Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zprávu mi poslala před 3h ráno, tak jsem to pochopila jako že se narodila do půlnoci :-) tak snad to tak i bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to bude kolem té půlnoci, to je fuk, hlavně že je Ella na světě a obě holky jsou v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: já jsem pevně rozhodnutá jít rodit do Vítkovic. Teď to tam hodně ychvalují a je to tam i hezké. JInak já rodila ráno, no respektivě mi bolesti začaly ráno a Eli se narodila v 11.45 ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: :-)
Odpovědět
Jeee,kuki gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Tak nakonec jsi malou ukecala??? :-D :-D Vybrali jste moc krasne jmeno. A nejhezci neni,nejhezci jsou moje holky :-p :-D ;-) Pan,tak nechat manzu samotnou s holkama..........on je s nima sam casto,bud jde s nima do mesta a ja lezim u telky a spocivam a nebo jdu ven ja a on je s nima doma kdyz chci,taky ke kazde vstava v noci a kdyz hcci tak i krmi celou noc.Kdy neni v praci,tak vari obed a s veru si hraje v pokojicku. On je fakt tatinek jak ze zurnalo,takze tim bych ho neodradila. Nakupuje darky,vybira nar.dorty.........neni to jak nekde,ze to delaji maminky a tatinkove jen sponzoruji. On se holkam venuje,chodi na bazen a tak. Proto nechodi ani ven,protoze kdyz neni v praci,tak je rad,ze muze s nima travit cas. Ale rekla jsem mu,ze se pobavime v lednu,jestli ho to bude jset drzet,snad ho to prejde,protoze ja teda do tretiho nejak nechci.
Odpovědět
Jaro,ja bych rodila asi ve vitkovicich,u nas koho znam a byl v porube,tak nadaval a meli komplikace a bble doktory,takze ja osobne bych tam nerodila i kdyz to je blizko. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já byla v Porubě max spokojená sestřičky i mudr fak super!!! kuki gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: já byla taky v porubě spokojená, ale naštvali mě že nám nic neekli o kojení. Pustili jen dvd a tím to haslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt to já jsem chytla sestru dotáhla jsem jí na pokoj a hodinu se mi věnovala :-D :-D :-D další den pak bylo dvd, ale mi to teda vysvětlila a kdykoliv jsem se zeptala jakékoliv sestry tak byla ochotná a přišla, poradila no a stejně nekojím, malý si vezme jen kousek bradavky a pak to bolí jako by mě někdo řezal žiletkou, ještě i teď občas přiložím a je to pořád stejné a přes kloboučky nechce pít
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak pokud se me tyka tak ja rodila obe deti brzy rano teda jamie v 3.15 a sophie v 9.23 nebo tak nejak uz presne nevim tynka- a nemela jsi v nemocnic sestricku nektery den jmenem Sylvie Plackova?? Je to velmi prijemna sestricka,prej si ji hodne lidi vychvaluje. S tim ockovanim nevim ale spis asi je nenechame. Prijde mi divne,ze jsou to dve vakciny,jedna teda druha za 3-4 tydny a co kdyz ji nebudou mit nedojde nebo neco a stejne decka budou rvat jak tur,no zrejme na to prdime.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee ja hlava derava, KUKI gratulace velke, uz se tesim na fotecky. Drz se.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no ty brďo.. tak to klobouk dolů! To byste na to hned v lednu skočili jo? Není to jeste moc brzo po viki? tak to já půjdu do očkování proti tomu pneumokoku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé Lucy to nevím, to jsem se nedívala, mi přišlo že tam byly všechny strašně příjemné,žádná nebyla neochotná
