22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
Pand: tak tím bych se asi neživila a neznám nikoho kdo by to měl na hl. prac. poměr, všichni kameramani to mají jako na přilepšenou koníček k hl. zaměstnání ;-)
Profilova fotka
no vidíš to.. tak si ted můžeš přilepšovat :-N
Profilova fotka
Pand: tak můžeš být první kunšaft :-D třeba švagrová má tak udělané dvd z fotek malé a máme to stejné, akorát tam má dětské motivy, které se jistě dají někde stáhnout. Zkusím tak někdy zpracovat i z kamery jak mi to půjde. Dnes žačíná nějaký nový seriál na ČT 1 tak se na něj určo kouknu, resp. dnes si ho nahraji, večer chceme jít na Čadíky jsou v centru a dnes hrají Kdopak by se vlka bál.
Profilova fotka
a to máš pak vypálené na dvd jo? na co chcete jít večer? :-o a co to je za nový seriál?
Profilova fotka
Seriál je na ČT 1 a tuším že se to jmenuje Povídej a dle upoutávek to nemusí být špatné. Dnes mají Čadíci na programu Kdopak by se vlka bál ve čt je Bathory na to chci taky vyrazit. Mám to vypálené.
Profilova fotka
jj Bathory bych taky ráda viděla. Nevím kdo je Čadík
Profilova fotka
Kinematograf bratří čadíků jezdí po celé ČR a promítají venku večer filmy cca necelý týden, jistě jsou v Praze také ;-)
Profilova fotka
jooo myslíš jako ten kinobus jo?
Profilova fotka
tak já jdu za chvili na přednášku péči o dítě a odjezd do porodnice.. tak tu nebudu.. tak pro pracující pěkný zbytek prac.doby, at to rychle utíká ;-)
Profilova fotka
Pand: jj z toho promítají, tak to taky z Prahy znáš ne? tak papa :-)
holky, já tu pomalu končím ..... ještě musím za právníkem. tak zatím a zítra papa
Profilova fotka
Tak Ivi i tobě papa a je ze mě sirotek ;-(
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: jj znám :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak víkend jsme přežili ve zdraví, protože nás tchýně oba naštěstí ignorovala a bydleli jsme na hotelu :-) cestou jsem se procvičila v řízení a jela jsem dokonce asi polovinu pražského okruhu, za chvilku budu úplně profík ;-) na ten kinematograf bych taky ráda někdy zašla, ale letos to asi zase nestihnem :-(
Profilova fotka
jija: no vidíš to ;-) třeba tě pak H. nechá řídit celou cestu ;-) stejně je to divné s těmi vztahy no co se dá dělat že?
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) dnes nahrazuji Jiju aby Katy nemusela hledat na 2str. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, Pand: nemusela jsme hledat, svítily jsme na liště mezi top 10 :-D Jija: od pá do ne jsou Čadíci na nám. SNP v Zábřehu. Včera bylo kdopak by se vlka bál a byla to kravina, ani jsm e do konce nevydrželi, byla mi i zima a hlavně mě to nebavilo, ale dostala jsem dobrý míchaný nápoj :-)
Profilova fotka
ahoj holky, dneska mám dovolenou,protože potřebuju oběhat úřady tak snad to ve zdraví přežiju ;-) pan: no se vztahy se nenadělá nic, ale je to 600 km, hlavně že v naší rodině jsou vztahy dobré, akorát škoda, že si jednou naše děti moc neužijou bratranců a sestřenic, ale možná že to bude nakonec lepší katy: dík za info do toho zábřehu bysme se mohli zajít podívat, to je kousek a ještě je v tom víkend :-)
Profilova fotka
Jija: já si říkám, že by ti to už fungovalo a ty máš dovču. zajdi se kouknout jeden den je dokonce Hlídač č. 47 :-)
Profilova fotka
katy: jj ale já jsem hledala na str. 2 :-D jija: úřady a při úterku jo? :-o no tak snad dobře pořídíš :-N tak sestřenic a bratranců si užít event. můžou ;-) když nebudou s babi a dědou... a co ty víš, třeba oni budou mít s babi a dědou dobré vztahy ;-) a to pak kvůli dětem taky budete muset překousnout a ledy budou prolomeny :-) to je ale happyend co?
Profilova fotka
Ahoj holky !! Dobre ranko .
Profilova fotka
lin: i tobě - ahojky :-)
Profilova fotka
ahojky. malý spí, tak jdu na chvíli mrknout, se mi totiž nějak nechce nic dělat :-p :-D
Profilova fotka
no jak tak vidím tak se tu dnes sejdem v hojném počtu :-) lun:taky tě zdravím... jsem na tebe včera myslela.. mám pro tebe tip... Katy to sice nadnesla s tím mákem, ale včera jsem na vlastní oči viděla makový olejíček, tím se děti potírají třeba před spaním - po koupání a prý to pomáhá... nechceš to zkusit?
Profilova fotka
Pand- díky za tip, no ale my zatím experimentovat nebudem. teďka zas spí jakžtakž, tak snad se to brzy spraví:-). nějak jsem si zvykla:-D
Profilova fotka
Ahoj Lun , maly se porad budi v noci ?? mala taky , dneska to nastesti bylo jen co tri hodiny .
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ještě Saly a vasha a jsme tu dnes všechny :-) Lun: tak nic nedělej a máš to. Lin: jak to s tebou vypadá o víkendu a procházce?
Profilova fotka
Ahoj Lin- taky bojujete,jo? :-). no ono je to někdy lepší, někdy horší. v sobotu prospal skoro celou noc, v neděli se budil co dvě hodiny, dneska taky tak. ono je to prostě jak kdy, a já si celkem zvykla. ale dělá mi hodně radost, že spinká aspoň už dopoledne hodinu a půl:-).
Profilova fotka
lun: tak to joo.. já jen kdybys nevěděla kudy kam tak je možno to zkusit ;-)
Profilova fotka
Pand- díky moc za tip, pokud se to nějak zhorší, tak na to budu myslet. a vy už máte vše nachystané? na koníkovi nemáš třeba albíčko?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?