Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebyla ležím v pelechu já tak nerada beru prášky, ale pokud ráno bude stejně budu muset poslat manžela a hold si je vzít
Odpovědět
Hej my uz mame hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je to uplne krasne,pokoj je jak kdyby tam porad svitilo slunko a tam kde spi,tak to ma udelane tak,ze tam ma porad pelisek v pritmi a soukromi,uplne supr. Jsem uz fotila,ale moc to nejde fotit,tak to mam po castech nafocene. Jeste ale nemam nabite obrazy a tak,to musim poradne promyslet,at tam nejsou zbytecne diry. Ted je detsky nejvic uklizeny :-D Pan,ja vybalovala jen pytle plysaku,knizky davala do knihovny a rovnala hracky,manza nastehoval jak jsem chtela,umyl okno a vysal,ja teda ted vysala jeste jednou. tyn,myslis ze angina??Ja mam u anginy horecky vetsinou,ale ja jsem horeckovy typ. Na krk se klokta voda se soli,docela dost to pomaha na boleni,me to kdysi poradila doktorka,ale je to hnsune,nesmis poknout. Dava se sklenka vody,muzes vlazne at te zuby neboli a do toho mala lzice soli a cele vykloktat trikrat denne tusim. Tak se uzdrav.
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: to obsahuje léčivé látky minimum proto to není tak drastické a můžeš i v těhu ;-) a hlavně to fakt pomáhá... ale teda mám zkušenost, že hned od začátku nasadit, nevím jak to funguje, když máš rozjetou anginu. simi: a jakou barvou jste vymalovali že to tam tak vypadá? Tak to jo .. ale raději opatrně, víš, že se musíš ted šetřit abys zase nezačala krvácet! já taky nemívám vůbec teploty... takže i když mám anginu, tak taky teploty nemivam. jinak voda se solí - souhlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za rady já doufám,že to přejde nikdy dlouho nestonam a většinou je za pár dní po všem bez léků uvidíme jak mi bude zítra a podle toho se rozhodnu co dat. Simi parada tak a máte hotovo už se těším na fotky
Odpovědět
Kristi nebuj to co jsem psala v IP ;-) a holt ležet a přečkat noooo
Odpovědět
Profilova fotka
luci děkuji ani nevím kde jsem to chytla sakra krk je už o něco málo lepší jen ta rýma se mě drží jak ta nejhorší kamarádka :o)
Odpovědět
Pan zluto modre a nabytek mame modry a koberec zlutomodry. Jinak ja spinim kazdy den,i kdybych lezela a budu cele tehu. ;-) Tyn,me uz taky zacina bolet v krku,ty jsi na me hodila bacila :-D Fotky hodim asi zitra na face book,tak pak pisnu jak tam budou ;-) Zitra jdem do kina a pak chce manza jeste malovat koupelnu.
Odpovědět
Ja jsem ted normalne zapomnela ze pecu zavin :-N Az ted jak jsem sla do kuchyne odnest nadobi,tak jsem to ucitila,ze ho mam v troupe. nastesti nezhorel
Odpovědět
kristi víš jak neléčená rýma trvá týden, léčená 7 dní, si nevybereš...taky jsem nachcíplá, ale je to na ústupu
Odpovědět
Profilova fotka
:o) těm co jsem je nakazila se omlouvám! Jdu spát dobrou noc
Odpovědět
Tyn,ja si uz dala kureci vyvar,snedla mandarinky a zitra budu asi taky kloktat tu sul. Nastesti boli jen v krku. To je tim pocasim silenym,chvili teplo,tak zas zima a k tomu jsme spala v luzku s usnoplenou Verunkou cely tyden. Tak treba nam bude zitra lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- uz mi doslo co myslis, ty plamenaky, jo to je taky z ikei. Jinak chteli jsme loni kupovat barak,protroze to slo vsechno moc moc moc dolu,ale nakonec jsem rada, ze jsem nekoupili, s tim jak to ted je s praci a jak tomas byl doma a nevi se co bude za tyden natoz zitra,tak jsme radi. Nekupujeme,krome toho , ja jsem vzdy rikala, ze bych tu nic nekoupila, jsou tu vecne hurikany, muselo by to byt na kulech vysoko. Jinak manza nechce jinde,je tu stastnej a do ceska uz vubec. Ja bych rada do ceska, ale kdybych se mela stehovat nekde jinde, nevim nechtelo by se mi jen z toho duvodu, ze sice je to tu pekne na hovno,pro decka nic tu neni, skola jen par atd. ale zase mala komunita, a hlavne skoro zadna kriminalita, coz je dobre pro deti. Ale zase je to ostrov buziku,tak abych se bala co z jamieho vyroste :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a uz jsem vymyslela na cem budou prstynky, dnes jsem to koupila a stalo to jen 1.99$ a zitra to pridam do albicka. Supr dupr.
