych bzmrzla, jsem strašně zimomřivá :-| Lun: Ráno jsem se dovolala do té Vítk.nem,tak budu chodit v úterky na 10, cv+plavko a s doporučením ( to mám)lékaře, je to 5x zadarmo :-D ,jupííí, zas ušetřeno :-) :-) začínám příští týden...už se těším, pže pohyb nemám fakt žádný..
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vyspinkané do růžova? :-D Já jdu na sváču mám tu 1/2 ananasu a nějaké exotické ovoce s bodlinami nikdy jsem to nejedla tak jsme zvědavá co to bude, snad se mi to podaří oloupat :-D Saly: a máš i kčandy a rukavice na gumě? :-D já jsme frajerka já chodím jen v džínách a pak nohy omrzlé, ale když jdu na delší prochajdu tak si taky beru punčošky, ale nenosím bundu do pasu jako některé frajerky mám ji do 1/2 zadku :-)
Profilova fotka
Katy: jj, dnska vyspinkané do růžova:-) Saly: já taky nosím ty klasické štrample, nechápu jak někoumu můžou stačit jen silonky pod gatě. to mě teda nééé. Tak toje super, pak povykládáš jaké to bylo. já na tom cvičení byla jen jednou,pak jsem cvičit nemohla,tak jsem chodila aspoň na ty přednášky. a bundu do pasu? co toje??? Katy,to už je totiž věkem, ty frajerky na to taky přijdou,jak jim bude skoro třicet jako nám :-D :-D
Profilova fotka
katy: tak jsi měla pravdu, že to nebude fungovat.... odkud berete ty informace? ty jsi měla líčí nebo jak se to píše? lun: tak třeba ti to pak L. připomene :-) saly: zadarmo jo? Nekecej... a to jako hradí pojistovna? Nebo to je tak po známosti? tak to já mám bundu do půli stehen :-D :-D :-D
Profilova fotka
Lun: 30? co to je? Já jsem stále mládě :-p :-D Pan: ne liči to nebylo je to jako menší kokosový ořech, žluto zelené a na tom bodlinky, ale nepíchají nevím jak to popsat nebo jak se to jmenuje, ale nijak extra mě to nenadchlo :-(
Profilova fotka
Katy: však ti třicet ještě není :-D, ty mládě:-D Tak to teda netuším co jsi měla za to ovoce. No a když tě nenadchlo,tak si ho už příště nedáš:-) ale liči je mňam, to mám ráda:-) Pand: oni ti to dýchání i připomínají prodní asistentky přímo u toho porodu, tak se toho nebojím. Saly ten kurz má na doporučení lékaře, tak 5 lekcí má zdarma, ale i pojišťovna to proplácí ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak to já jsem si teda dneska vzala kabát, takže jsem ho měla až po kolena ;-), ale ráno ve vlaku netopili tak jsem děsně vymrzla a teď cestou domů taky, tak se asi rozehřeju čajem :-) a štrample pod kalhoty taky občas nosím, přece neumrznu ;-) já doufám že nebude tak mrznout jak hlásí, jedu ve čtvrtek do prahy a tam bude určitě tepleji, teda alespoň doufám
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem se tady dostala az ted . Dneska toho bylo hooodne . Rano na rehabky, pak pichat male nausnicky. Konecne je s ni poradna zenska :-) Pan : Saly to ma zdarma a hradi to pojistovna . Pokud ti to doporuci lekar . Tak 5 lekci mas zdrama hrazene pojistovnou jako rehabilitace .
Profilova fotka
katy: no tak to fakt netuším co máš na mysli... ale když tě to nenadchlo.. :-N lun: tak to jo... no pak uz budes jen vykládat ;) aha tak díky za info ;-) jija: doufej doufej :-D lin: jj jak to psala i Lun, tak to je dobré ne? Že zdravotnictví myslí i na budoucí maminky 8-) já pak budu chodit pro rady až to bude aktuální, tak to prosím nezapomente :-D a máš fotku malé s nausnickama? Mrknu na koníka.
Profilova fotka
pan: jo tak to já mám pocit, že poslední dobu je myslím ve zdravotnictví na těhotné docela dost, teda od vzp jsem odešla protože proplácela jenon cvičení pro těhotné a něco pro děti do 3 let a to teda nejsem ani jedno :-D no doufám že nezmrznu rozhodně to nemám v plánu, ale abys nezmrzla Ty ;-) ale budeš mít sebou manžela tak ten Tě určitě zahřeje :-) ;-)
Profilova fotka
jija: :-) máš recht... jak dlouho se tu zdržíš? jinak přeji dobré ranko :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Jija: tak se raději na cestu do Prahy vybav, aby Pendolinu nezamrzly CD romy :-D a opět jsem skončila u Jarka Nohavice a Ladovské zimy :-D :-D :-D jedeš na otočku nebo se zdržíš? TAky bych jela do Prahy na nákupy, ale musím šetřit tak asi z to nic nebude, ale nevím jak dlouho to vydržím :-D Lin: naušničky to musí být, teď je opravdu jak jsi řekla pořádná ženská a kočanda :-)
Profilova fotka
lin: tak na fotky jsem koukala vcera a zadná s nausnickama tam neni? Dodalas nebo dodas fotecku?
Profilova fotka
Pan: ty jsi nějak zvědavá na princeznu s naušničkama. Lin: kde jste ji nechali píchat ve Vítkovicích? A bylo hodně pláče?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) včera jsem vám dlouze psala a než se to odeslalo, tak odstavili server :-( U mě nic nového, jdu zkusit pu 3 týdnech nastartovat autíko a mizím na nehty, potom zase písnu.. Lin: akorát mě překvapilo, že to malé píchají tak brzy? Nebo to si mamka řekne, kdy?
Profilova fotka
Saly: tak ať nastartuješ v pohodě a nehty se povedou, pak se musíš pochlubit. Já byla ještě 30.12. dala mi více gelu, pač jsem tam měla obrázky co moc nedržely a pak mi to dělalo paseku a bylo to hnusné jsme se styděla sundat rukavice, teď mám krásné - francii bílou v kombinaci s fialovou a stříbrnou moc hezké :-) stejně nechápu, že jsou tak šikovné a umí to tak hezky namalovat to bych asi nezvládla :-|
Profilova fotka
katy: jj jsem :-)
Profilova fotka
Pan: no to jsi celá ty!
Profilova fotka
NO tak jsem z nehtů doma :-( auto jsem nenastartovala :-( baterka je hyn..takže jsem šla do hRabové pěšourem :-| jsem zmrzlá jak HO... a to mám jet ještě odpo na cvičení do Poruby, nevím jestli se neomluvím...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?