22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Ivi: já chci taky na výlet :-) vezmeš mě do baťůžku :-D asi ne co? By se kšandy urvaly :-D :-D :-D Já to mám napsáno v sešitě, zase tak úžasná paměť by nebyla ;-)
Katy, tak hlavně že víš kde sešitek je ;-) jj vemu tě do baťůžku. Ale co mě nenapadlo .... tady u nás máme jednu čtvrť zapsanou v Unesco, tak byste mohli dorazit i k nám :-)) pošlu ti jeden odkaz .. ten pokojíček sem si zamilovala - to prostě musíš vidět!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.p... když budu jednou čekat chlapečka, tak v podobném duchu vyzdobím a když to bude holka tak kombinace bude růžovo-fialková. Ale jednou chci mimískův pokojík ve světlých barvách - hodně bílé a pak jen barvičkama dodekorovat ;-) mrkni na celé albíčko 8-)
Profilova fotka
Ivi: je nádherný, já mám taky jasnou představu jak by měl pokojík vypadat, ale ta cena! Víš cenu tady toho? Já spíše si to pak vytisknu jako mústr a něco seženu, něco udělá stolař, něco namaluji nebo olepím, mamka našije látkové heblata apod. :-D a moc se mi líbí košíky na mimča tak jednou taky budu zbobit o 106 :-D a jsme úchylná na medvídky :-N A jsme nasmolená, pražáci jedni zasmolení, ve všem problém, ale baba má smůlu přišla o kšeft za 5 tis. chtěla jsme od nich zrcadlo domů a požádala jsem ji zda by mi ho vyfotila, že jsem z OV a objednala byc¨h si přes net - byla to zakázka do UK v katalogu není a nemá čím, prý by musela z domu donést foťák, prý de mám přijet podívat! tak je normální? tak jsme hledala na netu a lacobelem dělají i v Šenově cca 10 km od domova, jede tam MHD a paní hodně ochotná. tak něco o víku zkusím namalovat :-D a navrhnout a myslím, že i cena bude nižšší.
Profilova fotka
Ivi: už jsem ti to poslala ;-)
Katy, jj obrázek si ulož a projdi i ten zbytek. Ono stačí když si pokoupíš nábytek jaký chceš - jako nejsem zastánce Ikeii, ale maj tam krásnej bílej nábytek. Poličku ti udělá každý truhlář, stačí jen ohoblovat poličky, připevnit, obrázky vyřešíš obyč rámečkama co oblepíš ubrousky či nabarvíš barvičkama, postavičky do nich najdeš na netu ;-) košíky či ošatky seženeš na každém jarmarku či v obchodě s proutěným zbožím ;-) na peřinku či polštářky našiješ modré povlaky a je to!!! Na médě můžeš též ušít - dát modrou mašli, a různě to obměnit. Ono se dá kouzlit i s málem - musíš chtít. Nechtěla bych jednou odbít pokojíčky ... prostě miminko je miminkem jen na chvíli tak proč si to neudělat krásné x-)) Katy, to je ale krafka. Jako to nebyla ochotna to vyfotit? Tak by foto poslala večer ne? Chjo, uvidíš co ta paní v Š, bych si to načrtla, domluvila materiál apod a cena bude určo taky jiná!
Profilova fotka
Ivi: nebyla a jsem totálně bez nálady!
Zabít málo takový lidi ]-( tak asi má peněz dost, když jimi oprvuhuje!!! Mám tu šéfa ... zatím pa
Profilova fotka
Pan: mám čas, psala jsem, že se přizpůsobím, jen ty víkendy jsem v háji, ale to vy stejně taky... Katy: do Bílovce proto, že jdu s kámoškou z Příbora co už tam chodí, tak si uděláme výlet my taky máme bílý nábytek v pokojíčku, chtěla jsem vždycky bílý..s nějakou pastelovou :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
x-) x-) x-) ach bože Saly, ten je nááádhernej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
saly: no já jsem to myslela tak, jak píšeš jak jsi akční a furt něco máš :-D :-D :-D nic ve zlém ;-) jééé to je krááásný pokojíček... a to je ta tvoje opička, na které jsi se učila? ivi: ten tvů je taky moooc krásný :-) katy: mohla bych zkouknout ty fotečky? prosim prosim
Profilova fotka
Saly: je nádherný, kde jsi ho kupovala? Pand: jsou to koláže co mi dělala Ivka nic víc.