Odpovědět
Dobre ranko, nase slunicko vstavalo v 5.15 x-) a nikdo by tomu neveril,ze uz bylo svetlo jak odpoledne :-S LUcy,hodne buziku??Fakt? Me by se tam libilo i tak. Ja mam rada malou komunitu,zadnou kriminalitu a plus to tam vypada,ze to tam mate jako v pohadce,bud rada. V cr by jsi zila s detma ve smogu,skudlila prachy na kazdy jogurt,mezi nasi uzasnou mensinou........Ja bych nesla zpatky ani za mak. Sice my tu mame velkoku krminalitu,gangy na skolach s nozama,vsude sam pakistanec.........ale i tak se mi tu libi vic a lip zije. ALe kdybch si mohla vybrat,tak jdu nekde do mensiho mesta,ale to by zas nebyla prace a k tomu tam jsou drahe najmy. My chteli kupovat byt pred rokem,taky,a tak tak nam to vyslo,ze to nevyslo :-D Rikal typek v bance,kdyby jste pristli pred dvema mesicema,tak vam dame 100% na barak,ted vam dame na mensi byt a za dva mesice uz nedavali nic :-D A jsem taky rada,vsak treba koupime nekdy neco za par let na hyposku az zas bude dobre. My meli polstarek na tom jejich taliri.
Odpovědět
Holky uz mam fotky pokojicku na facebooku,tak se muzete mrknout. Ale jeste tam teda neni novy lustr a obrazy na stenach a pro roletu jedem dneska,bude modra tak jak steny. Jinak hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak krk je ok rýmu mám pořád a větší, tady je zatím krásně chtěli jsme jet na chatu,ale tam je zatím skarede.před 2h jsem vstala a teď se mi chce spát znovu.
Odpovědět
Teda tady je mrtvo :-S Urco vam vsem sviti slunicko a vyletujete nekde,co? My mame taky extra krasne,tak jsme dopo byli v kine na pohadce,pak jsme si dali 2 hod.slofika a potom jsme vyrazili do parku hrat fotbal,na zmrzku...........zitra snad bude taky krasne,chystame se na picnik do lesa,tak snad nam vyjde pocasi. Tak pekny vikend holky ;-) Tyn,to je dobre,ze ti je lip
Odpovědět
Profilova fotka
simi pokoj je krásný! Ty barvičky jsou úžasné. No my dneska vyrazili na myslivnu, ale u banske jsme to zabalili jsem strasne moc unavená.tak jsme šli domů dali si oběd a usnuli u tv. Jsem poslední dobou pěkně unavená, už mám jen tu rýmu tak jsem rada. Tady bylo dneska teplo, ale ne moc veliké.
Odpovědět
Tyn a nejsi nahodou prespana??Vis jak to je,cim vic spis,tim se ti vic chce. Ja byla taky hotovka,to vstavani v pet me malem zabilo a po ceste domu jsem usinala v autobuse,tak jsem vytuhla na dve hodky uplne na tvrdo. ALe kdyz tka vzpominam,tak jak jsem cekala malou,tak jsem spala 10hod. v noci a pak 2 hod.jeste pres den a nekdy v noci i 12 hod. Ted kdyz uz mam malou,tak tak spat nemuzu a nejsem ani tak moc unavena.Ale jen spi,pak uz to nikdy nedospis,jak se male narodi. My meli krasne,ale mozna na vas by to az tak krasne nebylo :-D Muj satnik neobsahuje zadne letni saty ani tilka,takze jsem mela rifle a zabky a triko a to uz je poradne horko :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já chodím spát teď kolem 23h a vstávám kolem 6h někdy o trochu později,spíše spím málo mi přijde,hlavně teď v noci smrkam tak se budím. Jinak zítra jdeme do restaurace na oběd pozvali nás nasi tatka slaví narozeniny tak se už moc těším mnam no jdu si lehnout pa a dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak dneska jsem vstávala v 8.30h,počasí nic moc hlásí i déšť tak uvidíme jak bude.
