Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak asi fakt špatně spočítané temíny,Pan vlastně taky měla hodně dlouhé cykly a měla termín nepřesný, tak to já vím kdy jsem otěhotněla, tak snad to bude ok, já fakt nechci císaře holky co dneska vaříte potřebuji nakopnout?
Odpovědět
já povlíkla 38tt a překrylacelou postýlku prpstěradlem jenže doma malá spala semnou vposteli hlavně v noci kvůli kojení tak stejně jsem převlíkala
Odpovědět
Profilova fotka
asi to udělám taky tak Luci kolik máš povlečení? já mám dvě a pak mamča jedno ještě ušije to stačí že?
Odpovědět
krissti nebuj...tělo si samo řekne ;-) já mám 4 páč malá občas si ublinkne pročůrá se, jendou jsem 2x převlíkala v jeden den, ale stačí to mám kuřecí stehýnka a br kaši
Odpovědět
Profilova fotka
mňamky já jsem na nervy dneska když zadám na koníkovi termín porodu podle MS tak jsem dneska 35+0, když ten termín zadám do těhu kalkulačky tak jsem 34+4 tož jsem magor??? protože podle MS mám termín 22.10 podle ult, 19.10, ale řídím se tím podle MS
Odpovědět
Profilova fotka
mě fakt rozhodí každá maličkost :o)
Odpovědět
krsiti řid se datem oplodnění ;-) a v klidu stejně tady v ov se čká 10 dní po termínu..... ;-)
Odpovědět
kristi v klidu nenech si nakukat bláboly, poslouchej vl. tělo, jak se cítíš, miminko.....to je ta nejlepší cesta
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale po termínu podle MS? proč mi to všude počítá jinak? já teď teda nevím kolik jsem :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
do dvoudatabazí zadám první den poslední ms 15.1 a všude mi to spočítá něco jiného ]-(
Odpovědět
hele ty tři dny roli zas tak kmoc nehrajeou, v průkazce máš dva termíny, tak po tom druhém plus deset dní a pak budou vyvolávat Kristo seš šilenej stesmen, uklidni se...tohle je maličkost
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo já mám dneska nějakou náladu pod psa a vše mě rozbrečí :o) to přejde, ale díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zah... to je to o čem psala SImča
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, fakt mazec :-| berr...úplně tě chápu, takové výkyvy známe :-N Ale luc má pravdu, až se malému bude chtít na svět, tak půjde, i kdyby to bylo dříve nebo později. A císařem se nenech vystrašit, prostě na tohle nemysli a bude to. Já si pořád říkám, že tak jak to bude, tak tak to bude správně - jak pro mě, tak pro mimčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já vím, však to znáš to jsou ty hormony, na zprávy se už nedívám ana na pořady o zvířátkách a reklamy, protože pak pořád bulím,jsem takovýcíťa
Odpovědět
Dobre ranko. Tynus nestresuj se,ja terminy vubec nepocitala,proste jak zacnout kontrakce tak se jde rodit ;-) A stim otviranim mas pravdu,u me obe segry i svagrova i kamaradky,vsechny meli kontrakce,praskle plodove vody,ale proste se neotevreli. Ja tasku balila do porodnice 4tydny predem tusim a povlikala nevim kdy. A povleceni mam asi 6,protoze mala mi blije schvalne do postylky,tak porad musim povlikat jak ucho a dek na prikryti mam asi 10 mozna vic :-N Ale to jsme vsechno dostali,tak mam od uplne hrubych az po uplne letni tenoucke decky.
