Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak moc děkuji... no ted jsem ji dala 30tku beby a jak jsem ji položila do postýlky, tak zase řev a tak divně se třepala jako včera když chtěla zvracet, tak ji tu mám na lehátku hlavou nahoře a uvidíme jaký to bude mít výsledek.. myslis, ze to pomůže, že to vstřebá? jinak dnes jsem mela pocit, ze mam mlicka vice, ale zatim zadna vyhra
Odpovědět
pan a nechces treba zkusit jiny typ sunaru???Nemusi ji zrovna ta beba sednout. Tady jedna znama,musela kvuli bliti zmenit trikrat sunar............ale stejne ji blije,ale uz ne tak silene. a kdyz ji na krmis,tak ji hned nedavej lezet a nehybej s ni 20min.zkus to. My jak byli v nemocnici,tak po krmeni,kdyz jsem mela malou na ruce,tak mi rikali at s ni 10min.!! teda nehybu at se ji to stihne ulezet a neblie zbytecne,tak zkus to,treba to pomuze. A kdyz ji das do spostylky pak,tak staci kdyz ji das hlavu na stranu a urco mas monitor dechu,ne?? Me jak mala blije nekdy a ma hlavu rovne a davi se,tak ji stejne slysim. A jestli ti bude porad blit do pondelka nejak moc,tak bez k mudr,ta vi vic. JO a s tim mlikem,to zdrcle neni zkazene,ale neni to mlecna voda,je to takove hustejsi,jak by mlecny hlen. Bud muze blit to a nebo jen proste z ni vyleti mliko.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jak už psala simca může to být i tím že ji to mlíko nechutná. Já bych zkusila jiné a uvidíš ;-)
Odpovědět
dobre ranko, to je hnus s tim casem,my uz tu strasime od 5rana 8-( Pan,ja vcera na tebe vecer myslela,kdyz jsem krmila a mam jeste jednu radu ;-) Co pouzivas za dudliky na flaskach??Protoze muzes mit rychlejsi,jsou tri rychlosti a male to muze tect rychleji a tim padem ona rychle pije a brisko ji to pak neudrzi a blinka-to se stava hoodne casto. A taky tim i vypije vic,nez se ji do bruska vleze. Tak si zajdi dneska do obhcodu a zkus jiny dulik. My mame nuk a ten ma tri rychlosti a v nemocnici jsem taky musela zkusit vic ;-) Kup si treba dva typy dudliku a vyzkousej. Taky krm na nohach. Sedni si na gauc,trosku at mas nohy vyvyseni a poloz si malou na nohy,smerem nozkama k tvemu brichu.At ma hlavicku v is nez nohy,nakrm ji a nech ji lezet tech deset min. a pak ji dej odrihnout.Pokud se ti ale bude krokutit a chtit rihnout,tak ji dej hned. Mi Viki taky blila jak jsme zacali s lahvi,tak me to ucili v nemocnici sestry jak krmit a ukazovali mi polohy a mi krmime doma jen tak a uz nam neblije. Hlavne ty dudliky zkus dneska vymenit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: vidíš to to mě nenapadlo. Ale je fakt že Eli tak nemá ráda když ji to mlíko moc teče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak uz neblila... vcera jsem to zkusila aby mela hlavu furt nahoře, ale to jsem nevedela s tema 20 min. Dnes zkusim. Davas malou i na bok? Me dr. řekla, ze to sice učí v porodnici, ale že to je blbé kvůli páteři, tak jen sonduju co a jak.. tak to asi vyletělo mliko jak blila. zofi, simi: a jake to mlicko mam zkusit? simi: mam ten nejmensi dudlik od aventu, ale stejne mi to připadá, že to hltá :-| aha tak to ja s ni nebudu hybat a dam odrihnout až poté jak píšeš, tak děkuju za cenné rady a jsem ráda, že na mě myslíte :-) a na nohách ji krmim ze ma hlavu výš.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: je hodně mlík. Sunar, Nutrilon, Hami, ale pokud už ti to neblila tak byy to mělo být v poho. A jak píšeš že to bylo jen čisté mlíko, tak vyblila přebytek toho mlíka, to se občas stává ;-) A jestli se ti zdá že to moc hltá, tak ji tu flašku nenahýbej moc ať nemá plný dudlík mlíka, tak do půlky ať se naučí z toho dudlíku sát. Já to tak dělala u eli a pak se to naučila, jinak se zalykala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na ten bok ji nadávej, to je fakt jen v porodnici a mě to taky dr. říkal že to není dobré na páteř. ;-)
Odpovědět
