22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Holky tak jdeme k Vashi na oběd :-D Jinak právě papkách hacovou kaši a moc se mi povedla :-)
Profilova fotka
katy: nooo jasně, jdem k Vashi na obídek mnam mnam tak já jsem uvařila brambory a ohřeju karboše a hotovo.
Profilova fotka
jaké máš karboše masové nebo nějaké zeleninové?
Profilova fotka
ahojky, se omlouvám, že jsem se náhle ohlísila, no ale volal manžel a vzápětí se malý vzbudil. toý jdu zas na skok. KAt- tak malý je nespavec ve dne i v noci:-D. teďka posledních 14 dní se naučil spát dopo hodinu a víc. já byla taky spavec, taky mě museli na jídlo budit,hlavně v porodnici, se mnou sestry třásly,ať se vzbudím. taky tam mamka se mnou strávila 14 dní, protože jsem nepřibírala a jen spala a spala. no taky jsem tu váhu ale v pozdějším věku dost dohnala:-D :-D Lin- néééé, Štěpi spí dvakrát až třikrát za den. dopo na hodinku a víc a odpo ještě dva spánky po půl hodině:-) Pand-náš malý usíná před osmou, v půl osmé jde do postýlky a před osmou je tuhý. večer mám většinou taky klid, teda pokud se pak co hodinu i dřív nebudí. večer už většinou taky nic nedělám, záleží kolik jsem toho udělal přes den. pokud mám takový kopr jak dneska, tak musím uklízet a umýt nádobé večer:-) ahoj Vasha-teda holka, tebe jsem dloooouuuuuho neviděla:-)
Profilova fotka
LuN. tak to já se už jako brunclík narodila :-D takže za to ani dnes nemůžu :-N
Profilova fotka
Kat- ale prd. dyť vypadáš úžasně. kolik si vážila při narození? já jen 2700g :-), takže jsem byla drobek, zato pak jsem to rychle dohnala a nikdy jsem nebyla hubeňour, jen když jsem poctivě cvičila:-)
Profilova fotka
tak jsem zpátky, všechno jsem zvládla tak jsem ráda, ještě jsme sjeli s tatíkem do Canisu, tak jsem koupila sobě i H. boty tak denní program splněn, teď by se ještě odpoledne měla ozvat teta, mám se jít učít šít na šicím stroji tak uvidíme jinak mě v noci nebudí dítě, ale kocour :-D. potvora vstává ve 3 a chce si hrát, ale naštěstí je to s ním narozdíl od dětí jednoduché, hodím ho za dveře a zavřu do obýváku a včera jsme zjistili, že si nemůžem brát k posteli pití, protože pil H. ze skleničky vodu se šťávou i když sám vodu dostává, tak se H. smál, že budem muset dávat kocourovi k pití šťávu pan: on děda by byl v pohodě ale babička (h. matka) fakt ne, věř mi, myslím, že se už dost popsala i na psychice malého H. bráchy a nehledě na to že dítě by jí nešlo svěřit ani na hodinu, protože by mu ještě mohla ublížit :-(
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já jsem dnaska celé dopo procházela a třídila fotky, nějak se to s rostoucím malým kupí... :-) včera jsme byli poprvé na to plavko ve vaničkách a myslím, že to je moc fajn pro prcky, aspoň se nebojí vody.Sice jsme byli nejmladší, ale čím dřív tím líp ;-) Lun: ty máš tu houpajdu od fisher price take along? (podle fotek) já jsem ji malému koupila, dnes přišla tak jsem zvědavá jak se mu v ní bude líbit, ale houpání miluje
Profilova fotka
Lun. No já právě měla 4,1 Kg a P. dokonce 4,3 Kg. Takže brunclík :-N Jija: tak to jsi dobrá, že H. koupíš boty bez zkoušení, to já bych odvahu neměla. Saly: a není ještě moc malý na plavčo?
Profilova fotka
Katy: plave se do 2 měsíců ve vanách, sám, do bazénu až v 6měsících.Však mrkni na fotky je to sranda :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
saly: v té vaně to vypadá zajímavě, možná lepší než v bazéně a malý bude brzo plavec co? :-) fotky jsou pěkné. jo kdybys měla čas v úterý 1.9. můžu se stavit, jdu k zubařce na dubinu tak Tě mám po cestě ;-) katy: no já jsem mu koupila bez zkoušení i boty na svatbu :-N a v pohodě a teď jsem kupovala kožené a to by mělo být v pohodě, svoje jsem taky nezkoušela, mám vyzkoušené že mi prostě sednou tak jsem je vzala ;-) už mám po kurzu šití a jdu odpočívat ;-) kocour mě ani nenechá tady s vámi psát, leze na klín a dožaduje se pozornosti asi jako mimčo
Profilova fotka
katy: masové... dělám z vepřového a hověziho masa. A byly výýýýborné... já si to nejraději pomelu sama než kupovat mleté.. tam nevíš co ti namelou. lun: tak to je fajn... že aspon večery máte klidné :-) jija: tak to mě mrzí no... asi to fakt lepší nebude... no třeba až budou děti v pubertě ;-) ty chodíš do kurzu šití? :-o saly: myslím si, že plavání je dobrá volba.. je to dobré na páteř, otužování a dítě se i unaví ne? :-N houpání asi milují všechny děti, vzpomínají jak se houpaly v bříšku :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky !! Saly : maly je uzasny !!!! NADHERNY FAKT !!!A toto leti . Uz ma dva mesice . A my ho jeste nevidely s Gabinkou :-) Tak kdy se sejdeme , teto ?? :-) Jo houpani Pan deti miluji !! A mala milovala i plavani . Chodily jsme az na plavani do bazenu , do tech vanicek jsme nemohly, protoze mela pozde ockovani . A bez neho to nedoporucuji . A tak jsme zacali az do plavani na potapeni , ale dale uz pokracovat nebudeme. je to uz porad odkola a trenujeme uz samy .
