22.9.2007 Ostrava II.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás vítám v druhém dílu naší diskuze :-)
Profilova fotka
ivi: tak ted jsem dala hooodně mezer a i tak to splynulo... tak už to zkoušet nebudu :-D saly: myslím si, že Katy křivdíš... taky se chtěla na prcka podívat.. vlastně se chtěly podívat všechny.. já až pak až dorazím tak uděláme scuka :-) jestli to teda přežiju :-N no malý vypadal hodně spokojeně :-) at už na dece nebo v tom vaku :-) no tak to je hodně dobrá cena za ten vak..
Profilova fotka
no a včera mu přišla ta houpačka co houpe sama..a teď kdyby jste ho viděly ;-) je tuhý jak veka, to houpá osmi rychlostmi, hraje a bliká..no myslím, že je úplně hotový.. Pan:pořiď si věci, kam ho můžeš dát,ať máš volné ruce, jinak neuděláš nic...vibrační lehátko i houpačku od Fisher price doporučuji.
Profilova fotka
Saly: no já několikrát chtěla i s holkami dorazit, ale nějak ses nevyjadřovala a tak jsme si říkala, asi chceš mít klid tak nebudeme otravovat, máš říci termín čas a my dorazíme, takové, že jednou dorazí ta tehdy a druhá jindy no nevím.
Profilova fotka
tak se opravdu omluvám, jestli jste to tu psaly..ale já jsem jasně řekla, že po-středa kdykoliv, že se přizpůsobím a že od čtvrtku jezdím na chajdu, teď zase zítra jedeme.. musíte se domluvit vy, já mám teoreticky volno pořád... klidně teda to úterý, zjistím dnes jak je to s tou kámoškou, jestli ji někam posunu, ona může dopo, tak to je jedno kdy..a dejme to tedy na úterý 1.září odpoledne...
Profilova fotka
saly: to je jako na baterky? pošli odkaz na ty věcičky, kouknu se co mam hledat ;-) tak holky pak udělejte nějaké fotečky, jsem na vás zase zvědavá :-N
Profilova fotka
pan: nemám žádný odkaz..normálně dej do vyhledávače Fisher price vibrační lehátko nebo houpačka a ta moje se jmenuje take along de luxe.. tak jsem volala té kámošce a přesunula ji na čtvrtek..takže v to úterý to platí..tak se domluvte kdo chcete dorazit... :-)
Profilova fotka
jdu mrknout
Profilova fotka
to je dobré... hlavně je to i pro starší děti jako houpačka :-)
hola hoj, nestíhám, nestačím, nestihnuto ...... móc práce ...
Profilova fotka
neboj, myslíme na tebe..
Profilova fotka
ivi: u mě je stejné neboj a ještě mi dlužíš ze včerejška IP ;-) ještě takový sklerotik nejsem ;-) a vypadá to že pojedeme na jih Moravy :-)
katy ... já vím, nezapomněla jsem. vyšetřila sem chvíli tak ti jdu psát 8-)) fakticky??? a kdy a kam?? honem sem jak kšandy!
Článek se načítá
Profilova fotka
katy: s takovou se nedomluvíme...kdyžnereaguješ..a ty teda v úterý můžeš nebo ne?
katy, už to tam máš
Profilova fotka
Ivi: ještě to není 100% ale na 90% to tak vypadá asi září max. kraj října. jdu mrknout. Saly: já ještě nevím je to hurá akce, budu to vědět až zítra podle domluvy s Luckou jsem s ní domluvena na př. týden buď út nebo čt měla si vybrat a zatím se mi neozvala, rušit to ale nebudu pokud se ji bude hodit út, vždy jsme se domlouvali s předstihem min. 10 -14 dnů.
