Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak: já jsem koupila eli boty. ;-) Tak sjem ráda, sice stály přes 600 kč, ale jsou to zdravotní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no tak to je super.. to jsou zimní?
Odpovědět
Profilova fotka
ne zimní máme, potřebavala botky na teď. Už máme jedny malé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na ted? no to už může mít ty zimníi ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ty byly docela ještě hrubé s kožíškem. Má se zase oteplit, tak by neměla v čem chodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to máš recht.. mělo by být tak 15C, no už aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už se taky na to těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vánoce by jako mohly být na sněhu, co říkáš?
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo. Já už se těším co na to bude eli říkat a budem chodit sáňkovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky fakt má být ještě +15? to je snad k neuvěření... =-) Já jsem si včera zpívala, když jsem se večer vracela a padal ten sníh s děštěm: Vánoce, bude stromeček, halelůja, glooorijááááá :-D :-D :-D Normálně vánoční atmoška :-D Já se na vánoce moc těším, nejvíce na stromeček - máme nový,krásný, velký, plno baněk - jsem jak malé děcko :-N zofi..to ej šílené, že malá vůbec boty nosí, vždyť se nedávno narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jo nedávno se narodila a už má 1 rok a lítá jak torpédo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no to musela být ale akce.. ty nebýt těhule tak nevim nevim haleluja :-D :-D zofi: týý jo už v jednom roce se nezastavím jo? uff
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan..nene, já si zpívám normálně - ale spíše teda v duchu,no :-D :-D :-D Jsem byla v té cukrárně co psala lucenek,že má její ségra a moc dobré zákusky tam mají x-) Jsem koupila domů manžovi špičku a byl nadšený, páč v ní byla tekutá náplň :-) Takže cukrárnu doporučuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..to je příprava an to,až ti tam budou lítat torpéda dvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ve špičce však tekutá nápln bývá ne? Ty ja taky miluji :-)
Odpovědět
Pan,uz se nezastavis jak ti zacne litat po ctyrech,to je tak za pul roku :-D me dneska verunka bodla spejli,tak mam duru ve stehnu a viki se tak posra....ze jsem ji musela umyt zada,ramena a ma to i ve vlasech-neptejte se me jak to dokazala :-N Kolik tam mate stupnu???Nam sviti slunicko,tak na mikinu
Odpovědět
Profilova fotka
pan..no má být, ale hodně se to šulí,takže bývá taková tuhá..a já špičky nerada :-) simi...i ve vlasech?To děti umí?Nééééééééééééé :-D My tu máme kosu,venku sjem enbyla,ale něco kolem dvou stupňů bylo v předpovědi :-|
Odpovědět
kuki,no ona se pok adila a ani toho nebylo hodne,jenze ji to vyteklo plenou ze zadu na zada az na ramena a jak jsem ji prebalovala,tak jsem sti nevsimla ze to ma az nad lopatkami,takze si v tom i hlavu asi vyvalela-jine vysvetleni nemam,proste je pokadena cela :-p My tu mame asi tak 18 stupnu,tusim,ale mozna min,urco ne pod 15.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je mazec, takový malý hovňous :-D Tady je fakt kosa, ale jak psala pan, asi by se mělo ještě před zimou pteplit - ale skoky jsou to pořádné, jeden týden 25, další 5, je to na palici...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte po dlouhe dobe teda se mi to nechtelo ani docitat,tak to bylo jen tak v rychosti. Ja tu denne mrkam,ale nekdy nevim co mam psat,obcas jsem mimo tema ))) Simi- jo na tom disney na lede jsme byly. BYlo to krasne, jen v druhe casti nase mala usla,protoze si nedala rict a po ceste nespala. My jsme na to jeli do Miami a mame to 4 hod. cesty,takze jsem ji rikala,at si na chvilku pospi,ale ne, oni jsou vzdycky chytri a pak usnou,kdyz dojizdime na misto,takze ji to vzalo az tam. Jinak me pohltil facebook a ty hry na nem. Neni to sice na dlouho ty hry,ale denne tam nekolikrat vlezu. Hruza. U nas jsou desny paraky,stale padaji rekordni tepla,ale o vikenduuz se ma ochlazovat. Vcera jsme byly se skautama ve Weather station( tam kde predvidaj pocasi) >No tesili jsme se, ze to bude zajimave,ale celkem nic moc, vic jak pul hodiny chlap kecal,takze to nikoho nebavilo a pak ukazal jak vypousti nafukovaci balon s vysilackou kazde rano a kazdy vecer do vzduchu. Tak to byl pro decka asi nejvetsi zazitek. No nic jdu umyt lednicku,je tak prazdna,ze jsem si rekla, dobry cas na umyti a taky nam druha lednicka mala prestala nejak jit,tak ji musim odmrazit a zkusit zda fachci nebo ne. Mejte se zatim Tynka uz jsem psala na facebook ze malej je bozskej a vam to moc slusi,hlavne tobe.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: až mi tu budou lítat torpéda dvě, tak to teprve bude záhul :-D . Jo a v té cukrošce jsem už byla a mají tam nejen dobré zákusky, ale i super frapé a zmrzlinové poháry ;-)
Odpovědět
ahoj holky,hodila jsem nove fotky na facebook a je tam i ta viki v postylce :-D tak pak mrknete
Odpovědět
Profilova fotka
simi: už jsme s anžou koukali a supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-D
Odpovědět
ze je bozi!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to jsi mě potěšila :-D týýý jo tys měla ale dneska den :-S lucy: neprovokuj s tím teplíčkem jo? :-N tu asi 3C a sněžilo.
Odpovědět
pan jak vidim,tak ti mala uz spi,co? :-D ;-) Zofi,no je v tom vtipna,fakt ji musim v noci pomalu nahmatavat v kter casti lezi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko při sobotě ;-) A zase tam prší ]-( kdy to skončí?
Odpovědět
NO vikend,jde to poznat :-D Disney byl pekny,ale teda hleda se nemo na lede byl milionkrat lepe udelany. A uz jsme holky dokocnili vsechny darky pro veru na vanoce x-) Tak uz jen Viki neco. Dostane 2stolni hry,knizky o princeznach pohadkove,saty snehurky,pak postavicky vsech princezen-snehurka,popelka,ruzenka........,pak jednu velkou panenku princezny,7 trpasliku,vysilacky tinker bella,pak jeset takove drobnosti a kytaru detskou. Jsme totiz dneska vlezli i do disny obchodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: teda ta toho ale dostane :-D Já jsem dala už zákaz kupovat eli hračky na Vánoce, jelikož už jich má teď až nad hlavu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?