Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ta přes to face.. že prý jsi ji dala na mě tip, že bych ji mohla znát či co, ale neznám ji. myslíš jako ,že to budu umět jo? no nevim :-D lucy: aha tak to jo.. takže se srázkem nepočítáme že? hi hi ..
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte, tak koho to zajima SIMI a spol rychle jsem neco teda vyfotila z toho naseho kralovstvi haaaa :-D :-D a hodila na konika. Posilam odkaz. Bohuzel neni to vse nijak krasne naaranzovano a obyvak s kuchyni uz jsem radsi nefiotila. Napadlo me ze jsem mohla pripojit nas pohled z balkonu na ten.kurty a bazen, hmm nekdy jindy. V satne je bordel,takze to se omlouvam, to by trvalo dlouho to uklidit. ]-( http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Zofi,tak to je blbe,jestli jste tak domluveni a uz to tam spravujete a zarizujete,to by me to taky pekne stvalo. My zas mame v porube velky tripokojak-okd- a nikdo tam uz pres tri roky nebydli. A vis proc? Protoze moje mamka se odstehovala do irska s tatkou a kdyz jsem tam zila ja,tak jsem nesmela na nic sahnout,nic vyhodit,ani to stare haraburdi,protoze co kdyz se tam ona jednou vrati.......ona prece nevi,co bude za pet,deset let. Tkze jsem vsechny tri se vystehovali a nikdo tam ted neni. TAk ten byt mohla mit jedna z nas,protoze je vedle velkeho parku a je fakt obrovsky. Z obyvaku by jsi udelal dva pokoje a v predsini by mala mohla jezdit na trojkolce a mit tam i piskoviste :-D Takze smula. Pan,ja ti doporucila jen tynky,lucenka a jaro-jeslti nekoho navic,tak jsem se asi prklepla
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy super, máte to moc pěkné ložnice i pokoj líbí se mi jak má každý tu svoji stranu, svůj koutek
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jééé to vypadá pěkně :-) a máte to tam pěkně velké :-) simi: aha a jak to smažu?
Odpovědět
Lucy,mate to moc pekne a koukam,ze nemate moc velke mistnosti,hlavne tu loznici,ale mozna to klame z tech fotek.Ale manza teda vyrobil supr,at prijde i k nam neco ztlouct dokupy ;-) Jo a ty ptaky co maji decka vedle postele,to mas z ikey,ze? Ja se tam pro ne prave chystam,teda jednoho :-D A pohled na bazen nefot,jinak uz nebudu s tebou nic psat,provokaterko :-D Ja bych tam lezela asi porad,zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) x-) x-) x-) x-) x-) Pan,tak to netusim :-D Jo a luci,co to je ta chodici satna,jako ze to je mistnost se tim mysli??Mate supr,ze nemusite mit nikde skrine,my musime mit srkine,zabiraji dost mista.Taky by se mi sikla chodici satna a hlavne se mi to desne libi
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu spát, holky dobrou
Odpovědět
ja jdu taky lezet,tak custe,zitra pisnu odpo po ultrazvuku a doktorovi,tak snad bude i co docitat
Odpovědět
Profilova fotka
i já dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO dekuji za pochvalu jsem rada, ze se vam libi> kazdy ma svoji str. sophie ji ma ruzovou teda nabytek a jamie modre. TO nad tema postelama je z Ikei a je to lampicka. Pekne to sviii v noci.JInak Simi- ta chodici satna, ja nevim jak jsem to mela nazvat, je to walking closet, proste mistnost do ktere Tomas udelal ty policky a vsechno a mame tam naskladane hadry a veci atd. V nasi loznici pokud si vsimnes je tam zavesen z pohledu z nasi postele zaves sou na nem opice,tak to kdyz odkryjes, jsou tam taky policky takove a na tom mame hadry. Ja to zakryla at nejde videt bordel. Dalo by se rict, ze to je vestavena skrin ale bez dveri. TOmas dela vsechno. CHtela bych aby meli decka kazdy svuj pokoj,tak snad brzy nebo casem a pak se pridela vice nabytku . Jinak nase loznice je tak akorat mala, byl to predtim deckem pokoj,takze malicke to uplne neni ale tim jak tu mame velkou postel, velkou suplikovou skrin a v rohu stul s pc tak se to zmensilo. Loznice je do zelena vsechno. Omlouvam se , za fotku ktera ma pohled na pc ty snury co nam tam trci,to je des,ale nevim jak to mame udlat a zamaskovat,jsou moc kratke. Casen nekdy naaranzuu a vyfotim obyvak a kuchyn,ale v obyvaku nemame nic moc,jen sadcku, behaci pas, supliky a televizi na stene a policky na kazety a dvdcka. Pak velky stul a uz je hned kuchyn,takze nic moc. Pokoj decke jo hrozne velkej, takj sem rada.Ted jsem to krokovala, nemam metr cesky,tak jsem delal velke kroky a bylo jich 6 a kdyz jsem muj velky krok zmerila krejc. metrem tak to bylo zhruba 75cm takze 75cm x 6 kroku tak je na delku velkej detsky pokoj plus pak jeste nejakych asi 4 kroky ta satna nebo jak to mam nazvat. Tady je to closet.no a pak tam jsou dvere pokud jste si vsimli a ty vedou do koupelny a druhe ven do chodby kterou jsem nefotila. Simi- nejsi jedina,ktera by chtela manzu pujcit na vikend aby neco vytvoril. Udleal deckam i ruzne treba obrazky drevene a na tom maji zavesene pyzama,pokud to jde videt, letadlo a autobus, tedj im dela panaky drevene no furt neco vymejsli,az jsem z toho nanervy. Jo a ten bazen teda fotit nebudu kdyz zavidite :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doboru,az si to budete cist, ja zrejme budu spat, aaaa
