Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan..je to jednoduché, já je včera udělala než se mi v troubě ohřála kupovaná pizza :-) http://www.poslirecept.cz/recept/slad... - at to nemusím psát ;-) Ale nedávala jsem tam kandované ovoce, to jsme neměli a nemusíš to potírat čokoškou, když se ti nechce, mě to chutná i bez ní. A dávám vždycky hodně buráků, páč to pak tak fajně křupe :-N A ty pocity mám přesně jak píšeš, chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
pan: na tu rýmu si kup v lékárně mořskou vodu. Já ji mám taky doma. Mě dr. říkala že můžu použít i vincentku, ale ta nám nepomáhala tak jsem koupila mořskou vodu a super. Nemusíě se bát že to je nějaká chemie. Je to čistě jen slaná voda z mořa. já mám doma Physiomer baby Je to 115 ml, tak ti to vydrží dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bez čokošky by to pro mě nebylo ono :-D to já si dám tu práci :-D :-D :-D neboj, za chvili ty pocity už budou ty tam..
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: a to stříkáš nebo kapeš?
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no to vypadá dobře, a celkem rychle to musím pak zkusit.. a mřížkovat to nebudu já to snad ponořím do té čoko celé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pan: ten co mám já tak ten se stříká a je fakt super ;-)
Odpovědět
Pan nam viki taky chrochta obcas a nejde to vysat,dok.nam dal taky nejake kapky se soli-tak asi ta morska voda,ja je ani nevytahla ze sacku z lekarny,tak nevim ani,jeslti to teda zabira,malou to nejak netrpai a je to obcas,tak nekapu nebo nestrikam. Ja na MK vubec nechodim,jen tak jednou mesicne mrknout,chodim jen tady,tak tu asi budu za chvili sama. Na skoly se divam,protoze mala nastpuje za dva roky,tzn.ze pristi rok davam prihlasku a nekdo rika,ze do dobre skoly musis dite nahlasit uz i tri roky predem at maji pro nej misto nebo ma vetsi sanci.Pred 5ti lety to tu bylo tak,ze se deti uz hlasili jak se narodili na cekaci list,maras. Ted to pry je jinak,no ale stejne budu volat a ptat se,jeslti uz ji mam zapsat,nebo cekat do pristiho roku na prihlasky. No a musis vybrat dobrou skolu,pokud chces,jinak ti prideli oni,takze musis najit na netu skoly a jejich offsted-hodnoceni,a tam ti pisou,jak jsou natom deti se ctenim,vysledky uzkousek,jaci jsou ucitele,jestli se detem libi,jestli deti vi neco o drogach,jeslti maji gangy..........no vsechno. A ja zjistli,ze nase nejblizsi skoly maji hodnoceni za 2-ze 4bodu-,takze to je dobre. Treba kamaradka u nich maji horzne skoly,kde jsou gangy,deti nemaji vysledky,maji spatne korikulum,tady ma kazda skola svoje totiz,takze ti uz ted usilovne hledaji,kde maleho dostat a je to hodne tezke,protoze dobre skoly nemaji v okoli bydliste. Jinak ja se teda nenudim ted,protoze chodim do toho detskeho centra,takze jsem porad venku,ale s VEru to byl des,jsem mela doma deprese jak blazen,nikoho jsem tu neznala,tak jsem umirala a chodila na sestihodinove prochazky. A uz nam prsi :-S Kuki,neboj,to te prejde,ted jsi trochu mimo,protoze nevis co te ceka a ajk to vsechno bude,to ma asi kazda tehulka na konci ;-) Pak se ti stejne mala narodi a v minute budes vedet jak ji drzet,lprebalit a vsechno a kdyz ne,tak se to naucis. Ja dsene nesnasela na konci tehu,jak se me kazdy ptal-tak co,uz???? To me na noze brali,jsem uz pak moji mamku servala at se me stupidne nepta,ze az budu rodit,ze ji dam vedet :-D
Odpovědět
tak to bylo vycerpavajici :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: nee já tu taky budu ;-) jéé malá už se hlásí.. tak surfování skončilo.. ozvu se pak
Odpovědět
Jo a stihnu napsat jednu masaz na ty prsa. Predklonit se nad umyvadlo,aby prsa vyseli smerem dolu,napustit umyvadlo horkouk vodou-tak moc,co snesete,cim vic horke tim lip,namocit hadru,nevyzdimat a rolovat ji pod dlani na ucpanem miste nebo po celem prsu.Tu hadru nevyzdimat teda a ta horka voda vam bude i stkat po prsu a hlavne je dulezite netlacit,takze jen tlacit takovou silou,aby to po tom prsu ta hadra sjela!!!!!!! a celou dobu byt nahnuti nad tim umyvadlem,to delat deset minut pred kazdym kojenim nebo odstrikavanim. No snad jste to pochopili,ono to je tezke napsat,neumim to vysvetlit,me to ucila laktacni poradkyne a ukazovala mi to na mem prsu primo. Pak pri kojeni nebo odstrikavani si vzit kulaty kartac na vlasy a rolovat ho pres ucpane misto na prsu,zas netlacit,jen tak aby se ten kartac protocil smerem k bradavce,takze to pekne simra a to stimuluje ty prsa a fakt mi to prso zaclo vic strikat mliko.A hlavne se tady to dela jak se odstrikava,takze musite byt trochu zrucni,drzet pumpu a rolovat ten hreben. Me tady ty masaze vzdy do dvou dnu prso odecpali.Hlavne se nesmi fakt nikdy na prso ani trochu tlacit,jinak by se mohlo nejak poskodit,ty zlazy ve vnitr,vse musi byt jemnoucke. No a samo vse sprse poustet na prso horkoku vodu.
