Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
A takove hejno motylu,tak nejak bych to chtela vytvorit,ale v jine barve
Odpovědět
Profilova fotka
já bych tam Simi růžovou dala proč ne já si všechno kreslím :o) tak to zkus taky
Odpovědět
no ja chci na stenu nakreslti velky strom,ale manza z toho nadseny neni. ALe si zas rikam,ze strom neni tezke narkreslit :-p ASi tam nacpu ty vily,zatim pockam,jak se nam vybarvi detsky pokoj,sice jsme to vcera zkouseli,ale bude to jinak vypadat jak to bue cele vymalovane. Jsem se divala na kapsare v cesku a chcou 2 200kc!!!!!!!!!!tak to budu radsi bez kapsare :-S A tady v uk nemuzu zadny najit a uz hledam cele odpoledne,proste se tu kapsare asi nedelaji
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- to vis ze v letni zahrade muzes mit i ruzove motyli. V tom muzes mit vsechny barvy. Uplne v klidu.Pak to vsechno az to bude vyfot,to z ni jak z magazinu. S malou jsem sla dnes k doktorovi,mela vysoke horecky celou noc a rano taky, a na ocich ji jde videt nemoc. Sice u Dr. uz byla docela v klidku,ale ted spi a ma medicinu.Chuj stejne nerekl coji je a mela jsem nervy a zarekla jsem se , ze uz tam nejdu,bo jsem tam ceklaal hodinu a pul a pritom jsem byla v praci jo??? Staci vam?? Ja je tunenavidim a stejne nic nevyresi. Delal ji ster krku,ale mela ho dobry, krcek trosku zarudlej,tak ji dal na kasel neco a na teplotu mam davat co jsem davala. Davam ji nurofen. NO tak toje co ?? Pan-- do Phy zatim nevim mam tam kamosku a pak jednu v ceske lipe. Do OV dorazim 9.cervna. Holky a jedna spatna zprava pro me ;-( Mamka mi koupila na narozky ze sim am nechat jit odstranit pigmentove skrvy co mam (knir a pod ocima nevim zda jsemo tom psala) . No a vite co?? Oni tto v lete neodstranuji jen v zime,tak me asi jebne. Budu muset na svat.fotky retusovat. Ach jo.Mam ja to ale smulu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tak si kapsář ušij není to těžké co? Luci to nebude tak hrozné ne? já jsem si na tvých fotkách ničeho nevšimla
Odpovědět
Luci,to me mrzi s malou,ale v cr by ji taky nedali nic jineho. Ma nejaky virus,asi chripku,u te jsou horecky i tyden,nase to mela pred dvema tydny,horeckovala pet dni,kasel,ryma-tady by ti ani ster z krku neudelali. A s fotkama neboj,urco budou krasne a make up u mi divy. divala ses na krysi makeupy,co kryji jizvy,tetovani,cervene skrvny,znaminka a tak??Ja potom patrala pred nasi svatbou a nejsou ani moc drahe,tak se mrkni na net. tyn,neni to tezke usit,ale nemam kusy latek a nevyplati se mi kupovat po kousku a nemam ani sici stroj. A manza nechce abych malovala strom na zed ]-( Taky jedna stena je total hrozna,znicena tak to budem muset maskovat,aspon vime ted,proc tam byli ty tapety. TAk snad to nebude vpadat blbe. Jeste ze mam nalepky na steny,obrazy a tak,uvidime co nam z toho pokoje vznikne. Luci,jaky maji pokoj vase decka? Hod foto,treba se inspiruji
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, tady ta látka není tak drahá a maminka má stroj i tchýně takže to máme super prcek už nekope mám jen bublinky :o) Simi pokoj bude určitě krásný
Odpovědět
NO nevim Tyn,ted jsem se tam byla koukat a ty steny jsou fakt hrozne,nevim kdo to tam fusoval,ichtilove. Tak to mas supr,to ti to mamca spichne,ale urco se da sehnat v obhodech i levny kapsar. Me uz ten detsky pokoj nebavi,kdybhc tak byla prachata,tak hned vim jak ho chci
Odpovědět
Profilova fotka
no jo jenže nejsi ani já nejsem, tak musíme improvizovat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
No na fotkach ty skvrnyjdou videt, ale mozna ne na tech co mam na albumu Simi- no nase decka maji zlutej pokoj a nabytek velmi jednoduchy delany tatinkem. Je tam ale vecne bordel,takze tam budu muset uklidit nez zacnu fotit. Haa ale ted nemam cas,takze hned jak bude chvilka. ju????
