Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Tak nám budu držet palce, ať se brzy zadaří :-) pandi: Právě teď se na placičky chystám, tak dám vědět, jak to dopadlo a chutnalo. A určitě se ještě s tím druhým receptem pochlub, receptů není nikdy dost. beryl: Šetři se, šetři. venku je přes den fakt příšerně.
Odpovědět
Profilova fotka
placičky - rychlé, jednoduché, dobré... nastrouháš tvrdý sýr, do toho jednou tolik měkkého salámu, k tomu prdneš cca 2 vejce, trošku polohrubé mouky, lžíci Solamylu (škrob), osolíš, opepříš, dáš tam vegetu (podravku) a třebas nějaké kořeníčko (já dala ještě červenou papriku, a kapku česnekového koncentrátu, šnitlík nebo petrželku), zamícháš a dáváš lžící péct do oleje na pánev - jako placičky - k tomu brambůrky a je to ňamka a rychlovka:o)) udělala jsem k tomu okurkový salát a chlapy jen mlaskali:o)) nastrouhala salám i sýr na struhadle a bylo to.....počítá se cca 150 g sýra, 300g salámu, 2 vejce, 6 lžic polohr.mouky...to jen abys věděla ten poměr....je to takové řidší těsto - respektive směs, proto to dávám lžící na pánev a roztáhnu to na placičky...opeču po obou stranách - a je to dobré jíst to teplé - ten sýr v tom udělá svoje:o))
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro: eli si ten bazének užívala. A dokonce jsme minulý týden byli i na krytím v porubě no a tom to bylo něco pro ni. Jestli mi pljde dát vidoe na Facebook tak ho tam hodím,ale ještě to nemám. :-D ;-) Jinak já se s váma pro dnešek loučím jdu na Stodolní :-D :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: tak to jsou ty začátky, to se potom utřepe, ne...aspoň si to myslím :-N A záleží na miminku, některá furt spí, jiná zas ne. :-) Jo tento týden se narodilo mojí sestřence miminko - už čtvrté dítě :-) Je to holčička. Andelka: tak jo :-) ;-) zofi: jdeš pařit? :-) Já němám nějak energii, asi půjdem jenom někam posedět na zahrádku na něco chlazeného :-) Eli je malý vodníček :-) Ráda kouknu. Uf jsem se nějak přejedla :-p
Odpovědět
http://cgi.ebay.co.uk/SALE-SLIGHT-SEC... takovy kosik,akorat teda mame jine povleceni na nem,hezci. Pak vyfotim ten nas,je uplne krasny. Jdu vas docist a zavolat do nemocnice. Mala jak bere zelezo na tu anemii,tak ma z toho bobek zacpu,tak ji uz tri dny boli brusek a ma prdiky.Tak snad se uz vykadila poradne. Jak vydim,tak se vsude rodi. Tynus,jojo,kamoska ma pravdu,spi dokud muzes. SEgre uz se strasne spatne spi,tak uz je ted nevyspana. Ja se taky pripravuji na to psychicky,den predtim,nez mi malou daji domu,tak urco budu hoooodne spat.
Odpovědět
http://www.facebook.com/album.php?aid... TAk jsem pridala fotky kosicku pro Vikusku,tak muzete mrknout,v cem nam bude spinkat. Je to supr,protoze jak bude spat a pujdu do jine mistnosti,tak jen ten kosik vytahnu a prenesu si ji. Tak bude s nama putovat :-p Jinak tady pocasi pekne na prd,porad prsi,ale brutalne ted,je tu upna tma,hnus 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo hlasim se po peti dnech. Ale vidim nikdo si na me nevzpomel :-( Simi= snad male bude lepe, ja su taky animicka, ale dobry krome vecnych kruhu a modrin pod ocima celkem v poho :-D Neboj mala bu de OK. Jinak holky prave jsem se dozvedela od kamosky, ze kdyz mas otevrenou bodu ve spolecnosti,jako otevrene lodicky nebo tak tak je neslusne mit silonky. Slysel niekdo neco takoveh???? =-) =-) Berryl- gratuluji k chlapelckovi. Ja mam bratranka Riska. Docela pekne jmeno. Kamoska ceka taky kluka druhyho, docela mi je ji lito, ten jeji je neco jak ten nas a budou mit asi Simonka nebo chtela Maxe ale nevi jestli muze byt jen Max protoze maxmiliana uz nechce zase. Tak od kvetinarky jsem zjistila, ze modra hortenzie bude a ty druhe by mely byt taky. V utery mam s ni rande a v nedeli jedeme do Skalky domlouvat,. Doklad o zaplaceni mam uz doma. J Jinak my meli navstevni tyden. Byla jsem za tento tyden u 2kamosek a u babi ale dnes jsem dojela, zitra jdeme s mami na velkou oslavu, tak vezu decka do havirova k babi,ale Jamie mi dnes nejak odpadl , je mu blbe a usnul,takze podle me neco na nej leze,takze snad jeste nekde pujdu. Jinak mame asi 3kg navic a Jamie ten ason 10. Ma pusenu a brisko jak prasatko.
