Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: já bych ráda, ale my zrovna spíme, já můžu až kolem třetí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek taky může až později, jenže to my s maluškama už jdeme domů
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
snad příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka jeslti pujdete i v lete, tak dej vedet, pridala bych se do cukrarny rada hiiiii. teda dofuam, ze pojedeme protoze co jsem koukala zatim na letenky,tak jsou pekne mastny,ale snad jo.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě se Ti lucy ozveme a přibalíme Vás sebou :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no holky kde jste kdo? Jak vám dopadl sraz? Já jsem taky chtěla jít, ale bylo to na mě moc brzo :-( , tak snad mi to vyjde příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NAazdárek ženy :-D Jsem tu asi 100 let nebyla..no,ale u nás nic nového,teda u mě ne, u elly je toho plno - už se směje,nejvíce teda na mě, potože na ni dělám xichty, někdy si říkám, jeslti mi to nezůstane :-N před nedávnem přišla na to,že má ruce,tak snima šermuje, vypadá to, jakoby se mě bála a bránila se - ale tak o neníííííííí :-D no už je to veselé a zábavné - když teda zrovna neřve,no..s tím řvaním je to lepší, řve mín a hlavně já už jsme na zvyklá to poslouchat, takže se to dá. zofi..sraz fdopadl dobře - byla jsme tam já, berryl, pandama, lucenek a andělka - prošly jsme se po obhocdech, kam kdo potřeboval a bylo to fajné x-) akorát jsme byly trochu prostově náročné, hold chodníky nejsou pro 4 kočárky vedle sebe :-D a buď v klidu, přidáš se příště, však se ještě všechny potkáme. akorát s nám je to horší, protože prcci jsou zatím pořád nevypočitatelní,no.. luc..v létě?no jasnééééé, to už to bude veselejší! A jinak holky mimo CR, je tu sněhová kamalita,abyste věděly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Zdravím vás!! Nezapadly jste ve sněhu? :-) To je nadílka, co? :-o U mě nic moc nového...břušek roste, hodím sem odkaz na koníka...k doktorce jdu až na konci ledna...to je dobááááá. Chtěla bych vědět, kolik malý měří a váží. No ale něco nového je :-) Zapsala jsem se u MUDr.Králové :-) Holky díky za tip :-) Byla jsem se tam kouknout jen na ordinační hodiny, ale měli ještě otevřeno, tak jsem tam zašla a sestřička si mě rovnou zapsala :-) Tak mám radost. Budu to mít blízko a ještě se tam na poradnách třeba potkáme. Ale víte co mě napadlo v souvislosti s kočárkama...kde se tam dávají kočárky? Dovnitř asi těžko, že? To se nechávají venku??? http://www.modrykonik.cz/album/album.... Jo a ještě jsem se chtěla zeptat...už jsem od nového roku u čpzp pojišťovny...je tam možnost 1500 korun pro těhotné a maminky...něco si chci vybrat na předporodním kurzu - rozhodla jsem se pro kurz ve vítkovické porodnici (kuki, nechodila jsi tam??) a zbytek jsem chtěla utratit třeba v lékárně? Proplácí jen to, co tam mají v té příloze - čaje, léky, krémy proti striím...Napadlo mě jestli proplácí i třeba ty porodnické vložky, gaťky, pupík a rybylku pro miminko,kosmetiku, vložky do podprdy ...atd. to jsem v tom seznamu nenašla. A ještě jeden dotaz...ještě je asi čas, ale potom budu muset oprat oblečky pro mimi než se narodí a pak jak budou špinavé....v čem perete? V Lovele?? Opere všechno?