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko holky :-) simi: a proč se bojíš utz? Tak ty už se nám pěkně kulatíš :-) mimi by mělo tlačit na žaludek, který se pak nedovírá a žaludeční šťávy se ti vrací nahoru, proto vás pálí žáha. ohledně barev... měla bys asi volit něco decentnějšího, protože to mimča rozčarovává... reaguje hodně na ostré odstíny barev a pak by třeba špatně usínalo. lucy: bobek malý... tak to tam jsou teda super doktoři, ale nemysli si.. tu to není o nic lepší :-| tak to je na mamčiné narozky :-) to si budu pamatovat. Koncem června budeš ještě v OV?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! taktady u nás je krásně., My se dneska chystáme na plavčo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobre ranko, Pan,mimi bude spat s nama rok v loznci,tak jako Verunka. A k tem barvam,my meli silene kriklavou deku,co mamka upletla ze zbytku vlny a meli jsme ji na gauci a mala to jako mimino zrala,mame to i na fotkach,byla tam nechutne kriklave oranzova a ta na to tlemila jak puk :-D NO ale asi by neusla :-D Tak tak to je s tou zahou,no ja cekam kazdym tydnem kdy zacne tlacit vic a nebudu moc dychat,to jsem mela i u male a mamka to mela u nas,jsmem pak asi dva mesice u tv musela sedet tak,ze jsem mela nafoukly balon,klecela a byla o nej oprena aby mala spadla z hrudniku a z vnitrnosti. Ultr.se bojim,protoze ho mam kvuli spineni,budou vsechno kontrolovat a pak mam konzultaci s doktorem,tak se bojim aby nic nenasli ;-) LUci,my budem mit taky zluty,ale nabytek teda mame koupeny,manza bude rad,kdyz ho nezabiju svetlo jak ho bude menit :-D To mas upsr,ze je Tomas tak zrucny,od segry manza dela taky nabytek,udelal letsite poschodove a pod nim Terezce detsky pokoj a ted tam bude delat na miru postel dalsi.K tomu je instalater,plynas,udela i koupelnu, no u mi uplne vsechno. Zofi,tak si to uzijte,my budem cely den malovat,teda manza. Mala je vicn ahlazena,tak zustavame doma aby mohla v sobotu do kina
Odpovědět
Profilova fotka
simi: neboj, dobře to dopadne, budu držet pěstičky!
Odpovědět
Profilova fotka
simi: teda tak to malování ti nezávidím. My zatím ještě taky nemáme pokojík pro Eli, ale já už bych chtěla, ale není místo a kdoví kdy bude :-(
Odpovědět
Pan,to ty jsi na facebooku,ze?? Prijala jsem te? Zofi,vzdyt vy bydlite v baraku,to tam neni misto??Nebo bydlite s rodici?My delali male detsky pokoj jka mela tak 8mesicu,ted se jen maluje a prestehuje nabytek jinak. Ale ted jsme mluvila s mamkou a taky se s mala ze malujem jak by cely byt a pritom jen jeden pokojik,proste komplikace.Ale ted jak se to udela,tak pak uz jen pristi nebo dalsi rok se koupi psaci stoly a uz to tak zustane. Teda pokud to bude vypadat dobre. Zofi a mala spi jeste s vami v loznici,ze?
Odpovědět
Pan a pupek roste,ted pokazde co nekoho potkam,tak mi rekne,ze rostu pred ocima :-D Ale uplne kazdy,ze to jde videt kazdy den jak rostu,vcera ve skolce hned mezi dverma,jee,brisko pekne roste. A Victorka vcera kopala,ze se vlnilo cele bricho i pres rifle a mala ji mackala pupek a zuzlala bricho a pak ji dala stary listek od autobusu a rika...na vktotko,na.........a s listkem placla na bruch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, já jsem si trochu přispala, vzbudila jsem se a pěkně mě bolí v krku Verunka je takový ďáblíček je strašně chytrá to by fakt napadlo jen ji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jj něco tam jsem zkoušela, ale absolutně nevím jak to funguje :-| no to jsi musela mít radost, jak ti plácla lístkem o břuch co? :-D berryl: jejda bobku, v takovém hicu a marodit... uvař si čaj se zázvorem a citronem a medem.
Odpovědět
Pan,nastesti to nebolelo,ale uz mi i loktem zatlacila,kdyz se o pupek oprela celou vahou,musim se hlidat,ona je jak slon neobratna jak si hraje. Tyn,tak se uzdrav. ASi na tebe leze nejaky letni bacil. ja jdu varit. Delam hrachovku a karbose s bilym,cervenym zelim a knedlema Pan,me taky ten facebook trval nez jsem to pochopila,ale kdyz si kliknes na moji fotku,tak se dostanes na moje albumy a tam mam fotky s pupkem a tak. Jinak tady horko ted aneni
Odpovědět
Hej,tak uz mame kousek modre okolo okna a zlute pod oknem,tak jde videt ta barva a je to krasneeeeeeeeeeeee. Mame takove svetle pastelovou modrou, a pastelovou zlutou,jsem se bala jak to bude vypadat na vetsim prostoru ty barvy a jsou to odstiny co jsem presne chtela. Jemne,pastelove a uzasneee x-) x-) TAk snad tak bude vypadat i zbytek.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no koukala jsem na fotky a nevypadá ,že bys měla nějak extra břicho, kdes jako přibrala 8kg? :-o a ta kamarádka, co prý ji můžu znát je kdo?
