Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Kristi tož jak jsme šly z cukrošky po Lenince a bavily se o pan, tak ona zrovna tlačila jako o život
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda, tak hlavně, že to už má za sebou!!! dala krásné jméno, to se už moc nedává, to jí moc chválím počasí na prd co :-o
Odpovědět
Pan taky mooooc gratuluji k holcicce ;-) Uz se tesim na fotky a na zazitky
Odpovědět
Profilova fotka
holky co dneska vaříte?
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: my měli špagety
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim pri sobote Pan- mooooooooocccc gratuluji k holcicce. Takuz to mas za sebou,tak to je fajn. Ja dnes ani neivm co varim, dneska se asi objednava pizza a jeste tu mam plnene knedle se zelim co jsem delala. Jinak zitra delam hovezi maso na nudlicky a k tomu bramborove placky a to maso dame do toho. Je to m nam mnam Jinak svagrovka psala , ze v cesku super, mala je ze vseho nadsena a libi se ji tam,jen s jidlem maji problemy, nechutna ji prej cesky chleba, jogurty, pribinak, presnidavky , maslo atd. Ach jo, budu ji muset napsat, at mi radsi nepise maily, jak se tam maji dobre, nebo budu becet a budu chtit taky.
Odpovědět
luci tak s hovězím by mě to nenapadlo.... ;-) zítra udělám vepřové výpečky s rýží
Odpovědět
Profilova fotka
my měli dneska kuřecí nudličky se zeleninou a brambory, no a zítra jeste nevím,ale už mám delší dobu chuť na bramboraky,ale je možné,že do rána mě to přejde. Venku sice zataženo,ale je tam moc příjemně,teď jsme přišli z venku,začalo mi tvrdnout břicho tak už jsme šli radeji domů. Juj jak mě bolí kostrc a stydke kosti au au :(
Odpovědět
Tak ja mela ne jake rizoto s necim,ale az ted,jak prisel manza z prace tak uvaril. Pocasi tu mame moc krasne. Holky cetli jste ted ten clanek,jak v Britanii nechali umrit chlapecka,narodil se ve 22tt. a existuje ne jaky stupidny zakon,ze ho nesmeli zachranit. Rekli ji,ze kdyby misto v patek porodila v nedeli,tak by ho zachranili. A sam dychal,bilo mu srdce a ta maminka ho mela dve hodiny v rukach a cekala az umre. Fuj,ted kdyz si predstavim,ze by mi to udelali s Vikinkoku,no hnus.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je teda drsné, jak to můžou udělat? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to je hrozné!
Odpovědět
No v tom clankyu psali,ze tady je proste takovy zakon,ze dite pod 22tt. pravdepodobne neprezije a tomu chlapeckovi zbyvalo 48hod.kdyby rodila o ty dva dny pozdeji,tak by doktori prisli a snazili se,no je to hnus. A ta pani se obraci na nejaky jiny pripad,kdy tady zachranili holcicku ve 21tt.tusim,protoze blbe nekdo spocital tydny a prezila a je uz vetsi a je uplne zdrava. To muselo byt hrozne pro tu maminkku ho drzet v rukach a cekat az umre kvuli koko......Prece kdyz dycha,hybe se,ma tep,tak to nemuzou klasifikovat jako potrat a ani se na nej neprijit podivat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je to divné,že to takhle vzdají! Divný zákon!
Odpovědět
Je holky,ja mam vic info o pan. Mala ma 50cm,vazi 3.4kg,rano si ji tam nechali na vyvolani,dostala epidural,ale pomalu se otvriala,tak ji rekli,ze jestli se nebude otvriat,tak pujde cisarem,tak pry prodychavala a rozjelo se to a ma pry jen mini steh-tak byla sikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou krásné míry! Už se moc těším na fotecky! Já dneska polehavam,opět mám bolesti stydke kosti a kostrce,ale fest to bolí! Kdyz ležím tak nic,ale kdyz chodím je to maso
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se hlásím po delší odmlce. A ještě jednou gratuluju Pan a moc jí závidím, že už to má za sebou a má malou na světe x-) My se před chvílí vrátili, bylo to fajné, byli jsme i na houbách a jezdili po rodině. Jsem ráda, že jsem vypadla z domu a udělali jsmesi alespoň malinkatou dovolenou... jaro...já to měla taky tak a celkem brzo jsem se nevlezla do riflí. Ale jako ne že bych ztloustla, ale tlačil mě podbřišek. A podprdu mám pořád stejnou ;-) simi..tak to je malá už pěkný macek ;-) Hele a to chodí Verča do tanečních, jo? Jinak to cos psala je mazec - ale spíše to, jak to dělají, jakože to dítě nechají u matky a tak. Jinak mě teda 22tt příjde taky málo a hlavně je tak fakt velká pravděpodobnost, že mimčo nebude v pořádku :-| lucy...já přes mmb prodávám, ale nemám hvězdičky, takže neporadím....
