Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Pan tak to gratuluji k nausnickam,my pujdem v dubnu v cesku propichnout,zase ke Kralove,pichala i Verunku. NO jo no,ta vase Kralova :-D Verunce pichali v 8 mesicich,tak to uz bylo horsi,protoze uz byla velka.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Sakra, jak to tak čtu, všichni smíšci, to jenom ta naše herečka udělá povyk :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Viki ma dva zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spodni,ani jsem si nevzimla ze rostou,vubec neplakala nic a ted me hryzla,jak jsem volala s mamkou a hned jsem zjistila,ze je tam ma hned dva x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ni ti dají ty na šroubek, ale ty to pak můžeš vyměnit za obyč náušnice asi po 14 dnech, nebo jak je to. Teď to přesně nevím ;-) a gratulujeme k 1. zoubkům x-) x-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... a tady jsou fotečky našeho prcoška x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..tyjo,to letí,to už jsi pěkně daleko! :-o simi..už dva?tak to už nacpěte řízek, to nějak přemele :-D taky gratuluju, já jsme zvědavá, jak to bude u elly, beztak se to bez kraválu neobejde,jako asi všechno 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuki jo letí to jak hrom ;-) ale za to si to pořádně užívám :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
simi: jak je ten křížeček tak tam je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..takže kluk????Jsem to asi zaspala :-N tak gratuluju, to bude páreček :-D simi..tyjo, opruzena do puchýřů?se jako celkem bojím...ale je to fakt,aspon má něco "zadarmo" a bez bolesti
Odpovědět
kuki,jojo,mela kacu a zadek do puchyru do ziveho masa,rvala pri koupani,pri prebalovani,pri curani,prootze ji ta moc rozezirala,bobek.Musela by cely den bez plen. zofi,jdu znova hledat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D pindu uz vidim a ta koule pod nim je koule nebo to je koleno,noha??? Ja poznam jen hlavu totiz,je nejak zvlastne poskladany chudak :-p Teda,to je pindas na tak male mimino x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ono je to zvětšené. je to jen detail pohlaví a nevím odkud to bral, tak ti nepovím kuki: já si strašně přála kluka, tak se mi to vyplnil x-) x-)
Odpovědět
tak to je jak jsem si myslela? Kulky a pindas?? To je sladke. NO vidis a splnilo se,moc gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem ráda že se mi to splnilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nechcete někdo kupónky do DM? Mám některé které nepotřebuji. Ráda je daruji. Pisněte si a já vám pošlu seznam do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi jsi hodná já ne
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: my se taky nesmějem nahlas.. a více za den teda kňouráme :-| simi: nekeceeeej :-o tak to gratuluji k zoubkum :-) zofi: taky GRATULUJIIII ke klučíkovi :-) holky mrknete http://easy.capsa.cz/zasilka/Xpmam6lu...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :) tak tu opět nasněženo ]-( a -7C jinak hlásím, že jsme si udělaly konečně režim a už dokážeme usnout i doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak u nás byl v šest -13 :-S Mám za sebou test na cukrvku, tak jsem zvědavá jak to dpadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..ty furt kšeftuješ s těma kuponkama :-D vy si je tu furt posíláte tam a zpátky - počkej chvíli, za chvilku bude těhotná pan a pošleš jí je zase zpátky :-D :-D já je taky porozdávala, některé jsou na houby :-| pan..to u nás ráno -13, ale lepší než včera...
Odpovědět
Profilova fotka
no kuki nevím zda to pan stihne tak rychle. Ony mají platnost jen do 30.6. Jsou tam některé které nepužiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki a jak jste dopadli s těma náušničkama? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no jak jinak než dobře, ne? ;-) Tak tu dnes -15C ]-( jak u vás? zofi, kuki: no neblbněte.. to fakt nestihnu :-D :-D :-D By mě asi kleplo :-D jj to mě taky zajímá s těma naušničkama.. už jste byly jo?
Odpovědět
Profilova fotka
PAN: tak u nás je -18 ale svítí sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...ááále,jak jsem ti psala, že to číslo neexistuje, tak tam manža jel a zjistil, že má celý leden volno,tak tamk zavolám příští týden..chtěla jsem to do 13.2. to je to vítání, tak uvidíme...zofi,co se tam dělá a dostává?se mi tam chce mň a míň... :-N ale zase si říkám, že když už nebudeme křtít, tak aspoň to, no...
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no mají tam nějaké vystoupení na začátku a pak se rozdávají dárečky. My dostali velkého plyšáka, příbor a knihu a ještě jsem dostala kytičku a nějaký pamětní list. Jo a musíte se podepsat do knihy a na závěr dostanete na přípitek vínečko :-D :-D Bylo to fajné ;-) a křtiny jsou taky fajn ale delší, ale stojí to za to. Já se už těším na další :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..tak to bude možná zajímavé - já myslela,e tam jenom dojdem, dáme ji do kolíbky, fotka a jde se domů. ale když tam bude alkohol, tak proč ne,že :-D :-D co eli, nezlobí? pan..áááále nedělej :-D :-D mě by též kleplo :-D :-D
Odpovědět
pan,vsechno nejlepsi k narozeninam ;-) Ja se chci taky vitat........asi si koupiim flasku domu a privitam se sama 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?