Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci moc děkuji, no já jsem si právě v sobotu dala první šálen maliníkového horkého čaje jen jsem to chtěla zkusit a hodinu potom mě začaly strašně bolet kříže a žebra, trápila jsem se s tím celoun noc a následující den, tak mě to vystrašilo a ještě s tím pitím počkám jsem teprv 34tt :o) no mi ta masáž hráze prostě nic neříká, takže jsem to zvrhla jen jsem chtěla znát Tvůj názor :-)
Odpovědět
kristi někdo radí od 34tt ale jako spíš ten 36tt to se bere dětátko jako donošené
Odpovědět
Profilova fotka
určitě raději počkám, není kam spěchat jdu si lehnout už 3 dny jsem se nevyspala, tak padám únavou papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, zdraví vám lenoch obecný :-D Válím si šunky doma a nic se mi nechce, ani sedět u počítače. Jinak se mám celkem fajn. A doufám, že i mrně... :-) Pan: ještě nerodíš? ...už to má být každým dnem, viď. Budu na tebe - na vás - myslet a držet palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: jsi moooc hodná, děkuji, no ještě nerodím a jeste to nějako nevypadá, prckovi se ven nechce.. asi není dostatečně teplo :-D jinak já začla pít malíník od 36tt a taky jak říká berryl, najednou křeče v břichu.. tak jsem vynechala a začala od 38tt a to už bylo v pohodě.. jenže já vlastně udělala kotel maliníku :-D a pak jsem se nemohla divit, že? :-D :-D :-D ohledně masáže, jak píše Lucenek každý to má jinak.. já to prostě dělám jen pro ten můj pocit a dle toho masírování vím, že to mám i docela tužší.. tak masírujem. Stejně nidky vam nikdo nezaručí zda vás nastřihnou nebo nee.. to závisí na více okolnostech ;-) ale já prostě masíruju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim holky, Kuki- no v praze sice je vetsi sance na praci ale nevim bez papiru a skoly toho moc nevymysils asi. Maji proste moc zkreslenou predstavu ale preji jim at se jim dari. Jinak odjed nevim kde by odjeli,tady byly 9 let nelegalne,takze asi se tu uz tezko dostanou ale asi by to zkusili myslim. Berryl- me bricho nespadlo do dneska po porodu haaaa :-D ale ty jsi hubenour,takze se neboj jinak ja jdu dnes k doktorovi se sofi a dostane asi pichanec(ockovani) vred uz je krasnej,tak jsemr ada, muze jit uz na plavani zitra, mco se tesi,vcera ale se blejskalo na lepsi casy tak nam volala plavcice, ze plavani neni,ale stejne by jsem nesli.Jamie ma dnes fotbal, to se mi nechce uz vubec, a v sobotu ma zapas,ale nevim zda ho to neprejde. Je tam chudak nejstarsi a ma v tymu same male prcky, nevim jak je to mozne,ale nejak je dali asi dohromady, asi bylo malo decek,takze tam ma prcky a to j ho asi bavit moc nebude. Je bohuzel blbe narozenej no. Jo a vcera se tu stavila rozloucit svagrova,tak se tu brecelo. Sophie ta rvala jak kdyby ji zabijeli. Nechapu, to v cesku nervalal a ted ze neuvidi sestrenku tak brecela, naonec i svagrova a ja jsme zacli. NO super.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jsem ráda ře obálečka došla v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: jj moooc děkuji :-) holky, zítra na mě myslete... jdu zase k dr. do porodnice..
Odpovědět
Profilova fotka
pan myslím na Tebe pořád,já jdu zítra poradnu taky,těším se,že uvidím malého
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to já své už nevidím tak si to užij.. to už pak je docela velké a nejde to na utz moc vidět. Já nějako nemůžu spát :-| nevím jestli z horka nebo ze strachu z dnešní prohlídky... stále se nic neděje.. tak dr. asi zase bude štourat .. no doufám, že si mě tam nenechají a nebudou pak vyvolávat.. toho bych se fakt nechtěla dožít :-(
Odpovědět
bré ráno... pan v klidu..ono každý to máme nalajnované..když se i s touto variantou trochu smíříš bude hned líp věř mi...a co je nehorší vystresovaná rodička, takže hodit za hlavu a nechat prcka vyklubat se.....on ví, kdy je jeho čas..... Sára vylezla na den od početí přesně, počata 26.10 a porozena 26.7...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky u mudr vše ok :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, tak dnes kontrola, zase ňoumání, ale prý už se to rozjíždí, tak se mi ulevilo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my vcera ve skolce,na klinice s viki,v parku a tanecnich a vecer jsem myselela,ze mi pukne hlava. Protoze mam vse na opacne strane mesta,nemam auta,tak jsem litala jak ucho. Do tanecnich Viki rvala a zblila kocar,Veru rvala,ze se boji-byl to prvni den a k tomu jsme leteli na posledni chvili,tak Viki v kocaru a Veru na riditkach kocaru. Nakonec se ji tam mooc libilo. Dnes jsme byli tady u rybnikach na cele odpoledne i s manzou a ted sli na prochazku jeste do obchodu. Pan,vzdyt jeste tak neprenasis ;-) Lucy,svagr a svagrova nemaji zadnou skolu udelanou v cr ani ucnak???? Urco to v praze nejak zvladnou,prace tam je a muzou si udelat jen nejaky kurz,k tomu maji urco vybornou anglictinu ;-) A nediv se ze mala brecela,se sestrenkou a tetou tam vyrusta a v cr byla 2x. Jo a nase Viki uz ma 3kg x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- ale jo skolu ma,ale nebudu se k tomu moc vyjadrovat. Jinak anglictinu neumi. Teda perfektne vubec a jinak tak neco malo no na trochu domluveni. Podle me ale je plno lidi, co umi anglicky psat, cist, mluvit a ma na to dokonce papir. NO ona spis bude na materske tedj este a pak asi pujdou do druheho a co on, no to nevim. Mam na to svuj nazor,ale snad se jim podari. My dneska jdeme na plavani se Sophie uz se tesi protoze nebyla kvui to ho vredu. Vcera si stezovala ze nemuze ani gymnastiku delat, ani balet ani cheerleding atd. no ael na balet pujdeme v sobotu, kdyz ji tu gymnastiku zrusili a na cheerleeding ji zkusim dostat. Chudak mi ji je lito, tu nic jinak neni.
