Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
pan,ne do prazdneho,jinak se ti bude tvorit vic mlika a ty vic nep otrebujes,tak se ti to zas ucpe. Takze tak,ja kdyz nepotrebuju mliko,mam plne prsa,tak jen odstrikam do pulky,aby se neucpalo a me neptacili a to staci. NO ten manual.to je dobry napad :-D :-D A mohli by ho pridavat i k chlapum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já jsem myslela, že kdybych měla více mlika, tak bych mohla více odstříkávat do zásoby a mohla bych vyrážet do ulic.. ale to je asi blbost zbytečně takto vytvářet že? To si akorát koleduju o záněty co? :-S taky mám malé prsa :-) jj to by mohli hhi..
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mi byli bez prdiku po čaji krásně prdel i kakal jen těch plen padlo :) mi se malý budí v noci co 3,5h jinak já problém s prsy zatím nemám radeji to zaklepu,mléka mám plno a odstrikavam podle potřeby 2x denně. Včera mi přišla ta el.odstrik tak jsem zvědavá. V noci neodstrikavam, ale hned ráno to jsou vždy trochu nalite jinak to je v pohodě. Teda zatím :)
Odpovědět
pan ty jsi koza. Kdyz chces zasoby,tak strikej do praznda a jak pak nebudes chtit,tak jen do polo,aby se ti neucpali. Proste si hlidej prsa at se ti hodne nenaliji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) tynko: jak jste to doma sami zvládli? Jak to, že s tím kojením jsou takové starosti? :-( To jsem zvědavá, jak s tím budu jednou válčit já. Uf, tak jdu v pondělí k zubaři :-S , nakonec ještě k tomu starému, snad to přežiju...pak si ten den udělám radost a jdu k holiči trošku se upravit :-) Holky ptala jsem se vás už na první pohyby miminka, kdy jsou cítit? Já ještě nic necítím, vím, že je ještě brzo, ale jen tak jsem včera přiložila manželovo ucho na moje bříško a celý vysmátý mi hlásil, že slyšel, jako by se tam mimi vrtělo a něco tam ťupkalo... :-) A v břichu mi v tu chvíli nekrundalo :-D Myslíte, že slyšel miminko? Jo a myslela jsem, že jsme už dohodnutí na jménech, ale asi nejsme ;-( Klučičí nám zůstává, ale holčičí je otevřené.budu ho muset nějak nenápadně přesvědčit :-D
Odpovědět
Tyn,tak to maly spi dobre. A jakou mas pumpu?At ti pekne slouzi a ty i kojiis teda?. NO nic,ja jdu odstrikat :-D Jam usim strikat i v noci,kdkyz nestrikam 8hod.,tak mam prsa uplne nalita a bule v nich
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, jsem tu jen na skok. nemam pc, tak pisu od manzela z pracovniho pda. pan: mam se dobre. vcera jsemse potkala s tyn u dr. a maly je fakt nadherny. takovy bobisek. jinak uz mi zacina rust pupik, tak budou uz nejake fotecky :-) jaro pohyby u prvorodicek jsou kolem 20tt,tak si jeste pockas :-D
Odpovědět
Jaro ja jsem Verunky citela 18tt enbo 19tt. a viktorku na konci 15tt. ;-) Treba uz vam male tuka na pupek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: a jak se jinak cítíš? Už lepší? Já vím, že je brzo, ale víš jak...první mimino, tak jsem netrpělivá :-D Na fotečky se těším. No já se fotím 1x týdně, pokud nezapomenu, ale zveřejním jen oblečené fotky :-D Tak jak bude pupík větší, tak něco přidám. Ale už teď je vidět, když jsem se dívala na starší fotky, že roste a zvedá se to už i nahoře. simi: že by?! :-) No holky na koníkovi psaly, že ty první pohyby nejsou ty klasické, ale že je to nějaké bublání a tak...tak nevím, zatím jsem nic necítila. Už začínám myslím 16. týden. Zítra jdu do poradny. Kukiiiiii, nerodíš? :-) tynka: jéé já jsem si až teď všimla, že jsi ráno psala :-) Zdravím tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem tu:-) Ještě nerodím, ale bzry snad budu :-D simi..se nediv, jsme obě chtěly mít mimča co nejdříve u sebe, kdyby to šlo, tak bych rodila hned druhý den po tom, co jsem zjistila, že jsem těhotná :-D :-D jaro..já cítila první bublinynevím kdy, ale takové malinkaté šťouchanečky už v 18tt, takže to máš za pár ;-) Jo a je to mazec, protože já se na to pořád těšila, pak sjem prosila, ať už nekope, že to hrozně bolí a teď ji občas budím, páč jsem nervozní, že se ani nepohne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi já mám ruční medelu a elektrickou avent, tak uvidíme čekám na Rádu a odpoledne mi k ní dá školení :-D :-D :-D já jen odstříkávám a dávám z lahve :-) kuki tak to už bude brzo jupííí jaro mě malý poprvé kopnul v 17tt bylo to strašně brzo a pak až za pár dní
