Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně nebudu ;) a až budu znovu těhu a ty budeš mít zase nějaké tak si to tu můžem posílat do nekonečna :-D tak to je dobře, že začínáš přibírat, neboj přes vánoce to půjde snadno.. hlavně, že už ti je líp ;-) opatruj se!
Odpovědět
Pan,prinutila neee,kdyby to slo prinutittak uz je pase o tri mesice driv :-p :-D Proste je konecne zacala past,i kdyz teda jeste neni profik,ale aspon neco. Taky jsme uz vahu skoro dohnali po nemoci Tak to mas Petku taky pekneho dablicka,jako kuki :-) ONi asi ty prvni jsou vsechny takove,nase Veru byla satan. A viki je uplne zlaticko,chodi spat bez kravalu a dkyz nespi,tak si pekne hraje. Dneska verunka skakala a viki se chlaala na cele kolo,asi ji to prislo komicke. Jsem si malem curkla do gatek z nich x-) Jsou uplne sladke. Tady taky mrze a ja jsem nezdechana,tak snad e to do va noc prejde a hlavne snad to nechyti ty moje baby,Veru uz kasle ted. zofi uvidis,ze za chvili si na spatne ani nevzpomenes ;-) Tak pekne tloustni tloustni tehulice Tynus,no ja se pri Veru taky docela nudila svym zpusobem,hlavne pres tu zimu. Zato ted jsem rada,kdyz je vecer a spi vsichni. S blitim neboj,ja u Viki uz neblila vkuse,jen 6x denne ;-) :-D Uz mi to to telo lip neslo a i ten porod byl lepsi,i kdyz teda jednou tolik delsi ]-( A kdy hupnete na dalsi,s materske na materskou nebo pozdeji?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi asi začneme za 2 roky a uvidí se za jak dlouho se nám zadaří :-o http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já dneska s malou div ne třepala aby se usmála na hlas.. no ještě to nejde.. ale už má náznaky.. zkusím zase zatřepat zítra :-D :-D kuki má taky satana? :-D tak to jsem ráda, že jste zpět na váze.. paráda. Dnes jsme měli -2,5C tak jsme vyrazily s Petkou ven a koupila jsem kapra. Rovnou jsem ho nechala zabít a vykuchat, doma jsem jen stáhla kůži (tu fakt nemusím) a naporcovala a ted si hoví v mražáku :-) berryl: ty pomýšlíš na druhé? nechceš půjčit naší Petku? :-D no ale s tím Ježíškem jsi měla skvělý nápad !!! Maly vypadá kouzelně ;-) jsem dnes hotová, ale dneska musím teda Petulku pochválit, jakoby cítila, že se manža vrátí z mecheche buhvi kdy.. tak mě šetřila celý den a krásně usnula. Zlatíčko. Tak jsem stihla vše co jsem chtěla, jsem spokojená a valím do hajan. Mějte se a dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: Tak to je fajn, že Peťulka umí být i zlatíčko :-) Já se jí nedivím, že je protivka, počasí nic moc, venku břečka...na jaře, v létě a na podzim si to užijete ;-) Na velkém UTZ jsem byla dneska. Všechno je v naprostém pořádku a...budeme mít chlapečka :-) simi: To je tak krásné, když tu povídáš o těch svých princeznách x-) beryl: vánoční foto je úplně úžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už se nemůžu dočkat zítřka malý spinká a já uklízím a dobaluji poslední dárečky, zítra máme v plánu dopoledne se dívat na pohádky, pak přijedou moji rodiče s dárečky a my popřejeme mamince k svátku, pak půjdeme ven na procházku a pak už budeme doma poprvé 3 + Baruška :o)))))))))))))))))))) Pan jo jo myslím asi je to tím, že je malý strašně moc hodný, raději to ťukám!!! těším se na další, jen to těhotenství by u toho být nemuselo. Mohla bych třeba v neděli po obědě otěhotnět a v sobotu po snídani porodit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já si tu jen tak lebedím, ještě půjdu s pejskem ven...a pak už se budu těšit na Jééžiška :-) Stromeček mám poprvé nastrojený o den dříve a musím se pochválit, letos se mi povedl :-) Jo ještě jsem si vzppomněla, že jsem psala, že vám pak napíšu, jak jsem dopadla na té cukrovce - u mě to bylo v pohodě, spíš to dlouhé čekání mi vadilo a ten roztok nebyl tak hrozný, asi mám divné chutě :-D Špatně se mi udělalo až v práci z hladu...jak jsem se najedla, tak bylo fajn. A výsledek byl v pořádku. Malý kope vesele o 106 a od včerejška ho cítí už i manžel :-) Ale žáha mě furt pálí a bolí záda a ráno, když můžu spát, tak se budím už kolem 8.hod. :-p tynko: Ríša je moc roztomilý :-) Musím kouknout i k ostatním na koníka na dětičky do alb :-) andelka: u pan jsem se netrefila, u tebe taky ne, tak už pohlaví dětí nebudu tipovat :-D Jinak ještě jednou velká gratulace. Všem vám přeju šťastné a veselé Vánoce :-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: jééé tak to gratulujíííí a jaké že máte to jméno? berryl: ty jsi smíšek :-D no to je ta příroda.. já musím říct, že jsem měla těhu více méně dobré.. za to si to užívám po porodu :-N jaro: já jsem nosila v těhu ten podpůrný pás a byla jsem max v pohodě, doporučuji!! A na žáhu jsem brala Rennie. jsem tam přidala fotky na MK, mrkni. já jsem tuším u andělky tipovala kluka si myslím.. mě to vyšlo :-) jinak jsem objednala manžovi nakonec mikču a potisk a do dneška to nedorazilo ]-( a mělo to dorazit 17.12. fakt mě ta česká pošta zklamala :-( no nic.. takže taky všem přeji krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška ;) a do n.r. si snad popřejem. Papa teta Ajka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, gratuluju andelce ke klukovi já teda radji nic netipovala, stejně mi to nikdy nevýjde :-N Holky, přeju vám všem hezké vánoce a kdybych sem už nevlezla, tak i veselý vstup do nového roku!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, taktéž přeji všem pohodové vánoční svátky a v novém roce hlavně ZDRAVÍČKO !!!
