Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
NO a to jeste barbi africkou zverolekarku se zviratky,ktera vypada jako prostitutka-kupoval manza :-D U nas je hracek tak akorat,ja je totiz obcas vyhodim :-p A hlavne veru uz ma rozum,tak se uz ted desne tesi na santu a jka mu da cukrovi pod okno a mliko pro elfy a ze santa je moc stastny,protoze ona byla moc hodna :-D Kde mas fota z oslavy????
Odpovědět
Profilova fotka
simi: fotky se ještě zasekly někde u tchýně :-D
Odpovědět
no jo no,ty tchyne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak. Jsem ji psala jak na tom je a ani mi neodepsala. Si to asi ani nepřečetla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no včera usla pěkně.. zato dnes nějak ne a ne usnout :-( a co budes kupovat Viki? Tak to je skoda, ze to nebylo uplne ono :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak to my už naštěstí spinkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Caute holky, já jsem asi nemocná :-| Mám hlavu jak střep a takový pidi knedlík v krku, tak sjem hnedka hodila do krku homeopatika a snad ot bude v klidku. Ale na cvilku ven asi pujdu, jinak doma zdechnu.. S těma dárkama to máte fajné, mě teda moc ty holčičí dárky nebaví, jsme s manželem spíše na ty klučičí, manža je zatížený na nářadí :-D Takže jsem zvědavá, jak budou vypadat časem ty naše dárky :-D simi..prý barbie prostitutka :-D :-D :-D ale některé fakt vypadají jako štětiny :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky s malou včera docela bojovala.. ještě že M. nebyl doma (na koncertě). Musela jsem ji hodně vysát nosánek a celkem jsem toho hodně vytáhla.. taky furt pobrekávala.. hlady a já ji nějak nemohla zasytit, tak jsem šáhla po bebě a spala rázem krásně celou noc :-) a ráno se mi sputilo mlíko, takže jsme zase hltaly :-) ale zase se mi udělat červený flek na tom samém prsu ]-( už mě to pěkně štve.. a taky jsem si v podpaží nahmatala nějakou bulku... nevím, nemůže to být ta přídavná mléčná žláza? kuki: no raději bych zůstala doma ;-) být tebou aby ses vyléčila a na mimi byla pak plná sil.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak to ti teda neporadím. Zkus zavolat laktační poradkyni a nebo zajdi na gyndu ;-)
Odpovědět
Pan,mas ucpanou zlazu zase asi,takze zacni hned masirovat a hodne odstrikavat,to mas z toho,ze jsi malo kojila,tak se ti to ucpalo. Me se to delalo co tri dny na zacatku,je to hnus. A kdyb te to moc bolelo a mela jsi teploty a chripku zas,tak jdi pro antibiotika,Hlavne hodne odstrikavej a masiruj. NO ten disney byl krasny,byl tam zas ohnostroj na ledem a tak,jenze ten hleda se nemo byl tak namakany,byla tam tma a jen ty ryby zarily,takze jsi nevidela ani ty krasobruslare,meli to do detailu i to akvarko a tak,to bylo proste uzasne a s tim se ty princezny nedaji srovnat. Jinak my vcera taky uspavali asi hodinu a pul 8-( Ale Viki vzdy blbe spi,kdyz je cely den venku,ona je rada doma,ma to pak vse rozhozene a ted je zas u 4dny zrava,tak zas krmim co dve hodky i vnoci 8-( ,tak jsem fakt ko. A viki nevim co kupovat,asi neco na kocar,jako sterkotku a tak a nejakou hracku,ted ji jeste moc nezajimaji astejne uz toho mame hodne. Kuki,mi manza rika,ze jsem jak stara babka komunistka,ale ta zverolekarka ma bodycko co ji zakryva jen kozy c.4 a tesne sortky-zverolekar jak prase,tak mi manza vysvetlovatl,ze je v Africe a je ji horko :-D :-D Ja miluji nakupovat holcici darky a kdyz manza vleze do disney obchodu,tak to je konecne,vcera rikal,ze by tam chtel bydlet,je to pro nej snad jeste vic vzrusujici nez sexshop :-D :-p Ale samo by radsi kupoval auto,tanky a tak,ale uz mu jdou i barbie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to je děs... to je z toho že jsem málo kojila jo? No mě podrž.. to se mi jako může takto furt vracet? jééé tak to bych taky toho Nema ráda viděla.. Týý jo i v noci co 2hod tak to se ti nedivím, že jsi KO, já jsem ko a to krmím tuším jen 2x za noc :-| no my toho máme právě taky moc... moc hraček, popůjčovaných, něco jsme dostali.. tak aspon něco jen tak.. stejně z toho si myslím nebude mít ještě rozum.
Odpovědět
pan... Petulka bude rada,kdyz ji das k vanocum prso k puse :-D JO to mas z toho,ze jsi v noci nekojila,bud musis teda jednou v noci odstrikat,kdyz je dlouha pauza a nebo si snizit tvorbu mlika at se ti neucpava,ja si snizila tvorbu mlika tenkrat,prootze mala pila tak 200mil. za den a ja mela 800mil.za den.Ale ty asi snizit ne muzes,protoze nevis,kolik mala pije,tak nevim.Asi kdyz mas moc plne prsa v noci,vstan a odstrikej,nic jineho ti nezbyde,jinak se ti to bude porad ucpavat a skoncis zas na antibiotikach. Ja taky i kdyz mam mliko v lednici,tak musim odstrikavat,jinak by se mi to ucpalo zase. Ted pecu nejakouk vymyslenou bananovo kokosovo cokoladovou dorto buchtu a na zaver to polijem kremem co se dava na buchticky x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi: no tak snad se toho dožije.. snad to zvládnu vytrpět do vánoc.. je to s těma prsama na štíru.. ale tobě to nemusím vykládat, co? :-N a jak se to snižuje ? no já zase tak moc neodstříkám.. když se zadaří tak z jednoho prsa max 30tka. No to mám radost.. konečně jsem se těšila jak se vyspím.. a s takovýma následkama.. uvědomí si to děti až budou větší co jsme vlastně pro ně dělaly? jéé ty děláš chutě, dala bych si.