Odpovědět
Jaro,jsou to bublinky se zacatku,tak to uz fakt muze byt ono,akzda maminka je jinak citliva na pohyby. Tyn. a to odstrikavas jen 2x denne???To ti staci mliko? Tak at ti advent slouzi,jsou dobre. My dnes kontrola s viki u dok. a na poradne a vse v poradku. Krasne nabira a vyviji se perfektne,tak jsem moc rada,byli jsme tam hodinu,supr doktor.A rikal,ze je uplne zdrava a je presna na 8tydenni miminko a to je jeji pravy vek jak se mela narodit,tak jsem moc rada x-) x-) x-) x-) A v patek jdem znova,protoze uci mlade doktory,tak se me zeptal,jestli by mohli vysledovat viki,ze je dobry priklad,tak bude laboratorni myska :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi: díky a koza jsem to máš pravdu :-D a velká ... kor když hážu věci do koše, které tam nepatří jak magořím :-) jsemt i to psala, co jsem provedla? jéé tak to jsem za malou moooc ráda a moc ti to přeju.. celou dobu jsem se za vás modlila. jaro: první pohyby ucítíš mezí 18-20týdnem. Ale manža to dlouho necítil... spíš to budeš cítit ty vnitřně. Takže určo si vymýšlel aby ti udělal radost :-N x-) Mě malá kopla v 18tt ucítila jsem to jako takovou bublinku v metru. Říká se, že to cítíš když jsi unavená nebo uvolněná... já jsem to ucítila v metru jak jsem jela z práce a div jsem nespala :-D
Odpovědět
ahoj holky, my dnesk kouili veru k narozkam velky play house pro panenky se vsim a mini autodrahu jeste a pak ma drobnosti. A manza tady do me husti,ze chce treti,ted hned,ze citi,ze udela kluka a ze riskne ze to bude holka. Tak jdu radsi ven,protoze je blazen. Prosel regaly s roboty a hvezdnymi valkami a ted nejde zastavit. 8-( Pan nerikala,co jsi vyhodila??Ja to tak delam bezne s pradlem,jdu do pracky a hodim ho do kose :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: co ho to tak popadlo? hihihi... no tak to máte super, že už máte takové krásné dárky. fakt? no já jsem čistila odsávačku na vysavač na nos... a druhý den v 5h ráno jsem chtěla malé vysát nos a nenašla jsem ty náhrad.díly.. tak jsem šla kojit, uspala ji a nedalo mi to a hledala jsem.. tak mě jedině napadlo, jak jsem čistila vatovou štětičkou, že jsem to třeba vyhodila s ní do koše.. a taky že jo.. ještě že to manža během dne nevynesl... no případ pro chocholouška.. a to jsem v so zničila odsávačku na prsa.. ]-( jsem strčila do mikrovlnky do steril. a nedala tam vodu, tak si umíš představit jak to vypadalo po 10min. se mi chtělo brečet. Tak ted jsem si objed.další přes net.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju hezký den, sakra...měla jsem tu něco napsané pak mě to odhlásilo a všechno zmizelo ]-( Dneska ráno jsem byla v poradně a všechno v pořádku...miminko se ve mě hezky mrskalo a mávalo na nás ručičkama, srdíčko krásně tluče, ale bohužel nešlo dobře vyfotit, i když se paní doktorka snažila, tak mám sice fotky, ale takové nijaké. Tak mi dala číslo ať se objednám do fakultky na 3D ultrazvuk kolem toho 20.týdne, že tam mi už řeknou i pohlaví a mimi i nahrají. Sice se to platí, ale mohl by to být fajn zážitek. Byly jste taky na tom??? kuki: tak to je fajn, že už bys to mohla mít brzo za sebou. Juj pak budu na řadě já :-) Héééj pandi, nevymýšlel :-D No 18.týden je za chvilku, tak pak třeba už něco ucítím. Už se těším. Ale abych vám tu pak nechodila, že mě kope a bolí to :-D simi: Tak to je malá šikulka, že to všechno dohnala. A to máte doma skoro novorozence :-)
Odpovědět
Pan,ja taky umikrovala pumpu na prsa :-D ja tam teda vodu dala,ale nesmi se sterilozvat v mikro. a byla u kamosky a nemela svuj parni sterilizator a roztavila se mi,ale nastesti jde :-D Tak si z toho nic nedelej,jsme asi obe sikovne ;-) A to nemluvim,ze mi podruhe horelo v kuchyni :-N Jaro,no utece to jak voda,kuki nedavno psala,ze se snazi a uz rodi za chvili,mazec. Mame doma novorozenatko,ale uz teda viditelne hodne roste a vse vnima. Manzel porad prudi,husti mi do hlavy,je to blazen.A jeste vetsi,ze chce ted hned,ani nahodou. STaci mi jeden potrat a porod v sestem mesici,uz vic riskovat nebudu a zvokla bych. I kdyz jsem vzdycky chtela tri deti :-D Ted jela veru koupit carodejnicky dres na hallowen,chtela byt ruzova carodejka,tak to byla hruza a vsechno je strasidlene,nakonec jsme vybrali. Hlavne obchody uz vybrakovany a to je az za tyden,blazni lidi.Tak vse bylo male,nebo