Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
já kdysi měla problém, že jsem si ty punčochy musela v těch silikon. páscích přišívat k sobě jinak mi padaly :-D :-D :-D ted teda nehrozí, že by spadly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky už skoro týden se mi na prstech ruky dělají takové piďi puchýřky s vodou, tak to vždycky prasknu, je to strašně nepříjemné a svědí to, mám ty prsty i trochu oteklé, nemáte s tím některá zkušenost?
Odpovědět
kristi to slyším poprvé :-o
Odpovědět
otoky v těhu jsou normálka, gor ve vedrech, možná až tak ta tekutina prostupuje že se tvoří otoky puchýře...řekni to pak dr na kontrole asi ti písne detralex
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to řeknu, spíše to vypadá jako nějaká alergická reakce, ale na co to netuším:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, zdravím i pandamu ;-) :-D Lucko: 1. rok, tak to se musí pořádně oslavit :-) A ten dort, jak ho popisuješ, bude hezký. Moje neteř měla v 1. roce klasiku kulatý, ale na 2. narozeniny měla pěkné žluté sluníčko. Tynko: tak to jsem ráda, že je ti dobře, ale jak to teď čtu, tak zase nějaké malé trápení - mě lehce natékají prsty na rukách (poznám podle prstýnku) a nohy z horka, ale s puchýřky neporadím :-( Lucyka: Náš dort měl asi 8 kg, cena myslím 2200,- 3 partra, každé jiná příchuť (vanilka, ořech, čokoláda).Když jsme si pro něho jeli,tak tam měla paní cukrářka nachystané další dorty na svatbu a všechny byly nádherné! Punčochy jsem měla nakoupené ty samodržící tělové s krajkou, ale pod šaty to bylo vidět, tak jsem měla klasické úplně obyčejné tělové. Ale občas jsem si je musela vytáhnout, nějak klouzaly :-D
Odpovědět
leni o sluníčku jsem taky uvažovala...ale když Sára má červené šifonové šatičky s puntíkama tak to musí být beruška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky no me ty silonky urco nespadnou, jak rikam mi to tam prekypuje, ale jestli to pujde videt, ty speky,tak to tak nemuzu jit, ale silonky potrebuju nejake kvuli botam, jsou lepsi a nejsou tak napevno. Ale stejne to pak sundam to vim. tak jeste nevim Jinak s tim dortem porad vaham, mamka prej ze upece, v podstate potrebuji jen nejakej dort obalenej marcipanem a to mamka rikala, ze zvladne. tak asi do toho pujdu, jest mi byla doporucena Karolina v Klimkovicich. Holky neznate nektera nejakou kartarku? Mozna jsem se ale uz ptala co? My dnes byly ve St. Bele cely den, bylo super a u Sophie jsem nasla za uchem zbytek klistete,tak bylo moc male,slo spatne ven,ale je venku. Tynka= ty puchyrky znam bohuzel ale jen v tom smyslu ze se spalis a pak ti naskacou takove vodnate puchyrky. Stalo se nam to jednou kdyz jsme se zrovna chteli jit tetovat, musely jsem pockat az to zmizi, ael tvuj pripad to neni,takze asi to bude neco jineho,takze neporadim
Odpovědět
lucy já chodím k paní Žigové mladá cikánka kolem 36let, a vše vyšlo nejen mě, ale všem co jsem tam poslala......a taky byla x-krát v tel. a novinách
Odpovědět
Profilova fotka
taak to já bych asi radši ke kartářce nešla. Bych se bála co mi řekne :-D
Odpovědět
správná kartářka ti neřekne to hrozné prej se to traduje
Odpovědět
Profilova fotka
tak to potom jo, ale stejně bych neměla odvahu tam jít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já znám taky jednu v Porube u kruhace je to sympatická paní dělá jinak kosmetiku a řekla mi skoro vše i ostatním i teď zjišťují,že se hodně věci stalo. Luci tak at mamka nějaký dort na zkoušku upeče at vís!
