Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no jeste že sis ty zásoby udělala co, No já neměla z čeho od začátku... od začátku jsem s mlikem bojovala.. ale ted už to prdím.. je to pěkný pocit aspon na chvilu se přisát, hlavně už jsem to přestala vnitřně řešit. Jsem pověsila prádlo ven a ona na něj vykládá, je to děsná legrace :-D Jj je to velká čertice.. to jsi ji nazvala správně ;-) No nám říkala paní, že se chodí max na půlhod. do bazenu. A co je Veru? Jéé aha už to čtu :-( to je děs :( to je i tím teplým počasím, to je k vzteku, tak snad bude malá brzo OK a držím palečky aby to nechytla Viki. jinak včera nás vytopila ke všemu sousedka.. tak ted to řeším.. má pojištění u Allianz.. tak nevím zda mi mají oni vyčíslit škodu, nebo mám uvést v penězích já... jenže to může vymalovat i Martin, tak jedině za barvu a nevím no , ve stropě máme bodovky, tak nevím zda to má zkouknout raději nějaký elektrikář.. ale než ten přijde, taky mi vystaví asi nějaký doklad a já to budu někde s malou vyběhávat.. tak nevím no.. co radíte? Nezažily jsi takovou situaci někdy? jéé já tu furt cítim nějaké hovna.. myslíte, že jsem normální? :D lucy: no to bych chtěla zažít toho volna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- to za nas tolik volna nebylo co??? SImi- vis ze Dana L. uz porodila kluka?? A Zdenka M. ceka holku a jeji bracha tretiho potomka??? Ja si ted dala pohar,tak asi prasknu
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no já si pamatuju i jak v sobotu jsme chodili do školy ]-( tak to já si otevřela černého kozlika k žehlení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pan-to nase dekca uz nezazijou toto, pracovni soboty skola, atd. no jo kde jsou ty casy. Haaaa Ja prave utiram prach. Holky kdo z vas delal krtiny nejak ve velkym ???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Simi co Veru nějaké hlášky? my jdeme dneska slavit narozeniny tchýně,tak se už těším
Odpovědět
tak veru zabral tamiflu,ale uz to a viki,tak cekame na tel.z nemocnice co reknou :-( pan,kolik mas roku,sto? :-D :-D ;-) za e uz byo docela dost prazdnin.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no my meli křtiny, ale nevím co si představuješ pojem ve velkým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zofil no zajima me jak krtiny probihaji a zda nekdo delal nejakou oslavu jako ze jidlo atd. nebo jen kostel a to je vsechno. Jen chci vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: tak my to měli v kostele při mši, ale každý to dělá jinak. Pak jsme měli oběd v restauraci a potom jsme ještě doma měli zákusek a pak ještě jídlo, jako večeři. Celkem nás bylo kolem 15 lidí, ale hodně to záleží na tobě, jak to chcete, ale většinou se dělá nějaké to pohoštění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: my křtiny nee berryl: tak jak dopadla oslava? simi: nooo tak nějak :-D :-D :-D ale ty jsi asi nějaká mladice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak nás čekají ještě jedny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no ale to je krásné ty křtiny :-) mě se to teda moooc líbí kor v kostele..
Odpovědět
Článek se načítá
pan,to si pis ze jsem :-D Me je 26,takze me i rustina minula,pionyri padli tusim jak jsem byla v prvni tride :-S Luc,sestrenka delala krtiny,meli tam jen uplne blizkou rodinu,takze sourozence a rodice a pak doma chlebicky a to je vse. Ja kdybych to delala,tak mam velke pohhosteni,treba i doma a uplne krasne-me se to taky moc libi a je to velka udalost. My porad nemocni,s Viki celou sobotu v nemocnici,pohotovost uplne plna,stravila jsem tam 4hod. a dnska zas k dok. Uz je bez horecek,ale chudak kalse silene,chrci,ztratila uz i hlasek,tak zas na kontrollu,jestli ji to nesedi na plicich nebo pruduskach. A pije up;lne minimialne,takze urco ztratila vahu :-( Pan,ti musim napsat co jsem udelala. Jak jsem zacala ze sunarem. ja porad,proc ho nechce,tak jsem zkusila a byl uplne hnusny,sladky a byli v tom male drobecky. Pak druhy den manza zkusil a zjistil,ze jsem debil. Davala jsem na 100ml 10 lzicek sunaru,misto na 120ml. 4 lzicy 8-( . Jsem si byla jista,ze jsme to tak delali i u veru,nevim,kde jsem nato prisla.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no ty jsi ale mladatko :-N Simi jak dlouho budeš zůstavat na mateřské? Máte stejný systém jako my tu? jejda.. no vy si zažíváte teda :-( tak se holky držte !!! a pisni co a jak. No ty jsi expertka hihi... tak vítej v klubu :-D tak já ráno vstala s malou po 7h, už nechtěla spinkat, ale nechala jsem ji ještě v postýlce si vykládat a vytřela jsem celý byt. Vyprala jsem deky jak na nich tu leží na zemi a hraje si. Takže ted mám fůru volného času :-D Za chvilu ji nakrmim, pak obleču a vyrazíme na cvíčo. Mě ti tak bolí furt záda po tom epiduralu.. je to vůbec možné? Jako ne furt, ale při nějakém pohybu cítím místo vpichu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :-) simi: díky, no spokojená jsem, ale už mi malý dává zabrat...často jsem strašně unavená a večer nevydržím dlouho vzhůru, do schodů už začínám funět :-D Ale jinak dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no tak si to období pěkně užívej, pak už budeš jen vzpomínat :-N simi: tak jak bojujete?