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak si představ, že pro změnu jsem dnes spálila chňapku... nějak si nemůžu zvyknout na tu sklokeramickou desku :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) dneska jsem volala k dětské dr. Nedalo mi to. Před tím mi řekla, že nasivin by neměla brát malá víc jak 4dny a dnes je pátý, tak jsem pro jistotu volala a ona mi řekla, že ty 4dny jsou nejhorší a že by se neměl užívat dlouhodobě, tak proto mi to takto řekla. Ale mám přijít před 10h na zvážení abych viděla zda prospíváme. tak pak dám vědět, zatím papa
Odpovědět
dobre ranko, pan,no ja treti nechci,takze to je stejne fuk a leden jsem dala,protoze ho to prejde do te doby ;-) A jsi sikula :-D Jaro,ja rodila verunku pres noc a viki taky a bylo mi to fuk,stejne si tak rozrusena z toho vseho,ze se ti spat nechce ;-) Veru ma dnes hallow.party ve skolce prvni,je bozi,jde za carodejku,pak hodim fota na facebook x-) x-) Tak tady s kojenim hodne pomahaji,protoze tu mamky nechcou kojit,tak je velka podpora,na porodnim je laktacni poradkyne zdarma,sestru na k ojeni si zavolas a ona ti radi a je tam s tebou celou dobu,druhy den se jde domu a chodi k tobe kazdy den domu,takzse zas radi se vsim a ko ntroluji a pak tu je zdarma tel.linka o kojeni,kde jsou sestry a radi pres telefon o vsem. Taky tu josu zdarma vsude kazdy tyden hodiny kojeni s detma,kde jsou druhe maminky a zas lak.poradkyne a bavi se ov sem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, jako já tam byla taky spokojená s porodem, ale prostě to kojení mě tam nevysvětlili. Sice mi sestra říkala že mi přijde pomoct s prvním kojením, ale nepřišla ]-( No ale já si to určitě ještě rozmyslím kam pojedu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi, tak mám prý málo mlika :-( tak budu přikrmovat, ale pevně dooufám, že jeste není nic ztraceno a že se ještě rozkojím. Prý je malá neklidná ale ani ne tak kvůli rýmy, ale kvůli hladu.. a já si říkala proč je tak apatická. Tak ted jsem ji nakojila z obou prsů jak mi radila dr. a přidala ji bebu.. vypila 80tku (a dr. říkala, že si sama řekne dost..) no a výsledek bylo blinkání ]-( tak fakt nevím kolik ji toho dávat ach jo.. prosim porad mi.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: zkus dát toho mlíka méně. A když to vyblila tak to bylo zdrclé a nebo ne?
Odpovědět
Pan tak to nevim,ja male cepuju 100ml a kolik vypije tolik vypije,urci si sama,tak jak ti rekla dok. Ale mozna ji to nesedlo ze melaprvne sunar a nebo toho mela moc a prejedla se,jesti to mimca teda umi. A taky jak se pta zofi,jestli to bylo zdrcle. Protoze nekdy vpada,ze blili moooc a pritom toho tak moc nevyblili. Pockej do zitra jak to pujde. My zas 4 dny nekadili,tak jdem k dok.za chvili. Sice je na mat.mleku a pry to nevadi,ale ona normal kadi 4x denne,tak jsem zved.co mi rekne.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: mě když eli moc nekadila tak jsem ji dávala pít více fenyklového čaje a ono to pomohlo, ale vy ho tam asi nemáte co? ;-)
Odpovědět