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: Je to přesně tak. Společensky je nevhodné mít do otevřené boty silonky. Společenská bota je uzavřená, prsty v silonce nesmí být vidět. Takže jde o to, že otevřená bota je nevhodná a od toho se odvíjí ty silonky. Ještě nevhodnější je jít bez silonek. Ale záleží na tom, jak moc ta společnost, kam člověk jde, dodržuje dekorum a jak moc chce být člověk za znalce bontonu. Já to na společenské akce dodržuju, protože samotné se mi to moc nelíbí. Špačkovu Etiketu máme doma, tak do ní dost často nahlížím. pandi: Tak placičky měly obrovský úspěch, díky za tip. x-)
Odpovědět
Ahoj holky, prominte, ze vam tady vstupuji do diskuze, ale chtela jsem se poradit... Simi, divala jsem se na malou, je nadherna :-) :-) , a krasne roste ;-), ty mas proste krasne princeznicky :-D Chtela jsem se zeptat na svatebni kolace, jestli byste mi neporadily kde maji dobre a ne moc drahe? diky a mejte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: My jsme měli od Bočka z Krmelína, ale cenu už si nepamatuju. Ale chutnaly nám všem strašně moc. x-)
Odpovědět
Market dik.Ja vim,jsou cele po me :-D Kolace neporadim,nam je pekla babicka,domaci,vyborne ;-) A kdy a kde to mate??
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo: košík je bezvadný a je to praktické, už jsem koukala na facebook. Lucyka: já jsem na tebe myslela, jak se ti to už blíží atd. no a posledně jsem se tě ptala, jestli už máš dořešený ten účes...ale neodpověděla jsi mi :-N ;-) To bude mít Jamie asi z toho vedra a dusna...mě bylo dneska chvilku tež nějak divně, už to přešlo. Byli jsme venku na zahrádce na pivo a limo, ale přijde mi, že je tam furt na zdechnutí :-p Lucyka, andelka: v jedné diskuzi, co tu je se to řešilo a i já jsem tam přispěla a rozhodně s tím nesouhlasím...1.- ty budeš mít jen malou špičku otevřenou (já jsem měla páskované a mnohem víc otevřené boty a měla jsem silonky a vůbec jsem to neřešila a nešlo nic vidět a nikdo se mi na nohy nekoukal, fotograf mi je i fotil hodně zblízka...) 2. - budeš mít dlouhou sukni a 3. - jsou myslím i silonky úplně bez švů...takže bych to zas tak neprožívala zvlášť když vezmu v potaz 1. a 2. bod. Já jsem měla úplně obyčejné. Jako to je trochu paradox ne, tak vyrábí se páskované boty a přitom by ženské neměly chodit v otevřených botách v silonkách a ani naboso, tak v čem teda??? To by je potom nemohly nosit vůbec. Samozřejmě, že bych si do nich nevzala ponožky nebo k bílým botám černé silonky apod. Kukni mi do alba...:-) Jo a ty hortenzie jsou strašně moc hezké, teď všude kolem kvetou :-) Jsem moc zvědavá na tu tvoji kytku. market111: cukrářství Aknel, Radvanice...myslím, že jeden byl za 10 korun a byl mňam mňam :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaro: No tak nakonec se stejně každý zařídí podle sebe, ne? Ale Lucyka se ptala, jestli o tom pravidlu někdo slyšel, tak jsem napsala že ano, že to tak je. Jestli to chce dodržet nebo ne, to už je jiná. Když ty boty stejně nebudou vidět, tak může jít klidně v teniskách. Páskové boty se do společnosti