Odpovědět
bojujem blbe. Veru dostala ke chripce zanet ucha a viki je natom hodne blbe,vcera u dok.zadna i nfekce,dnes skoro neji,porad breci a k tomu dnes prujem,tak jedem vecer zas,uz po treti ve 4 dnech,takze hruza. V noci mel mana nocni,veru chytlo ucho,viki spi jen na rukach,tak ji mam 24hod. na rukach a tak mi rvali duo celou noc v luzku. Pisnu zitra co dok.rek,bobek,za chvili bude mit zpatky 1kg
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jejda, no ty si teda zažíváš ti řeknu :-( to mě teda mrzí... tak mi pak dej vědět jak jste dopadly ;-) Držte se holky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ssimi: držíme pěstičky ať to vše dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ať se holky brzy uzdravíííí!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé Simi myslíme na Vás ať jste brzo fit
Odpovědět
od uterka v nemocici s viki,je na kysli,u a u ele vyzive,ma brotycnidu boek.v Eru doma s tatkouzanet stredniho ucha. Az budu doma pisnu vic,na mobilu to neumim.
Odpovědět
Profilova fotka
SImi držte se, to zvládnete ;-) zítra na vás budeme s eli myslet, jdeme do kostela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: držím pěstičky a myslím na vás!
Odpovědět
Profilova fotka
simi: nemohla bys mi prosím tě poradit? Chtěla bych manžovi k vánocům koupit toto.. http://www.mos.li/shop/product_info.p... ale nevím jak to nakoupit, moc tomu nerozumím.. ve vel. XL .. ale nevím jestli ji mají.. zkoušela jsem to objednat, ale nějak tam nebyl výsledek objednávání.. můžeš mi prosím tě poradit?
Odpovědět
ahoj holky,tak nas dneska po tydnu pustili domu,ale teda jeste moc nejime. Mala zhubla bobek,viditelne,tak snad se rozji. Kasel jeste bude mit par tydnu a tyden jeste zustavame doma. tak drzte palce s mlikem,jinak jdem zpatky zase. Pan,neporadim,ja pres net neukupuji,u nas nakupuje manza. Nebo myslis neco s prekladem? Mrknu se nato nato.
Odpovědět
tak poradim,je to zrovna vyprodane,tak to nemuzes objednat ;-) jInak doruceni trva dva tydny,tak to do vanoc uz asi nestiihnes
Odpovědět
Profilova fotka
simi: hmm no to je škoda :( tak aspon třeba bych to měla do dubna na narozky :-N a myslíš si, že to někdy tu vel. mít budou nebo už to je uplně pasé? Nedalo by se jim tam napsat? Jenze já zase takto neumím moc anglicky :-( jako přeložit jsem to přeložila.. spis mi nejde narozum jak se tam objednává... jsem všechno vyplnila, ani se mě tam nikde nezeptali na vel. objednání a pak vše zmizelo bez jakékoliv informace :-( Jsem ráda, že už jste doma a budu držet palečky at malá pěkně papa a rychle nabíráte ztracené kila ;-) snow: taky mooc děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, vidim ze tady dlouho nidko nebyl. No u nas se v pondei oslavovalo, Jamie mel 8 let, tak uz je t o velkej chlapik a my meli malicky vyroci ))) Jinak tu mame stale desny teplo,dnes byl opet rekord na prosinec, uz aby se ochladilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jsem tady :o) gratulujeme dodatečně tady už se ochlazuje už máš dárečky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?