Profilova fotka
lin: tak to jo :) já to taky jednou využiju
Profilova fotka
saly: prohlídla jsem fotečky, moooc vám to spolu všem sluší :-) a v té vaně taky super, malému se to opravdu líbí.. ty máš hrací deku od taf toys? Je moc pěkná, jak jsi s ní spokojená?
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-)
Profilova fotka
no kde jste??? V S T Á V A T A C V I Č I T !!! :-D :-D :-D :-D
bré ránko
Profilova fotka
ivi: aj tobě... jééé ted koukám jak se mi ten můj text spojil... přitom jsem ho tak krásně oddělila.. no nic :-D
Profilova fotka
DPH již uzavřeno?
Pandi, nj to tam musíš prasknout vícero mezer :-D) jj DPH uzavřeno, odevzdáno ... teď si tu jen musím poklidit stůl a zařadit dokumenty ;-))
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně jsme se k vám dostala, aměla jsme tu subku a havárka .... místo mozku ze svalu kostku, kdo nezažil neuvěří :-D Saly: malý je moc šikovný, šílené jak čas letí. V tom šátku se asi moc rád nosí co? Jak se uvazuje? Bych měla strach že vypadne.
Profilova fotka
Dobré ránko!!!
Profilova fotka
Ahoj Vasho tak co na dovču vyrážíte? už něco víš?
Profilova fotka
Ahoj Katy, na dovču letíme v pondělí. Nakonec se bandička nějak pohádala, takže jedeme sami s R. do toho stejného hotelu jako minulý rok - takže Sharm el Sheik. Už víme, do čeho jdeme. Zítra si jdu koupit obal na foťák a budu šnorchlovat a fotit jako zběsilá :-D
Profilova fotka
Bohužel už musím končit. Jedu k mamině do Rychvaldu. TAk se tu mějte hezky a zítra zase přiběhnu!!!
Profilova fotka
Dobré ranko: Pan: ta deka byla v herně, není naše..my zatím nemáme, ale už jsem se po nějaké dívala na MMB, ale pomalu tu už nevlezeme do bytu co má malý krámů.. JIja: s tím prvním ti dám ještě vědět, budu ráda když se zastavíš...ale čekám ještě na potvrzrní od kámošky,měla dorazit z karviné a zatím se neozvala.. pokud by nepřijela, tak se určo zastav a LIn by mohla s malou dorazit taky a můžeme se jít projít s kočárkama zas třeba někde tady... katty: malý není na té fotce v šátku,ale ve vaku..to ho tam jen strčíš,nic se neuvazuje,,je to jednodušší
Profilova fotka
Saly. aha, já maslela, že je to takový ten šátek, na nákupy do obchodu to musí být asi ideální co? A zbytek tedy chdit nemá jo? :-N ok nebudeme prudit :-D Vasha: tak papa zítra. S jakou CK jedete? Pand: kde jsi? První nás urguješ, vstávat a cvičit a beztak ses vrátila do pelechu a ještě to zalomila! :-N
Profilova fotka
ivi: A H A T A K T O J O ......... :-D :-D :-D :-D tak to jsi šikulka ;-) vasha: jo to znám jet znovu do stejného hotelu... a to je fajn že nakonec jedete sami, uvidíš jak si to užijete ;-) jj měj se pěkně saly: aha tak to jo.. já myslím, že stačí obyč deka a na to dát nějaké hračky :-) do jaké herny chodíte? a kde jsi ten vak koupila? Vypadá to hodně dobře katy: ty mě znáš co? :-N
Profilova fotka
Katty: Já se nebudu pořád vtírat, ale zvala jsem vás už 2X..a zrovna u tebe si nepapmatuji, že bys napsala, že se chceš někdy stavit, jestli jsem něco přehlédla,tak se omlouvám, nestíhám to všechno dočítat :-( samozřejmě jste zvané všechny, ale zatím se zeptaly jen jija a Lin, tak proto jim to tady píšu... na nákupy nechodím,spíš jen s kočárem v rychlosti do večerky a když jsem byla v shoppinu, tak jel malý ve vozíku v autosedajdě... vak jsem měla třeba ted v sobotu na svatbě, pže v tom vůbec nebrečí, tak nehrozilo, že by pokazil obřad.. Pan: ta herna je v rámci toho plavání v Bílovci, tak jsem ho tam jen na chvíli odložila a moc se mu to zalíbilo..zaujala ho spíš ta hrazda než deka.. vak jsem koupila na MMB za 200

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?