Odpovědět
Pan jaka kamaradka??Ja o zadne nevim. NO nabrala osm kg,v brichu,ale nesjou tam aktualni fotky,jsou dva tydny stare :-D ,uz mam pupek vetsi. ja tam pak zas dolozim. Udelej si taky albicko a ja se taky mrknu na vas. Ja tam pak hodim i nas pokojicek
Odpovědět
Profilova fotka
simi: sice bydlíme v baráku,ale nejsme sami. My bydlíme na hoře a máme to jako 2+1 a záchod, koupelku a ještě špajzku, ale ještě tam je jedn pokoj ale tam je brácha. No a dole ještě bydlí moje mamka a taťka a babi a děda. Takže nás je plný barák. POkojík pro eli bychom mohli mít, ale to by se musel brácha odstěhovat. Už dva roky slibuje že bude stavět a pořád nic. ]-( Vždycky to odloží. No teď ta jeho kopretinka konečně končí školu, tak snad už budou bbrzo stavět a my si budeme moct zařídít pokojík pro Eli. Jinak ELi máme v ložnici. No ale onehda manža prohlásil, že jak se nebude dít nic do konce příštího roku, tak se budem stěhovat my. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko Simi a Tynka- ja vas predtim mela na facebooku a uz vas tam nemam. Ja se v tom vubec nevyznam,tak jak vsechno ovladam,ten facebook je rpo me spanelska vesnice. Simi- muj TOmas dela doma uplne vsechno. Krome jedne drahe skrine suplikove v obyvaku mame jinak doma vsechno delane. I nase postel je udelana jim a decek psotele. Kdyz byl Jamie sam,tak mu udelal taky poschodovku a pod ni mel skrinky a stolek atd. pak se tam pridala Sophie do Lka no a pka se menilo ap ak jsem prestehovali pokoje,tak oni maji nasi byvalou loznici,protzoe je velka, ale je tam i chodici closet a taky koupelna no a my sli do jejich maleho pokoje. Ale neva je to lepsi vice se mi to ted libi. Ja to nejak nafotim a hodim nekde do albicka. Jedno albicko na konikovi uz mam plne,tak bud do facebooku nebo nekde jinde. To me jeste s tim facebookem musi nekdo vysvetlit. Pan- koncem cervna budu v OV ale netusim teda kde zrovna budu, budu litat vsude mozne,PV vetsinou no a tak ruzne po kamoskach. Jsme v OV az do 20 srpna s tim ze se bude ruzne jezdit po navstevach a vyrizovat co se musi a snad i nejaka dovca.
Odpovědět
Zofi,tak to je silene,vy sjte fakt plny barak. To musi byt na nervy nekdy,neni?? Chudak bracha,se musi vystehovat,nemli by jste prvni vy,kdyz mate jako prvni rodinu??Vetsinou se to dela tak.Ale zas mas supr,ze mas porad hlidani pro Eli x-) x-) LUcy,ja na facebook nechodim,jen kdyz tam nekdo pisne zrpavu nebo pridavam fotky obcas,jde to tam lehce a rychle. Tak to mas supr s manzou. Nase mala ma taky nejvetsi pokoj,my v loznici jen spime a decka potrebuji vic mista. Koupelnu se zachodem mame v jedne mistnosti a to kdyz sedis na zachode,tak si muzes cistit zuby a pomalu i sprchovat nohy :-D Fakt desne malicke Tak nafot vas hrad,mate supr,ze mate velky byt. Zofi a bracha je starsi?Kamaradka se od pondeli stehuji do baraku,tak je na nervy,tak kde zili do ted,v byte,zila cely zivot,tak se trochu boji,ale dum maji velky.Ja bych sla hned,kvuli zahrady Kuki a co ten vas??Budete tam do porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, krk bolí, ale jinak mi nic není, jen jsem pořád unavená, byli jsme se s Rádou projít na zmrzku a sedli jsme si mezi důchodce v parku :o) potom jsem si doma udělali oběd a dívali se na dvd a na 18h jde manža do práce
Odpovědět
No ja ted koukala na muj tehu tyden a je normalni,ze zacinam mit problemy se spanim a i s zahou a Victorka se uz zacina pomalu balit tukem. Tyn,tak to je dobre,ze ti je dobre.Me nekdy bli taky v krku a nic to neni. A jaka byla zmrzka?Ja se cpala vcera. Od zitrka se zase zacnu kroti v jidle at nejsem jak slon bo zas zeru ctyri vecere a porad jim tady zbytky co najdu na talirich :-S Jsem jak nasi psi u babicky :-D Ted jsem se nacpala karbanatky,tak si dam uz jen okurku s rajcatem a mliko-to je na zahu. Tynus a nemas malo zeleza ze jsi tak unavena?TAk se projevuje i nedostatek zelez a v tehu,unavou. Rekni to dok.at te testne a kdyz tak ti napise zelezo.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: brácha je starší. No u nás to bylo tak, že nám to bydlení nabídli a my to vzali. Ale brácha by tu stejně nezůstal, takže i proto. No uvidíme co bude. Je to občas šílené a už mi to i někdy vadí. A nejvíc mě teď štve, že jsme si to tady upravili podle sebe a možná dojde na stěhování a některé věci si s sebou vzít nemůžeš. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha Simi děkuji určitě to řeknu, jsem fakt strašně moc unavená krk a hlava bolí jinak to jde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?