Profilova fotka
katy: aha tak to jooo... takže to bylo víceméně spíš jako pro tebe.. tak jsem měla pravdu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, mě z toho netu v práci jednou klepne :-( H. zrovna vyrábí z polystyrénu nějakou krabici do auta, protože zítra povezem sud piva do varů tak ať to vydrží studené, jedem totiž zapíjet synovce, ale radši jsme si objednali nocleh v hotelu, protože u tchýně být nemíníme, tak doufám že to ve zdraví přežijem, H. chce totiž vyjíždět už o půl páté ráno, tak na nás myslete ať je cesta v pohodě :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při so, už jsem po snídani, všude dokořád okna a to je super chladný vzdoušek no paráda, včera to bylo maso, až mi nebylo dobře, přitom jsem dost pila. Ještě mrknu na nějakou bubklaninu s broskvemi a jdu dělat to dvd snad se povede i stáhnout nějakou ruskou či pobaltskou hudbu. Jija už budete někde u Brna nebo u Hradce nevím kterou trasu volíte, držím palce, aby se fajn jelo, nikde nefrézovali cesty či nebyli objížďky a ať to v K.V. přežijete ;-)
Profilova fotka
Ahojky Katy , no zatim nevim nevim s dneskem . Mamka moje uz si malou chce vzit kolem 11 k nim na zahradku . Takze vozeni dneska nevim jestli klapne ??
Profilova fotka
Lin: nevadí, stejně to vemku vypadá všelijak kdoví zda se nerozprší, necáme to na jindy, třeba po práci někdy.
Profilova fotka
Jasne , to neni vubec problem, nekdy az zkoncis tak jit na prochajdu . No vsak uz taky prsi !!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak po víkendu? U nás čistě odpočinkový. V so jsme konečně udělala to dvd z dovči a na to, že jsem to dělala úplně poprvé tak se musím pochválit vypadá to hodně dobře :-) jsem se svým prvním výtvorem spokojená, snad se bude i ostatním líbit :-)
Bré ránko ;-) já měla cestovatelský víkendík. V sobotu dopo brigoška, pak rychle domů - ošplouchnout, umýt vlasy, udělat ze sebe člověka naskládat vše do auta a frrrrr do Strachotína. Včera jsme si udělali výletík do Lednice, procourli se na Minaret ...... jak budou fotečky dám je na rajče a pak i na fb - ale to jen pár 8-)
Jinak hlásím, že tu dnes moc nepobudu. Zítra se musí odevzdat DPH za červenec, takže budu uzavírat a kontrolovat a ještě tu mám pár restů na zaúčtování.
Profilova fotka
dobré ranko :-) katy: no to jsi šikulka... tak to by ses tím pak mohla živit ne? ;-) ivi: co ve Strachotíně? Jasně omluveno :-N jinak my víkend odpočinkový. Jsem se včera taky drbala s fotkama, ale spíš jsem je po 2letech objednala na vyvolání, měli ve fotostaru akci za 1,99kč .. už jsem to chtěla udělat jednou, asi před vánocema, ale nějak se mi sekal PC a dělala jsem to na 3x tak jsem to pak vzdala.. tak jsem se do toho ponořila ted a povedlo se.. tak jsem ted zvědavá na fotky. Dneska to vypadá zase na azuro a krásně :-)
Pandi, na víkend .... takové setkání z přáteli.
Profilova fotka
ivi: aháá tak to jooo to muselo být fajn :-) ani nevím kde to je :-N
Nové Mlýny neboli Mušov
Profilova fotka
jdu mrknout do mapy
Profilova fotka
aháá tak už vím... V okolí je Pálava.. tam jezdívá M. sestra s rodinou na dovolenou a v Klobukach ma zase muž od sestry známé tak tam jezdívají :-) tam musí být ale náádherně
Profilova fotka
Ahoj holky už jsme myslela, že jsem tu sama, jak tu není Jija tak jsme nás hledala a byly jsme až na str. 2! Ivi: tak super, že sis to užila, měli jste na jihu hezké počasí? V so po obědě se zatáhlo a pršelo a pršelo až do ne do rána. Pak se to vybralo a venku bylo hodně příjemně. pand: no ještě pár takových pokusů a možná ano :-N ;-)
Katy, no na jihu skoro nikdy neprší ... ale sobota byla uplakaná, ale neděle to vynahradila. Bylo slunečno, né moc horko - sice pofukoval čerstvý vítr ale bylo fááájn!!!!
Profilova fotka
Ivi: tak to my měli podobné počasí, odpo jsme šli na procházku do parku a stavili se v zahrádce :-N
Profilova fotka
katy: ;-) no tak aspon nemusíš mít strach co budeš dělat, kdyby náhodou už nebyla ta práce co je.. ale tím jako nechci sýčkovat.. chran buh... ale víš jak... jsi práce všeho druhu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?