Me ucili,ze dudlik muis byt plny mlika,jinak je v nem vzduch a bude se moc nadymat a min pit a treba vic blit kvuli vzduchu :-S Pan ja nevim jake mlika jsou v cr,tady je neco jineho,ale kdyz ti neblila,tak nemen.Dej ji pet dnu a uvidis jak si zvykne. Hlavne s ni teda nehybej po piti chvili at se ji to ulezi.........mi viki taky blije nekdy a veru ta blila nekdy tak,ze preblila cele letiste=ale me obe dobre nabiraji na vaze. Pockej na dalsi vazeni. Jo a v nemocnici krmili na zadech jen miminka,me to na boku neucili nebo si to mozna ne pamatuji,protoze mi krmili vn emocnici jen dva dny z lahve a pak sli domu. Ale nemyslism si,ze by to bylo blbe na pater,protoze kdyz kojis v leze,tak je mimi taky na boku,nebo mas plno kojicich poloh kdy je mimi na boku ;-) A plno miminek spi na boku,protoze na zadech nepsi,bo to nesnasi. Ale ja teda osobne jen na zadech Zofi,ja to tak taky delala s veru,ale pak me sestra doma sprdla,ze dudlik musi byt plny,ze polyka vzduch,verunka se totiz taky davila tim mlikem nez nato prisla ;-) Pan,tak zkus uplne jinou znacku lahve a dudliku,se porad v lekarne nebo nekde. Ja mam tady vychodu,ze mam ty poradny kazdy tyden a tam radi se vsim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se hlásím, páč jsme ode dneška doma. Už jsem se nemohla dočkat, v porodce to bylo na palici.. Jinak malá je nádherná, až se trochu oklepeme, tak vložím fotky. Nemůžeme se na ni s manžou vynadívat Porod byl pěkný fičák, měla jsem celý den takové divné poslíky no a pak jsem dostala průjem a zjistila, že mám křeče a že jsou co pět minut A nepřešlo to ani p odvou vanách..tak jsem voala do porodky, že j eto divné,že jsem prvorodička a že se m ito nezdá,že je to pravidelné, tak že máme dojet..V deset jsme dojeli, mudra koukala,že jsem otevřená na pět a hnedka mě hnali na porodní sál. Jako kontrakce mazec, měla jsme ot všechno v křížích, chtěla jsem epidurál, tak se mi vysmáli, že jsem měla přijet o 5 hodin dříve Tak mi píchli oxytocin a pak to byl hukot, no každopádně do dvou hodin od přijetí byla malá venku. Nastřihli mě, ale to jsem prý úzká a hlavně malá letěla jak střela A normálně mě tlačení vůbec nebolelo a hned jak se malá narodila, tak sjem řekla, že do toho jdeme znovu Humor mě přešel druhý den, když to šití přišlo k sobě, trochu to táhne, sedím na půl zadku, ale v pohodě..Takže tak
Odpovědět
Jeeee Kuki,tak te vitam zpatky a jeste jednou gratuluji a mam vyridit gratulace i od Zdenky ;-) Tak to teda byly fofry. Ale to proto,ze jsi Ellu tak dlouho ukecavala,at si pospisi :-D :-D No je to holka poslusna uz od zacatku ;-) A az se zabehnes,tak hod fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki: vítejte doma ;-) x-) x-) Tak to jsi na prvorodičku měla teda super porod :-D a rychlý. Hlavně si to doma užívejte dokud malá leží. My jsme se taky nemohli na Eli vynadívat jak jsem si ji dovezli domů ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
My u Verunky mesic nevideli tv :-D ,taky jsme porad tlemili jen na ni. U Viki uz neni cas,prootze musim sledovat Veru :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: mi nikdo neradil jak ji mám krmit, tak proto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak jsem to tak udělala jak píšeš.. a taky jak mi psala simi s tím, že s ní nemám hýbat po příkrmu, tak to holky zabralo... a malá byla klidná a v klidu usla :) tak ještě jednou díííky moc.. ale dudlik byl jako plný mlika jak píše simi ale tak jsem to nenahýbala. jen dneska malo nebo blbě papala.. spíš u toho furt spala.. tak jsem zvědavá co řekne dr. zítra. Taky mi psala jedna porodní bába jak jsem k ní chodila cvičit, že v 6ti týdnech to je období růstových spurtů.. tak nemusí přibírat ale vyrostla... tak uvidíme, zkusím to s dr. probrat. simi: tak to je fakt výhoda, že ti můžou poradit.. no jak chodím na cvičení tak to tam zítra taky proberu.. pí.Marková je i laktační poradkyní, tak uvidíme co mi řekne. kuki: vítej.. už jsem napsala i na MK ;-) tak jsem ráda, že jsi zase mezi námi, tak hlavně at malá krásně roste a prospívá a at jde dobře kojení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbost,mi taky dáváme z lahvícky a ten dudlik není úplně plný tak aby si to malý tahal sám a vzduch tam není,tak jak píše žofi. Jo a s tou páteří,taky blbost jak píše Simi koji se v leze na boku. No každý říká něco jiného,fakt se člověku musí řídit svým instinktem. Holky mi tu dneska měli návštěvu a včera taky a jsem pěkně hotová. Jdu spát,pohladte všechny své andílky dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: já jsem nemyslela kojení na boku... ale polohování normálně jako během dne.. já dávám na záda.. jj pohladím.. a ty taky pohlaď toho svého :-) dobrou
