Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Krásná obřadní siň v zámeckém stylu je ve Vítkovicích na radnici na Mírovém náměstí hned naproti kostelu přes cestu. Fakt klásné doporučuji
Odpovědět
jj to jsem zapoměla napsat ani přes léto neprobíhaj kurzy, takže já rodila v červenci a chodila už od května do června trvaj měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andel: tak to jo ;-) už jsem chtěla gratulovat :-| tak to necháme na příště jo? ;-) a co zk? už vše za tebou? a co ted dále? no to by mě taky nenapadlo, že se přes leto necvičí.. =-) berryl: tak pak pisni jak jsi dopadla jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) To zas bude román, než se tady vypíšu :-D kacirek.ko: no není špatná, ale mě se zdá moc tmavá a navíc prostředí Vítkovice mě neuchvátilo...a už jsem vdaná ;-) lucyka: Tak jestli ti to vyloženě vadí – ty silonky – tak si vem klasické, ať na to pořád nemyslíš, že se ti něco shrnuje...Podvazek je moc hezký. Taky ty kytky se mi líbí. No a jak píše pandama, tak maminky nemusí mít to co nevěsta. Já jsem měla růže a maminy gerbery (ty co máš v albu), ale zůstali jsme u světlé barvy. Souhlasím s Tynkou, že na ruce může mít Sophie květinový náramek a nebo nic. Košíček a kytka by bylo asi moc. V noci jsme končili myslím v 1 ráno, odcházeli jsme jako poslední a měla jsem dost. A jak jsi vyřešila nakonec účes? Jo a probíraly jste kartářku...no k žádné nechodím a ani bych nešla. Já se nechám překvapit, co mi život přinese :-) Simi: Jak se daří? Co Viki? Jak jsi psala o těch vašich dortech...nemáš foto, zní to zajímavě :-) Tynko: gratuluju ke zjištění pohlaví :-) To musí být teda dost nepříjemné, když tak dole tlačí na měchýř :-( andelka: tak už snažilka? Já taky :-) Juj, ale tak dopředu ještě neplánuju – myslím ty kurzy a tak. A jak jsi dopadla ve škole? Už máš prázdniny, že. Ty se mááááš. Na Lenince je místo UVY jiný obchod???!!! Já jsem tam ráda nakukovala a pár věcí z tama mám. No ale už jsem na Lenince dlouho nebyla. To jsou změny...A přitom to byl jeden z mála obchodů, který tam skoro všechny přežil. A kdepak máme kuki? Jak se jí, nastávající mamince, daří? Pan: kolik máte těch kolaudací? :-) zofi, Lucko: jak se máte s holkama v těch vedrech?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no děs co? :-D to víš, máme hodně známých :-D :-D :-D simi: jak se daří? už jste si zvykli na tu velkou sedačku?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: Děs ne, to je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: já vím ;-) jsem tě zkoušela :-N tak holky, tu je šílená buřina... až se bojím. Je tu i tma... no doufám, že to k vám večer nepřijde... to bych vám nepřála... ale jako ochlazení je to super, i lepší vzduch a jestli pak vysvitne sluníčko tak porostou houby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: my se máme celkm dobře.Eli to naštěstí snáší dobře. dneska si vytáneme na zahradu bazének. Jo a byli jsme dneska u paní fotografky, tak pak hodím fotky až je budu mít. Jsou fak super. Ještě je musí tchýně upravit. :-D Tyn: já myslela že spohlaví nechcete vědět. Ale gratuluji k chlapečkovi, tak ať pěkně roste. A s těma těhu potížema ti moc dobře rozumím., vím co to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky u mudr vše v pořádku!!! malý v bříšku tancoval, mudr se až smál co tam dělal hlavičkou, jak by měl na uších mp3 :o) no já to vědět nechtěla manžel jo a nakonec jsme si to nechali říct a jsem ráda, hlavně kvůli oblečení nemusím kupovat neutrální barvy mě taky nenapadlo, že by se přes léto necvičilo, tak jdu jinde :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn a kde budeš chodit na cvičení? ;-) Je fajn že je malý v pořádku. Já když chodila na kontroly, tak se eli ani nehla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
buď tady: http://www.cam.emitex.cz/ a nebo do hrabůvky k paní Majdišové
Odpovědět
Profilova fotka
tyn ta čurdová vede kurzy i v MC Krteček, je to v Porubě a je prý super ;-) Já tam chtěla chodit, ale nestihla jsem to. Nejprve jsem nemohla, pak jsem zase mohla a pak zase ne a pak už bylo moc pozdě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nakonec budeme chodit do Hrabůvky jak je pizzerie ježek je to nad tou pizzerii v prvním patře a je to u té majdišové, budu chodit i s holkama s koníka tak jsem ráda, že na to budeme tři byli jsme v kině na dobu ledovou, bylo to fajn ale jednička je lepší :-) Simi co je s Tebou kočko???