velke a hlavne moc strasidelne pro ni-mi to porad vysvetlovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky, tak už mám PC doma a je to rychlost teda :-D Jaro: já se celkem cítím dobře. Sice mi je vždy ráno na zvracení, ale nezvracím, tak doufám že mě to brzy přejde. Jinak nemám čas myslet na to že jsem těhu. Pořád lítám kolem eli a ještě škola, takže se nenudím. Už se těším napříští týden na poradnu až uvidím prďolku na UTZ :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky po dlouhe dobe. Dlouho jsem tu nebyly se omlouvam :-N Nechce se mi to vsechno docitat,tak tem tehotnym preji aby jim to slo nadale dobre a tem co porodily at jim to jde dobre. Jinak ja mela opet doma synka pro zmenu ale uz je zpet ve skole. Ted tady donesly ze skoly papir ze budou ve skolach zadarmo ockovani proti te praseci chripce,neni to povinne,tak se mame rozmyslet. Poradte ja nevim, nekdo rika, ze toje dobre, pak mi tu chodi maily ze to zpusobuje to a to a obsahuje to a to a tak neivm. Lucenek co ty myslis?? Porad dat je ockovat nebo ne?? JInak se nam tu ochladilo,ale ma se zase oteplit,tak uvidime.
Odpovědět
Lucy tady se taky ockuje,uz se zacalo. My neockujem,nemaji to prozkoukmane poradne,tak o tech vakcinach moc nevim si myslim. Ja se o tom bavila v nemocnici jak jsme byli s viki a zdrav.sestra mi rikala,ze se nenecha a ani svoje deti. Zatim to je normalni chripka,nezmutovalo to,tak nebudem riskovat nejake vedlesji ucinky o kterych jeste nikdo nevi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: byla jsem na všech možných utz. A na 3D taky ;-) jj to stejně budeš hihi.. to jsme měly všechny ;-) simi: no já říkám, že máme vykojené mozky :-D :-D :-D a to je děs co? Ovlivnuje pití vody kojení? no tak to jste s malou měli veselo... a muže to jako ještě neopustilo jo? No tak ho nechej jednou s holkama samotného a vyjdi si na nákup ;-) stačí 2hod a uvidíš. Přejde ho to.. teda pokud to není taková ta "kuchyňka" zofi: jak už má někdo jedno dítě, tak si další těhu opravdu už tak neužije co? :-| tak hlavně se drž a opatruj se! lucy: no já nevím s tím očkováním... myslíš si, že je to opravdu tak zázračné? já bych do toho asi nešla. jj má se oteplit ale ochladit koncem příštího týdne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pan: je to tak. Ono když máš třeba větší věkový rozdíl, tak i jo, ale eli mě opravdu teď hodně zaměstnává, ale já jsem i na druhou stranu ráda. Ale zase jsem i ráda že nemám žádné problémy jako u eli , protože nevím nevím jak bych dala to že jsem musel a ležet a moje jediná cesta mohla být jen na záchod. Ikdyž mi bývá ráno špatně, tak to musím překonat a prostě nastartovat se na den s Eli. Už to není taková ta pohodička jako u Eli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, takže Kukinek se stala maminkou.. narodila se ji dcérka Ella, stihla to za pět 12 a měří 48cm a váží něco kolem 3100g a je nejhezčí. Rodila ve Vítkovicích zofi: ale je to krása a já ti to moooc přeji, že jsi těhu a budeš mít miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuuu kuki tak to gratulujeme. Tak další mamina u nás. Tož už se těšíme na fotečky a taky na dojmy z porodu. pan: jo těhu je krásné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky se těším na ty dojmy :-) a fotečky každopádně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kuki gratuluji strašně moc, to je krásná zpráva :-):-):-)Pandi díky za info ;-) A jméno vybrali moc hezké. Taky se těším na dojmy. Chtěla bych slyšet jaké to v těch Vítkovicích je, poslední dobou je dost chválí a naopak slyším negace na Porubu. pan: a kdy to bylo? dneska nebo už v noci? A málem nestihli dojet? :-o simi: tak ti kluk u kuki nevyšel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: v noci.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: v noci
Odpovědět
Profilova fotka
pan: aha, a to za pět 12 jsi myslela jako za 5 min. půlnoc nebo že to málem nestihli? :-) Já nechci rodit v nociiiii. Pan, kdy jsi rodila? Kuki, tynka v noci...
Odpovědět
Profilova fotka
no psala to za pět minut 12 tak snad myslela půlnoc.. napsala jsem přesně jak to psala.. jejda tak to jsi mě ted dostala.. no dle mě se neřiď, já měla indukovaný, plánovaný porod.. ale většínou se rodí v noci nebo k ránu ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?