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám deky pro malého jen 2, ale nějaké dostaneme :o) no právě i švagrová a hodně kamarádek se prostě neotvíralo a skončily na císaři a to měli po všech termínech co jim vypočítal
Odpovědět
Profilova fotka
ta čeština /měly/
Odpovědět
No hold se nekdo neotevre,ale to neznamena,ze se neotevres ty. Vzdyt tady nesel nikdo cisarem a otevrely jsme se vsechny ;-) Skakej na balonu,prodychavej a pujde to ;-)
Odpovědět
A ja si nemyslim,ze to je blbymi terminy,prece kdyz se ti jednou spusti porod,tak se musis zacit otvirat a je jedno jaky to je termin-dela to nejaky hormon tusim. A nebo nekdo to ma panvi,tak to mela moje nejstarsi segra,te pak dok.rekl,ze je hodne uzka a ze se neotevre nikdy a nemuze mit ani telisko jako antinu,protoze je tak uzka,ze by ji to bolelo
Odpovědět
Profilova fotka
hm to jsou věci teda
Odpovědět
Profilova fotka
jedné holce na koníkovi zemřelo miminko,byla ve stejném týdnu jako já,měla vlastně i termín stejný. Nevím proč co se stalo,ale je to hrozné jsem to obrečela. Jeste teď na to pořád myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Berryl to vubec necti takove veci . Je to strasne i to v te anglii co se stalo, to je debilni zakon jak prase. Ale kazda zeme podle me ma dost velke diry v zakonech to same i cesko. Jinak nase Sophie zacla tedy chodit do baletu aje to pul hodky balet a pul hodky step,tak se ji hlavne ten step mocc libi an ejradsi by doma furt tukala. Ale stejne by nejradsi tugymnastiku. Budu jen doufat, ze zase brzy bude nekde. Ale ted nevim jestli uz jsem to tu nepsala. Tak snad se neopakuju. Jinak moje svagrova se ma dobre v cesku, sice male prej nechutna maslo, chleba, rohliky, jogurty, dzusy, presnidavky ani pribinak, co tedaji nevim, ael asi je dost zkousi hiiii. Uz mi ani neprijde, ze tu nekdy byla ale dost nam chybi. Sophie v nedeli rano v posteli rekla, zej e smutna akdyz jsem se ji zeptala proc,tak rekla,protoze tu Viktorka neni. NO tak snad se uvidi aspon o tech prazdninach./
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, Lucy to mi je líto Sofii to trochu potrvá než si zvykne, že jí odjela kamarádka. Ten step by bavil i mě :-D
Odpovědět
tyn to ne cti takove veci. Ja tam ted cetla zas,jak se jedne driv narodil chlapecek a zavinenim lekaru ted cekaji jen az umre,je v komatu a mozek nefunguje,protoze v zachrance ne meli na ni vybaveni a pritom jim rekla ze rodi a je v sestem mesici. Takze uz taky radsi nic nectu. Luci bobek mala,snad si brzo zvykne,i kdyz to asi potrva
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to hrozné věci, ale prostě se stávají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tady se zase depkuje, jak to tak čtu |-| Já si to četla na koníkovi, žejí mimčo umřelo a nechci na ot ani myslet.... Byla jsem dneska na poradně, tak mimčo už má 2005g a už je natočené hlavou dolů, což se mi ulevilo, páč jsem ymslela,že je šikmo..Na bolest kosti, ze které mám někdy až slzy v očích, nic není, takže musím to nějak přežít - mimčo mě tam tluče rukama 8-( A musím méně pít, přibrala sjem 15kg, ale doktorka říkala, že to je z toho,že moc piju,.tak se musím trochu hlídat, chjooo.. to je fajn holky, že ty děcka vedet k nějaké činnosti už tak od mala, na to se taky těším x-)
Odpovědět
Kuki a ty uz jsi prosimte v kterem mesici??? My se ted vratili z hrackarny nove a Viki nafasovala takovy 1.5m dlouhy tunel se zviratky,se sterkatky a tak ruzne no a samo uz v tomb ydli Verunka. ta nafasovala zas batoh a lepidlo.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki tu bolest znám to se prý připravují kosti na porod a mě to fakt kuwa kolikrá tak bolí,že mám i slzy. Tak to je fajn,že je hlavou dolů nás je tak celou dobu,tak se snad už neotoči. Jeee Simi tak to měla Veru vánoce :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás tu po nějaké odmlce zase zdravím :-) Já dostala k narození nový tel. s fotakem, dostala jsem ho dřív abych se s ním naučila, ale vzhledem k tomu, že se v porodnici prý hodně krade, tak jsem si brala ten starý s tím, že mi M. do porodnice přinese a vyměním jen simky.. jak jsem přehazovala simky z tel. do tel. tak jsem neměla kontakty .. a nevim zda se podařilo muži poslat nějakou zprávu, nechavala jsem mu tel. v excelu na ploše.. měla jsem jen kontakt na holky z jiné diskuse, tak jste se to možná dozvěděly tam :-) a děkuji za pěknou sms-ku :-) potěšilo mě to.. ale nějak jsem nestihala odpovídat :-N jinak jsem ještě stále unavená, v porodnici malá málo přibírala a já už chtěla domů, tak jsem si musela nechat záležet a v noci hodně vstávat a krmit a podařilo se, tak už jsme doma Jinak bez epiduralu bych sito nedovedla představit, hodně mi pomohl... ale další porod si rozmyslím ale asi druhé bych jako chtěla... no ale uvidíme no a jsem ráda, že jsem nebyla šitá, jen jeden vnitřní steh, tak jsem byla docela brzo mobilní.. takže DOPORUČUJI masáž hráze ;-) teda jak odezněl epidural, tak jsem byla jako stařena.. bolely mě strašně záda a nemohla jsem se na posteli ani otáčet, ale trvalo to jen den a za to to stálo. Nejhorší pro mě bylo to, že tam bylo hodně rodiček a tak mě šoupli na gynekolog.odd.-rizikové a za malou jsem chodila až druhý den na přisávání. Takže i mlíko se mi spustilo později a já byla nestastná, protože malá brečela pak hlady (až jsme byly spolu) a já ji nemohla nakrmit, byl to boj Ted malá spí, podařilo se nám ji uspat.. asi prdíky.. je to děs než přijdu na to, co ji je a co udělat.. Tak se mějte krásně, jak to pujde tak se připojím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?