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no já měla hnědé... protože jak zvedneš šaty... tak nevím je to takový nepoměr hnědý dekolt a bílé nohy, ale každé se líbí něco jiného, spousta nevěst má bílé... já prostě měla hnědé :-) a měla jsem je celý den. my měli asi 35na oběd a kolem 45 večer. mě silonky neklouzaly... měla jsem podvazkový pás - pro jistotu :-) jaro: díííky taky zdravím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já jsem byla u kartářky týden po svatbě :o)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky a kolik takova kartarka stoji. ?? Znama rikala, ze jednu zna, ze je z poruby,ale ze je draha, jenze netusim co to draha je. Kolik je normalni a kolik je draha??? Vim ze oni ti nerikaji ty spatne veci ale taky mam tak trocu strach, ze se tim budu ridit,a myslet na to. Ale Tomas byl u kartarky taky a rikal, ze to bylo v pohode,tak se uz tak moc nebojim.
Odpovědět
lucy kartářka si neřekne....já ji nechávám 200kč prostě ona odejde z místnosti já tam položim lováče a jdu...nebo cafo a víno....ono kartářka by neměla mít ceník...prostě tradice
Odpovědět
Profilova fotka
přesně jak píše Lucie, ta moje si taky neřekne a dáš ji kolik dáš, já jsem ji dala 200,- známá 300,- to fakt záleží, ale těch 200,- je akorát
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak já se týden mažu kalciovou mastí a pak si už neumyju ruce a jdu spát, tak ty puchýřky jsou zřejmě z toho, včera mazal manžel a já ne a nic na rukách nemám :-o
Odpovědět
kristi a proč si mažeš ruce kalciovkou????
Odpovědět
Profilova fotka
no já si mažu zadek, ale rukama :o) já mám od malička problémy s dupkou pořád mám opruzeniny, pupínky pořád a pořád tak už jsem zkusila všechno a vždycky něco zabere na chviličku a teď mi poradila mudr tu kalciovku a ta pomáhá zatím :-N
Odpovědět
jo tááák...tak rukavicí si to mazej noooo
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem pověřila manžela snad dneska nepříjde, že ma na prstech puchýřky :-o
Odpovědět
uvidíte..ale kalciovka tohle obas dělá ty puchýřky...ale mě se to stávala jen když měl pacient porušenou kůži.....jako třeba na dupě červenou opruzeninu tak na okrajích se ty mini puchýřky dělaly......ale zase ne u všech
Odpovědět
kristi já mám taky prdel jak struhadlo...nejlepší je větrat...prostě tangáče a vyvalit zadek na slunko...tohle dělá divy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je vono :o)
Odpovědět
a jak je???my už přesedlaly do větší sedačky, malá se tam má naprosto luxusně :-D koupila jsem taky Maxi cosi Tobi, sice drahá, ale má druhé nej crash testy a my přece jen máme rezavou filcku že..... chtěla jsem romerku, ale ta už stála kolem 7t :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Aha holky tak to jo, tak ja ji dam250 a je to. V usa totiz ona ma cenu, cte z ruky a pak ti vyklada karty a za to ma 60$, Jinak teda myslela jsem ze jen muj zadek je nejhorsi na svete a vidim ze mate obdobne problemy. Mam tam taky jako by pubertu na zadku. Prostre nemam krasnej hladkej zadek a tanga nenosim uz vubec, na to tu prdylku nemam . Kdysi jsem mazala pytiolem ale nemazu se nicim, myslim, ze mi uz nepomuze nic ani svecena. :-D Sophie ma zase ekzem a ten se ji dela na zadku,takze ho vlastne nema taky hladkej miminkovskej. :-.
Odpovědět
lucyka..jako mysleal jsem tím někde na zahradě kde tě nikdo nevidí...já to tak dělám na chajdě a slunko to všecko vypálí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy já s tím mám problémy od malička, ale zase jsem nikdy neměla na obličeji akne :o) tanga nosím jen výjmečně pod sukni, jinak taky nenosím, protože to pak je ještě horší luci tak to se Sára má :O)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?