Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki, zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy co takhle dat Sofii na ruku kytičku,takovou tu malou decentni? Košíček pak někam dá a kytička ji na ruce zůstane? Jinak my včera stěhovali vše z obýváku a dneska byli koupit nový koberec, to je děs kolik to dnes stojí,no a dneska se zase všechno stěhovalo zpátky, ale jsem max spokojena a hodně unavená a to jsem dělala jen dohled :) a občas něco přidržela
Odpovědět
Profilova fotka
Berryl- to me taky napadlo dat ji na ruku kyticku,ale ona ma takove paratka, ze nevim jak by se tot am pridelalo. Jamiemu dnes vypadl zub, ale nemuzeme ho najit. byl u pocitace a nekde mu vypad a nevim kde, zub se propadl. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
:o) ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jééé no ještě že ho nespolkl :-N berryl: ahojky... jak se vede skoromamino? A co ty dekorace, už ses byla podívat? Jsem zvědavec co? s tím stěhováním ti teda fakt rozumím... ale zase to tam máte ted pěknější no ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pan, je mi dobře, jen takové ty těhu problémy jsou a budou, včera jsem kýchla a učůrla jsem si :o) malý mi stále dělá masáž močáku, pořád mi po něm skáče ;-) na ty dekorace jsem byla a jsou moc pěkné, pár jich nakoupím, tím, že bude malý s náma v ložnici tak mu to nalepím k postýlce a komodě a jednou až bude mít pokojíček svůj tak se vyřádím
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to je nepříjemné... a nenosíš třeba nějaké vložky semo tamo? a mají tam i ty velké velikosti např. ty medvědy , stromy apod? To by se mi fakt líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo nosím vložečky :o) už jsem jak stařenka, ale holky na koníkovi psaly, že to mají taky tak :o) májí tam toho hodně i veliké metry s žirafou nebo medvědí hlavou atd
Odpovědět
Profilova fotka
no za to člověk nemůže, to je tím mimčem ;-) to není nic tak strašného. a kde to přesně je? a co jinak, vše v pořádku?
Odpovědět
kristi ty dekorace jsem nakoupila taky :-D levnější jsou tady, dělá je jedna paní z Václavocic, je to tady kousek u šenova....a v tom obchůdku to prodávaj www.veseledekorace.eu
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: to je pěkné :) a ona dělá jen dřevěné dekorace? Myslím ,že to co viděla Kristi tak to nebylo ze dřeva, ale třeba se mýlím.... jak se ty dřevěné dávají na zeď, to se lepí nebo přibíjí?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to co je na hlavní třídě je ze dřeva a to co je na netu je jen nálepka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... to jsou ty nálepky Luci děkuji za radu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak já bych šla možná do těch samolepek a ty do těch dřevěných? Je to lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
no ty dřevěné jsou moc pěkné, ale drahší, jelikož malý nebude mít zatím svůj pokojiček, tak koupím pár těch menších dřevěných, ale holky na koníkovi mají ty samolepky a jsou spokojené
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: vy už víte pohlaví? :-o Mě se líbí oboje a te obchod na lenince jsem tak už viděla a fakt nádhera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano bude to chlapeček Richard,Ríša
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: Jé, chlapeček, to je krása x-) Už se těším, až vás budu potkávat na procházce. A snad se i brzy přidám ;-) Toho obchodu na lenince jsem si už taky všimla, ale ještě jsem tam nebyla. Ale tak na kukačku, pro inspiraci, bych mohla, co?Rozhodně lepší než UVA, nebo co to tam předtím bylo. Holky Porubačky, chtěla bych se zeptat - chodily jste nebo chodíte někam na těhu cvičení? A na předporodní kurzy? Nebo co se dá tak během těhu a s malým mimčem v Porubě dělat? jo a všechny zdravím :-) bohužel vás nedočítám (jen někdy něco, a´t jsem v obraze), ale občas sleduju. :-N