Odpovědět
Peknou nedeli,my uz vymlaovanou koupelnu,mala ted sla spat a hura do parku do vecera na piknik. No a taky jsme uz zaridili veci okolo porodu. Tak do 21 tu mam mamku do asi 7srpna,ta pak leti do cr a 19.srpna se tady mine s tchanem a ten tu bude do 30 srpna. Manzel ma volno od 17.srpna. Takze ja se budu jen valet. Takze bud stihne porod mamka nebo tchan-hlavne ze tu nekdo bude kdo pohlida verunku at muze manza se mno k porodu. Jen chudak tchyne,ta by urco taky chtela priletet,ael nemame prachy na tolik letenek a hlavne tolik mista,tak snad to pochopi. A hlavne tchan je vetsi pom ocnik a je vic samostatny. Mela hlidat kamoska malou,jenze ji dite nesverim,ona je docela nezodpovedna,minule chtela nnechat syna 2 roky a dcera 2 mesice v atua a ze si pujde nakopit a vcera ji ta mala spadla s prebalovaciho pulut tak byly v nemocnici. Ona je jako dobra mamca,jen p roste nema pud sebezachovy,tak jsem rekla radkovi,at radsi prileti tchan,at nerodim v nervech Pocasi mame uzasne,krasne,modro,slunicko x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, krasny den, u nas je teploucko,tak jsoud ecka na bazenku s tatkou,ale ja nemuzu vite jak ne??? Nakonec jsem typrasky spatne spocitala a mam ted jeste pauzu,tak toj e dobry, mozna to udelam az pak v cesku nez prijede Tomas, uvidim jak to bude vychazet. No ja vzdykcy byla tupec na matiku :-D Simi- uz jsem to videla ten pokojik, na tom facebooku ale neni totam jak jsi rikala, mela jsem to nekde po leve str.na predni strance,nevim proc, ale to je jedno. Jinak mate to tam pekne, takvoe ceske, jen co ja bych docela vyradila jsou ti plysaci. Je to jen na prach. Pokud tva mala nebo tynemate alergii, bud jen rada,protzoe by to muselo pryc, nebo astma. My teda taky mame nejake,ale hodne jsme jich dali pryc. KDyz byl jamie na alergologii a vysetreni atd.tak nam rekl, ze toje nejhorsi spolecne s fenama na stropu a kobercem. Feny nemame, plysaky jsem protridily,ale koberce vyrvat bohuzel nemuzeme.Maji je vetsinou schovane .A kdy maji v posteli neco tak to neni takovej ten plysak takovej to hnusne , ale takove to moc prijemnoucke. No ale to je vase vec, jinak je to tam moc hezke.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my byli dneska u mých rodičů, pěkně jsem se přežrala :o) tatínek slavil narozeniny tak jsme byli na oběd v restauraci a potom u rodičů doma kde byla kopa jídla, ještě jsme si plnou tašku dovezli domů, ale u maminky vždycky chutná :o) snad dneska usnu s tím plným bříškem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
halóoo já tady opět jeste straším :o) a ráno tady zase budu jsem Vaše noční můra :o) dobrou krásky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! ;-) Tyn: tak to já bojím bojím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-) simi: pokojíček máte jak ze žurnálu. Já mám sice ráda bílé zdi, ale musím říct, že tohle se vám moc povedlo a ta barevná kombinace je moc hezká. lucy: taky to tam máte hezké :-) My jsme byli včera konečně na těch kolech - jeli jsme na Loděnici, bylo to faj, ale teď mě bolí zadek :-D Byla jsem po x letech na kole :-D A v sobotu se mi rozjela alergie, cosi hnusného kvete...myslím, že to bude to, co teď lítá vzduchem, takové chuchvalce...kýchám, nos ucpaný a odřený až mě z toho zalíhá v uších, hlava z toho bolí... 8-( tynko: zase jsi nemohla usnout? Já jsem v té době docela pravidelně vzhůru, chodím spát až kolem té 23. hod.A ráno jsem mrtvola :-D To jste se o víkendu měli dobře :-) A co ta tvoje únava? Je to dneska lepší? Ahoj zofi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, dneska jsem si přispala :o) no rýma je lepší, včera jsem ani moc unavená nebyla uvidíme dneska každopádně mě už 3 den pobolívá bříško, tak nevím nevím zda si tam krokodýlek dělá místo nebo to bude něčím jiným Leni první jízdy na kole vždy obrečím, protože než si člověk zvykne, tak to bolí
Odpovědět
Profilova fotka
jak já vám holky závidím, že můžete jezdit na kole. Já budu moct až příští rok, ale za to si to pořádně užiju :-D
Odpovědět
Dobre ranko. Zofi a proc az pristi rok,si kup sedacku pro malou na kolo,ne?Ja chci nasestrit do pristiho roku na stan a jet na jare s holkama stanovat,mala uz bude mit tri a pul a druha 3/4roku. Tak chci koupit stan a poradne spacaky x-) Nasi byli se segrou pod stanem jak mela 3 mesice uz.A kola chci taky-takze budu muset asi hodne setrit :-D Tynus neboj,to je normalni,me boli bricho,pipmuse cele tehu,nekoho zas v tehu neboli nic. Kdyby bylo neco spatne,tak by jsi mela velke krece nebo krvacela. Jaro diky za pochvalu. Vylet na lodenici zavidim,my tam kdysy taky jezdivali sk amoskama na kolech a chodili i pesky. Je to tam supr. My byli vcera cely den v parku,vzali sjme si s sebou i obed,hrali fotbal,ja tam obcurala vsechny kere a cpali sjme se zmrzkama.Dneska uz mame pod mrakem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?