Odpovědět
Ahoj holky, nic se mnou neni,jen nestiham,ale obcas nakukuji ;-) Nedele byla total silena,mala mela zvyseny tep a dech,tak zacli delat ruzne testy,napichli kanylu,rozhodovalo se jestli bude potrabovat transfuzi-zjistili ze je anemicka. Vsechny ostatni krevni testy prisli v poradku,na jatra,ledviny,infekce,delali i rentgen hrudniku. Nakonec pediatri ze transfuzi pres noc delat nebudou a uvidi se rano o cem na vizite,tam uz byla primo nase pediatricka,tak tak rozhodla,ze ne a nasadili male zelezo a jeste neco. Tak snad hemoglobin vstoupne. Bobek maly,netece ji krev z zil,tak kazdy odber je sileny,jak ji brali v nedeli a delali kanylu,tak j napichli asi az na 4 pokus,tak plakala,ja asistovala doktorovi a drzela ji a davala cukrozu na dudlik. Pak ji jeste vecer brali jednou z paty....no jsem myslela ze umru strachem. V noci jsem volala do ne mocnice a i v jednu rano a oni mi volali taky zpatky jak se vsechno vyhodnotilo a prisli vsechny vysledky. Jinak se ji teda krom te anemie dari dobre,uz mame 2kg a je zdravoucka. Ta transfuze se nam snad vyhne,uvidime podle dalsich testu. Mamka v podneli odlita a manza ma volno tyden a pak jsme bez hlidani,tak jsem zvedava jak to udelame,snad uz ale bude mala za dva tydny doma. Pusti jak bude plne kojena,zatim se nemuze ale poradne prisat. Sedacka je supr,dnes jsme kopili potah na ni a k tomu koberecek pod stul ve stejne barve,taky jsme na stenu nabila fotky zaramovane-verunky a viktorky. TAkze jsem uplne spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to jsem ráda, že je malý v pořádku :-) Simi se nějak neozývá... nemáte někdo na ni tel?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočky, teda SImi pořád něco, tak doufám, že už pak bude jen a jen dobře!!!
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jsem se se Simi včera nějak minula jak tak koukám... simi: tak to je furt něco co? :-| no snad už bude brzo doma ;-) Už jsem se lekla co se stalo, že ses neozyvala.. jinak přeji pěkný den :) dneska budu dělat brokolicové placičky, co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
hm jak děláš brokolicové placičky? mám brokolici v ledničce?
Odpovědět
Profilova fotka
no pomelu brokolici v robotu, prdnu tam vajíčko, mouku nebo strouhanku, cibuli tam můžeš dát ale mě nadýmá tak ji tam dávat nebudu, česnek, sul, pepř a hotovo. Já to jeste nedělala ale dala mi dnes recept švagrová, tak zkusím. A jdu na to, nějak jsem se zapoměla a už hodin jak na kostele... tak pak pisnu jak to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to zítra zkusím děkuji za radu a nápad !!!