Odpovědět
kristo ten odkaz to jsou dřevěné stejné jako na té hl. třídě, je to její obchod ;-)
Odpovědět
andělko....no fn má prenatál kurzy už od 12tt, pak se klasicky chodí na předporodní kurz od 30-32tt, jinak jsou tu dvě mateřská centra jedno se jmenuje krteček a vede to laktační poradkyně..jméno mi vypadlo..je fajn, ale celkově tam přijdeš a každý čumí co máš za kočár, jestli látkuješ nebo máš pampersy či podřadnou značku....probíhá tam těhu cvičení a když tam jsi s děckem a máš zapacenou hodinu pobytu 0kč tak tě dupou at krotíš prcka když se cvičí a ták, já tam byla 2x a nikdy více, radši jdu ven, na zahrádku, kde jsou pro děti vyžití písek atd, projdem se kolem rybníku, nakrmíme kačenky, občas zajdem za segrou do cukrošky, na bazén...po návštěvách...no MC mi vůbec nechybí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: Aha, díky za info. Asi si to musí člověk vyzkoušet, jestli mu to sedí. Mě se MC líbí moc, ale asi záleží jak to v kterém funguje a jací tam chodí lidi. A ty kurzy na FN od 12tt fungují jak? a jak dlouho? Ještě jsem si všimla, že je nějaké těhu cvičení na bazéně. A vy chodíte na plavání miminek? Nebo chodili jste?
Odpovědět
andělka ty kurzy od 12tt dělá rehabilitační klinika..cvičení a aquanatální gymnastika, ty předporodní od 30tt dělí porodnice, kukni na www.fno.cz a klikni na rehabilitační odělení co nabízí, tam to najdeš i s popisem jo na plavčo chodíme , chodila jsem na palváčka do vítkovic, ale změniuli instrukrtorku a je tam pi.a co to neumí, všechny děti se zhporšili, tak chodím k té původí potevřela si plaveckou školičku agape, nyní plave na atomu, pak na té regereaci jako plaváček, budou se střídat
Odpovědět
takže začali jsme od 3m plavat, a ted se vrací ke svým dovednostem, zase se umí potápět a tak.....a plavat budem klidně furt....je to super zážitek, když někdo umí vést hodinu, oslovuje děti jménem , ve skupině jich má max 5...učíme se říkanky a gesta...a dětičky jsou paf...jo Naďa to s prckama umí
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek: Díky ti, podívám se na to, ať jsem trochu v obraze. Já jsem dycky říkala, že jako snažilka budu na zabití :-D To zní parádně, moc se mi to líbí, to plavání. A asi nejlepší je mít reference, že jo, ať člověk není zklamaný. Sáruška už je velká holka, co?to to letí.
Odpovědět
anděl no právě my měli fakt super lekotrku, jakmile ji vyměnila bylo to znát...hrůza ani po 6 té lekci nevěděla co děti umí, co smí co ne...dávala nám na ně ty plovací rybičky (děti zvyklé se potápět samy to prořvaly, myslím, že cíl plavání je naučit dítě plavat bez pomůcek..její hodina děs běs..kouskovaná nic plynulého....dvě nej lektorky odešly...a založily si agape, tak chodím už tam
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu si. :-) ono na lidech záleží fakt nejvíc.
Odpovědět
jj to je fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: ahojky :-) u tebe už to těhu cvičení je aktuální? A ten obchod je místo té UVY co tam byla jo? Ona už tam není jo? Člověk tam nějakou dobu není a samá změna v té Porubě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj anděl chtěla jsem chodit cvičit do Poruby.ale pres léto se tam prý necvici,ale az někdy v září a to už je pozdě, zítra jdu na kontrolu,tak se musím zeptat jestli mužů cvičit vís! Jo jo pak se domluvíme a půjdeme vozit jo :o) jo a v tom obchodě jsem už byla asi 3x ale jen na čumendu
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: Není, neboj, to bych hlásila. :-D Ale zajímá mě to, no. jo jo, dneska jsem šla kolem, ale koukala jen za výlohu. beryl: Na to už se těším. aspoň budu mít info a zkušenosti z první ruky. Tak pak napiš, co na té kontrole. to jsem nevěděla, že v létě se necvičí, to by mě teda nenapadlo. =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?