Odpovědět
jé tu se člověk i zasměje předpotopním kravinám :-D :-D :-D dávat děcko jen na záda tak má do týdne šišatou hlavu.....věř mi, na dět .ARU by tě sestry s tímhle názorem hnaly svinským krokem. U mě je to jednodušší, jsem z oboru, tož vím kuki gratuluji k Ellince x-) x-) x-) těšim se na fotenky
Odpovědět
Profilova fotka
já během dne Risu dávám různě na záda,na jeden bok a na druhý, střídám to,právě jak píše Lucenek kvůli hlavičce. Dávám ho i na bříško. :) no někdy je tady fakt sranda. Pan co malá už neblinka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak sjem vložila fotky: http://www.modrykonik.cz/photos/kukinek
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: už jsem zkoukla fotenky a super. Malá se vám povedla a no hrdý taťka taky dobrý. Jsi sama doma nebo máš doma manžu? Tož když je tak hezké počasíčko tak šup šup ven. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se dneska taky chystám ven, chci zajet do dm na nějaké věci, uvidíme jak bude zatím to vypadá nadějně, co vaříte holky?
Odpovědět
Kuki mala je mooooc uzasna x-) x-) x-) Ja si moc ty po lohy s mimci ne pamatuji,ale vim,ze mi Viki rehb.sestra rikala,ze nesmi spat na boku a na brise a na poradne mi rekli,ze muze spat na boku :-D Teda spi jen na zadech,ale pres den je na brisku a nebo spi ke me pritulena na boku
Odpovědět
Profilova fotka
Tyn: my máme polévku s játrovými knedlíčky a bramborový guláš. Taky se chystám do DM, došli nám vlhčené ubrousky, tak musím jít koupit. Ale jdeme až po obědě až se Eli vyhajá ;-) :-D
Odpovědět
My mame taky s jatrovymi knedlicky a rizoto. A doma jak po vybuchu,tak gruntuji ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha a v kolik asi půjdeš? a kde jdeš do DM? holky můžu květákovou polévku nebude mě nadýmat? holky mám radost já zkouším Ríšu každý den přiložit k prsu a dneska se krásně přisál i na ty mé špatné bradavky, teda jen na tu pravou, krásně sosal 5minut a pak usnul zkoušela jsem pak i levou, ale ta je fakt zapadlá, tak vzal jen kousek a to byla bolest, hned jsem mu ji vzala u nás jsou vánoce, mám takovou radost, jak se vzbudí zase to zkusíme
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: jdu do intersparu. No eli jsem teď dala spát, tak asi bude spát tak do dvou, tak počítám že kolem půl třetí vyjdu. ;-) :-D Tak to věřím že máš radost že můžeš maůého přiložit k prsu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to paráda, tak uvidíme kdy se vzbudí to moje zlatíčko
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Zdravím vás. Kukiiiii ahoj, vítej zpátky doma. To jsi měla fofr porod. Máte krásnou holčičku :-) :-) Ta třetí fotka - to je ale papulka :-D A jak jsi byla spokojená s porodnicí? Já jsem dneska byla u zubaře, ale bála jsem se zbytečně, žádný kaz, nic mi nedělala, jenom koukla na zuby, dásně...a mám už to razítko v průkazce. Během těhotenství můžu přijít ještě jednou. Pak jsem šla k holiči zastřihnout vlasy a teď tu myju nádobí - fuj - moje nejneoblíbenější činnost :-p Já chci myčkuuuuu :-D Jo a objednala jsem se do nemocnice na ten 3D ultrazvuk + 10min.nahrávku. A jestli bude miminko hezky otočené, tak už budem vědět, jestli budeme mít chlapečka nebo holčičku. Jdu ve fajné datum - v pátek 13.11. Tak snad nám přinese štěstí x-) Posílám pozdrav všem maminkám a miminkám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro a já v pátek 13.2 den pred valentynem zjistila,že jsem těhu. Tak budu držet palec at je i pro Vás to datum šťastné!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?