nemají nosit vůbec (ale kdo to dodržuje, že? Když bývají tak krásné), právě proto, že v nich nemá být silonka. Má se v nich chodit naboso. a být naboso je společensky nepřijatelné. Je to tak provázané. Takže správně podle bontonu by mělo být: do společnosti uzavřená bota a silonky, neformálně otevřená bota naboso. Ale jelikož boty pod svatebními šaty nebývají moc vidět, tak hlavně pohodlně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... to je ta diskuze...jedna nevěsta tam dala i odstavec, co píše o silonkách Špaček... andel: jojo každý ať to má tak, jak je mu to příjemné a jak se mu to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu kukat na Sex ve městě...už to běží...čaute :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bezva díl...i těhotenské téma bylo :-D ...ještě jsem si vzpomněla v souvislosti s těma silonkama...já mám i černé páskové boty, které jsem měla 1x na plese a 3x na cizích svatbách a vždy se silonkama :-D :-D Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis holky diky za vyklad. Ja teda silonky asi mit budu. Je fakt, ze je to jen mala spicka a teda nejak mi to hlava nebere, tak silonky nemas mit ale naboso taky ne. No ale diky Andelka= aspon vim, ze to je pravda. To vite holky, ja totiz nikde nechodim do spolecnosti atd. takze houby vim. :-D Jaro- uces jsem jeste nedomyslela, zkouska me teprva ceka, ael rikala jsem si bud takove ty praminky a na kazdy praminek kvetinku anebo vyzehlit a vzadu jen jako by sepnout ale nev sechny vlasy jakoby jen ten vrch a dat dam kytku. Ale spatne se mi to vysvetluje. Jako by sis jen vrch sepla sponou a spodek mas dolu. Uvidim jeste co navrhne holicka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste jsem zapomela Market111- muzu doporucit kolace z Bolatic. Vyborne stoji 9kc a dovezou az domu. Zkousela jsem a zuzo. Budeme mit od tama. Muzu jen doporucit.
Odpovědět
Dobre ranko, Jaro,no je to supr prakticke,jen chytnu usi a prenesu si ji v kosi a nebo si to prendam cele do jine mistnosti.To se mi bude s Veru hodit,jak se stehujem porad. Veru byla porad na zemi jako mimco,na matraci,ale Viki byt nemuze,Veru by ji urco prislapla a nebo necim trefila. Vy se mate s tehu,ja bych taky chtela byt,tady to bylo moc kratke tehu,to se nepocita vubec a to jsem se tak tesila.Si asi strcim panenku aspon do toho kose :-D Tak se loucim,mizim do nemocnice,tak vecer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky prosim vas, kdyz se nedostavi menstruace normalne potom zacnu po tech 7 dnech brat zase novou antikoncepci??? Ja su z toho debil. Vzdycky pravidelne jak doberu prasky v patek rano vstanu a mam kramy, vzdycky a ted je sobota a nic. tak nevim co se deje. Asi nervy z tech deticek . :-.
Odpovědět
lucy a jakou antikobereš třífázovou nebo jednofázovou , pomůčka třífázová má odlišné barvy, monofazická všechny tablety jsou stejně barevné
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- mam yadine vsechny stejne barvy. Jeste dalsi dotaz. Kdyz jste platili fotografku a DJje, dali jste jim neco navic?? A pokud ani kolik asi tak???