Profilova fotka
hlavně se tu nehádejte... tak to naplánujte za 14dní, každý řekne jak se mu to hodí a není žádný problém ne? Tak jak jste to dělaly klasicky :-)
Profilova fotka
Pand: tady se nikdo nehádá ;-)
Profilova fotka
Pan my se nehádáme, já to chci jen pořešit, protože já už jsem poprvé 10.srpna psala ať přijdete, ale nikdo to neřeší a pže mi už 2 holky psaly, že se chtějí stavit,padl termín úterý, tak zjišťuji kdo přijde....no a katy nenapsala ani A ani B tak prot se jí ptám...takže já už to takových 16 dní řeším.. ;-) Když holky chtějí přijít, tak ať přijdou a je to..
Profilova fotka
Ahoj Slay , ja ted docetla. nebyla jsem tady , ale 1.9. zatim nic nemam tak bych rada dorazila, pokud to plati ?? Na kolik hodin jste se nejak predbezne domluvily, to nevim jestli to tady padlo ?? V utery bych mohla , nic nemam , takze se mnou pocitejte , jen mi napiste v kolik hodin a hlavne kam ma dorazit :-) At se neztratim .
Profilova fotka
ahojky, teda tady je to nějak na ostří nože, či coo. :-N =-) NO Saly- já jelikož tady moc nebývám a moc taky nestíhám, tak jsem zatím čekala, kdy nás pozveš. ale zas já třeba nevím, že si nás už zvala, protože tady nejsem každý den:-). ale úterý bych snad mohla, jen ještě nevím zda se mi neozve kámoška,že přijede, potkala jsem ji dnes. no tak já nevííím. jo a nevím kde bydlíš a jak se tam dostanu buď šalinou nebo autem-tím zas moc nejezdím, tak ať se někde neztratím :-D
Profilova fotka
tak a další srázek v dohlednu :-)
Profilova fotka
dobré ranko ve spolek :-) dneska to vypadá opět na krááásný den :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska je tady příjemně chladno, ani by mi nevadilo, kdyby to tak zůstalo, teď extra veder už mám dost! Už netrpělivě vyhlížím podzim a babí léto, moje oblíbené období. Jinak já dneska nastartovala dobře den, dostala jsem hezký mail, od jedné paní, kterou mám moc ráda a hodně si ji vážím je mým vzorem :-)
Profilova fotka
katy: jj babí léto letos má být krásné :-) taky se těším. Ještě zítra mají být hice, na víkend hlásí ochlazení. Tak to je fajn, že tě to tak potěšilo .. mě dnes taky přišel krásný mail a taky mě chytl za srdíčko :-)
Profilova fotka
Pand: copak nějaké takové to přeposílání nebo nějaké dobré zprávy?
ahoj kočky ;-) u nás už poprchá :-p včera sem jela doma jak fretka - vyžehlit, vyprat, pověsit a uklidit. Dnes mě čeká utření prachu, dožehlení těch dvou praček a založení dokladů. V práci toho mám hafo moc - zatím pa
Profilova fotka
Ahoj Ivi, no už jsme myslela, že jsme dneska sirotek. U nás zataženo. Já včera šla k našim, dnes se staví mamka pro změnu budu jim na cestu na ¨dovču večer péct mufinky, ale jak tak hodně shubla tak nemá chudák co na sebe tak jde zkoušet mé velké džíny a kraťáky zda ji budou dobré :-)
Profilova fotka
pěkné dopolko, no venku je zas nějak dusno, prý má pršet, tož jsem zvědavá, zatím to moc nevypadá. je fakt,že jsme včera umyla dvě okna, tak pršet zaručeně bude:-D já dneska zas nevyspaná, pořád se malý budil, nevím jestli mu zuby nelezou, či co. do pusy si nedá šáhnout,tak asi jo. katastrofáááá. teďka spí, tak jse m zvědavá na jak dlouho. musím mu uvařit oběd a pak teda nevím,a si budem odpočívat :-) o víkendu jdem na svatbu, nooo, a co já si jako obleču, když do ničeho nevlezu, to teda fakt nevím :-p :-N
Profilova fotka
no vida, a už tady buří, takže za chvíli aasi sprchne..
Profilova fotka
Ahoj Lun, a kde jdete na svatbu? I s mylým nebo bude na službě u babi? Tady zase na chvilku vykouklo sluníčko :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?