Odpovědět
Ja nemyslela ty brouky lampy,tech jsem si vsimla ted :-D Jsem se nato koukala pomaleji,ale ty ptaky,takove ty neco jak kapsare-si nemuzu vzpometnou jak se ten ptak jmenuje jak naschval. A bazen nefot,tady neni ani venkovni koupaliste v cele anglii,ja taky leda v gumakach do kaluze :-D :-D Tech obrazku vesacku jsem si vsimla,jsou moc pekne,je fakt sikovny. Muj chlap jeste porad maluje :-S Ja pak nafotim pristi tyden detsky a taky hodim fotky na facebook.Snad uz bude pristi tyden hotovy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Simi vy tam nemáte letní venkovní koupaliště?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: teď se biju do hlavy, že jsme to tu spravovali, ale co se dá dělat :-( . To s tím bytem je teda škoda. lucy: máte to moc pěkné a veliké :-D
Odpovědět
Tynus nemame,tady neni leto :-D Vam kdyz hlasi,ze bude zima,tak manza nadava,ze budete mi 25 :-D To jsou tady tropy 25 stupnu a k tomu tu snad nikdy ani tolik stupnu neni :-p Za to maji na vyber tolik krasnych gumaku ;-( Luci a vy nechcete nekdy tam kupovat neco sveho?nebo nechteli?jak vy to vubec mate,zustavate tam na cely zivot nebo se hodlate jeste nekde presidlit???My tady chcem zustat,tak jednou by jsme chteli na hypo,ale to jen nase fantazie,my nikdy nenastetrime
Odpovědět
Zofi,treba se bracha jeste odstehuje,ma aspon uz pozemek? A nebo udelejte hned druhe dite a ho to vyzene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to je to. On ten pozemek má ]-( A já se hned tak na druhé nechystám, ale nikdy neříkej nikdy že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no mě se líbí i nad postelí ty poličky na knihy a CD nebo co tam máte... vypadá to super. no já bych na ten bazén byla docela zvědavá :-p simi: kdy vy dojedete do OV? jinak přeji pěkné ranko :-) jsem se oblíkla dnes do práce jako bych očekávala tu průtrž co hlásí, ale zatím překvapivě teplo, obloha azuro...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak já jsem měla šílenou noc, krk pořád bolí, nosní dírka ucpaná ach jo, je mi příšerně!!! už zase piju čaj s medem a půlkou citrónu Simi to je teda síla, to já bych tam u vás byla nejspíše pořád nemocná
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě, ted mě napadlo, kup si ty tabletky na bolení v krku ty homeopatika... přesně nevím jak se to jmenuje, jestli chceš najdu na netu... je to dobré a to můžeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji tak jestli to najdeš budu moc ráda
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.boiron.cz/poly.php?p=homeo...
Odpovědět
Profilova fotka
pan děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš vůbec za co, snad ti bude brzo líp ;) co dnes vaříš?
Odpovědět
Caute holky, tak ultrazvuk dopadl dobre,mimi je zdrave,nic ve vnistr nenasli,tak jsem rada. uz jsem tam sice nic nevidela,jak je mala velka,tak jsem jen videla hlave a to bo mi to rekli :-D Byla otocena zady,tak nemame ani fotku,ale to mi neva. Pokoj uz hotovy,tak ted jdu stehovat,ne nabytek,ale vybalovat ty pytle hracek,knih apod. Nevim,kde mala vzala tolik kramu,no hruza. Tyn,prave nebyla nemocna,ja byla v cr nemocna kazdy mesic a brala antibiotika nekolikrat rocne a co ziju v uk,tak jsemk za 3,5roku nemela ani jedny antibiotika a max.mam nejaky rychlo virus nebo nachlazeni a astma je v tahu,teda jen ted v tehu mam obcas problemy. Doma jsem byla proad nemocna,zanety prudusek,anginy a z toho kvasinky,tak jsem litala i po gynde a ted-jako rybicka-tuk,tuk,tuk Pan ,nevim kdy je4deme domu,mozna v listopadu,mozna az za rok,zatim netusime. Na obed mame kureci vyvar se zeleninou a kure s ryzi v nejake omacce,varil manza.
Odpovědět
Tynus,krasne pokojicky,ale my uz mame pokoj pro velkou a hlavne ty jsou luxusni a pro bohate,mit vse sladene a tak. Ale pristi tyden nafotim nas,moc se mi libi jak jsme ho vymalovali,ale jak je prestehovany,se mi zda,ze tam je min mista,no uvdiime,zatim tam jsou pytle hracek,tak az se to uklidi,tak to bude vypadat jinak. manza jeste musi v celem byte umyt okna,tak snad to stihne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já ležím a odpocivam, jinak já antibiotika nejím hlavně kvůli ten kvasinkam to bylo vždycky za trest. Jo ty pokojíčky jsou krásné, ale pěkně mastné to bylo jen pro inspiraci :o). Jsem rada,že máš vše ok teď už jen rodit :o)))
Odpovědět
Tynus,to jako kdyz mas anginu nebo zanet prudusek nebo nejakou infekci tak co jis,kdyz ne antibiotika?Nato ti prece nic jineho nezabere
Odpovědět
Profilova fotka
kašel nemám vidím to na anginu, horečku nemám, ale tu nemám nikdy, uvidíme jak mi bude ráno,v neděli máme oslavu tatuldovych narozenin tak bych chtěla být fit
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jsem ráda, že vše OK :-) tak hlavně opatrně s tím vybalováním ! ;-) berryl: šla sis koupit ty homeopatika? není na co čekat... čím více si to necháš rozjet tím hůře a pak už jen asi atb.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?