Odpovědět
Profilova fotka
no nemáš za co ;) povedlo se to ;) já tam dala i vegetu, protože jsem neměla ani česnek ani cibuli :) a obalíš to ve strouhance a smažíš ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no zítra Ti dám vědět jak to dopadlo u nás :-o
Odpovědět
Profilova fotka
pandi, jaro: No, jsem snažilka úplně čerstvoučká, ale na zabití (jak je poznat z mých předčasných dotazů :-N ). Rozhodli jsme se s mužem impulzivně, srdcem, necháváme tomu volný průběh a doufáme, že snad do vánoc nebo do příštího léta (kdy byl původní termín) se podaří. Jinak se mám dobře, včera jsem měla promoci, takže už mám výpisy z trestního rejstříku, kopie diplomu a sháním práci. A dodělávám resty z pajdáku, příští týden chci poslat seminárku a v září mám zkoušku. Jaro: a vy už se jak dlouho snažíte? No Leninka se mění hodně často, já tam bydlím a často chodím že jo, a stává se, že jdu jdu a najednou si říkám, tady je něco jinak a taky že jo, obchody se mění, občas se něco rekonstruuje, aspoň není nuda. Pan, ty placičky zní výborně, dneska jsem zrovna brokolici koupila,tak to o víkendu zkusím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, jupíí zítra už je pátek :-) pan: brokolici miluju a myslím, že ty placičky jsem už někdy jedla a bylo to dobré. Včera večer se tu pěkně blískalo, jak kdyby někdo fotil obrovským foťákem, chvíli lelo jak z konve, ale nic moc změna v počasí, vedro furt jak prase :-p zofi: tiše Elišce závidím ten bazének, taky bych se rochnila ve vodě. V televizi říkali, že se už dost rozšílily sinice :-| tynko: tak to je super, že vše je tak jak má být. Tak to bude z Ríši asi tanečník, když už ti v bříšku tak poskakuje :-D Dobu ledovou jsem viděla 1 a 2, ale jednička je 100% nejlepší :-) andel: tak to moc gratuluju k diplomu (já ten svůj mám doma už 7 let - to teda letí :-D ) a přeju ať brzy seženeš dobrou práci :-) To mám ještě docela v živé paměti, jaká to je pakárna...prohlížení inzerátů, obvolávání, pohovory, posílání životopisů, neúspěchy atd. My se snažíme o miminko od března. simčo: máte to tam teda náročné :-( Držím vám palečky. Ať hezky přibírá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jooo, mě to ranní vstávání zabije :-p :-( ...jinak vám přeju krásné ráno :-) Teď je venku fajně, ale asi bude pařáček :-p
Odpovědět
Dobre ranko. Jaro nezoufej,nase mala vstavala v pet :-D Vcera jsem se domlouvala s kamoskou,jestli me odveze do ikey pro postylku a ona ze nema cas,bo leti pristi tyden do cr a budou delat novou kuchyn a jeslti nechci takovy ten prouteny kos a ja ze jo. No a jeji manza ho nasel,koupil za deset minut a v pul jledenacte v noci mi ho dovezl,je uzasny. TAkovy jemne zluty se slony,zirafami,opicemi,krasne povleceny...........vite jaky mam na mysli?Az budu mit cas,tak vyfotim. Mala tam bude jako princezna a m uzu si ji hlavne prenaset po byte,fakt bomba x-) x-) x-) x-) x-) x-) Dostali jsme ho jkao darek. TAk custe,jedu za vikusou. Jinak vikusa ok.jen vcera mela zacpu bobek,tak mela pupek jak dve zaby dokupy
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, SImi to bude mít malá krásné spinkání Jaro děkuji, bude to malý rarášek připadám si hrozně strašně se o sebe bojím tak skoro nic nedělám netahám no prostě relaxuji ven chodím až na večer, protože bych se v tom horku roztopila :O)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ahoj, no jo, ale já vstávám v 5 hod. 5x týdně :-( Jak jsem četla o tom koši, tak jsem to nedočetla do konce a myslela jsem takový ten malý dekorační košík, pak jsem dočetla a vím, co myslíš :-) To bude mít hezké. Pozdravuj Viki. tynko: ahojky,tak tak, děláš dobře, že se šetříš....přes den je to venku nesnesitelné, brzo ráno a v podvečer je už fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi psala kamarádka před 14ti dny se jí narodila mála Nelinka a už jsou doma a psala mi ať si užívám volno a odpočívám co to jde, že za ten týden co jsou doma spolu je vyřízená bobek
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no tak to jsem zvědavá jak to dopadne, určo dej vědět, ale myslím si, že na tom nemůžeš nic zkazit... teda já jsem se tak soustředila, že jsem asi první 4 kusy vůbec neokořenila, neosolila... tak až na ně natrefím tak jsem na to zvědavá :-D asi je pak poleju kečupem at to má aspon nějaký šmak :-N no to je normální, hlavně klídek a relax ;-) však se nic nezblázní ne? andelka: jééé tak to ti G R A T U L U J I I I ÍÍÍÍÍ !!!!!!!!! jj zkus ;-) holky a ještě mám receptík na jedny výýýýborné placičky, ale ty teda jsou... taky bych je mohla někdy zase udělat... jestli chcete recept, tak pošlu. simi: tak to pak vyfoť jsem na to zvědavá ;-) ale zní to krásně. jinak přeji pěkné ranko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?