Odpovědět
Aha,tak to je blbe,kdyz nemaji ani supr anglinu,ona chce jit hned na druhou materskou,ale terba budou mit stesti. Tak tady je zas krouzku desne moc,ale je to drahe. Ale je tu balet,gymnastika,latina,disco,street dance.........,fotbal,malovani,hudebni nastroje a urco mala pujde do scautu,ale na vse jeste nema vek. Skoro vse je od ctyr nebo od peti. Zatim ji staci to poskakovani v telocvicne :-D To je blbe,ze tam nic nemate,to je tam asi fakt dira,co?
Odpovědět
Luci a jak to ze neumi anglicky kdyz tam jsou tolik let,jak mluvil v praci a vyplnovali treba papiry apopd?? I kdyz co vim,tak tady zije taky miliony lidi nekolik let a neumi ani slovo anglicy
Odpovědět
Profilova fotka
No simi oni vzdycky otravovali nas nebo nekoho jineho. tak ta jeho se tak trosicku domluvi ale on nic moc. KDyz delas s cechama nebo rusama,nemusis umet anglicky,tu to ani moc nepotrebujes, prevlada tu veskera narodnost nad amikama hiiiii. Sophie ma nateklou ruku z toho jak dostala vcera ockovani a svediji to bobka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Nikde nikdo... pandi: nerodíííš? Jestli jo, tak tfuj tfuj, ať to jde dobře a maličké je brzo na světě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky prodava nekdo z vas neco na mimibazaru?? Jestli jo , nevite da se to clenstvi tam zaplatit nejak jinak nez pres ten paysec?? Vite nekdo jak to funguje??? Ja su debil asi. HELP PLEASE
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: já platím členství normálně platbou na účet ;-)
Odpovědět
já si platím jednu hvězdu pay sec je spec platební karta a jde tím zapaltit nhed,nevýhoda je že to chce zvlášt účet a taky maj svůj kurz v dolarech, librách, prostě neplatíš aktuální kurz co je, ale co má pay sec jinak normoš platím převodem na účet
Odpovědět
lucko a přečti si to členství a info kolem pořádně to pochopíš hned
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska bylo počasí které mi vyhovovalo,žádný parak ani zima :) co plánujete na víkend? Pan zatím nepsala,ale moc na ní myslím,už určo rodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Zofi- takze normalne dam jak prikaz ve sve bance jo??? Ja si chci taky zaplatit jednu hvezdu,jenze jak jsem jak domorodec,jelikoz tady se vse plati uplne jinak,tak jsem jak degos. Sory ze se tak bbbbbllllbe ptam. :-D ;-(
Odpovědět
hurá pan porodila holčičku Petru v 17:05 x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé pandi gratuluju k holčičce :-) :-) :-) Moc hezké jméno. A já jsem tipovala kluka, tak ještěže jsem se o nic nevsázela :-D Tynko: my jdeme zítra posedět na zahrádku, bude se grilovat a slavit narozky. Ale doufám, že nezmrzneme, je tam už kosa navečer. Ale přes den bylo fajně. Dneska jsem si koupila novou o číslo větší podprdu, konečně :-) Ještě potřebuju nové gatě, v riflích už nevydržím.
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, že to už má za sebou!!! :o))) Jaro k večeru už je fakt chladno, tak ať neonemocníš, pořádně se navleč :-) a užíjte si to. My ještě nemáme plány, tak uvidíme co nám víkend přinese
Odpovědět
Profilova fotka
Andy, moc gratuluji k holcicce! Tesim se pozdeji na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: jo normálně zadáš příkaz a je to. pan: tak to ti moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujem. To se malá narodila o měsíc dřív než naše Eli a ve stejný datum :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?