Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan...vyfotit a poslat fotku?pche, v tomhlel jsem úúúplně marná, fotky břicha mám za celé těhotentví dvě a na naše stránky jsem žádnou novou fotku nepřidala cca měsíc, takže tak :-)Ale můžu se o to pokusit :-D no nic, jdu se chystat..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko,. kuku já jdu dnes taky k holiči na 12h, chtěla jsme jít taky více k porodu, ale to už bych tam taky nemusela dorazit že :o)
Odpovědět
dobre ranko, ja sla k holici tyden pote co jsme dovezli viki domu,manza hlidal a ja si to tam i uzila. Kuki,no jo no,Veru je jelito a viki se jeste branit neumi,ale ostatni byli trefeni :-D
Odpovědět
čus bus k holiči bych měla zajít taky uvidíme jdem koupit telku sedačku kočárek...noi máme toho dost
Odpovědět
Profilova fotka
pan: dej mi vědět až ti dorazí dopisek ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky před váma se nic neutají :-D pandi: No, asi se doktor bude ve čtvrtek docela divit :-D A máš pravdu, pro nás to zázrak rozhodně je, vůbec jsme to nečekali, byla jsem připravená spíš na jinou alternativu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andel: buď ráda že to vyšlo a že jsi nemusela jít na jinou alte ;-) rnativu
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: To rozhodně jsem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte po vikendu Andelka-- velke gratulace. No tak ted tujsou vsechny skoro tehotne ach jo. Pan- svatek byl Labor Day takze meli volno takove ty kancelare, stavby atd. samozrejme obchody byly otevrene,ale jinak vse zavrene doktori atd. Ja bych chtela na stalo do ceska, ale mozna ze to je jen takova ma predstava,protoze o prazdninach nam tam je krasne, ale kdo vi jak by to bylo kdyby jsme tam zili a pracovali, pokud by se neco naslo. Kazdopadne bych to zkusit chtela,ale nevim, driv jak za 3 rky to nepripada v uvahu,leda az bude obcanstvi. Uvidime jak se povede svagrovi ,jeho zena s malou odleta zitra a on pak na vanoce a maji v planu zit v praze, ale nemyslim , zejim to vyjde.Ale snad jo, preji jim to. Jinak Sophie vred to jsme si teda uzili,uz to ma dobry,ale porad ji to praskalo a teklo a v nedeli rano se probudila a kdyz jsem videla ty kalhotky cele od krve,tak jsem myslela, ze dostala kramy. To bylo jak kdyby pres noc je dostala. Ale uz to ma dobry bobek, ale nevim kde seji to tam tak vzalo, no hruza Jinak ja ted jdu opet do prace na chvilu ,tak se loucim zatim Pan- a ty jeste nerodis????
Odpovědět
Profilova fotka
no Pan celý den nepíše,takže zřejmě zůstala v porodnici. Myslím na ní celý den.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-) tak dneska máme krásný termín 9.9.09 no kdyby se nám to dneska povedlo, co? :-N kuki: tak jak jsi včera dopadla? Nooo pokusit by ses mohla :-D ale zase já tě v tomto chápu, taky jsem marná, co se týká foto bytu :-D :-D berryl: a jak tak sleduju, tak ty jsi byla včera taky... a jak ty jsi dopadla? Spokojená? to jsi hodná ;-) no ono se to má tak.. prý se neotvírám, tak mě několikrát proštoural a další ko mám ve čt. Prý máme sexovat, ale to manža nechce, nebo mam mýt okna, ale to mam zase strach já aby se mi mimčo neomotalo pupeč.snurou, nebo válet nudle, nebo dlouhé procházky - což dělám, nebo gruntovoat.. tak dneska holky mam v planu hodně gruntovat a dlouhou prochajdu a to by bylo no ne? :-D Nechtěla bych zažít aby si mě nechali v porodnici a tam vyvolávali :-( lucenek: no ahojky, ty ses tu teda pěkně dlouho neukázala :-N asi nestíháš co? andelka: to víš.. holky jsou všude no :-| :-D ale aspon s tebou můžou prožívat vaše štěstí ;) lucyka: tak to jste si s tím vředem docela užili, bobek malá... to ji muselo ale bolet :-( Jinak ještě nerodím no :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, andelka...neutají :-D Moc gratuluju! pan...dopadla jsem dobře, nechala sjem si jenom střihnout konečky a vyžehlit, tak vypadám zasen a pár dní trochu jinak. Já chodím k učňům, tak proto jsem psala,ať držíš palec, někdy je to tam veselé. Ale včera pohodě :-) A to šťourání, o kterém píšeš to je ten chvat,ne?Jak bys pak měla začít rodit?Ale třeba máš ještě čas a mimku se ven nechce,třeba to spočítali blbě. Jak dlouho tě nechají přenášet?I když dneska by to šlo, ty devítky jsou pěkné x-) lucy...tak v prze je možná větší šance najít si práci a tak,tak aspon uvidíte, jak jim to půjde..A když jim to nevyjde,tak zase odjedou?