Odpovědět
NO uz jsme si s veru dali x-) ;-) Snizuje se tak,ze min odstrikavas,jelikoz ty kojis,min kojit nemuzes,tak asi snizit nemuzes. Jen kdyz ti mala bude pit malo a prso ti zustane porad plne nebo bude mit dlouhou mezeru mezi pitim a budes mit prsa nalite,tak odstrikej.Ale jen tak,aby byly poloprazdne a citila ses pohodlne. A to staci. Ja uz mam prsa dobre,kdyz je mam moc nalite,tak odstrikam i kdyz mam dost mlika,ale to se mi ted stava malo,protoze viki porad ji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska poprvé sami holky co na prdíky?
Odpovědět
Profilova fotka
Caute holky, simi...se ti nedivím, mě toteda pobavilo a úplně si tu papnenku umím představit :-D Jsem to říkala manžovi, tak se smál. Myslím, že do toho holčičího světa taky pronikne, co mu jiného zbyde,že :-D Jinak my byli včera u našich, dělali jsme si tam langoše, tak mi bylo večer blbě a celou noc jsem měla křeče v břiše, takže fakt paráda :-S Jsem zase jak vzatá pytlem,chjoooo. A zítra zase poradna, tak tu doktorku snad podplatím, ať malé povytáhne hlavičku :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki a kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
ber..2.11. - a včera mě pobavila mamka - dívá se na mě a říká, no, luci, já to tak vidím za 14 dní..A já jí říkám, však jo mami, to mám termín :-D :-D :-D No úplná vědma a doktorka v jednom :-D A není na ty prdíky ten Pupík?
Odpovědět
Profilova fotka
pupík máme a nezabírá
Odpovědět
Profilova fotka
Hm,tak to já neporadím, vím akorát o tomhle a o tom nahřátem pytlíku s peckama, ale už jsi určitě taky vyzkoušela
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: zkus masírovat bříško. Dělá se to tak že nožičkama opisuje malé kroužky směrem k bříšku a vždy u bříška trochu stlačíš. Nebo je ještě dobrý čaj fenyklový a nebo odvar z kmínu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: n a ty prdíky jou ještě kapičky Sab simplex. Koupíš je v lékarně bez předpisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zofi děkuji, kapečky máme :o) no snad na něco příjdeme co nám zabere, dneska měl fenyklový čaj a teď v postýlce krásně prdí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: ten mu určitě pomůže. A jak jste dopadli s váhou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no přibral 15dk, zatím není ani na váze se kterou se narodil, no snad bude přibírat suchárek :o) jdeme koupat zatím papa
Odpovědět
tynus,tak ja na prdiky poradim co nase pediatricka-z toho vyroste :-D My zkouseli trubicky,pupik,kapky............fakt vsechno a nic nezabralo,mala teda prdela,ale bolelo ji brisko,protze mela tech prdu moc a nakonec z toho fakt vyrostla. Nam totiz nezabralo nic.Ale fenyklovy caj jsme nezkusili,protoze jsme nemohli kvuli tomu jak byla brzo narozena. Kuki,no vy matete totiz hodne,teda i tynka matla,vy uz jste tu snad od sesteho mesice psali,ze uz chcete rodit a ty uz dva tydny pises,jak by jsi dva tydny prenasela :-D Vzdyt mas jeste plno casu :-D Bobku,vim jak uz to chces mit za sebou. Amanza nato prijde s hracky,uvidis :-p My jste ted desne busy,zitra poradna s viki a konzultace s doktorem,tak jsem zvedava. Jdu odstrikat a spocnout Tynus,viki trvalo asi 3tydny se dostat na svou porodni vahu,mozna i vic,si uz nepamatuji,ty driv narozene deti pomaleji nabriaji,ale dozene to maly za chvili,tak si stim tak hlavu nelamej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi, no já četla, že děti neumí tlačit a až se začnou více hýbat tak to bude ok, tak to nějak přežijeme teď spapal poprvé 70ml jinak do něj dostaneme tak 45ml, tak jsme slavili, dneska jsem měla termín porodu podle ultrazvuku :-) holky jdu si lehnout, pohlaďte svoje andílky a Ty Kuki bříško papa
Odpovědět
Tynus,tak proto mi rikala,ze z toho vyroste :-) No me taky rikali,ze nevi ktery sval jeste pri tlaceni pouzit a ze pouzivaji vsechny a to je pravda,protoze nase viki,kdyz kadi-v 5 rano pokazde-tak tlaci jak by tlacila skrin pred sebou a je strasne hlucna. No a s prdy asi pravda,protoze jak ted sebou uz mele,tak uz ji to netrapi. Tak z toho maly taky urco vyroste. Nase viki by ted mela mit 8 tysnu a uz ma 4.5mesice,zitra mame 8tydenni kontrolu :-D Jinak teda pije cca 70ml.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha.. takže nemam odstříkávat do skoroprázdného prsa jo? Jen abych se cítila dobře jo? no to kojení je fakt věda uff.. berryl: no každý si musí najít to co zabírá na toho svého drobka.. škoda, že neexistuje jeden postup co? nebo kdyby po porodu po placentě vylezl i manuál co? :-D kuki: už ti je líp? zofi: jak se máš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?