Odpovědět
Jo a ta hadra se roluje smerem k bradavce a ja pouzivala takovou tu na na dobi,modrou s bilima punikama,takova jemnoucka a mela jsem je dve.A roluje se od vrchu smerem k bradavce nebo proste prejet tou hadrou pres to misto a okolo.Jo a prsa by se ni kdy pri masazi nemeli dotykat prsty,polstarsky,protoze jsou pry hrbolate a mohlo by to ublizit.TAkze nikdy nemasirovat prsty,kdzy se masaz delat rukama,ale temi velkymi polstari na dlani
Odpovědět
Profilova fotka
já tady taky chodím, ale nikdo tu věčně není, tak není co psát. :-D Simi: tak to je super tip na ty prsa ;-) ,ale pěkně ses nám rozepsala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooooj, já jsem tady takyyyy :-) No ale je pravda, že jsem se ráno zasekla na koníkovi a pak vypadl internet :-D Teď jsem doma a chvilku si tu vegetím, ale půjdu si udělat něco na jídlo, mimi a máma mají hlad :-D Mě začíná čím dál častěji pálit žáha ]-( Simi: to je super tip, ale podle vašich zkušeností vidím, že to kojení není žádná sranda, netušila jsem, že s tím můžou být takové starosti... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: už jsem koukala, malý je krásný. Uživejte si dokud je takový maličký ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: ahoooj, zrovna jsem koukala na tvoje album a Ríša je nádherný !!! x-) x-) Krásně se směje. Moc ti to sluší, mamino ;-) :-) A jak se máte? Všechno v pořádku? I ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo všechno je v pořádku malý je úžasný užíváme si ho, krásně spinká a, na jídlo ho musíme budit, tím, že se narodil dříve ,tak ho musíme trochu vykrmit málo přibírá. oba jsme z něho s tatínkem pokakaná :o) jinak jizva se pomalu hojí a vše rychle přebolí
Odpovědět
Profilova fotka
simi: takže nemasirovat polstarky na prstech? a jak jako rolovat hřeben? no presne to nechapu :-| berryl: malý je krááásnoucky a ty jsi šikovná jak to pěkně zvládáš ;-)
Odpovědět
pan,nemasirovat prsa prstama-prsty se nesmi prs dotykat.Je to fakt tezke vysvetlit. hreben,no proste ho pretacis a on ti prejede pres prso jak se zkouli. Chapes??Asi ne ze :-D Tyn,maly je uzasny a moc vam to slusi vsem Ja ted tanicla asi pul hodky s Veru na Michaela Jaksona a jsem hotova,jsem spocena jak cune. Veru ho miluje,poprve ho videla na pohrbu :-D Ted pari manza,ale ten to neum poradne roztocit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jj uz chapu :-) jéé tak to já masirovala prstama... jako jak jsem roztírela olejicek a pomohlo.. ale je fakt, ze jsem to delala jemně. no vy tam mate pěkné mejdlo :-D :-D :-D nás furt trápí rýma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
pan: kup si tu mořskou vodu a uvidíš že to pomůže. ELi jak byla mamlá, tak taky pořád chrochtala, ale to je tím počasím ;-)
Odpovědět
dobre ranko, my jdem zitra s Verunkouk na princezny na lede od Wald disney,tak se moc tesim. Jdu teda jen ja a ona a manza bude s Viki radit po meste. Luci vy jste byli taky,ze???Je to dobre??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. My ser dneska chystáme eli koupit boty, tak jsem zvědavá zda nějaké koupím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Caute holky, tak já si byla včera sednout s kámoškou a jasi jsem po cestě prochladla , i když sjem byla nabalená jako kulička a jsem nějaká přešlá, jakoby na mě něco lezlo :-| Tak už mám v sobě dva čaje a snad to přejde.. simi..díky za uklidnění, já vím, že to pak bude jiné, no ale prostě ty hormony jsou mazec,no a dělají věci za mě:-)A mejdlo jste museli mít doma fajné x-) berr..malý je krásný, hlavně ty úsměvy, které hází x-) A Bára vypadá jako velká hlídačka, se od vás nehne,co? :-D jinak já už jsem včera koupila odsávačku a vysavač, jste mě nějak vydeptaly s těma soplíkama, tak už je na cestě ke mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jj už ji máme a dnes jsem ji to stříkla a pak vysála a byla spokojená, díky za tip :-) a volala jsem i dr. a že prý sí máme koupit nasivin pro děti ale používat max 4dny 2x denně, ale při větších obtížích... spíš tak nějak jako řekla, spíš nepoužívat.. ale když bude celá chudák nesvá a nezabere na spaní a nebude mít chut na jídlo , tak asi použít. A prý to máme koupit, že se nam to přes zimu ještě bude hodit.. ale já už tu rýmu nechci zažít :-D :-D :-D dobře pořiďte ;-) simi: jééé my jsme na to chodívali s našima jak jsme byly malé.. je to mooc pěkné.. tak pak napiš jak se ji to líbilo. kuki: no vidíš to.. ty budeš tak připravená :-D a kup si teda i ty kapičky.. vlastně ten libenar vyfasuješ asi v porodce a tak si kup tu mořskou vodu, já mám sterimar. Sice mě málem omylo, kolik říkal manža že to stojí, ale pomáhá to tak jsme spokojené.. ale asi to bude trvat delší dobu než to odezní. A taky jsem vyvýšila polohu, že je hlavou hore a na postýlku jsem dala vlhký ručník.
Odpovědět
Profilova fotka
pan..s kapičkama ještě počkám, ty pak můžu koupit kdykoliv - ale tu odsávačku sjem sehnala za 2 kila i spoštovným, takže dobrý kauf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynuš: Malý je nádherný x-) moc se vám povedl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no to máš recht.. to je dobrý kup ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?