no mozna mame nekde fenykl,ale asi nez bych ho nasla,tak by uz mela pupek jak somalec :-D A taky neni az od ukonceneho tretiho mesice?? Dok.mi neco dal,hlavne zkontroloval brisko jestli tam nema neco ucpane a je v pradku a kdyz se do p on deli nevykadi,tak mame prijit znova. Ja zkousela do zadecku stkrat tycinku,pupik........no zas nic nezabira. tak zkusim ten sirup. Pan,me jeste napadlo,zkus po kazdem kojeni obe prsa odstrikat,i dkzy tam uz treba nebude mliko,tak chvili i na prazdno,treba je stimulujes vic a budes mit vic mlika,ja to tak delam. A to co odstrikas,tak pak muzes pouzit pri d;lasim dokrmeni. Ja ted zmenila cas,odstrikavam co sedm hodin a mam litr mlika,tak zas vylivam,protoze mam uplne plna prsa,mela jsem totiz min mlika,tak jsem musela vytvorit zas vic a naststi se mi to povedlo. Ja si porad menim mnozstvi jak se mi to hodi,jenze svoje prsa uz znam za tech pet mesicu strikani. A taky pij hodne,to ma vliv na mliko a i jidlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to je dobrá rada. Je to tak, já taky odstříkávala i po kojení a pak se toho mlíka tvoří více. Ten čajík co mám já tak je od ukončeného 1. měsíce ;-)
Odpovědět
Pan,tak vidis,tak strikej po kojeni a do peti dnu ti to snad naskoci,pak uz ne budes muset strikat. ;-) No zkusim si prelozit fenykl a najit to tu nekde. Coz bude maso,protoze tady neni ani dia jogurt 8-( U veru mi babi poslala fenykl,ale uz je prosly
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak dej vědět jak to dopadlo a když tak pošlem :-D Já kupuju čajánka je granulovaný a super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jsem taky zvědavá.. no mi dr. řekla, že u plně kojených dětí se i stane, že týden nekadí a že to je normální, aby mě to nevyděsilo. Je fakt, že malá moc v posled.době neměla moc počůrané pliny, že mě to netrklo :( jako zdrclé mliko jako zkažené? i jídlo ma na to vliv jo? no dnes jsem nasadila pitný režim, je fakt , že v posled. době jsem moc nepila, nějak jsem to nestíhala a myslela jsem, že už se to tak nemusí.. a je taky fakt, že jsem kolikrát měla hodně sucho v puse a nemohla se dopít, tak jsem asi taky byla dehydrovaná co? myslíš, že se to ještě rozkojí? když dneska jsem měla jen pár kapiček :-( takže mám odstříkávat i když tam nic nemám jo?
Odpovědět
Pan,no jiste ze musis pit,mliko se ti nema z ceho tvorit,kdyz nepijes a malo jis. Kdyz kojis,tak zpalis o 500kalorii navic. Mela by jsi hoooodne moc pit,to ma nejvetsi vliv na mliko a tkay se tim nestresuj,jinak ho ztratis. Odstrikavej po kojeni a klidne i 2minutky na prazdno,nam to tak radili v nemocnici,teda maminkam co mliko ztraceli. A urcite se ti vrati,jestli jsi mela dost mlika,tak to zase rozkojis. Ja taky nekdy ztracim,kdyz nestiham pit,malo odstikavam a pak si ho zas udelam,tim ze strikam hodne a prsa uplne do prazdna a na prazdno a do peti dnu jsem zas dojnice ;-) A kdyz mliko nebudes mit,tak bude mala na sunaru,nase veru vyrostla na nem a je zdravouck a chytra holka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: naše eli taky od 4 týdnu byla na nutrilonu a jaká je šikulka, ale zkus opravdu to co píče simi. Mi taky sestra na gyndě řákala že když po kojení odstříkávám, tak se to mlíko více a více tvoří. ;-) a pít se opravdu musí. Já jsem třeba při kojení moc nejedla, ale měla jsem pořád strašnou žízeň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no co je dost mlika? já jsem asi neměla moc extra mlika.. noo i když kolikrát se malá dávila jak to teklo, tak asi máš pravdu. No tak jsem na to zvědavá, už pracuju na tom pitném režimu. A vždy po kojení teda odstříkávám, tak jsem na to zvědavá, drž mi palce. Do 5ti dnů? No tak to jeste vydržím a zabojuju pořádně. holky díky moooc za podporu.
Odpovědět
pan,mozna driv to bude zpatky,mliko. Vsak uvidis. a mlika jsi mela vic,protoze Petulka tak moc nepila jak ted ;-) ,to muze byt i proto,tak drzim palecky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?