Odpovědět
Kuki tady ma kazda maminka na vyber, Kdyz treba porodis mrtve dite a nebo uz vis ze ho rodis,tak ti daji na vyber,jesti ho chces videt nebo ne a jestli ho chces drzet v ruce. Takze si muzes vybrat,ze ho treba drzis mrtve v ruce pet hodin,muzes si ho vyfotit a tak. Pro me to je desne silene,ale oni pisou,ze to pomaha tem maminkam se s tim vic smirit a pochdopit to a co jsem cetla,tak ta maminka psala,ze byla moc rada,ze si drzela sve mrtve miminko v ruce,tak nevim. Ale urco je dobre,ze maji na vyber a ze maji moznost se rozloucit. Nam taky viki intubovali pred nama,stali sjem vedle doktoru,pak nam ji i vyfotili,zavolali nas dolu pred prevozem a vystvetlili kazdou hadicku a co se bude dit a otevreli inkubator a mohli si na ni sahnout a byli jsme i u kazde vizity a dokonce kdyz jsem si rekla at mi zavolaji v noci na jedny vysledky,tak mi volala sestra ve dve rano. A s tim 22tt.vim co myslis,ale zas vim,ze jako maminka si bude vzdy rikat,co dkzy mohl zit a byt v poradku,uz se tu narodila tak brzo holcicka a je zdrava,co kdyz mohl byt i on..........si nedovedu predstavit,ze jak viki dychala,ze by mi rekli smula,je brzo,musi umrit,protoze asi bude postizena. Fuj,hnus. VEru chodi na tanecky,nic profi,hlavne ze ji to bavi. Ja ted pecu babovku,manza krmi malou a veru ceka u trouby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki to mě se jako první zvětšila prsa :o) a pak jeste a jeste! Kolik jsi zatím přibrala? Mě se zase mudr ve čtvtek ptal jestli jim? Blázen já jim sice se nepřejídam,ale jim. Je to tím,že má zrovna v ordinaci těhule,co mají pres 20kg nahoře a já jen těch 8kg,ale já si myslím,že to jeste půjde nahoru a že ty těhule jsou třeba plné vody,vypadají tak napuchle. Normálně mě z toho mrazí, kdyby se mi narodilo mrtvé dítě asi bych ho nechtěla vidět ani držet, to fakt ne.
Odpovědět
Me taky prvni prsa a prsa a prsa a pak podbrisek a ted uz mi konecne prsa slehly,tak uz nosim i neketere stare podprdy,ale jeste placka nejsem. Jsem upekla normal tri chutovou babovku,bilou,cokoladovou a treti je cokokokosove patro x-) Tyn,ja bych taky asi nechtela,ale buh vi,nikdy jsem v te situaci naststi nebyla,mozna bych se taky chtela rozloucit. A ty uz mas vse na maleho nachystane??To bude tady vlastne prvni a asi jedinny kluk,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo kluk už to mám i v průkazce mudr to tam napsal, 0teď právě postupně peru a žehlim,jinak jsem nachystaná,tašku do porodnice mám nachystánou už dříve,od toho krvácení,jen pro jistotu.postýlka už je taky složená, přebalovací pult bude dělat Rada a to má hned to může klidně az budu v porodnici. No jinak už bych rodila,moc se těším a jsem zvědavá na koho bude malý podobný,to mě fakt zajímá!
Odpovědět
Ja zas jak koukam na Veru,tak me zas zaima,jak bude asi vypadat Viki jak vyroste a jeslti bude mit taky kudrnate vlasky a jake bude mit oci a tak. Protoze ted teda nevime na koho je podobna,protoze kazdy rika jinak a my ot nevidime.
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasné,to je jeste asi brzo,já byla vždy na taťku a posledních 5let jsem čim dál tím více podobná mamince :O)
Odpovědět
kristi ty jsi furt celá mamak, a to tě znám tak 20 let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Každý říkal,že jsem byla na taťku,ale je pravda že mamka s taťkou si jsou podobní :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, úplně mrkám ,že jsem tu dneska první =-) simi...tak to je dobré,že mají na výběr. Vůbec si neumím představit,taj kbych se rozhodla, lepší ani nemyslet. A s těa výčitkama to taky beru,to jsou prostě dvě věci, buď si řekne, že dítě mohlo žít a mohlo být zdravé nebo později, až se jí narodí dítě, které bude v pořádku, tak si uvědomí, že to tak vůbec nemuselo být...No je to mazec |-| ber...já si tu tašku musím nachystat, jsem fakt marná. I ten kočárek musíme koupit, pořád mám plno jiných věcí, chjo..Ale dneska dopírám poslední látkovky, koupila jsem je než jsme jeli od paní z Poruby, jednu za 10 kč, takže mám celkem 30. A postýlku už taky máme složenou, ale povlíkat to asi ještě nebudu to je asi brzo,ne?a ještě mě čeká vlet do lékárny, tak si to musím nějak naplánovat...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, kuki povlečené mám,ale jen že jsem chtěla zkusit jak to vypadá,sundam to a vyperu a rada to pak povleče az budeme v porodnici. Luci čim to je,že se v dnešní době prvorodicky neotviraji a pak po termínu jdou císařem? To se mimi nechce ven nebo mu to nejde. Větší polovina kamarádek to tak měla vís.
Odpovědět
kristi....divej spíš bych sázela na blbě počítané TT a termín...nšěkdo ví kdy na den snad i hodinu přesně otěhotněl a druhý měl takovou divnou MS a počítaj to od toho...kdo ví zas pokud se jde na vzvolání a neotevřou se porodní cety, je celkem logické,že se jde na ¨císaře....ale pokud se otvíraj tak není důvod, onopokud miminko už moc sestoupí, tak císař se nedá udělat, pak už jde kleštěmi nebo vexem......ale od strašení tady nejsem.....holky vy to budete mít oká, pamatujte že psychika ovlivné 90% porodu, jehoprůběh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berry...prosím tě, je třeba se do porubské nemocnice na tu prohlídku porodnice nějak objednávat nebo je to taky v určené dny?Já našla Vítkovice i Fejdy, ale Porubu nee, díky
Odpovědět
kuki do poruby se volá jim je to v podstatě fuk,jen aby dopředu věděly
Odpovědět
Profilova fotka
super,díky moc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?