Odpovědět
Profilova fotka
Market my jsou měli z Polanky od prauzků cca 8,50,- Simi koš je super no k botáma silónkám, mám strašně úzkou nohu a když mám silónky tak mi padají boty, takže pokud je to možné silónky nenosím mám doma snad jedny :o)
Odpovědět
lucky takže u monofaziké ber dál ;-) my daly dohodnutou sumu a samo jídlo pití k dispozici k těm silonkám vidím to jako andělka...ale zase viděla jsem kočku co měla ty plačáky...jako plaecz boty ve a černé silonky, vypadalo to dobře, ale je to o tom jaké lidí máš na svatbě, esli znalce bontonu či ne...třeba já měla dva takové hosty....a přežili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky při sobotním večeru :-) zofi: jak bylo na Stodolní? jaro: gratuluji sestřence k nar. malé :-) simi: ten košík je pěkný... jen škoda, že není na kolečkách, to bys mohla drandit po bytě ;) no co, tak ho přeneseš, ale pěkný :-) Jinak u nás taky dnes prší od rána a chladno 14C. lucy: no já nevím, ze společenského hlediska i kdyby bylo 40C tak silonky by být měly... ale dají se koupit takové bez toho pásků u prstů nebo bez lemu nebo jak to popsat ;-) No nebo jak píše Andelka ;-) a z čeho Jimie tak přibírá prosím tě? To je tou jinou stravou? Andel: tak to jsem ráda, že měly placičky úspěch... které jsi dělala? Ty brokolicové nebo ty co jsem poslala recept následně? Jinak do těch brokolicových se dá dát třeba klobása nebo nějaké masíčko at to není jen o zelenině... někteří chlapi to uvítají. Jinak tak samo se to dá dělat i s kapustovýma a ty jsou fakt taky super ;) market: netuším, to zařizovali naši.. takže neporadím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: Ty brokolicové. Ale i na ty druhé se chystám. Já do nich dala všechno, včetně strouhanky, česneku, cibule, koření, bylinek apod. takže ani maso nechybělo, mojemu chutnaly moc a mně taky. :-) Jinak děláme taky kapustové a květákové karbenátky (nebo chcete li placičky), ale brokolicové poprvně. No a jinak u nás je snažení strašně vtipné. Nějak jsem ovulku tak brzy (na mě) nečekala, takže jsme to ideální období prošvihli. :-N Tak příště znovu a lépe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: tak to jsem ráda, že chutnaly :-) a moc to nepřeháněj s tou ovu... raději nemyslet, nebo se to nezdaří :-)
Odpovědět
Pan,kosik-da se tam podto koupit kolibka,jako nastavec a prenest se to da lehce,jsou tam proutene usi,takze jen chytnu a prenesu kos,takze to netaham cele. JInak u nas krasne zmeny. Vikuska nesala,praotoze mam na prd bradavky.Dnes to zjistila sestra,co je uz v duchodu a ma praxi 42let,ze mam bradavky dovnitr a proot ji nejdou nasat.TAk ja hned letela pro kloboucky a sup a princezna sala x-) x-) x-) x-) x-) Jsem mela uplne slzy v ocich.TAkze to znamena,ze snad za dva tydny fakt mozna pujdem domu x-) x-) x-) x-) Ted budu v nemocnici 9hod denne,at zzlvadam 4krmeni aspon,tak maso. Tyn,prauzkova je od segry spoluzacka,kdysi delala u nich v pekarne a nosila domu same dobroty
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no vidíš to, ještě že existují takové správné sestřičky... jak jsi měla bradavky dovnitř? Jako vpadlé bradavky? A ty kloboučky pomohly jo?
Odpovědět
Ahoj holky, moc diky za tipy na kolacky;-) Ted jeste musim vymyslet svatebni menu, nechceme klasicky kacenu nebo svickovou, spis neco modernejsiho. Dort budeme mit z cukrastvi v hostalkovicich, delaji i velmi dobre minizakusky. Simi, to je supr, ze mala hezky papa a brzy uz ji budete mit doma :-) :-) Ted poroste jako z vody ;-) Jinak tu svatbu mame 9.9.2009 - je to streda :-D, bude na Raduni v oranzerii, kdyby bylo spatne pocasi tak uvnitr oranzerie. Hradec se mi take moc libil, ale ta Radun mi prisla takova klidnejsi. ;-) Jinak jak sleduji, tak se tu clovek dozvi nejen o svatbe, ale i o detech, vareni, kde co nakoupit, no uplne super :-D hezky vecer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?