Odpovědět
Článek se načítá
pan s tím mytím oken aomotání pup.šňurou to jsou babské řeči nám sex pomohl neb sperma obsahuje prostaglandiny , které působí na čípek otvíraj ho a impulzují kontrakce....tak překecej manžu no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jo jo sexovat :-o :-D :-D :-D tak já jsem si nechala vlasy hodně zkrátit, mám krátké mikádo, je to pro mě praktičtější až budu mít prcka a pak to doroste :-N já jdu zítra k mudr, tak se už moc těším, že uvidím malého :o) kuki byla jsem včera v těch Vítkovicích je to tam moc pěkné, takové domácí, jen když jsme vešly na ten porodní box, tak se mi postavily chlupy na rukách :-o Luci ahoj :-) co Sáruška?
Odpovědět
hoj kristi v poho čertik malý chodí, krámuje, vytahuje všecko to nechci vidět jak tu budem malovat instalovat telku předělávat jak to tady bude malá dirigovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D je to takový malý ďáblík budete předělávat jo, co ten byt? zadařilo se ho prodat?
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no říká se, že bys neměla přenášet víc jak 10dní.. tak mimčo už váží 3,4kg - předpoklad, taky se můžou mýlit, že? A TP mohli taky špatně spočítat.. noo tak uvidíme. Jj je to Hemilt.hmat. lucenek: tak to můžu normálně umývat jo? tak já ho dnes překecám ;-) berryl: tak to se ti nedivím že ti stály chlupy :-D a co tě na tom nejvíce vyděsilo?
Odpovědět
Profilova fotka
pan nevím, byl to takový divný pocit, já se na porod těším, nemám strach z bolesti, ale jak jsme tam vešly tak se mi prostě postavily chlupy :-) no ta kamarádka co jezdila z porodnice do porodnice přenášela 12dní
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za jak dlouho vám spadlo břicho po porodu, prý se doporučuje začít si po porodu hned na chviličku na to bříško lehat
Odpovědět
Profilova fotka
kuki v globusu je akce na plenky různé velikosti a ty 4-9kg pampers 96ks za 333,- pak tam mají chlazené kuřecí řízky 1kg za 79,-
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: a s ní taky něco dělali? jj mě to taky doporučili si lehat HNED na břicho.. než se ti nalijou prsa, pak to jde prý blbě.. já mám totiž ke všemu dělohu naopak.. tak aby se mi dobře zavinula.. a třeba se mi tím i spraví co já vím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
berr...fakt?tak to je se tam musíme jít taky podívat. To je mazec, tam asi fakt člověku dojde, že se porodu nevyhne :-S a díky za tip na akci, ale bohužel jedu dneska pryč a vracím se až v neděli, takže se tam dostanuaž pak, tak třeba to tam ještě bude.. pan ...tak doufám,ž až s vrátím, tak bude mimís na světe x-) luc...a nemůžete malou vylifrovat někam na hldačku?aspoň než se třeba vymotáte z malování... Holky, loučím se a ozvu se nejdříve v neděli. Tak se tu mějte ,papa
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no uvidíme... ;-) jj papa
Odpovědět
pan jasně že jo, kdo ti to prosimtě nakukal???? já myla okna chodila do schodu a nakonec sex pomohl jinak někdo je názoru 10 dní max přenášet jiný 14 dní-...ale víc jak přes 42tt bys neměla jít , myslím 41+6 ;-) kuki no uvidíme asi to nechám na hanym a s malou vyfičím já :-D kristi jo povedlo se bude utrácet jako hrom x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no každý mi to říkal.. a hlavně M. mamka! Tak já jsem ted 39+6 nebo 40+2 :-D takže myslíš si, že to přijde samo? zofi: obálka přišla dííííky moc :-)
Odpovědět
pan no jasnýýýý to přijde hele takové babské kecy...seněkdy musím tomu smát jako když to vemu z med. hlediska tak je to volovina jako býk, to chce zdravý rozum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja.. ale když jde do tuhého tak vyzkoušíš všechno :-D
Odpovědět
no.....já ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to je super, paráda jen to mohlo být dříve a mohli jste jen na dovču!!! Luci a co říkáš na masáž hráze a maliníkový čaj???děkuji hodila jsem fotky do alba z dneška vypadám jako meloun
Odpovědět
kristi maliník jsem pila od 36tt dřív jsem měla obavy, osobně znám holčinu, že vypila sotva půl hrnku a jela rodit....snad i díky tomu jsem rodila jen necelé 4h masáž hráze..no já nevim, každá to máme jinak jiný typ kůže, elastičnost vazivo...jako co je dané genetikou ovlivnit nejde, někomu se zdá rozdíl, jinému ne....to už je na tobě, jak se rozhodneš, já to nedělala a nestříhali mě....malá měla skoro 4kg a šlo ro...asi mám hooodně elastickou kůži tam dole no.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?