Odpovědět
leni nee s kočárem vjeduk přebalováku a neřešim, nikdo mi zatim nic neřekl, venku bych ho nenechala
Odpovědět
Leni lovela nevypere všechno stejně jako třeba persil nebo ariel(v těch peru), jakmile začneš s příkrmama, je třeba koupit žlučové mýdlo, hned to namočit oprat a pak vyprat a to už je jedno esli vplovele nebo persilu.....takže já pralal v lovele celou výbavu asi do půl roku než došla apak sem kupovalla ten úersil sensitive a ted mám jen dva prášky persil color a persil na bílé klasický, a v tom peru, třídím jen prádlo mezi naše a sárinčino a jinou aviváž
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, díky...a to žlučové mýdlo se prodává běžně v drogérii nebo musím do lékárny? Aha, no právě, venku bych kočár též nechtěla nechat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jsme taky jela s kočárem k přebalováku a taky bycho ho tam nenechala - kdyby bylo na mě, tak si ho vezmu i do ordinace,většinou jsme tam totiž jediní a lidem moc nevěřím..jinak já prala celou výbavu taky v lovele,bez aviváže a tedka v ní peru vlastně pořád, akorát že já už žlučové mýdlo používám teďka. Nebýt ho,tak máme všechno oranžové, ella kadí o 106 a dříve ji to protékalo i plínkou. Takže mi holky na mk poradily to žlučové mýdl oa bylo to. vyždycky když se pokadila durch, tak jsme to přeprela v ruce tím mýdel ma pak dala usušit a pak do rpačky,až toho bylo více.Mám ho z DM, je tam i s kartáčkem a stálo myslím cca 30kč.Na kurz jsme chodila,ale ne do vítkovic. ale ta porodní asistenktka,co se mnou rodila,tak ta ho vede a chodila k ní týnka,takže to ti poradí spíše ona. já chodila do cetra lotos,je to v centru a byla sjem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: to tam chodí tak málo lidí na poradnu??...já jsem si představovala, že ty čekárny jsou plné miminek :-N Tak to je fajn, že se dá vjet dovnitř. Do lotosu chodí katy - byla teď poprvé a byla moooc spokojená. kuki a v lovele prášku nebo tekutém...jako někdy si říkám, proč je tolik věcí na výběr...já mám pak z toho hlavu jak balon, stojím u regálu a nevím co koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No asi chodí,ale nás vždycyk objedná jako prvn ía nikdo tam není a když vylezu,tak je tak tak jeden člověk- to asi dělá schválně s těma miminama,aby tam nebylo plno..a peru v tekuté,koupilaj sme ji,kdyz byla v akci,taková ta velká - pěkně voní, si pamatuju,jak sjem v ní vyprala ty první věci, že jsme si k nim pořád chodila čuchat x-) voní tak nějak miminkovsky..
Odpovědět
jj objednává na určitou hodinu nikdy tam není úplně plno, myslím tím odpolední poradny, ne dopolední nával nemocných žlučové koupiš v drogerce jsou dva Dm za 30Kč a Dr.Beckmann v Rossmanu za 60Kč, dojela jsem to dražší a ted mám to levnější tak písnu které je pak lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky
Odpovědět
Profilova fotka
berryl..to bylo plodné :-D :-D :-D
Odpovědět
tak píšu určo je lepší to žlučové dražší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) luci,kuki: díky za cenné informace ;-) ahoj berryl :-D Tak se mi dnes podařilo přihlásit se na předporodní kurz do Vítkovic :-) Začnu chodit 11.2. To už budu doma...já se těšíííííím :-) Jo a představte si, že k dok.Králové chodí i můj šéf s jejich holčičkou :-D Jak je Poruba malá.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: hold se tam budem potkávat asi za chvilku všichni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé se tam u mudr sejdeme všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, nestíhám.. jak se máte? zofi: tak jsem to dneska konečně poslala.. pak dej vědět jak to dorazilo.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jo dám vědět tyn: n hold je Králová populární :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak dneska kupónky došly. Děkuji ti moooooooooooooooooooooooooooc ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jsem ráda :-) a nemáš za co, doufám, ze je užiješ :-) dnes jdem na naušničky, tak držte palce at to obě přežijem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jo určo je využiju ;-) Nebo j to bude v poho. Já taky měla strach a byl to v poho. Jdete nastřelit a nebo propichvat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dneska byly nastřelit a máme to za sebou... mala chvilu brečela jen jak se lekla a hlavně když ji někdo drží hlavu to ona nesnáší.. to má z dob, kdy jsem ji vysávala nos. Ale pak jsem si ji vzala , řekla jsem ji, že se nic neděje a ona přestala.. to dr. se setřičkou koukaly.. ostatní holčičky brečely ještě v čekárně.. Tak jsem byla ráda. Je to kočka :-) tak já jdu do hajan, mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
pan: přesně tak to bylo i u nás. Já jsem taky ELi řekla že už se nic neděje a bylo to. :-D A teď jak jsme byli na očkování v roce, tak taky chvilku plakala a pak jsem jen řekla že už to je a že sse nic neděje a byl klid. A byl tam ještě jeden chlapeček a ten brečel ještě v čekárně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my byli na očkování včera a ok malý zaplakal jen u píchnutí a ak už se smál je to prostě smíšek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?