Odpovědět
www.docsimon.cz super levné lékarenské věci..probiotické kapky za 320Kč ;-) , kosmetika klorane levnější o dost než v lékárnách.....kuknite
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za gratulace :-) Pro mě to bylo jen potvrzení, tušila jsem to, ale nejdůležitější je, že jsme zdraví x-) pandama: Daniel to asi bude, tak na 90% :-) Tak manželovi mikču přinese Silvestr :-D Ale fakt, to naštve, když to chce člověk pod stromeček a balík nikde. Přeju všem krásný zbytek svátečních dnů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kačko to je paráda, další chlapeček do party, my máme v bandě samé kluky ani jednu holku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: No, to bude. Jedině Zofi by to mohla "zachránit" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andel: jéé to je krásné jméno :-) No asi nepřinese, páč jsme na Moravě, tak není kdy si to vyzvednout.. tak dobře jim tak.. když to nesplnili do vánoc, tak at se s tím ted vycpou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,dlouho jsem tu nebyla, preji do noveho roku at vykrocite tou spravnou nohou,at je uspesny, at mate jen samou pohodu a stesti a aby byl rok 2010 lepsi nez rok 2009. Vanoce jste snad vsechny prozili v klidu a pohode a jezisek byl bohaty.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já Vám do Nového roku přeji ať vykročíte spolu se zdravím,láskou,štěstím a úspěchem ... dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Přeju vám veselého Silvestra a hlavně šťastný vstup do nového roku 2010!!! Přeju vám hodně zdraví, štěstí, lásky, ať jsou děti zdravé a veselé a manželé hodní :-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. co jiného dodat než co už jste tu napsaly... jen ne dobrou noc :-D teda jako dobrá by být mohla hihi :-D :-D :-D a v n.r. hlavně to ZDRAVÍČKO!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky tak taky se přidávám a ještě hodně úspěchů v tom novém roce ;-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jeste jsem to neposlala, nějak jsem nestihala a pak jsme se rozhodli jet na Moravu na posled. chvili... tak poslu jak dorazim zpet do Prahy...doufam,ze se nezlobis.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: to je v poho ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás vítám v n.r.
Odpovědět
Vse nej. v novem roce,holky!!!! Maminkam zdrave a hodne deti a tehulkam zdrave tehulkovani,kratky a bezbolestny porod a krasne zdrave miminecka ;-) Pan,tak co Petulka? HOdna a uz se ti smeje nahlas? Nase Viki je fakt neuveritelny andilek,bud spi a to spi tak 20hod. denne,uz si rikam,ze to neni snad ani normalni a v noci 9 hod. bez mlika x-) ,pribira tak jak ma a smeje se jak jelito. NO a jeste teda umi radne chlustat okolo :-D Veru od uterka nastupuje kazdy den na dopoledne do skolky,prvni tyden v unoru leti s manzou do cr vyrizovat,tak si budou trochu i prazdninovat a ja budu doma sama s viki a v dubnu letim ja s holkama domu na tri az ctyri tydny,prvni tyden v kvetnu spanelsko. Tak to mame krasne na planovvane,snad to tak i probehne. A jinak nic noveho u nas. A silvestra jsem prospala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- my taky silvestra prospali, usli jsme o pul 12 dobryne?? Jako nejak me to stejne nebere,takze ani sampano neteklo. hiii mozna dnes dodatecne. Jinak to mate pekne naplanovane ty dovci, docela zaaaaviiiidim. Ale prej bude ti prano,takze vam to preji a snad i me bude prano,hiii budu stastna jak poletim do ceska, uz tak je to dost nakladny financne,take vic si prat nemuzu.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no ještě se nahlas nesmějeme :-( tak nevím jak ji pomoci :-D x-) a ted začala děsně prskat a děsně ji to baví.. vůbec si neumím představit, jak mi bude chrstat polivky a kaše... to ji asi znárodním :-D a ona se mi ještě vysměje do xichtu :-N ]-( jsem ráda, že je Viki tak hodňounká.. a kontroly vše v pohodě? Kdy máte další? My jdem tuším 20.1. a do té doby bych chtěla nechat nastřelit naušnice. A ona spí 20hodin denně??? Ted jsme v OV, tak jde z ruky do ruky, jsem zvědavá jaká bude pak v Praze.. tak já bych chtěla s malou někam k moři.. ani nevíte jak. Třeba Chorvatsko autem, no by se vidělo.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy my byli do 23h slavnostně oblečení a pak jsme se převlekli do pyžama,sedli si na gauč a vzbudili nás až rachjtle po půlnoci, jsme na chviličku usnuli :o)))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
holky z Ostravy zítra se chceme sejít kolem 13h buď do spáru na slaďoura nebo do cukrárny od sestry Lucenek holky přidáte se Lucenek, Jaro, andělko, žofi?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zejtra čááásu :-) Spar je fajn a je kousek. a cukrárna je to která? Ne, že by jich v Porubě bylo přehršel :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?